The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9526
Nekem egyetlen egy bajom van, es most lehet szornyulkodni, 3 vs 5 nap early access. :F

Ahet
#9525
Szerintem ez is határeset. Nem 34 hanem 54.99€ az eredeti ára. 40%-os kedvezmény ... egy most debütáló játék esetében (?)

The gods have disconnected you ...

#9524
Hát ja , lehet az már valami "búcsús" verzió lenne. 1 pálcás :d
#9523
Kétlem,egyébként ennél olcsóbban nem is merném megvenni,ez még a hihetõ ár 34.99-rõl akciózva.
#9522
Komoly, vajon kezdésre lenyomják még jobban az árát? Még nem rendeltem elõ, várok valami jó akciót. De már így is nagyon megéri.😊
BoneDragon
#9521
Ahet
#9520
Új 20%-os GMG voucher: OQE4LG-WEQPSE-SMCME1 . Érvényes: 21-e 16 óráig

The gods have disconnected you ...

#9519
Itthonsem olyan drága szerintem a sima verzió.

#9518
Aki akarja,vegye:
https://www.g2a.com/weeklysale/
Alapár weekly salen kívül 34.99,de most PayPallal fizetve 29.99 EUR

Az oldal maga megbízható,nem lenyúlós,de szürkének mondható,lengyelekhez vannak beregisztrálva,aztán variálnak a más régiós áron beszerzett kulcsaikkal.Vettem már ezt-azt párszor, nem volt gondom eddig,de mindenki csak a maga kontójára tevékenykedjen.
#9517
yepp

#9516
Hm,most láttam 30 euróért a sima verziót,ez az eddigi legolcsóbb nem?
#9515
<#eljen><#taps>

PiszkosFred
#9514
A PVP-s press NDA-nak is igen lõttek, mert jönnek a pvp videók dögivel. Ez egy kis tutorial:

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9513
3😛

#9512
Akkor onnan volt ismerõs. Kezdõ szigeten énekelt valamit.

#9511
hu nem vagyok toppon: szoval menteni nem mentettem le 😊

#9510
ja, raadasul a jo linken levo link is rossz 😄

PiszkosFred
#9509
Köszi a választ, akkor stimmel. Rögzíteni gondolom nem rögzítetted? 😊

A másik két linket majd Running kitörli, ha erre jár.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9508
na 3.-ra talan sikerul, JA 😊

jaj de bena vagyok 😊

PiszkosFred
#9505

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9504
Én csak azt vettem észre, hogy a bárdok szája nem mozog éneklés közbe... Elég béna.

#9503
+1 akkor már ketten vagyunk 😊
#9502
Jövõ héten örülnék egy BETA-nak 😊

PiszkosFred
#9501
Az a baj ezzel a tetû bétával, hogy eltervezi az ember, hogy mit akar tesztelni és megnézni, majd két pillanat múlva ott ül kialvatlanul a munkahelyen kedden, bízva benne, hogy a család jól van, a ház nem égett le, a kocsit nem lopták el, és ekkor jön rá, semmit sem nézett meg 😊

Két kérdés, amelyet elfelejtettem megnézni legutóbb....
- Custom chat funkciót nézte valaki, van e, pl "hun" csati létrehozására van e lehetõség?
- A kocsmákban a female bárdok közül van, aki Malukah hangján szólal meg, ezt látta, észrevette valaki?

Köszi elõre is 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9500
Mondtuk is hétvégén, hogy ide is az kellene, sajnos a szinkronizálás nem ment, így pedig elég fura volt a közös zene, de alapból maga a lute fenomenális.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#9499
Freemium 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9498
tehát f2p rendszer itemshoppal😊))
#9497
Akkor meg fogsz lepõdni, mert a kocsmák bizony f2p rendszerûek. Bármikor ingyen bemehetsz. Ja hogy inni is szeretnél? Na hát az fizetõs szolgáltatás 😄

#9496
Bazz...<#wow3>Nem is néztem eddig a shop oldalán, tényleg ott van! Valóban kéne tudnom portugálul!<#nyes> Köszi még1x!
#9495
kb. 5 perc.

http://edtool.net

#9494
Azonnal,de igazából ne emailre várj,megjelenik a játék a fiókodban az oldalon a meus games vagy hasonló alatt,és rákattintva ott a kód.
#9493
Egy kérdésem lenne azokhoz akik Nuuvem brazil shopból vették az imperial-t korábban. Mivel régió korlátos lett egyik napról a másikra az oldal, ezért proxy-val megoldva Paypal-on keresztül fizettem. A kérdés az lenne, hogy kb. mennyi idõ múlva kaptátok meg a kulcsot emailben? Köszi!
j0nNyKa
#9492
az fasza mer 72 napnál lõttem fel 😄D

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9491
Öröm nézni, hogy már csak 48 nap van hátra. Emlékszem amikor 99 napot írt a számláló 😄

Különc
#9490
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez szar

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9489
kicsit ha maradna az alján......😊)

j0nNyKa
#9488
kedvenc, nyertél (de az ilyen nagyon offok mehetnek máskor spoilerben 😛)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9487
Sajnálom de nem házasodhatunk össze... mivel egynemûek vagyunk.
Így csak ezt nyújthatom 😄

#9486
Már jó ideje olvasom a fórumot, de most éreztem, hogy regisztrálnom kell, hogy elmondhassam: j0nNyKa, egy "állat" vagy! 😊 PLUSZ! 😊

#9485
Ne legyel kis hitu, minimum 2 korso legyen. 😄
#9484
Én megelégszem azzal is ha adnak csapolt Guinnesst borsodi áron <#nyes>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9483
Nem kell sokáig erre várni, hiszen ez a jövõ, fizetni b*zis. Nem is értem, hogy mernek pénzt kérni egy italért.

http://edtool.net

Count Adyn
#9482
szerintem is elavult a kocsmák jelenleg üzleti modellje😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9481
En Valentin napra egyszer egy f2d kocsmat szeretnek. 😊)
Count Adyn
#9480
Valentin napra!

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

s0n1c
#9479
😄
j0nNyKa
#9478
napi fárasztó
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9477
Player zenelesben LOTRO volt a csucs, ABC-ben megirt sajat zenekkel. 😊
#9476
Én csináltam videot csak nem töltöttem fel még ahol elsõ részében az NPC-k énekelnek! 8)
PiszkosFred
#9475
Arra már nem jutott skill, úgy voltam vele, hogy amit nem lehet erõszakkal, azért nem fogom a számat sem tépni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”