The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9113
Itt plane igy lesz, foleg digitalnal, mivel elore fizetted az egesz arat. Altalaban pre-order eseteben csak egy reszet fizeted a jateknak mind digital mind dobozos vasarlasnal, es azt beszamitjak amikor megerkezik doboz ill. digitalis key.
#9112
Thx!
#9111
Ha Imperial pret veszel, akkor az accodnal az lesz irva a kod hozza adasnal, hogy imperial pre-order. Minden edigi MMO aminel volt pre order es CE/Imperial(gyujtoi) valtozat, annal az earlyben megkaptal mindent ami jart hozza ingame. Igy volt SWTOR, Warhammer eseteben aminel dobozost rendeltem es ez volt TSW eseteben is aminel digital+life time-ot vettem.
#9110
A lentebb linkelt brazil retailernél írják, hogy az online vásárlás esetén kapsz egy kódot (amivel 5 napot és explorer packot kapsz), majd kapsz egy másikat amivel megkapod a játékelérést és az Imperial edition content-et. Az Ubi által bemásolt visszaigazoló levélben az látszik, hogy az accountjához egyelõre 5 nap early access-t adtak hozzá. Más helyen vásárolt kódokra milyen visszajelzéseket kaptatok?
#9109
Nephin, regi motoros vagy mar a MMO-k vilagaban, ha imperial earlyvel kezdesz mindent kapsz ami az imperialhoz jar. Ezt irja is az accontnal hogy milyen pre, enyi. 😊)
#9108
Amit meg jo tudni, hogy digitalnal az early lejartaval elkezdodik a 30 nap ingyen jatek. DObozosnal ha jatszol az earlyvel, de nem adtad meg hozza a vegleges kodot akkor early lejartaval nem tudsz tovabb jatszani. Akkor fog kezdodni az ingyen 30 nap amikor hozza adod a vegleges kodot. Ha az elejen megadtad azt is akkor az early vegen mint digitalnal.
#9107
Azt biztos kezdhetsz, a pet stb. jön késõbb elvileg.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9106
pre/early kodok: digital verzioknal itt megvetted mar a jatekot, nem csak a pre-ordert. Dobozosnal altalaben egy reszet fizeted a jateknak a prere, aztan beszamitjak a vasarlasba, ott tehat 2 kod lesz.
#9105
Fõleg ha nem lehetne az explorers packot használni az earlynél, aki mondjuk orkot akar kezdeni EP-nél mint én, az bszhatná ha várni kell a rendes megjelenésig.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Szaruman
#9104
Abból nagy parasztlázadás lenne, ha nem lehetne earlybe impet kezdeni. Ezt még le is szarnám saját részrõl, de annak örülnék, ha a gebére nem kellene napokat várni.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#9103
az attól függ, milyen racial traitjei lesznek.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9102
A retailnál még meg is értem, ha két kódból áll össze nekik az account - bár ez sem elfogadható. De a bethstore digitálnál már most kész a vásárlás, ott kizárt, hogy csak 04-04 után lehessen Imperialt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9101
Van itt egyáltalán olyan, aki Imperialt szeretne kezdeni? 😄 (Leszámítva a kiváncsiságot, ami a faji skillek miatt van, de azt remélem egy bétában még elõtte meg lehet nézni)

twitch.tv\mnk_official

#9100
az nagyon csúnya lenne.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Running
#9099
Nehogymár ne tudjak korai belépéssel Imperialt indítani, ez baromság.

#9097
Igazad van, "their digital items ", tehát csak a cuccok jönnek akkor (pet, mount, gyûrû stb.), a hozzáférések gondolom instant.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9095
Earlyvel minden elerheto amit az megvett verzio ad. A pre-order kod hozza adassal ki is irja hogy standard vagy imperial pre.
PiszkosFred
#9094
Szerintem a szabad faj-szövetség választás és az Imperial karakter már elérhetõ lesz 30-án azoknak, akik a hivatalos oldalon vették meg, aranyáron a játék vmelyik verzióját. A viszonteladóktól vásárlóknak (kódosoknak) lesz csak 5 nap difi. Legalábbis nem látom értelmét 5 nap után újrakezdeni, csak mert Imperialt akarok és a bethstoreban vásároltam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9093
Köszi a segítséget!
#9092
When will I be able to redeem the digital items from the Explorer’s Pack or Imperial Edition?

Updated 01/30/2014 06:14 PM Published 01/23/2014 04:42 PM

On PC / Mac, the earliest players will be able to receive their digital items from the Explorer's Pack or Imperial Edition is April 4th. On or after this date, their items will be sent to them via in game mail upon their first login. This mail will not expire and a full mail box will not prevent its arrival.


Neked van igazad.
#9091
+1

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#9090
szvsz jól írod

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9089
Szerintem Early access alatt is megkapjuk majd.
Gondolom a körábbi kezdés elõtt megkapjuk a második kódot.
S ha letelik az 5 nap akkortól fog pörögni a 30 nap.

Bár lehet, hogy nem...
#9088
Sziasztok!

Gondolkozom azon, hogy elõrendeljem az Imperial editiont. Jól értem, hogy a következõk szerint megy az early access/launch?

Vétel után kapok egy kódot. Ez 5 napos early access-t ad, valamint az explorer pack-ot (bármelyik faj bármelyik alliance-ban, vanity pet, treasure map). Launch date elõtt (feltehetõleg az early access alatt) pedig kapok egy másik kódot (retailer-tõl?), amivel megkapom a 30 napos hozzáférést. Aztán Április 4-én megkapom a többi bónuszt (imperial karaktert, lovat, xp bónuszt és még egy vanity pet-et). Tehát early access alatt se imperial karakter, se ló, se xp bónusz.
#9087
igen.
#9086
az 25% -os voucher volt, ugye?

twitch.tv\mnk_official

#9085
GMG-n nekem 60 dollár volt az imperial.
Running
#9084
<#hehe>

Jockey
#9083
most jut eszembe imperialt vettem szal mind1 mert barmilyen race indithatok:-p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Jockey
#9082
Nagyon örülök: szinte csak orc karaktereket csináltam és bretont-t, jó döntés..:-)

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

#9081
Köszi a tippet, most rendeltem meg Imperial-t, átszámolva 14.758 HUF volt. Be is regeltem az oldalon.

REDEEM CODE
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Congratulations!

You have successfully redeemed a Key Code for The Elder ScrollsŸ Online. These items...

5 days early access to the game before the official launch

...are in the process of being fulfilled to your account

Thank you,

- The Elder ScrollsŸ Online Team

http://edtool.net

s0n1c
#9080
Fasza!
#9079
Abszolut nem kapják olcsóbban mint pl amcsik,64 dollár az imperial edition,kuponozva annyiért veszik usákok is
Running
#9078
Sikerült megálmodni, a The Expendable Horde csapat a Daggerfall Szövetséghez csatlakozik.

j0nNyKa
#9077
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mert cigányok

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9076
Láttatok esetleg valahol jó áron dobozos standard edition elõrendelési lehetõséget?
A 30 ropit kicsit sokallom az imperialra, de azért mégis csak szeretnék valami kézzel foghatót is kapni a pénzemért 😊

Zgurkaal
#9075
Ha már a ps4 atom drága 😛

#9074
a Brazilok amúgy miért kapják sokkal olcsóban a játékot? mit tippeltek?

#9073
Ez mondjuk igaz, szimplán a launcherben kiválasztja az ember melyik szerverre kíván csatlakozni 😊

twitch.tv\mnk_official

#9072
Direkt írták,hogy pl amcsi kulccsal is lehet majd tõlünk játszani EU szerveren.Közben megvettem 47.62 euró volt,Paypallal lehetett fizetni.
Mivel nekem alapból érkezik rá euróban pénz és hazautalásnál veszítenék belõle,ezért kb 14150 volt nekem,de aki kártyával perkál,annak közelebb lesz 14800-hoz,tehát végeredményben egy ezressel drágább lehet,de nem kell semmi vpn.Egybõl megkaptam a preorder kódot is.
#9071
Csak aztán nehogy régiózárt kapjon... bár el nem tudom képzelni, hogyan oldanák meg

twitch.tv\mnk_official

#9070
TESO Imperial Edition
Nekem most megint engedi trükközés nélkül a kosárba rakni a játékot nuuvemen.
A brazil reál kb 94 Ft,így 14100 forint környékére jön ki,nagyjából annyi mint gmg-n kuponnal és dollárban fizetve.
#9069
jó én csak a szövegre koncentráltam amti dumálnak benne meg a végén a ESO-nak alogoját raktam bele 8)) meg a feelinget ,hog yhogy várod! 8)
Count Adyn
#9068
Jól kezdõdõ sorozat ami átmegy hárembe😄 Akkor már Log Horizon jobban hozza a feelinget még ha sokat magyarázzák is amit már nagyon vágunk😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9066
Hát igen, kb... azért 20-25%-os voucher elég sokat jelent (nekem). Szóval érdemes rá lecsapni... amíg nem törlik ezt is, mert egyszerûen túl nagy a "visszaélés" vele. (vagy túlteng a kreativitás ^^)

twitch.tv\mnk_official

j0nNyKa
#9065
csak ha elõrendelsz mellé egy idõgépet is, de arra nincs gmgn voucher kód

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9064
Hát nyilván ha már megjelent, akkor nem tudod elõrendelni 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9063
A megjelenésig lehet elõrendelni csak mert most költözöm külföldre és azzal a bankkártyá tudom majd elõvásárolni
#9062
Nem vicces! Ismerõseim kinevetnek, hogy a hülyegyerek a szakdolgozata helyett ezen izgul... 😊

twitch.tv\mnk_official