The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#9011
Részemrõl jöhet, ha nem az unalomig ismert vidéket mutatja be 😊 Legalább nem nekem kell addig is vadászni rájuk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9010
Máris hiányzik a TESO!! 😞
#9009
lattam valami break cc-t talan a keybindingsnel, vagy valahol.

#9008
Egy teória kérdés jutott eszembe a skill szabadsággal kapcsolatosan. Elõfordulhat pl. PVP-ben az hogy vki. 22m-rõl rádugrik és rövid stun-nol, majd pl. hátralök, majd közepesen stunnol és lefegyverez, üt-üt majd hátralök utána hosszú stun-nol, megiszik egy visszatöltõ potit, hátralök utána le-stunnol és vlahol közben meghaltál?
Nem látom át teljesen a harcrendszert, de weapon és class skill-ekbõl a sok CC miatt talán nem is lenne nehéz összepakolni. Van vmi CC-bõl kiszabadulás?
Terawatt
#9007
Leakelt videót mennyire toleráljátok, ha találok és kirakom? Spoilerbe rakom az gondolom elég. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9006
A szép havas táj EP-nél igazából csak a kezdõ sziget, utána egybõl Morrowindben vagy, ami elég idegen kinézetû táj, de szerintem a legkirályabb azok közül, amit eddig láttam.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9005
haha ja ezt olvastam enis 😊

Terawatt
#9004
Amilyen lassan jött el a béta napja számunkra, olyan gyorsan is ért véget. Következõ alkalomig muszáj leszek beérni a tunigolt oblivionnal. <#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

*cry<#rinya>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9003
Én végigdumáltam/olvastam mindent 😊

Egyik random kedvencem - rengeteg ilyen "bújtatott poén" van a játékban egyébként:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9002
ték? 😄

twitch.tv\mnk_official

#9001
Over ninethousand!

Na ki fog ma skyrimezni?😄

j0nNyKa
#9000
és tudom hogy kurvára oldschool de TÉK.
(sorry 😄)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#8999
ja hát õk nem számítanak 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8998
Azok rendszerint az elsõ ajtót sem tudták kinyitni 😊

twitch.tv\mnk_official

#8997
jó, de gondolom azok se olvasták el, akik azt írták, hogy ötlettelenek a questek, nincs kidolgozva, vagy unalmas.

j0nNyKa
#8996
béta, én is végigrohantam mindenen, hogy minél több hibát találjak (meg minél több dolgot lássak)
élesben ráérünk nagypapázni 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8995
Egy kérdés: guildet kb mikortól lehet alapítani? Már a börtönben is, vagy ki kell jutni a kezdõzónába? Sajnos bétában elég késõn jöttünk rá, hogy akarunk egy guildet, így a nevünk már foglalt volt.

Ha már itt tartunk:

Vár minden északi, sötét elf, vagy gyíkember fant ( de lehetsz bármilyen faj képviselõje, ha szíved az Ebonheart Pack felé húz ) a Warriors of The North EP klán. Guildünk még formálódik, de béta alatt igen jó társaság jött össze.

További részletek, info:

ES HQ fórum
Facebook

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#8994
amúgy csomóan el se olvassák az ilyen leveleket, könyveket a játékban, de meg azt sem ami mondjuk egy quest része és hozzá tenne a quest élvezeti értékéhez. Direkt ott álltam egy ilyen levélnél is kb 90-95% csak bejött klikk és már bent is kifele. Hova ez a nagy siettség?

#8993
szerintem rakhatod, de csak privat videokent es havernak megadva a linket, csak ne adja tovabb masnak, ill nyilvanosan ne rakja(d) ki.

#8992
nálam volt vérfröccs, meg berángás hitnél.

j0nNyKa
#8991
exactly
meghát nagyon nem mind1, hogy a nordom milyen jellegû alkoholos italokat talál az esetleges otthona környékén, ork sört mégse ihat..

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Torzonborz
#8990
Na mi az keresed a leendõ házikód helyét ? 😊

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#8989
Ha játszottál a Redguard címû játékkal, na olyan, kicsit kalózfíling, sivatagos, kicsit arabos. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8988
A sivatagos rész szép de túl egyhangú
dc oldalon nekem betnikh tetszett
j0nNyKa
#8987
abszolút ilyesmi okból tettem fel a kérdésemet 😊
hozzáteszem ugye én már 258x végigpörgettem az EP kezdõterületet az elõzõ béták során, másik kettõt nem ismertem igazából, de nem gyõztek meg leírás alapján
a sivatagra még rá fogok pillantani egy esetleges következõ béta alatt, de valszeg nem fog átállítani a... világos oldalra 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8986
Ki melyik teruleten kezd? Jólenne vmi közös guildet létrehozni.
Terawatt
#8985
EP kezdõ után már lesz vulkános,dombos hegyes rész is. Nekem az tetszett, hogy Davon's Watch utáni városból kinézve a távolban szép kis lávás rész volt.

Nem tudom, hogy ti hogy vagy tok vele, de nekem van egy ilyen kis mániám, hogy kiválasztok egy területet , ami a kedvencem lesz, és oda rendszeresen vissza járok, mintha valami otthonom lenne. Még régen például WoWban Booty Bay volt ez a hely számomra. Szerintem hangulatos az ilyen kis szerepjátszás, még ha csak magadban is, ráadásul ebben a játékban aztán tényleg minden adott hozzá.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#8984
"AD: Vérbeli trópusi hangulat, szigetekkel, tengerpart pálmafák, hawaii 😊 " megvan, hogy hova fogok járni horgászni😄
#8983
stros m'kai.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8982
Tutira jól fogod érezni magad!! ;-P ahogy MMORPG-be aszondják egymásnak akomák : GL HF
#8981
Nekem is az tetszett legjobban. Lehet ebben nagy a Skyrim hatasa. 😊
j0nNyKa
#8980
köszönöm mindenkinek 😊
EP win, a széphavastáj az mégiscsak széphavastáj
meghát hazai pálya

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8979
mondom lvl 10-ig annyira hozzám nõt az ORC-om a helyeken történt szituk miatt ,hogy sajnálom újra kezdeni nem az unalom miatt csak hozzám nõtt 8)
#8978
EP: echte Skyrim... nem minden része, de az a kellemes havas, északias táj
AD: Vérbeli trópusi hangulat, szigetekkel, tengerpart pálmafák, hawaii 😊
DC: Száraz, sivatagosabb feeling. Nekem erõsen durotar érzésem volt tõle, de hozzátenném, hogy nem annyira kietlen és kopár. hangulatosabb 😊

Röviden ezek a benyomásaim. Nekem speciel az elsõ kettõ volt a kedvencem. nagyon élveztem õket. És persze kellõen változatos tudott lenni ha egyik sarkából a másikba mentem.

twitch.tv\mnk_official

#8977
Nem tudom Én Orcot kezdtem az elsõ része sivatagos annyira nem volt hú,de na. Nem ronda félr ene értsd cask igazi Sivatagos! 8) második rész se votl annyira érdekes pár zöld fás rész ,de amikor daggerfall -ba átmentem ott az a rész hát na. elsõ instáig néztem nekem nagyon tetszett. viharos villámlós érsz a tengerpart stb.

Többi részt a többiek! 8) Nekem tetszett... Nagy gamet is ott fogom kezdeni...
#8976
Mindegyik nagyon szep. AD egy strandon kezd cunami utan, Orkokat meg elviszik a kalozok. Hangulat: TES.
j0nNyKa
#8975
most makkantam rá hogy játszhatok majd bármelyik alliance-ben, és lövésem nincs a kezdõterületek milyenségérõl
szóval írnátok pár szót-mondatot a kezdõkrõl? lehetõleg spoilermentesen, inkább a hangulat, a terület "jellege" érdekelne, meg csak nagyon-nagyon röviden hogy mi az alapszitu ezeken?!
az elsõ dungeon-ök elõtti részek érdekelnek
köszi

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8974
ez már jobban hangzik, de így is helypazarlás.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8973
Igen. Az az. LvL 15-ön kapjuk.
#8972
másodlagos bar = weapon switchhez ami jár? (tudom berakhatod 2x azt a fegyot és csak a bar változik) de arra gondoltok itt ez alatt?

twitch.tv\mnk_official

#8971
NEm csak sorci az Én templarom csak 4 melee skillt használ és vagy 3-4 healt alapból! + 1 nagy spell igaz.
PiszkosFred
#8970
Nem. Csak akkor, ha a másik actionbarra nem raktad ki már korábban. Ha kinn van, akkor veled marad minden váltáskor.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8969
elméletileg megmarad ha a másikra is kiraktad
#8968
16. szinten kapunk majd egy másodlagos bart, de pl. a sorci petje azt hiszem elillan, ha elváltasz arról a barról, amelyikrõl megidézted.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Count Adyn
#8967
Sorcival játszva el tudnék viselni még vagy 2-3 skill slotot az biztos, de igy meg ilyen régi d&d-s wizard feeling van hogy elõre készülj fel a helyzetre a spellekkel😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#8966
Csak a kezdõ zónákban van 3, a késõbbi területeken akár 10+ is, de mindegyik helye benne van az Achievement listában, csak meg kell fejteni a furfangos körülírását.

http://edtool.net

#8965
skillek erõsítése miatt szerintem hasznos lehet. nem feltétlen az aktívokra gondolok, de az a rengeteg passzív... és ráadásul nagyon sok hasznos van.

twitch.tv\mnk_official

#8964
szvsz felesleges. amíg lehet és tudsz questelni, addig az általában jobb xp. vagy csapatolni. majd késõbb lesznek üresjáratok, amiket jól ki lehet majd tölteni pl. ezzel is.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8963
Bizony-bizony túl sok a látni való😊))

szerintem én a skyshardok 1/3 sem találtam meg...
#8962
VIDEO-t lehet youtubera felrakni valamikor vagy az még tilos mert pár barátomnak aki nem próbálta ki csináltam párat és máshogy nem tudnám megmutatni! 8)