The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként pedig ha valamelyik közösségi helyen látok,hallok egy zenés tánc mulatságot az tuti hogy én is csatlakozom😊)))
http://edtool.net
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://edtool.net
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
az szvsz nem "rajta állt" probléma, hanem szimplán a hatalmas tömeg - release után a töredéke sem lesz, és ezzel szerintem megoldódik a probléma, zenélõ játékosok ide vagy oda
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
http://edtool.net
volt egy küldi ahol egy tárgy megszerzése után 3 lényt kellet volna leölni de ezek bug vagy túlterhelés miatt vagy mert direkt így találták ki a fejlesztõk, nem spawnolnak vissza amíg vki rajta áll a "spawn zónán".
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
amikor ezt láttam részemrõl is azonnal ment a /lute 😊)))
de ez irritáló ha miattuk nem tudsz haladni egy küldivel, mert hiába mondják nekik kb 15-en, hogy legyen már olyan kedves és 10 méterrel arébb folytassa a tevékenységét, baromira nem érdekli mert örül, hogy megtalálta az emotes listát....
http://edtool.net
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Attól a két allistól pedig utólagos elnésést kérek, akik ragnán stv-ben rossz napomat választották a gankeléshez, és picit elgurult a gyógyszer, visszanyalt a fagyi... Hosszúúúúúú volt az út booty bay-ig, de én jól szórakoztam..., õk meg szerintem leszoktak a gankelésrõl 😄
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Akinél ehhez még csodavárás is társul, na rajtuk fogunk jókat nevetni a következõ hónapokban 😄
http://edtool.net
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
http://edtool.net
Mókás lesz a topikot olvasgatni 2-3 hónap múlva, alig várom 😄
Az Undaunted Guild (dungeonba járós) skill fája pedig csak ilyen képességeket ad.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A játékban az mmo elemeket jól láthatóan más játékokból emelték át, így ilyen formában az "mmo iparnak" technikai szempontból nem hoz semmi újat.
Célszerûbb úgy tekinteni rá, hogy sokkal inkább az mmo mûfajt hivatott elvinni a TES rajongóknak. Vagyis inkább egy TES-multiként kell nézni, nem mint innovatív mmo-t. Ebbõl a szemszögbõl hibáinak egy része megbocsátható.
Az mmo mûfajhoz annyit ad hozzá, hogy az swtor-on kívül lesz mégegy játék, ahol az rp sokkal hangsúlyosabb a szokásosnál. Aki szeret elmerülni a storyban, körbenézni minden fûcsomót stb, nem csak rohanni az endgamehez nekik tetszeni fog, és talán hosszabb ideig is maradnak. Akik világra szóló mmo újításokat várnak hamar továbbállnak majd.
twitch.tv\mnk_official
http://edtool.net