The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9576
Igen, ott van az Empress tag a nevénél.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9575
Szerintem a legtöbb játékban a kezdeti 1-10 szint alatt nem tud kibontakozni a játék, meg kell tanulnod a harcot, e kezelést, meg egyáltalán, hogy mi is a szereped a világban. Ezt muszály felvezetni, mert enélkül nem RPG, nem fogod érteni, hogy mi történik körülötted. Szerintem inkább az a baj, hogy itt lassabb a fejlõdés. Míg más MMO-kban, 1-2 óra alatt el lehet 10-es szintre jutni, itt ez 8-10 óra is lehet. És valóban az emberek azonnal akarnak mindent, minél elõbb eljutni a max szintre. Én örülök, hogy ez a játék kicsit visszahozza a régi asztali RPG hangulatot. És azt remélem, hogy nem fogják lebutítani a mostani tucat szintjére, mert telesírják a fórumot.

http://edtool.net

PiszkosFred
#9574
Gondolom õ lett az Emperor a press event alatt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9573
Igen, bár én másként látom részemrõl. A játék elsõ 10 szintje alapján tényleg lehet olyanokat írni, mint amiket olvastunk és hallottunk, mert az elsõ két helyszín (Coldharbour, kezdõsziget) tényleg nem egy nagy durranás gameplay szempontból, kevés a skill, kevés az anyag.

Viszont 8-9. szint körülre érve hirtelen kinyílik a játék, mind a játéktér, mind a lehetõségek száma, a 10-es szinttõl elérhetõ pvprõl nem is beszélve. Erre nincs sok embernek türelme, és bár ez user hiba (is), de a fejlesztõk keze is benne van a dologban vastagon, mert lehetett volna még érdekessé tenni a kezdeti pár szintet.

Félreértés ne essék, az én nyugdíjas tempómmal nekem semmi bajom ezzel, de nagyon sok ember türelmetlenné vált, és akkor születtek meg az ítéletek, amikor még korai volt. De, õk ezt nem tudták, és lehet, hogy emiatt nem is mentek tovább, megnézni a késõbbi "valódi TES" játékot. És ez designer hiba is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9572
volt eddig is, félig zárt, félig a béta fórum aktív résztvevõibõl hívtak be tagokat, éshát az lehet a development verzió
szóval õk elõrébb járnak, mint a normál teszt, cserébe bugosabb

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9571
Elindítottam a launchert és a feltelepített beta verzió mellett lett egy PTR verzió is. Tud errõl valaki valamit? Ez lenne a zárt beta verzió?

http://edtool.net

#9570
Jah kezdenek rájönni a kezdeti lefikázók, hogy valamit benéztek és még sem olyan sz*r ez a játék. Vagy látták, hogy már mások is kezdik dicsérni és õk is azt teszik. Errõl mindig ez jut eszembe: "Neked a divat mondja meg, hogy ki vagy."

http://edtool.net

#9569
engem az ui hozott lázba , meg combat text , de nem írnak róla semmit ki csinálja... Kyle nevü srác aki avideot csinálta annyit twittelt hogy ne mondhatja meg az uit ki csinálja , de a releasre meglesz... lol
#9568
Sima árus a pvp területen van olyan ami 25-ös cuccokat árul, általában várakban.

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9567
En wood elf, nightblade siphoning ag, bow-val jatszottam, pvp-t nem neztem de pve-ben nekem nagyon bejott.
danone
#9566
Van valakinek személyes tapasztalata a ranged kasztok közül? Hátha valaki próbálkozott varázslattal és íjjal is 😊

Elsõsorban pvp érdekelne
Acidlich
#9565
Ja igy mar ertheto, kosz.^^

#9564
van egy másik beta is vannak bent ott is magyarok az megy non stop és nincs szint határ.
Acidlich
#9563
5:00 korul meselt a videoban errol, ha jol ertettem.
Ha elso helyre kerulsz a pvp ranglistan, kapsz emperor armort, meg egyedi skilltree-t is.
Ami meg erdekesnek tunt szamomra, van egy resz a videoban, amikor pvp vendornal nezelodik..ott felvillannak a sajat lvl 40 cuccai. Ez hogy lehet?
Tan mikor felhuz lvl 50re a jatek a pvp zonaban, a cuccaidon is huz szintet, vagy ez a figura masik betaval jatszott?😊

j0nNyKa
#9562
high elf is erõs varázsló tud lenni, meghát kb bárki

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9561
Én annak örülnék ha a dual weaponokat (sword, axe, stb) lehetne háton hordani. 😛

#9560
Béta hiányában ismét csak agyalok mindenfélén a játékkal kapcsolatban... 😊

Most például az foglalkoztat, hogy ha valaki elementáris mágiával támad ránk, akkor az ellen csak az adott elemmel szembeni ellenállás (pl.: fire resist) nyújt védelmet, vagy az általános spell resist is, ami a bretonoknál faji specialitás?

Azt is jó lenne tudni, hogy nem bretonok részére is elérhetõ-e valamiképp efféle általános varázslat ellenállás, mondjuk valami treat vagy enchant formájában páncélra?

Illetve még az is érdekelne, hogy maga az armor csak a fizikai támadások ellen nyújt-e védelmet, vagy minden féle elszenvedett sérülés csökkentésére hivatott?

Ha már játszani nem lehet, legalább fejben építgetem kicsit a karakteremet 😊

#9559
na végre én ezt vártam, lássam a dmg.. 😄 szuper, tudsz esetleg helet ahol vannak ilyen addonok ?
#9558
miért van ilyen brutál gearben????

#9557
Azert ha lehet ne altalanositsunk..khm.

Teppik Amon
#9556
Félelmetesen jók ezek a videók. Még nem próbáltam ki a PVP-t de attól félek hogy túl kevés idõm lesz erre a játékra. Nem akarok a gép elé szegezõdni egész nyárra, amikor annyi minden mást is lehetne csinálni, élete is van az embernek 😄

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

#9555
Fasza,viszont akkor én belenyúltam a tutiba az altmer sorcival 😊
Mondjuk nem volt nehéz,utálom a melee karaktereket,és ugye mágusnak elég egyértelmû választás volt az altmer mint faj.
#9554
lol ezen jokat nevettem, kesz ez a gyerek 😄

PiszkosFred
#9553
Angry Joe és rájött, hogy mégsem olyan szar ez az egész, ahogy gondolta 😊 Az utolsó csatajelenet, amelyet nem õ rögzített meg hatalmas, amikor megérkezik egy ostromhoz a harmadik fél is, az Erõd lakói meg hátradõlnek, amíg ezek agyonverik odakinn egymást.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9552
Biztos lesz, aki megpróbálja. De manapság már készülnek erre a fejlesztõk. Lesz goldseller szpem és password scam is whisperben "eso admintól", de ezek velejárói a kezdeti idõszakoknak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9551
Hmmm, ez jó hír, gondolom idõvel özönlenek majd.
De ha ennyire "nyilt" egy program nem nagy a veszélye, hogy botparadicsommá züllesztik idõvel ?

A mohának mindig a déli oldala fás!

PiszkosFred
#9550
Már vannak addonok, lua nyelv miatt a profik, akik wowhoz is készítettek addonokat, seperc alatt kész vannak az eso verziókkal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9549
Ezen már custom ui van, vagy már a beta óta fejlesztve? Sebzés, heal és buff kijelzések.

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9548
+z

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9547
Épp ez volt a lényeg. 😊 Elõtte gondolkodtunk, milyen stealthet ad a crouch PvP-ben, ha emlékszel. Mivel NAGYON messzirõl megláttak (kb. ahogy kirajzolta a karaktert a játék), gyakorlatilag semmilyen láthatatlanság nincs és kétlem, hogy oldalról vagy hátulról lenne, max nem figyelnek és közelebb juthatsz sneakelve. Ez ellen még mindig feleslegesnek tartom a magelightot. 😊

De a testben benne vagyok, majd fussunk össze, komolyan érdekel, mit látni, hogyan, mikor stb. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9546
Nem jo valasz! 😞 Remeltem, hogy jolertesultseg tenye forog fenn.

PiszkosFred
#9545
Optimista vagyok 😊 Meg bízok benne, hogy a következõ egy hétig fog tartani.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9544
"Jövõ héten", nemtipp? Igenjolenne, mert amiota vege a betanak csak a remeges meg az orankenti randomjatekaminemTESO install/uninstall megy. <#wilting>

PiszkosFred
#9543
Hát a legtöbb mmo-ban azért ha szembõl támadtál, lényegesen hamarabb észrevettek, mint hátulról vagy oldalról. Jövõ héten leteszteljük, átmegyek Aldmeribe gyorsan és levadászlak 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9542
Nah, ShoddyCast is bedobta a közösbe a pvp videójukat, elemzésüket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9541
Nem rohog! Egyutt erez! <#eplus2><#nyes>
#9540
A csata heve, az, az volt a ludas! <#smile>

Nem, egyébként tényleg érdekelt, mennyire leszek láthatatlan úgy igaziból, de kiderült, hogy semennyire, mert jó messzirõl kiszúrtak, ha szembõl mentem. Szóval ez még mindig nem az a stealth, amire vágyom, de látókörön kívül mûködik a videó szerint. Majd belejövünk. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#9539
Nem röhögök, facepalm közben nem tudok 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9538
Néztem, sõt, próbáltam is, igaz, botormód szembõl és hátööö... (nem röhög!) <#smile>

De normálisan csinálva úgy látszik, tényleg nem látják, vagy csak ennyire nem oda figyeltek.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#9537
Felejtsd el! Hiába skálázza fel a statjaidat 50-re a Cyrodiil, a skilljeid lóf*sz szinten vannak. Majd original 50-es szinten megnézed, az meg nem a bétában lesz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9536
Top 10. dps vagy mi? Mert kasztol fugg mi a feladata sz.tem...minden kell egy csataba. Settenkedo gyiljos faltoro koskent harcolo tankok mindenkit vedelmezo healerek. Igy kerek minden pvp ez biztos igy lesz...
#9535
Következõ bétában lecsekkolom, mert érdekelne.....

Más. Vállalkozott már valki, hogy pvp szempontból rangsorolja a kasztokat ? A top 10-ben 6 tõrös volt...

A mohának mindig a déli oldala fás!

PiszkosFred
#9534
Viszont a stealth-t nézted a vége felé? Kvázi melee rangeba tudott vele jutni, könnyedén.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9533
Én próbáltam (vagyis kis restostaffos kitérõtõl eltekintve csakis azt használtam hehe) és nagyon bejött, jó, nem keresek headshotokat meg akrobatikus lövési pozíciókat, csak játszok.. <#smile>

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9532
😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#9531
Nem próbáltam a bowot, de látva a skill fát, van még ott móka szerintem, a class skill fáról nem is beszélve.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9530
De ügye egy bowos nem csak ennyire képes ? 😊 Vagy igen?

A mohának mindig a déli oldala fás!

PiszkosFred
#9529
Újabb press pvp videó. Az egy dolog, hogy fogalma sincs a TES hátterérõl, és pvpben is leginkább elfut, mint sem támad, de a szövege meg a lelkesedése az szerintem nézhetõvé teszi az egészet. A trollos szitu meg - amikor visszanéz, hogy követi e - priceless.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9528
2 nap játékot nem ér meg 16 euró pluszbanPersze én elfogadom,hogy más dönthet úgy,hogy igen,nem az én pénztárcám.
De akkor már sokkal ésszerûbb megvenni az imperial editiont,ami elérhetõ volt 47.5-ért/bár most csak vpnnel már/ amihez ugyanúgy jár az 5 nap.
#9527
Az 54.99-et felesleges figyelembe venni,szinte mindenütt adnak a viszonteladók mellé valamit:GMG-n voucherrel elengednek belõle,Uplayen korábban Assassin's creed 3,illetve 4 járt mellé(utóbbi az imperialhoz,értékben hasonló mint a voucherek)
A 34.99-et az oldalon belüli,nem heti paypalos árra írtam,annyiért megvehetõ idehaza is,illetve pl Nuuvemen.Ebbõl még elengednek 5 eurót,ez valami üzlet lehet a paypal felé,esetleg kedvezményt kap a bolt havi x forgalom után stb ezt mi már nem tudjuk meg,de az ár még pont hihetõ.

Viszont ez alatt már gyanús lenne,hogy beszerzési ár alatt vannak,és olyankor már a lopott/kicsalt kulcsok témakörénél járunk.