The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8760
Csavarogj. Én sok küldetést találtam házakba bemenve, az úton, romos torony alatt, stb.
#8759
Szerintetek mit rontok el? 8-as szintél full leragadtam, nincs küldetés csak 12-es szinttõl. Se a városban sem a környékén. Próbálkoztam a guildekkel de abból meg vagy nincs több vagy bugos.
Smithwarden
#8758
Koszi.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Terawatt
#8757
L--->campaigns. Nekem volt amikor üres volt minden, de két relog megoldotta.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Smithwarden
#8756
Hogy tudok pvpzni 10-es szinten? El kell valahogy jutnom Cyrodiil-be?

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

PiszkosFred
#8755
Minden skill fejlõdik minimálisan amikor XP-t szerzel. Minél több képességet használsz és raksz ki az actionbarra annak a skillnek a fájáról, annál gyorsabb a fejlõdés, mert nagyobb szeletet kap a kvesztek/killek utáni XP "osztalékból". Maga a képesség I, II, III, IV szintje pedig a képesség használatának gyakoriságától függ, ha csak egy dolgot szpemelsz, akkor az fog nõni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8754
Hát, 300 misibõl "fussa rá", hogy egy 100 fõs brigád leüljön a fórum elé, és átolvassa az összes gyöngyszemet - mert ugyebár az már köztudott tény, hiába is tagadják, hogy ennyibe került 😊 +rezsi...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8753
Kérdések:

1. Csak nekem tûnt úgy, hogy ha egy weapon skillt morpholtam, akkor nemcsak az új skill, hanem az egész fegyver skill fa is iszonyat lassan fejlõdik?

2. Ha egy class fár tettem pontot, de sosem használtam a skillt, akkor miért fejlõdik combatban (lassan, de fejlõdik). Nem a quest leadásoknál történõ fejlõdésekre gondolok.

3. Kicsit tesztelgettem a dragonknight tankot, és elég érthetetlen volt a karakterlap armor rating sora. Ezek szerint ha jól értem, csak és kizárólag az armor miatt (a passzív bónuszokat nem számolva) nem is kellene full heavy-ben lenni?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A karakterlapon mindenféle buff nélkül, egy szinttel alacsonyabb sima craftolt, vagy questbõl kapott full heavy armor felett már narancssárga volt az armor érték, kiírva valami szöveg, hogy nehezebben tudom növelni. A spiked Armor IV 225 armort adna a leírás szerint, azonban elnyomva kb 40-42t adott. A 1H+Shield puncture skillt átváltoztattam Ransack-re, az is adna 81 armort, de szinte elenyészõ, amit kaptam. DPS Dragonknight esetében ugyanez, narancssárga volt a sebzés érték, pedig azt szinte csak a molten weapon skillel buffoltam, kemény 2 v 4 ponttal.
PiszkosFred
#8752
Bármelyik nagyobb város határában a "Stablemaster"-nél keresd - felülrõl a hatodik ló elvileg 100g Imperial Horse.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#8751
Annyi feedbackel lehet tele a fórum, hogy ember legyen a talpán aki a bullshitet bogarássza ki közülük az értelmeset keresve.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#8750
És a hivatalos honlapon vetted?Mert ha csak preorder kulcsod van máshonnan,akkor értelemszerûen nincs ló még szerintem.
Ha meg ott,akkor meg nem jelölték még be a fiókodat,végülis van most sok dolguk
PiszkosFred
#8749
Hát, se a combat, se az ui nem változik már, ez ilyen marad, direkt készült ilyenre 😊. Minimális plusz effektek lehetnek, illetve UI esetében pár apróság bekerülhet, de 90%-ban ez már a végleges.

A fejlesztés közepén másként nézett ki az UI, de a közösség kérte, hogy a Skyrim felületét tegyék be, és az is került bele.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8748
Megvettem az imperialt, de lovat 100g-ert azota sem tudtam venni.
Van vmi kulon npc? Vagy az istálókban? De ott nem láttam..
#8747
Én abszolút nem vagyok hater, de azt azért hagyjuk meg, hogy ez a legborzasztóbb combat system/ui amit valaha láttam, és 2 hónap alatt nem tudom, hogy lesz ez jobb. A többi ellenérv gyenge szerintem, majd a tartalmak jönnek hozzá, az aggro-t átgondolják az sem gond.

#8746
pipald be a have knowledge opciot a craftnal es akkro csak azt mutatja amit ismersz mar.

#8745
Köszi, utólag már láttam, észre vettem a színeket meg a szintet, de amikor kapom a küldetést, zavaró, hogy mielõtt elfogadnám nem látom hányas szintû, ez szerintem zavaró.
#8744
Hát szóval, azért akadnak bugok szép számmal...
Ezt leszámítva nem tûnik rossznak.

#8743
Ja,úgy tûnik kikapcsolták,biztos nagyon sokan vették ezzel,elsõ kettõ a TESO volt a GMG-n eladásoknál,és nem erre a célra volt kiadva,hanem jutalomként kisebb játékokhoz
#8742
Még nem tudom, holnap vagy szerdán lesz esedékes a vásárlás

twitch.tv\mnk_official

Terawatt
#8741
Milyen voucherrel vennéd? Csak mert nekem ez már nem megy: "YOGCST-BESTYT-EVERRR"

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#8740
Köszi 😊

twitch.tv\mnk_official

#8739
A lényeg annyi, hogy mikor berakod a kosárba akkor proxyn legyél, a fizetésnél már nem fontos, meg nem is lehet proxyn keresztül checkoutolni, legalábbis nekem nem sikerült. Úgyhogy elvileg mennie kell.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8738
Egy olyan kérdésem lenne, ha van itt köztetek most olyan aki proxyn keresztül vette GMG-nél, hogy az úgy megy paypal -el is, vagy csak bankkártyával lehetne így "mutyizni"? :d

twitch.tv\mnk_official

#8737
Felveszed és a journalban ott van.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#8736
J - Journal
És a neve alatt írja, hogy level X, illetve a színébõl is lehet látni. Narancs erõs, sárga forma-forma, zöld alacsony, szürke gyerekjáték.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8735
Arra nem jöttem még rá, honnan lehet megtudni a küldetés hanyas szintû amit kapni fogok?
PiszkosFred
#8734
Tudom, bankot is lehet - igaz utóbbit aranyáron 😊 30 férõhely egy account szintû banknál nevetséges. Még a végén tényleg csinálni kell "bankos altokat".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

0Fritz0
#8733
A személyes inventoryt Daggerfall-ban tudtam növelni 10 egységgel 400 goldért egy NPC-vel.
Tovább nem próbáltam, de tényleg 60 lett.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

PiszkosFred
#8732
Az inventory meg a bank pofátlanul kicsi, nagyon remélem, hogy lesz növelve, legalább a bank része, ha a személyes inventory nem is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8731
Én nagy looter mániás vagyok, ezért nem értettem hogy nem találtam még ilyet 😊) pedig én aztán hordóról hordóra végignézek mindent ami a környezetemben van 😊
A faji stílus dologra nem jöttem rá, pont ez volt az egyik sejtésem, de valamiért még sem pörgettem végig, úgy voltam vele, ha közötte lenne olyan stílus amit már tudok akkor azt mutatná alapból elõször..
A BANK is tele már lassan, ezért kérdeztem 😄 mondom looter mániás vagyok
köszönöm!
#8730
Sz.tem SKILLS---CRAFT---és ott!
#8729
Engem is érdekelne!
#8728
Stilusokat vadászva érdemes kilootolni azt a rengeteg urnát meg ládát ami az elején van a prófétával menekülve.
20 lockpick meg a rengeteg kaja/pia alapanyag mellett nekem ott esett egy stíluskönyv,meg vicces módon a bankba bepakolás után a bankos mögötti szekrénybõl.
PiszkosFred
#8727
Elõször is, rakd be az alapanyagot a BANK-ba, onnan is tudod használni õket.
Másodszor, a faji stílust tudod használni, a nyilakkal válaszd ki a sajátodnak megfelelõt (Style).
Harmadszor, új stílusokat leginkább ládákbõl, szekrényekbõl, dobozokból szerezhetsz, érdemes átkutatni mindent, ami csak az utadba esik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

ricsaj
#8726
AZ elozo betarol igen megmaradtak a karalterek

#8725
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmilyen craftot nem tudok használni, mert mindenhez azt írja, hogy tanuljak különbözõ stílusokat. Ezt nem találom hol kell vagy hogyan kell. Azt olvastam, hogy elvileg könyvekbõl lehet de még nem találtam ilyet. Így van? Az a bajom h horozom magammal a sok sok alapanyagot, hogy hátha végre fel tudom õket használni de már nincs hova pakolni annyi van, eladni nem akarom, mert inkább fejlõdnék a craftokkal.. mi a teendõ?
j0nNyKa
#8724
hide ui gomb?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8723
Valaki megtalalta mar Glenumbra-n a skill reset shrinet?

#8722
Állíts be keybind-ot, és lehet

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#8721
El lehet valahogy tüntetni a chat panelt screen készítéséhez?
#8720
alig várom már ,hogy a resto ágam rank 20 legyen és akkor végre reg auram lesz ami stamiant is tölt aztán mehet a gyapás 2 kezes fegyverrel! 8)
#8719
igen de a 2hnal a normal attack meg power attack is splashel szal ha nicns staminad akkro is aoezni fog.

#8718
Ezen azért mosolyogtam. self heal 125 man 103-t gyógyít és 2% man töltés a cast költségnek...AOE heal 83 mana és 70+ 27(8sec alatt) és kerül
#8717
Karaktereket meg szokták hagyni, vagy ha új béta lesz akkor elölrõl kell kezdeni?

ricsaj
#8716
Na ja az eleg csufos volt, habar ahogy hallom meg csak most kezd feleledni a rage szerver mert volt valami patch..(amit egy jozan vezetesu fejleszto csapat mar 3 eve adott volna ki de mind1)

PiszkosFred
#8715
Nem csak most, kvázi egész hétvégén.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8714
Most lettem nemrég 10-es. Belekukkantanék a PVP-részébe, de hiába választottam oldalt és próbálok belépni, csak töltõképernyõ a végtelenségig. Tényleg ilyen nehéz bejutni most Cyrodiil-ba?
ricsaj
#8713
Ugy legyen!
AZT is imadtam AZ elder scroll storyjaval es sok jatekossal maga a menyorszag lenne

#8712
Sok mindenhez hasonlitottak eddig a jatekot, de szerintem ez a legjobb. Oh wait...

j0nNyKa
#8711
a gyávák és az elfek nem ugyanazok?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/