The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9214
OK, köszi, utánaolvasok majd a dolognak. 😊
(Bocs az OFF-ért a TESÓktól.)

j0nNyKa
#9213
jólvan látom mélyebben bele kell mennem 😄
tehát kreálsz egy paypal accot, és a fred által #9207 -ben leírt módokon vakerálsz rá pénzt
amennyiben van bankkártyád és amennyiben úgy döntesz, hogy összekötöd a paypal accoddal, akkor hozzáadod, és akkor von le pénzt ellenõrzésképp
de _nem_ kötelezõ ez a lépés, ergo _nem_ kötelezõ bankszámlával rendelkezned, tetszikérteni?

(hozzáteszem és abszolút saját véleményem, hogy manapság bankszámla(k) és paypal nélkül létezni elég gagyi, nehézkes, és nagyjából értelmetlen)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9212
Na de pont arról volt szó, hogy nem kell bankkártya. 😊

j0nNyKa
#9211
amikor hozzáadod a bankkártyát a paypal számládhoz, akkor valóban von le 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9210
Hogyan lehet létrehozni egyáltalán PayPal fiókot bankkártya nélkül?
Úgy tudom, hogy még némi pénzt is von le elsõ alkalommal ellenõrzés gyanánt.

#9209
Jó látni, hogy a stressz teszt után mennyire figyelnek a játékosok visszajelzéseire. Aki nemtette még az töltse ki a beta kérdõívet, vagy 2 nappal ezelõtt küldték nekem sajnos a spam mappában landolt és csak most sikerült elõkukázni. Rengeteg olyan kérdés van benne, ami miatt a játékosok nagy része vergõdött, úgyhogy remélem figyelembe veszik a válaszokat majd.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9208
Arra, hogy meg csak hasonlo helyet sem talaltam. Hetfon bejartam az egesz mapot, de nem leltem. 😊
PiszkosFred
#9207
Vagy simán bemegy bármelyik unicreditbe, és feltölti amennyivel akarja az accountját. Vagy, megkér bármilyen ismerõst, kollégát, hogy utaljon át neki a paypal számlájára. Akinek nincs bankkártyája vagy hitelkártyája, a legjobb megoldás szerintem, mert könnyen is kezelhetõ és olcsóbb, mint megvenni a timecardokat. (fõleg, ha dollárban fizet vele)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9206
ahhoz se, kaphatsz pénzt pl. másik paypal accountról

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9205
PayPalhoz se? :-)

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9204
mire gondolsz? elõször jártam én is a helyszíneken, és sok volt köztük a hasonló, szóval nem jött be az elsõ tippem. jártam végig a szóbajöhetõ helyeket, és az egyiken volt egy klikkelhetõ kupac föld, az volt az.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9203
Következõ napokban lesz egy hivatalos ismertetõ az összes lehetõségrõl, akciókról, stb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9202
Egyébként valami info arról, hogy lehet-e több hónapot egyben elõfizetni? vagy lifetime?
#9201
Köszönöm Fred!

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#9200
Lesz Timecard, és lehet fizetni paypallal is, egyikhez sem kell bankkártya.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9199
Kösz jó ezt tudni.
"béta kliens is jó lesz" ez teljesen új infó volt szval duplán köszi😊
#9198
Több guild tagunk is kérdezi, hogy magyarországon elérhetõ lesz valami alternatív ( tehát nem bankkártyás) havidíj fizetési mód? Pl Time Card. Nézelõdtem a hazai boltoknál, de nem találtam semmi információt. Valaki esetleg tud errõl valamit?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#9197
Nincs meg.
#9196
NightBlade-et nem probaltam. Van lopas is mint a regebbi TES reszekben?
#9195
Jo neked, es kep alapjan siman ment?
#9194
én megtaláltam, nem volt gond.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9193
Valakinek sikerult treasure map alapjan kincset talalni?
Nekem volt egy kek, szep rajzzal, de halvany gozom sem volt rola merre kene keresni. Ahol esett azt a kornyeket bejartam tovirol hegyire, de meg csak hasonlo helyszint sem talaltam.
#9192
Ahogy írták elõttem,márc 29-re szerezd be a felpatchelt klienst,mert már 30-án early access van,csak úgy jön össze az 5 nap
PiszkosFred
#9191
Én is ott vettem, nem lesz gond vele. Nálunk már 30-án lesz paci, imperial faj, minden - mert már most digital imperial szintû az accountunk.

Annyi kiegnek, hogy béta kliens is jó lesz, csak peccselni kell majd.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9190
csak azért kérdezem hogy megnyugodjak.
A hivatalos oldalon vásároltam az imperial editiont, nekem ettõl kezdve csak annyi a dolgom, hogy márc 31.-én letöltöm a végleges verzíót és vidám mosollyal az arcomon elkezdek kalandozni?
A kezdet kezdetén tudok imperialt csinálni de a lovat,petet,stb csak ápr. 4.-én kapom meg?
Tehát nem kapok/írok be semmilyen serialt, mert nekem ez már aktív az accomon?
Jól értem?


Ló etetéssel kapcsolatban, szerintem minden statot 100-ig lehet etetni szval nem lesz 115%-os.
Az imp. pacinak nagy elõnye hogy míg mások megveszik a mondjuk 25/10/0 stattal rendelkezõ jószágot 10K+ ért addig a 15/10/0-es lovat 10nap+2,6k goldért cserébe ugyan olyanná lehet fejleszteni.*sorry nem igazán emlékszem a pontos árakra*
bár ez csak az én elméletem😊
#9189
Semmit nem kellett leigazolni, de szerintem ezen lépjünk túl, mert nem ide való.

http://edtool.net

#9188
A fake cimre gondolok amit le kell igazolni vasarlas elott.
#9187
Ha a lentire gondolsz amit bemásoltál,ott csak tippelik,hogy addig megérkeznek,semmi konkrétum nincs még. 😊
#9186
A végleges kulcsra azt írták, hogy március utolsó napjaiban küldik.

http://edtool.net

#9185
Nade épp errõl van szó,hogy nuuvemen nem kellett trükközni,hanem szépen megvehetted proxy nélkül.Boltnak nem érdeke a nem teljesítés,ha már egyszer átment a rendszerükön,akkor nekik is pénzben van ám refund.
Bolti oldalról csak a forgalom a lényeg,két kivétellel:
1.a terméket a vevõ nem tudja használni (pl Steam kulcs régizáras volta miatt)és nyafizni/siránkozni fog az ügyfélszolgálaton illetve telesírja a fórumokat,hogy milyen xar a bolt
2.a kiadó dörgedelmesen leszögezi,hogy csak akkor árulhatod (a te regionális,kedvezményesebb áradon) a cuccát,ha a rendszered biztosítja,hogy a nyugati fizetõsebb réteg ne rohanjon oda olcsón vásárolni

Itt most a 2. esetrõl van szó,hiszen le lett írva korábban,hogy az amcsi kulcsokat is lehet EUban használni,namost a nuuvemes ár egy az egyben megfelel a gmgs-kuponos dollár árnak.

Egyébként ha a Bethesda normális idõben kiküldi a kulcsokat a viszonteladóknak,nuuvemen nem lesz késlekedés,nagyon gyorsan és rugalmasan dolgoznak,pl az EU steames megjelenés elõtt 3-4 órával felkerült pl a Civ V Brave New World kulcsa is az oldalra,még nekem kellett várnom,hogy elérhetõ legyen.Bízzunk benne,hogy márc. 30-ig csak kiküldik a kódokat
#9184
Semmilyen trükközés nem volt benne, mire gondolsz?. Felmentem az oldalra megvettem és kész. Nem teljesen mindegy hol veszem meg? A kulcsot meg a gmail-re küldik, abból aztán nem derül ki honnan vásároltam.

http://edtool.net

#9183
Es mi van ha nem kuldik par nappal a start elott a kulcsokat mert rajottek, hogy nem brazil tartozkodasi helyen lett vasarolva hanem trukkozessel? Adocsalas lenyegeben akarcsakaz Amazon-os trukkozes gondolom.
Inkabb maradok a GMG vagy a Beth oldalanal reszemrol.
#9182
Hali,

Mivel én az említett nuuvem oldalról rendeltem meg az Imperial verziót, és több ellentétes (rém)híreket hallottam már róla, ezért utána kérdeztem mi a helyzet a nem hivatalos oldalról vásárolt termékekkel. A következõket kaptam válaszul.


I would like to inform you about some instances of The Elder Scrolls Online Imperial Edition that we recorded in our customer. When activated, the keys of the Imperial Edition are appearing on behalf of Bethesda as normal keys ( Standard Edition ). If this is your case, ask to not despair and I'll explain later why.

The delivery of keys The Elder Scrolls Online Imperial and Standard Edition will be held in two stages.
FIRST STEP: Once the purchase is made, is handed a key that ensures anticipated The Elder Scrolls Online (interim 3 days and 5 days for Standard anticipated to Imperial) + bonus pre-sale access Explorer's Pack.
STEP TWO: A second key will be delivered to the next release and it is with this key that will access the full content of the edition you have purchased. Ie, those who bought the Standard Edition will receive a normal key that gives access to the game and those who bought the Imperial Edition will receive a special key that besides giving access to the game also guarantees the contents of the Imperial Edition.
This second key will be delivered on a date not yet confirmed, but is expected to occur in March and should be before the game's release.

Therefore, those who have purchased and activated the key of The Elder Scrolls Imperial Edition, activated the game's official website and saw the cover of the "Standard Edition" on the bill, is not to despair thinking that received the wrong key. The cover does not mean anything in this case and is shown as Standard Edition simply as a standard system.

If the support of Bethesda are contacted, they themselves can confirm that neither the Standard nor the Imperial Edition that is activated on your account, but confirm the anticipated addition of the bonus pre-sale access Explorer's Pack.

...

Come bearing good news, in our contact with Bethesda confirmed that there are no problems with the activation key Imperial Edition available in Nuuvem.

When the key is turned in the Imperial Edition user account of Bethesda, is informed 5 days of early access to the game (5 days early game access). Despite the e-mail confirmation does not mention about the other contents of the Imperial Edition, this information only 5 days of early access is now a confirmation that you activated the Imperial Edition, Standard Edition guarantees for the early access of only 3 days.

Furthermore, I would like to emphasize that there are differences between the pre-sale of Bethesda Store that offered by Nuuvem. Store in Bethesda, both the Standard Edition and Imperial ensure early access 5 days, but in Nuuvem the Standard Edition offers three days early while the Imperial Edition ensures 5 day early access access.



Tehát összegezve, a viszonteladóknál vásárolt Imperial Edition-hoz 5 nap, a Standard Edition-hoz csak 3 nap jár. A hivatalos oldalon vásárolt bármely verzióhoz 5 nap jár. Az Early Access-hez nem kapod meg az ingame itemeket (mount, ring, bonus pet, stb), azt csak a végleges kulcs beírása után kapod meg ingame levélben, amit a hivatalos start elõtt pár nappal kapsz meg. Viszont jár hozzá az Explorer's Pack. Az továbbra sem világos, hogy Imperial indítható e Early Access alatt, de a fentibõl nekem az jött le, hogy az csak a végleges kulcs beírása után lesz elérhetõ. Ez mondjuk kicsit gáz, ha tényleg így van, de remélem még sem...

http://edtool.net

#9181
Épp az volt a lényeg,hogy nem kellett hozzá proxy.
Valóban megint nem lehet a kosárba pakolni,annyit tudok erre mondani,hogy érdemes ezekszerint rápróbálni idõnként
j0nNyKa
#9180
proxy

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9179
Nekem sajnos azt mondja a brazil oldal, hogy az én régiómban nem elérhetõ ez a játék.
#9178
Hmm, leindítva a Launchert nekem újra le szeretné tölteni az egész 30 gigát , mi lehet ennek az oka?

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#9177
Kettõ még biztos lesz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9176
Sorci es Templar kozott nem tudok valasztani. Jo lenne majd meg 1-2 beta, hogy start-ra meglegyen a kivalasztott class 😄
#9175
Kár.<#szomoru1> Pedig, már úgy beleéltem magam, hogy lesz macim.<#rinya>
#9174
Igen, igazad van 😊
Csak direkt hintettem el ezeket, mert oly rég szóltál hozzám. xD

(Gondolkodtam pedig, hogy kijavítsam-e...) <#nezze>
j0nNyKa
#9173
szerintem soha, kifele is elég hirtelen vették, mintha nem jött volna be, mint ötlet

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#9172
lesz* gyorsul* max* 25%-ost,* vesszõk és ilyesmik <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9171
Vajon a faji ultimate skill-eket mikor kapjuk vissza?
#9170
lovat*
#9169
Elméletem szerint a 15%-os lóvat ha speed-re etetem végig.
A ax speed 100% lesz. Ha viszont a drágát veszed a 25%-os akkor annak a végsebessége 115%-lesz.

Bár, csak hangosan gondolkodom..
#9168
A válasz 15%-os. 😊

j0nNyKa
#9167
nem tudom kap-e az altmer pl. magicka regent, de azt vedd számításba, hogy azon (is) van diminishing return, és kb állandóan ki lesz maxolva, egy csomó forrásból fölösleges magicka regennel számolnod

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9166
Az imp. ló 15 vagy 25%-os lessz?
#9165
És ha speed-re tápolom a pej lovamat? Vki tudja mennyire gyorsúl 100-on? xD