The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
http://edtool.net
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont 8-9. szint körülre érve hirtelen kinyílik a játék, mind a játéktér, mind a lehetõségek száma, a 10-es szinttõl elérhetõ pvprõl nem is beszélve. Erre nincs sok embernek türelme, és bár ez user hiba (is), de a fejlesztõk keze is benne van a dologban vastagon, mert lehetett volna még érdekessé tenni a kezdeti pár szintet.
Félreértés ne essék, az én nyugdíjas tempómmal nekem semmi bajom ezzel, de nagyon sok ember türelmetlenné vált, és akkor születtek meg az ítéletek, amikor még korai volt. De, õk ezt nem tudták, és lehet, hogy emiatt nem is mentek tovább, megnézni a késõbbi "valódi TES" játékot. És ez designer hiba is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
szóval õk elõrébb járnak, mint a normál teszt, cserébe bugosabb
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
http://edtool.net
http://edtool.net
A mohának mindig a déli oldala fás!
Elsõsorban pvp érdekelne
Ha elso helyre kerulsz a pvp ranglistan, kapsz emperor armort, meg egyedi skilltree-t is.
Ami meg erdekesnek tunt szamomra, van egy resz a videoban, amikor pvp vendornal nezelodik..ott felvillannak a sajat lvl 40 cuccai. Ez hogy lehet?
Tan mikor felhuz lvl 50re a jatek a pvp zonaban, a cuccaidon is huz szintet, vagy ez a figura masik betaval jatszott?😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Most például az foglalkoztat, hogy ha valaki elementáris mágiával támad ránk, akkor az ellen csak az adott elemmel szembeni ellenállás (pl.: fire resist) nyújt védelmet, vagy az általános spell resist is, ami a bretonoknál faji specialitás?
Azt is jó lenne tudni, hogy nem bretonok részére is elérhetõ-e valamiképp efféle általános varázslat ellenállás, mondjuk valami treat vagy enchant formájában páncélra?
Illetve még az is érdekelne, hogy maga az armor csak a fizikai támadások ellen nyújt-e védelmet, vagy minden féle elszenvedett sérülés csökkentésére hivatott?
Ha már játszani nem lehet, legalább fejben építgetem kicsit a karakteremet 😊
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
Mondjuk nem volt nehéz,utálom a melee karaktereket,és ugye mágusnak elég egyértelmû választás volt az altmer mint faj.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De ha ennyire "nyilt" egy program nem nagy a veszélye, hogy botparadicsommá züllesztik idõvel ?
A mohának mindig a déli oldala fás!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A mohának mindig a déli oldala fás!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
De a testben benne vagyok, majd fussunk össze, komolyan érdekel, mit látni, hogyan, mikor stb. 😊
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nem, egyébként tényleg érdekelt, mennyire leszek láthatatlan úgy igaziból, de kiderült, hogy semennyire, mert jó messzirõl kiszúrtak, ha szembõl mentem. Szóval ez még mindig nem az a stealth, amire vágyom, de látókörön kívül mûködik a videó szerint. Majd belejövünk. 😊
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De normálisan csinálva úgy látszik, tényleg nem látják, vagy csak ennyire nem oda figyeltek.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Más. Vállalkozott már valki, hogy pvp szempontból rangsorolja a kasztokat ? A top 10-ben 6 tõrös volt...
A mohának mindig a déli oldala fás!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A mohának mindig a déli oldala fás!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De akkor már sokkal ésszerûbb megvenni az imperial editiont,ami elérhetõ volt 47.5-ért/bár most csak vpnnel már/ amihez ugyanúgy jár az 5 nap.
A 34.99-et az oldalon belüli,nem heti paypalos árra írtam,annyiért megvehetõ idehaza is,illetve pl Nuuvemen.Ebbõl még elengednek 5 eurót,ez valami üzlet lehet a paypal felé,esetleg kedvezményt kap a bolt havi x forgalom után stb ezt mi már nem tudjuk meg,de az ár még pont hihetõ.
Viszont ez alatt már gyanús lenne,hogy beszerzési ár alatt vannak,és olyankor már a lopott/kicsalt kulcsok témakörénél járunk.