The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8961
Igen igazad van, ha mondjuk meglep valami és lefekszem hangyákat számolni😊 akkor valamit ki kell találnom, tehát gondolkodnom kell hogy mit csináljak másképp, én sem élvezném ha instant killeket osztanék, sõt én is szeretem ha valami kihívást jelent és nem sikerül elsõre.
De példának a sto-t tudnám felhozni ahol mondjuk stf-re összepakoltam a "konfigot" minden kéznél volt mégis gondolkoznom kellett, hogy mikor melyik képességemet használjam.
#8960
Hûha, akkor explorer modeba kell kapcsolni headstartnál :

twitch.tv\mnk_official

#8959
*nálam
#8958
EP-nél a szigeten van három, utána már több. Az achievementeknél látni, hol mennyi van pontosan + jó kis rejtvény van a helyekhez.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#8957
Bleakrock meg Davon's Watch pl még a tutorial része Ebonheart oldalon.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8956
15 terület. úristen 😄 mi számít kezdõnek, pl Stonefallsba már ilyen sok van, vagy utána?

twitch.tv\mnk_official

#8955
*nálam
#8954
Csak a kezdõn van 3, utána kb. 15/terület.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8953
FRED ez ESO? Nállam minden maxon semmilyen vér nem volt! 8)
#8952
Meg azért elég gáz lenne ESO-ba berepülnék egy ûrhajóval a dungeonba healeni! 8)
PiszkosFred
#8951
Volt ott animáció harc közben, mobok részérõl ugyanúgy, mint a skill részérõl. Csak hát nagyon sok esetben szerintem nem volt szinkronban a kliens és a szerver, emiatt néha kimaradt egy-egy animáció. Sõt, még effektek is.

Itt volt pl:

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8950
Jó de Én nem egy EVE-ben fejlõdtem hanem sok ívben! 8)
#8949
Skyshardról nekem annyi kérdésem lenne, ha jól figyeltem, zónánként 3 van. Ez fix szám, vagy változhat (tutorial 1et leszámítva persze)?

twitch.tv\mnk_official

yesname
#8948
Igaz, de EVE-ben edzõdött játékosnak ez semmiség. 😉
(Na meg akkor a javítás költségét is normalizálnám hozzá.)

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#8947
Igen, csak éppen nem lesz olyan szitu, hogy meglepne egy quest, mob vagy group, mert mindig kéznél van ami kell. Nekem ez inkább hátrány. Te is tudod, hogy nem kell minden questnél állítgatni, de ha meglep valami, akkor jól esik átgondolni, hogy milyen 5+0 készlettel lenne a legmegfelelõbb visszamenni ahelyett hogy ott van 10 és nem kell gondolkodnom, mert mindig mindenre kéznél lesz miden.
Secret World tökéletes ezen a téren.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#8946
Bármikor, amikor jól esik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8945
Jó de azért kemény volt ,hogy 3000 goldot alig szedtem össze lvl 10-ig aztán 1000-ért javítottam! 8)
yesname
#8944
Simán beletenném a játékba, hogy nulla durability után figyelmeztessen, hogy bármikor eltörhet további használt során. És ha ezt leszarom, akkor a további használattal növekedjen az esélye a törésnek, mikor is némi veszteséggel alkotóelemeire esne szét a cucc. Enyhén szólva reálissabbá tenné a gazdaságot és új értelmet adna a craftolásnak is. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8943
Tévedés, pontossan értem amit írtál, de számomra a tervezés és elõregondolkodás nem azt jelenti, hogy küldetésenként változtatom az actionbart.
(tehát mondjuk mást használok pvpben és mást a darkanchor event-kor)
Hanem hogy a karakterem fejlõdésekor jól osztom ki a skillpontot és tudom, hogy mikor melyik ellenfél ellen mit „ajánlott” használnom.

„1 órája nézem a skill” én vasárnap kb 6 órát töltöttem azzal hogy minden fajt és minden class-t megnézzek, és még most sem tudom, hogy melyiket fogom választani a startkor😊)))
#8942
Amúgy láttam vannak azok a kövek amit ha useolsz 3-t akkor adnak egy skillt. Kérdés ezeket utólag is kitudom szedni vagy csak mindig amikor adott szintû vagyok?
#8941
Ezzel azért értek egyet mert azért healerrel jó lenne tudni mennyi az az annyi. mivel adott mondjuk egy harcos 3000 élette sé hiányzik az 50%-a az 1500 és addot egy caster mondjuk 1700 élette és hiányzik az 50%-a az 850 és a boss sebez 600-t akkor látom ,hogy a maget kell healeni mert kevesebb a hpja mostani szituból csak azt látnám ,hogy 50-50% -on van mind a kettõnek a hpja és ezt egy CD-s drágább instant self healnél elég kérdésés téma !
TDC Geronimo
#8940
"Sokat ki tudnak hozni ebbol a jatekbol a kovetkezo evekben, ha okosan csinalja"

Hajjaj ezt hányszor hallottuk már 😄

A gyûlölethullám meg talán nem alaptalan. Lehet van aki ki se próbálta és úgy oltja, de nem hinném hogy ez lenne a jellemzõ.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#8939
200 körülre becsültem, plusz-mínusz néhány.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8938
én még azt sem tudom, hány skillpontból lehet gazdálkodni. (maxlvl-1)+shards/3, de ez alsó becslés, mert volt küldi is, ami skill pontot adott.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8937
ööö, azért nem ilyen egyszerû. ott van egy elsõdleges trade hub, jita, és vannak másodlagosak, a fõvárosok, meg van minden más. mégis még 0.0ból is rendszeresen feljár a nép a highsec gank ellenére is jitába, ha valami kell.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

drop
#8936
nekem egy dolog hiányzik menyi dot, heal, sebzés illetve buff debuff mutathatná,múltkori bétába nekem jobban tetszeta harc most nem sokat véltozot csak kb megnyomtam a skillt levonta a staminát és sebezte ugyan a mobot de kb semmi animáció betudtam a bétának
sokan nyavalyogtak unalmas a játék ezt én a sokk töltési idõnek gondolom köszönhetõ pedig mesze jóbb küldik vannak mint wow és társainál

PiszkosFred
#8935
Pár fõs guildben voltam csak, ezért ezt nem tudtam tesztelni. Fõleg úgy, hogy amikor farm közelébe értem nem tudtam megkeresni a guild vendort sem, mert általában nézeteltérésbe kerültem az ott tartózkodó kollégákkal szemben a farm hovatartozását illetõen, és ez rendszerint súlyos, vagy halált okozó testi sértésig fajult 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8934
Ez a része oké, a "bolthelyiség" pozíciója merült fel kérdésként, mert egy farmot nehezebb megvédeni például, mint egy várat.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8933
Én is kicsit keveslem az 5+1et, de abban is van igazság, hogy kis gondolkodásra ösztönöz. 1 órája nézem a skill calculatort, de még a Class Skillek közül se sikerült dûlõre jutnom, hogy mi érné meg jobban... 😊 És ez tetszik is.

"MÁS" MMO-ban emlékszem anno én is vagy 4 sor actionbarral toltam, 1 sor 10 button, és vagy 30on volt bind... és használtam is õket. Jobban átjön viszont ez a kicsit letisztultabb és ésszel összerakható skill és actionbar rendszer. (persze 1-2 +nak örülnék én is):d

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#8932
Szerintem végtelenszer, de csak tippelek. Mindig javítottam idõben, nem néztem mi történik, ha leverik 0-ra a durabilityt. Ezeket össze kellene írni, és a köv. bétán tesztelni 😊 De komolyan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

darth devil
#8931
És ott is eléggé régiókra van bontva a dolog, nem egy globális "ah" van.

War, war never changes.

PiszkosFred
#8930
mine*

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

darth devil
#8929
Ott van nem kevés bukás is, nem csak termelõdik és halmozódik a cucc.

War, war never changes.

Torzonborz
#8928
EVE megint más ott ha pukkansz akkor pukkansz , hajó oda , fitt jó része oda. Tehát mûködik a kereslet-kínálat alapú gazdaság.
Ahol a cuccodnak nem esik baja, nem tûnik el ott ez nem megyen .

Hopp tééényleg , buta kérdés : itt "törnek" a cuccok vagy csak a dura megy le és kicsit romlik de végtelenszer javítható ?
Szégyen vagy sem de nem tudom . 😞

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#8927
50 fõ felett, csak az adott farm/mina/malomban található quartermasterrel kell beszélni. Elvileg. Nem voltam alkalmam kipróbálni sajnos.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8926
Tobb az azert: van 5+1 skilled, van meg a light tamadas, heavy tamadas, block.
PiszkosFred
#8925
"Hanem azt, hogy tök mindegy milyen helyzetbe kerülsz, minden kéznél van legyen az bármilyen szitu."

Legjobb példa erre, bár nem harcról van szó, hanem szituációról. Ez pedig az "Intimidating Presence". Biztos vagyok benne, hogy a játékosok egy számjegyû százaléka ha használta/megvette ezt a passzív képességet a FG skill fájáról. Pedig nincs annál mókásabb, mint amikor a vidéket járod, és a kóbor árusokkal közlöd, hogy itten most rablás lesz, kéretik a szajrét átadni, azok meg befosva lepakolnak eléd egy zsákot, tele minden jóval 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8924
A bétában elfoglaltunk egy farmot, akkor elvileg helyileg ott nyithattunk volna boltot, ugye? Tehát nem a szomszédos keepben vagy ilyesmi.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8923
nem tudom. ha benne is volt, én nem találtam meg a hozzá való könyvet.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8922
akkor ezt mondják el a ccpnek is. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

yesname
#8921
Látom nem érted a lényegét annak, amit mondtam... a mindenes nem azt jelenti, hogy minden skillt kimaxolsz. Hanem azt, hogy tök mindegy milyen helyzetbe kerülsz, minden kéznél van legyen az bármilyen szitu..
Az a jó az ilyen korlátozásban, hogy elõregondolásra készteti az embert. Már akit. 😊 Remélem itt is lesznek ilyen helyzetek, mint pl. Secret Worldben.
Adott szerepnek vagy játékstílusnak megfelelõ skilleket kell bekészíteni. Nem kell több. Rontja az élményt.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#8920
+ számomra elfogadhatatlan hogy csak a 15.-ös szinten választhatok másodlagos fegyvert. Tudom hogy ez egy mmo de egy tes játéktól elvárom hogy ha a kedvem és a cipelési kapacításom úgy tartja akkor mondjuk 2 pajzsot +2 íjat+1 kardot+1 fejszét vihessek magammal.

Most is vihetsz magaddal bármit. Én speciel Resto staff és Two Handed Sword között váltogattam Sorcival. Annyi volt a meló, hogy ki kellett raknom a megfelelõ skilleket az actionbarra, ha váltottam. Fél perc maximum az egész. Weapon swap után ez instant. Azért lvl15-ig ez nem a világ vége 😊


-kereskedelem: szerintem nagyon fog hiányozni az „aukcios ház” + baromira fog idegesíteni amikor a chat a WTS-WTB kezdetû feliratokkal lesz teli spammelve.

El lett mondva százszor, de leírom mégegyszer. LESZ kereskedelem, csak ezúttal Guildek nyitnak saját boltokat, és azokon keresztül vásárolsz vagy árulsz. Nem kell generalon szpemelni, ha nem akarsz, illetve a guilstore esetében offline is mehet a biznisz. A globális AH ötlete jónak tûnt, de már a Blizzard is belátta, nem fog mûködni milliós nagyságrendû ember esetében. Megöli az árakat és csak itemflood lesz a vége. Maradnak a kereskedelmi "Kamarák", "Céhek", akikhez csatlakozva majd bizniszelsz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#8919
polip e vagy e ?



<#vigyor>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

drop
#8918
-action bar: ennyi választható képességhez az 5+1 slot nagyon kevés, sztem 9+2 kéne teljesen jó amit irtál és tényleg jó lenne több

#8917
Imperial style sem volt benne?

9+2-vel sem lennék mindenes mert úgysem tudom mindet kimaxolni+morpholni mert ahhoz kevés a kiosztható pont

"40 makró" lol... g13-am van de a 40 makró között szerintem simán eltévednék😊))
#8916
Na "It might have impact on original design but think those who use chance as defectors jumping out to another side since they don't like own leaders."

Javaslom öljük meg a leadereket és legyünk barátok és a PVP területen csináljunk nagy fesztiválok! 8) Mert végülis ugyan azért harcolunk
#8915
én is keveslem. amihez hozzászoktam, az a 10x10 + a teljes invertory + 40 makró. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

yesname
#8914
Sokan keveslik az 5+1 slotot. Szerintem pont megfelelõ. Nem lehet minden kéznél. Mielõtt mész valahova questelni stb. gondold át mi lesz a legjobb és azokat tedd be. Pvp-be még jobb a helyzet. Ne hogy már mindenes legyek. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8913
nem volt benne az imperial a bétában. eddig.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8912
De nem arról beszélek ,hogy Én mint játékos nem fogom ezt tolerálni . hanem Játék világ szemponjából Pl PVP szempontjából és errõl van egy nagyon jó példám az életbõl!

Kint voltam Angliába dolgoztam és be lehetett állni katonának és elmentünk mi is aztán nem engedték és megkérdeztük miért. erre a válasz

Mi van akkor ha egyszer háború tör ki és Anglia és Magyarország ellentétes oldalon lesz.

Erre itt meg Bemész egy PVP-be és mindenki õl mindenkit! 8)

Tudom Ez nem így van meg úgy mert ez csak egy játék és nem real ,de a világot nekem teljesen össze kavarja ,hogy minek van akkor szekció. Olyan mint,ha a három szekció egy 3 Nagy Guild lenne csupán aztán oda állsz ahova akarsz ...