The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9474
Én is ezt csináltam.

Egyébként pedig ha valamelyik közösségi helyen látok,hallok egy zenés tánc mulatságot az tuti hogy én is csatlakozom😊)))
#9473
Mindegy, hogy minek a része, ha egyszer RPG elem. Ismertem nem egy embert, akinek ez volt a játék, ott táncolt vagy zenélt és közben beszélgetett a többiekkel. De ugyanígy voltak a craftos emberek, akik egy vadkant sem öltek le, de egésznap csak craftoltam, mert ilyen szerepet játszottak. Sokan ezt felejtik el, hogy mi az, hogy RPG.

http://edtool.net

#9472
😄 es vajon persuad-del mit lehet? 😮

#9471
;-P ;-P 8)))))))))))))))))))))))))))
PiszkosFred
#9470
Na, errõl beszéltem pár napja 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9469
Ezt ugye nem írtad komolyan? A terhelt szerverek miatt voltak bugos questek, de ki/be log legtöbbször megoldotta, csak annak kellett volna kilogolnia akinél elõször elõjött a hiba.

http://edtool.net

#9468
jó, de ott a kantin, meg a zene/tánc nem egyszerû rp elem volt, hanem a játékmechanika része.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9467
Én tudom melyik quest az és elmentem nézelõdni másik questet csinálni és amikor senki nem volt ott akkro oda mentem és megtudtam useolni azt az izét amivel megjenet!
j0nNyKa
#9466
aha értelek
az szvsz nem "rajta állt" probléma, hanem szimplán a hatalmas tömeg - release után a töredéke sem lesz, és ezzel szerintem megoldódik a probléma, zenélõ játékosok ide vagy oda

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9465
Miért szabadulna el? SWG-ben ez tök jól meg volt csinálva, volt is élet a kantinban. Ma már egyik MMO sem tud olyan hangulatot csinálni.

http://edtool.net

#9464
mivel nem akarok spoilerezni:
volt egy küldi ahol egy tárgy megszerzése után 3 lényt kellet volna leölni de ezek bug vagy túlterhelés miatt vagy mert direkt így találták ki a fejlesztõk, nem spawnolnak vissza amíg vki rajta áll a "spawn zónán".
j0nNyKa
#9463
sokminden lehet, engem tényleg érdekelne a válasz mindenesetre

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Count Adyn
#9462
Szerintem tegyék be hogy 2 player együtt is tudjon táncolni egyedi animmal, tuti elszabadulni a pokol a fõtereken😄 Vagy kézenfogva körbe a tábortûz körül😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Terawatt
#9461
Player music letiltására kell opciót kisírni eredeti fórumon.<#ravasz1>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9460
lehet egy bizonyos státuszban tartja vele az npc-t?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Különc
#9459
Váradi Roma Cafétól én se tudnék játszani

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

j0nNyKa
#9458
mondjuk az nem világos hogy miért nem tudsz haladni a küldetéssel attól, hogy õ ott zenél?!

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9457
igen, tényleg jó volt amikor a piac mellet zenéltek mások erre fekvõtámaszoztak stb.
amikor ezt láttam részemrõl is azonnal ment a /lute 😊)))
de ez irritáló ha miattuk nem tudsz haladni egy küldivel, mert hiába mondják nekik kb 15-en, hogy legyen már olyan kedves és 10 méterrel arébb folytassa a tevékenységét, baromira nem érdekli mert örül, hogy megtalálta az emotes listát....
#9456
Ez a zene/tánc nekem is tetszett, meg más MMO-ban én még nem láttam pl. fekvõtámasz, hasizom gyakorlat emote-ot. Meg volt valami rituális imádkozó mozdulat, amit a bugos questhelyeken toltak, na az haláli volt.

http://edtool.net

Count Adyn
#9455
Jó is volt Stranglethorn Vale-ben a láthatatlan 60 as rugók ültek az ember hulláján. pure fun😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

PiszkosFred
#9454
Ezzel spec nem értek egyet, marhára tetszett, amikor hárman-négyen összeálltak zenélni a béta alatt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9453
Ha eltünnek ezek az emberkék akkor legalább nem fognak beleállni a "spawn zónába" és zenélni,táncikálni csak, hogy idegesítsék a questet csináló játékosokat.
j0nNyKa
#9452
én akkor mosolyognék igazán

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9451
😉
#9450
Szóval ,hogy a WOW-t felhozom példának nem hozzá hasonlítom, hanem azt a felfedezési élményt amit eddig tapasztaltam azt csak wow vanilla és bc-be találtam meg utoljára. Se GW2 se rift nem izgatott annyira mentem azt jól van ,de itt újra kíváncsi vagyok a craftolásra bemegyek minden kis zugba. stb stb. Eltalálták azt amit szerethetsz egy MMO-ban!
#9449
Az is aranyos volt, amikor hellfire és zangarmarsh határán gankeltek. Na mondom, kilépek, majd megunjá. Fürdés, kaja, stb. visszamegyek ~1.5 óra múlva, és ez a két kedves ember még mindig a hullámon állt...

Attól a két allistól pedig utólagos elnésést kérek, akik ragnán stv-ben rossz napomat választották a gankeléshez, és picit elgurult a gyógyszer, visszanyalt a fagyi... Hosszúúúúúú volt az út booty bay-ig, de én jól szórakoztam..., õk meg szerintem leszoktak a gankelésrõl 😄

#9448
kicsit félek azért attól, hogy az arcunka fagy a mosoly, mint swtorban, amikor vér iván és tsai leléptek, a szerverek meg kipusztultak. 😞 bár ettõl elvileg védene a megaszerveres struktúra.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9447
Lehet nem hozott ujdonsagot ESO mint MMO, de legalabb visszatert az alapokhoz rpg teren abban hogy a teljesitett kuldetest jutalmazza, nem a mobok tomeges leoleset. Ez a mostani 20-on eveseknek akar meg ujdonsag is lehet.
#9446
Ne is mond emlekszem egysze egy ud pap egy tauren shamsn meg a gnome warrior haverjuj ugy farmilta xroadot,hogy amikor a warrior gazba volt a pap mind control a shaman fel healelte aztan mehet tovabb. 😉
#9445
Nem rólad van szó, hanem tipikus wowpistikérõl, akinek már az agyába égett, hogy a questelés csak nyûg ezért rohanjon át mindenen, minél gyorsabban maxolja a karakterét "mert ott kezdõdik, a játék".
Akinél ehhez még csodavárás is társul, na rajtuk fogunk jókat nevetni a következõ hónapokban 😄

#9444
Egy kis érdekesség: az US digital eladásoknál majdnem 5x annyi Imperial fogyott, mint Standard.

http://edtool.net

#9443
helyes 😊 igy megkorosodva, mar jobban fekszik az hogy questeles kozbe ne basztassanak 😄 Wowban is a legjobb pvp elmeny az astraanaar, tm-ss, xroads raidek voltak, gyak TESO-ban alapbol valami ilyesmi lesz 😊

#9442
úgy gondolod, jobb lenne, ha a játékos skilljei döntenének egy támadás sikerességérõl, és nem a játékos karakterének a skilljei? van ilyen is persze, pl. defiance, ott ahová célzol, oda megy a golyó. csak az nem rpg, hanem fps. amit eso használ, az a kettõ között van félúton.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

j0nNyKa
#9441
ugyanígy vagyok, bár azért 1-2 ötletem van a 3 terület kivégzése utánra: craftolás, meg az endgame hogyishívják terület 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9440
szerintem sokunknak mar az is megeri hogy vegig visszuk a questeket a mapokon, mar megerte az arat, mert nem egy 10 oras contentrol van szo. nem feltetlen kell eveket tolteni egy mmoval. amugy azt en se latom egyelore hogy questek kivegzese utan mit lehet majd csinalni, de nem is igazan erdekel egyelore, mert meg elõttem van mind a 3 faction questrengetege 😊

#9439
nem gw2-ztem 😊 nem tetszett a vilaga 😊

#9438
Cyrodiil A[/] world PvP zóna, ott questek is lesznek. A többi terület csak PvE.

http://edtool.net

#9437
Amikor Bétában ilyen randomokkal találkozunk és nem csak Én hanem többen akkor azért az elárul valamit ,hogy a játékos anyag eléggé megfelelõ tud lenni ehhez a játékhoz ,hogy jó szórakozást biztosítson!
#9436
Szokásukhoz híven majd maxlvl-en jönnek rá, hogy benézték...
Mókás lesz a topikot olvasgatni 2-3 hónap múlva, alig várom 😄

#9435
Nem másik játékhoz hasonlítgatok csak ez valami olyasmi mint a GW2-be ha nyomsz egy tûzes varázslatot a földre a másik meg wildwineol benne akkor ilyen tüzes sebzés röpködött ide oda kifele a fegyvereibõl warriornak?
PiszkosFred
#9434
Pontosan ez a synergy. Hasonlót láttál már a GW2-ben is, amikor az egyik játékos használ egy képességet, azt a másik játékos lereagálja, és így létrehoznak egy harmadik, pusztítóbb/gyógyítóbb hatást. Knockdownra ilyen az általad már említett impale - ami standard. Vagy, Destro staffal "lerakod" a firewallt (más a neve az ESO-ban, tudom), majd nightblade beleugrik egy whirlwinddel, és csak úgy repkednek a fireballok 😊

Az Undaunted Guild (dungeonba járós) skill fája pedig csak ilyen képességeket ad.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9433
kérdés: akkor world pvp nem is lesz ugye? szóval cyrodiilen kívûl minden map olyan mintha PVE szerver lenne?

#9432
Én poénból beírtam egyszer hogy LFM Hogger és jöttek a tellek <#mf1>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9431
+ ez a synergy rendszer is ad egy további mélységet, amirõl még midnig nem tudok pontos infokat 😊 de valami olyasminak tûnik, hogy egyes skillek/spellek használata után egy másik player tudja azt tovább használni és valami extra/más effektet generalni/átalakitani vele.

Különc
#9430
WHERE THE FUCK IS MANKRIKS WIFE?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#9429
Remélhetõleg már a béták után továbbállnak, és nem lesz "barrens chat" a kezdõzóna 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9428
Játszottam már én is eddig néhány mmo-val (talán nem annyival, és nem olyan régóta mint te) és mégtöbbnek követtem/követem a sorsát így összefoglalom (jelenleg) hogy látom ESO-t a többi mmo-val összehasonlítva. (fanboyoktól elõre is elnézést kérek)

A játékban az mmo elemeket jól láthatóan más játékokból emelték át, így ilyen formában az "mmo iparnak" technikai szempontból nem hoz semmi újat.
Célszerûbb úgy tekinteni rá, hogy sokkal inkább az mmo mûfajt hivatott elvinni a TES rajongóknak. Vagyis inkább egy TES-multiként kell nézni, nem mint innovatív mmo-t. Ebbõl a szemszögbõl hibáinak egy része megbocsátható.

Az mmo mûfajhoz annyit ad hozzá, hogy az swtor-on kívül lesz mégegy játék, ahol az rp sokkal hangsúlyosabb a szokásosnál. Aki szeret elmerülni a storyban, körbenézni minden fûcsomót stb, nem csak rohanni az endgamehez nekik tetszeni fog, és talán hosszabb ideig is maradnak. Akik világra szóló mmo újításokat várnak hamar továbbállnak majd.

#9427
Ez így igaz... bétában én bowos rangedet húztam, és amikor dungeonben rámentek a healre az erõsebb mobok, toltam is a knockbacket... és mások (lehet csak szerencsém volt) szintén odafigyeltek az adott szituációra és annak megfelelõen próbáltak reagálni.

twitch.tv\mnk_official

#9426
Amúgy Mint leírtam nekem a emberek hp pontjának tudata hiányzik healrként. Viszont megszokható ,ha így marad! Viszont az,hogy nincs agro jelzõ stb nagyon tetszik vagy dps mérõ. Mert így az emberek arra koncentrálnak ,hogy megcsinálják az adott szitut és nem az ,hogy milyen király vagy Én voltam a legnagyobb dps közbe wipe! Külön tetszik pl ugye kétkezes fegyverrel megyek de healer vagyok és isntában is többször ki kellett fordulnom fightból ,hogy knockbacket toljak a varázslót támadó enemy-re. Szóval ezeknek a dolgoknak a szükségletét hiányoltam sok mmo-ban és itt meg nem ,hogy lehet tolni hanem kötelezõ! Lehet találomra voltam random emberekkel,de szó szerint Õk itt csinálták ugyan így. Jó volt látni! 8)
#9425
Friss, hasznos FAQ Tamriel Foundry-tól.

http://edtool.net