The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9164
Altmer bónuszok már-már túlzottan tökéletesek sorcerernek,úgyhogy eddig fix választás 😊
#9163
high elf dragonknight nekem bejött bétában 😊
PiszkosFred
#9162
Aztaku.... Akkor itten ménes lesz tartva!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Szaruman
#9161
4900 és 9k volt a kövi 2.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#9160
már aki azt vette. és annak is csak a felszabadulás ünnepétõl.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Különc
#9159
Azt hittem az elfek csak servant, peasant vagy slave lehetnek /kappa

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9158
A vendornal 20 slot 2400g volt, tovabb nem neztem de gondolom hasonlo utemben dragul. Mivel kell penz a kraftra is jocskan, a javitasokra is, igy az a napi egy slot is jol johet. 😊
j0nNyKa
#9157
igen de lova mindenkinek lesz kb az imperialból

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#9156
és egy high elf dragonknight?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9155
a lõetetéshez nemcsak lókaja, hanem ló is kell ám.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9154
Hja értem 😊 Így már oké. A kérdés csak az, hogy melyiket válassza az ember? Az inventory bõvítás instant de drága az elsõ 10-es után, a ló pedig konstans 250g/slot, de csak napi +1 hellyel tudod csak bõvíteni, ami 10 slot esetében másfél hét barátok közt is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#9153
Dragonknight=Mundo, LeBlanc tier

High elf=Jungle Heimer tier

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9152
Arra gondoltam, hogy vendornal az ujabb es ujabb 10 slot bovites ara egyre magasabb, ha a lonal a +1 slot mindig 250g, akkor alacsony szinten az az olcsob fejlesztes. Kesobb ugyis mindent maxol az ember. 😊
#9151
Nyugi,én is nehezen találtam meg.Nagyobb városokban van a piacon,a bolt cégére egy erszény.Elsõre szerintem nehéz kiszúrni de aztán menni fog.
#9150
noob kérdés , de hol vagy milyen árusnál lehet bõvíteni a táskát ?
#9149
jahogy rp fluff. oké, már azt hittem ilyen skyrimes elugrálás nyílvesszõ elõl.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9148
Szerintem nincs összefüggés a kettõ között, de ez csak tipp 😊, nem volt idõ ezt megnézni. 20 óránként +1 slotot tudsz adni a pacival, és ahogy elnéztük a csíkot, ez a végére akár 100 slot is lehet (max a sprint/kitartás marad a lónak alapállapotban). Nem hsizem, hogy a ló fejlesztés összefüggene az inventory és bank fejlesztésével.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9147
Tudom, de mint korabban leirtam azert furcsa ez az egesz pre-orderes tema, mert a jatek teljes arat kerik el erte. Regebbi MMO kezdeseknel early kezdesre megvolt mar a vegleges key dobozos/digitalis valtozathoz is.
#9146
Tudom hogy csak 1 slot +t ad. De ha megveszed 400g ert az elso es 2000g ert a masodik inventory bovitest, utana olcsobb lesz szerintem a lonal elerheto 2500g-ert vasarolt 10 slot mint a vendornal a kov. 10 slot ara. 😊
#9145
staminát használni lehet sprintelni,
epic: fémeztelen orc, lehagyja az imperial lovasokat 😊
#9144
Tudtommal, ha 3. féltõl veszed meg pl. az imperial edition-t akkor is csak explorer early access-t kapsz. Legalábbis ez van sokaknál...
PiszkosFred
#9143
Azért az az lóra pakolás más, mint gondoltuk korábban. Leteszteltük a hétvégén (én is, Eksz is, meg talán mások is), maradjunk annyiban, hogy nem egy instant saddlebags addon 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9142
Ok, csak közben kiderült, hogy aki 3. féltõl vette a játékot. pl. Mint énis GMG-tõl annál érdekes a dolog.
A GMG-tõl azt írták, hogy valamikor a megjelenél elõtt küldik ki a kulcsokat és a fél net azon remeg (érthetõ), hogy ellentétben azoktól kik a hivatalos oldalon vették meg a játékot, õk is fognak-e tudni majd játszani az early access-ben az imperial fajjal?

Ezért gondoltam, hogy lehet a distribútorok kicsit elõbb küldik ki a végleges kulcsokat, hogy ezt a problémát megoldják..
#9141
Ez szamomra azert furcsa, mert a pre-orderrel megveszed az early lehetoseget, ami arra jogosit, hogy 5 nappal elobb kezd el a teljes jatekot annak teljes tartalmaval.
#9140
sprint speed mire jó?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9139
ok, ez vállalható kompromisszum. a lényeges elõnyök megmaradnak.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9137
Support megerõsítette:

"You can choose imperial race during your 5 days early access you just wont get the items with it until the 4th."
#9135
igen, van mélyen bennem egy érzés, hogy jó lenne, csak azt nem tudni, hogy mire 😊

#9134
Ezt mindenki maga donti el. Reszemrol biztos hogy hasznalni fogom a lovat, de nem utazasra mert TES vilaga gyalog jo, hanem malhas oszverkent. Ismerve magam mindent felszedek, mert valamire meg jo lehet. 😊
j0nNyKa
#9133
szerintem mindennek van létjogosultsága 😊
illetve ha nagyon szigorúan hardcore módon akarsz malmozni a számokkal, arról meg úgysem tud senki semmit ebbõl az elsõ 20 szintbõl

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9132
Én nem fogom kihasználni ezt a lehetõséget! olyan jó volt végre futkosni meg látni ,hogy OHH anyám 14k gold egy ló . Na végre meg kell érte küzdeni erre aki most veszi meg 100 gold. Nem is értem full setet meg fegyveret miér tnem adnak hozzá meg 200% extra xp boostot! 8)
#9131
Basszus..ennyire lusták vagytok visszaolvasni?

Nemrég írtam:

"When will I be able to redeem the digital items from the Explorer’s Pack or Imperial Edition?

Updated 01/30/2014 06:14 PM Published 01/23/2014 04:42 PM

On PC / Mac, the earliest players will be able to receive their digital items from the Explorer's Pack or Imperial Edition is April 4th. On or after this date, their items will be sent to them via in game mail upon their first login. This mail will not expire and a full mail box will not prevent its arrival."


#9130
Sziasztok!

játékról, bétáról minden el lett mondva, véleményem csak fedné.
Egy plusz pozitívum: a hangulat magával ragadó, szerintem ezt jobban átérzik, akik már a 90-es évek végén rpg-ztek - és ott nem a grafika vitte el a játékokat 😊

szóval elõrendelve.

már csak azt nem tudom, hogy mivel és hol fogok kezdeni.

Idõ telik karakter generálással -> gondolkozott valaki eddig orc nightblade-en? hp reg felnyomva, medium armor, sprint sebesség feltuningolva -> egyre inkább érlelõdik bennem, hogy lenne létjogosultsága
j0nNyKa
#9129
aaaaaah értelek stimm, valóban <#eljen>
válasz gombbal tiszteljük meg egymást légyszi 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9128
arra, hogy miért nincs szó az oldalon konkrétan impeditrõl.(accountban). lévén early acces kulcsot kaptunk külsõ helyrõl és még nem az impedit kulcsát. 😊

twitch.tv\mnk_official

#9127
Ugy emlekszem errol volt itt is valami, hogy ha nem hiv. oldalon vettedd, nem jelezte az Imperialt. De azt irtak hogy javitva lesz.
PiszkosFred
#9126
Mondjuk én a digitális impet a bethstoreból vettem meg - talán még másnap -, gondolom ezért jelent már meg azonnal az accounton. A dobozos majd a CDG-tõl érkezik, de az ráér.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9125
mire is jöttél rá? 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9124
Tapasztalataink szerint ez csak azoknak mûködött, akik a hivatalos oldalon vették.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9123
és rá is jöttem, hogy miért (bár másoknak lehet egybõl leesett...)
ugye emailben egy kódot kaptam(unk) egyelõre, és ehhez a segédlet:

HOW TO REDEEM YOUR EARLY ACCESS CODE:
1. Go to account.elderscrollsonline.com
2. Follow instructions to create your account
3. Select the REDEEM CODE button
4. Enter the EARLY ACCESS CODE in the space provided


4. pontot emelném ki, ez még csak egy early acces code. remélhetõleg ez is elég lesz a bónuszokhoz...

twitch.tv\mnk_official

#9122
De eszre vehettetek, hogy beta alatt az imperial pre-orderesek vehettek 100 goldert lovat. Tehat aki tudott venni annak tuti imp. preje van. 😊
#9121
— 2/11/2014 5 days early access to the game before the official launch

(+ BETA van még ott)
nyilván az 5 nap (és hogy külsõ helyrõl vettem) eredményezi, hogy logikusan impeditrõl van szó. nem is aggódom, csak jeleztem, hogy nálam sincs szó (emailen kívül amit a bolttól kaptam).

twitch.tv\mnk_official

#9120
Teljes arat fizettel, ezert a tapasztalataim alapjan, mint irtam elvben mindent meg kell kapnod az earlyvel, es az accontnal elvben jeleznie kene hogy mid van. Itt meg nem neztem mivel dobozost impet szeretnek, es CD galaxis meg nem szolt hogy van pre lehetoseg. Igy varok meg kicsit de ha hetvegeig nem lesz akkor marad digital imp. Azt hivatalos oldalrol veszem akkor latom mar hogy mit ir majd. 😊
#9119
5 days early access to the game before the official launch
beta access

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9118
Billing historyt nézd meg

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9117
getgamestõl ditó így van.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9116
hát én GMG-nél vettem imp.edit-et és miután a kapott kódot beírtam, ezt írja az accnál:

Elder Scrolls Online
Member Since February 5, 2014
Beta Access
Early Access

Én itt egy szót nem látok imp.editrõl

twitch.tv\mnk_official

#9115
Nem a hivatalosról vettem és nekem sincs ott az imperial kitétel, csak az 5 nap utal rá, egyedül az eraly access van fent.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9114
Legyen így. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)