The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Hát erre mocsok módon kíváncsi vagyok, így kénytelen vagyok elõcsalogatni. Tehát:
A grafika szar, csõjáték, szarok az animációk, kicsi a terület, nem sandbox. És mi az hogy meg kell venni és még havonta fizetni is kell? Hogy mernek pénzt kérni havonta? Na mi is volt még?
Ja igen, úgyis meg fog bukni <#idiota>#idiota>
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
ha az nem segít, akkor semmi
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Saját szememmel meggyõzött, vannak hibái de melyik játéknak nincsenek a startkor? Ha ezeket pozitív irányban javítják, akkor jó kis játék lesz ez.
Ott van fizetõs játéknak az eve, nincsen milliós aktív elõfizetõi bázisa, mégis köszöni szépen jól elvan.
War, war never changes.
Hát ezekkel mi van? Játszottam már vagy 6-8 mmo-val, de megjelenés elõtt ekkora gyûlölethullámmal még nem találkoztam.
twitch.tv\mnk_official
sokkal faszább írni 3 hülyeséget, amiknek köze nincs a valósághoz, de legalább lehet õket terjeszteni, mint kész tényeket <#idiota>#idiota>
mindezt tippre azok az emberek, akik ***ára nem fogják megvenni a játékot, merthogy az nem ingyen van, és fizetni is buzis 😊
kész. komolyan.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Repatarurgyán
/sarcasm off
#8792
Reméljük igen, mert a magasabb szintû zónák tesztelésére kell egy karakter. De, mintha írták volna is az emailben, hogy megtarthatod a karaktert a következõ eseményre.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- a legjobb cuccokat el IS készítheted, de beszerezheted máshonnan is, raidekbõl, pvpbõl.
- van (lesz)
😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Sajna nem nekem való:
-nincs personal shop, nem lehet afk árulni
-nincsenek ha jól vettem észre nagyon értékes fegyverek, kitartással bárki bármit elkészíthet
-nincs tehát economy sem, olyan mint egy Skyrim multiplayer mód.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet, hogy alacsony szinten megéri, aztán reset után kuka. Bár, ha skálázódik, lehet megéri megtartani 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Más:
Eldöntöttem végre, Ebonheart Pact-hoz fogok csatlakozni. Van olyan guild (vagy tervez-e valaki) aki hozzájuk fog csatlakozni? Vagy mindeni a macskákkal meg elfekkel lesz? <#vigyor>#vigyor>
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Én viszont búcsúzom, holnap sajnos elsõ utam nem ide vezet, így már nem lesz nyitva, mire lenne kis idõm leülni játszani.
Alig várom a következõ betat (ha lesz) illetve a játékot, nagyon tetszik. Köszi nektek is a sok segítséget, jövök még 😉
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Van resto staff, akkor a charge és uppercut helyett jon a hot es az aoe heal.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
SPELL leírás:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de majd max bejoinolok itt valakinek a guildjebe ha van ra mod😊 csak meg a factiont se tudom mi legyen.
ezt most alderminel kezdtem es valami iszonyat szep a masodik nagy sziget, ami mar elf terulet, tiszta oblivion feeling az ancient elf romokkal egyutt.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Másik, lementem egy romos torony alá, végigmentem, találtam egy tervet hogy a banditák hogy fognak támadni, kaptam egy küldetést hogy figyelmeztessem az ôröket. Ott állnak az úton, beszélek egy ôrrel, a másik meg ad egy küldetést hogy szabadítsak ki foglyokat nem messze egy házból. Odamegyek, mondja a nemes akit ki kell szabadítani hogy mit csináljak elôtte, meg a felesége is ad egy másik küldetést.
Ezek csak úgy jöttek, nem jelezte semmi, nem a városokban vagy csomópontokon kaptam.
Nekem a two handed ág / Resto talentes Templar iszonyatosan bejött! 2 questet nem tudtam egyedül megcsinálni ,de csak mert nem tudtam kiteolni a mobot benne. Viszon lvl9-en lazán öltem a 3-as grp lvl12-es mobokat ( de mivel nem isten vagyok a játékban így nem állítom ,hogy nem haltam meg) Viszont így nyugodt szívvel healetem ki lvl 8-tól az elsõ instát, persze izzadós volt ,hogy ne üssenek agyon ,de jó volt 9-10 meg persze sima. Azt azért sajnálom ,hogy olcsóbb az AOE és összegezve ,hogy mindenkit gyógyítasz + hotolsz és még oclsóbb is. 100%-ra jobban megéri mint a elsõ heal. Bár megfogom nézni a And games PVP mert lehet csak full resto templar healer leszek. Ez attól függ ,hogy a auram mennyi staminat fog tölteni kimaxolva mert mostanság eléggé elfogy 3 ütés után! 8)
Lehet másoknak könnyebb volt vagy nem tudom más kasztokkal. Nekem tetszett,hogy voltak szituációk bár ez adódhatott 1-2 bug miatt is tovább kellett menni és így kicsit alacsonyabb szintû voltam mint a questben elémtáruló Ellenség,de annál izgalmasabb lett/volt. fogalmam nincs milyen lehet 12+ fölött viszont az ahogy épül fel a játék ahogy haladsz elõre az valami fenomenális...ez új MMO-ba talán "WOW vanilalba volt mikor órákat futkorásztál és kerülgetted a mobokat" ...Igen is jó érzés érezni ,hogy egy kis senki a karaktered lvl1-n mert még pizzafutárnak is kevés lenne. Viszont nagyon tetszik ,hogy választasz egy a te stílusodhoz megfelelõ fajt- ahhoz egy kasztot. te döntesz fegyvernemrõl és utánna ,hogy mivé leszel és nem egy játék fejlesztõ találja ki ,hogy FÚ akkor te most necromanta leszel akkor van 40 icon a talent fádon pakolj...hanem szabad leszel és amit ebbõl ki akartam hozni. Egyszerûen annyira kellemes érzés mikor a szakadt ruhás karaktereddel elindulsz és egy fejlõdik a karaktered és egyre erõsebb...és látod ahogyan a Te fantáziád szabta határokat feszegetve olyan karaktert alkotsz ami neked tetszik!! Tudom 2014 van és tudom Nem Destinyti grafika amit higgyétek el 3D grafikát tanuló ember nagy szív fájdalmam! Viszont szó szerint olyan érzés volt Daggerfall-nál 8) a kikötõben állj viharban és az eget bámulni a villámcsapásokkal. mintha tényleg Te mint egy senki eljutsz egy új területre ahol nem voltál és körbenézel.
Nem tudtam megölni egy lényt...Aztán eszembe jutott ,hogy Én azért talentoltam restora ,hogy tudjam healeni is a többi játékost és ez egy MMO és nem egy RPG.. aztán megálltam a pont elõtt jött lovon egy Dragonknight. Megállítottam megkértem segítsen. bementünk szétcsaptuk mint a ta..nyot és megköszöntem azt mondta NP és tovább ment. nekem ez az az feelign amit kerestem Riftben GW2-ben és talán warhammerben volt hasonló vagy WOW vanillában ,de mostanság onnan is eltünt majdhogynem (tisztelet a kivételnek)
két nap alatt lvl 10-ig jutottam. megálltam nézelõdtem talenteket néztem stb stb és még így is rohantam fele dolgot meg se néztem el se olvastam... 8)
Bocs a rozsáért talán valakit untatott . talán valaki kedvet kapott tõle. valaki any..ni fog érte ,de ez az igaz. Ha van az a mondás ,hogy kurvából lesz a legjobb feleség akkor lehet ,hogy ebbõl lesz egy jó teljes MMO! 8)
Igen nem tudtam ,hogy BETA kulcsot ,hogy lehet stb Szóval csak megszeretném köszönni annak aki segített ,hogy kipróbálhassam ezt a játékot most 2 napra. Nekem kell! Megvétel lesz ebbõl! Csak már most bánom ,hogy újból kell csinálnom mert hozzá nõtt a szívemhez az ORC-om már annyi minden történt vele!!! 8)
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram