The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

j0nNyKa
#9626
pont most olvasom a launcherben
más: látom hogy van külön EU béta realm / kliens, errõl 2 gondolat:
- szerinted a következõ bétában már esetleg végrevalahára eu szervereken, eu szervereket tesztelhetünk?
- mi ez az idióta megoldás, hogy letölti az egész 30 gigát újra, ha realmet váltasz ?! vagy csak launcher bug?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9625
No, az NDA-nak vége, lehet posztolni mindent, ami a csövön kifér.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9624
de így leírás meg számok alapján olyanok, mintha maxos karakterrel lehetne õket unlockolni csak

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9623
http://www.youtube.com/watch?v=yQ_oZO4d1kw
Leírásban ott a link. Majd a béta elõtt meg konfigolod, ahogy neked jó.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9622
Csak nekem nagyon OP-k ezek a skillek mindkettõnél? 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9621
Pedig nagyon sok helyen írtak már róla, hogy lesz majd. Ez volt nekem új amit linkeltem.
Terawatt
#9620
Ezt nem is tudtam, hogy lehetséges lesz. Tudni lehet még errõl valamit?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9619
Én sem látom sehol a neten.
Valakinek van infója honnét lehetne beszerezni?
#9618
Vámpír és Werewolf ability-k:

http://eldersouls.com/elder-scrolls-online/skills
#9617
Esküszöm nem látom....ha te látod belinkelned legyszives? Vagy legyszi privatba.
#9616
vagy a regio-t kell átállítani
#9615
Akkor lépj ki menj a eso fökönyvtárba és indisd az eso.exe-t, utána meg a launchert.
#9614
Én is azzal indítottam..és tölti :S
#9613
Engem is szivatott el ne kezd letölteni, a launcher el inditottam utána jo lett asszem
#9612
igen
#9611
Ez most nem a játék hanem timecard ugye?
#9610
Valaki erre esetleg valamit?
Jobb híján ötletelek kicsit a leendõ tank karakteremen, az elvonási tüneteimet enyhítendõ 😊

#9609
Melyik video leírása? S ti melyik beta verziot toltottétek le? US vagy EU?
PiszkosFred
#9608
Video leírását nézted? Ott a link.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9607
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-elder-scrolls-online-teso-gamecard-code-compare-prices/
#9606
Nem pedig nagyon érdekelne engem is......google semmit sem talál ....pedig abban a videóba ott van. Azt nem tudom hogy az egy újabb kliens és benne van mar vagy addon....
#9605
Bocs. 2x ment..
#9604
Tudtok már valami letölthetõ addont?
#9603
Tudtok már valami letölthetõ addont?
#9602
Sziasztok!

Mi ez az új EU-s Béta kliens?
Újból elkezdte letölteni az egészet..
j0nNyKa
#9601
annyira nehéz megcsinálnom, mint kivonni belõle 5-öt fejben 😊
azon kívül pedig hogy semmi értelme nincs az 5 napos early startra állítani, akár át is lõhetném

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9600
nem tudom , miyen nehéz megcsinálni , de nem lehetne átálítani az órát - 5 nappal ? itt aki ezt a forumot olvassa az tuti 99.5 % ban 5 nappal elöbb kezd , így jobb lenne azt látni :😊
#9599
áhhá...köszi! 😊

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9598
Ti hogy lattatok a magicka/hp/stamina pontok rakasat? Nekem nagyon ugy tunt hogy ijaszkent en nem fogok a hp-re rakni. Lvl 13-on 2/2/9 volt az elosztas es rengeteg hp-m es keves staminam volt igy.
#9597
Elkezded lenyomni az egyik rugót és amikro elkezd remegni, abbahagyod. Ha szerencséd van, elsõre bekattan, ha nincs ,akkor megjegyez, kb. hol kezdõdött a remegés és elõtte hajszálnyival megállsz. Aztán így a többivel is. Egyébént elvileg van egy apró hang is a jó helynél, de én a TS/játékzene/IRL miatt a vizuális jelekre koncentráltam. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9596
na de a lényeget kihagytad: mire is kell figyelni?

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9595
Nos, én eléggé sokat 😊
Mászkáltam a térképek szélénél, amellett, hogy ott ugrásszerûen megnõtt a nyersanyagok lelõhelyei, még ládák is voltak elég szép számban (na jó 3-4 db), azt vettem észre, hogy érdemesebb volt a %-os kinyitásra eltörni 3-4 kulcsot mint próbálkozni ezekkel a lamellákkal, akkor sokkal több tört be valamiért. A loot bár átlagon felüli, nagyon extra dolgok nem igazán voltak benne, bár ez is nyilván véletlenszerû!

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9594
Itt nincs Jézus-sugár, mint a TOR-ban. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9593
Van egy olyan érzésem, hogy jövõ hét hétvégén bétázni fogunk. 😊

PiszkosFred
#9592
Kedd hajnalban véget ért a béta, nem lehet, hogy azért nem enged be, mert nincs jelenleg? Az ékezet inkább az account kreálás során szokott gondot okozni, ott érdemes nem használni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9591
Nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9590
Heló olyan gondom lenne az EOS béta belépésnél ezt a hibaüzenetet írta ki
Error Code 201:7:1:1060:1007 keresgéltem azt írják hogy speciális karaktert használok ,de nem ha valaki találkozott már ezzel a hibajelínséggel annak a megköszönném ha leírná a hiba kiküszöbölésének módját.
#9589
Ha resto staffot hasznalok akkor ay gyogyit ha lovok vele freindly targetre?
PiszkosFred
#9588
Nem mindegyik instanceolt, én is figyeltem, hogy van, amit egyszerre öten nyitottunk ki, és volt, amelyrõl lemaradtam. Ez lehet bug, lehet félig elkészült megoldás, a következõ bétára kiderül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9587
ne ugy van hogy minden nyithato szar karakterinstancolt? szoval ha valaki kinyitja elottem az egyik urnat, attol meg enis ki tudom. egyedul a chestek azok amiket csak egy ember tud kinyitni.

az hogy sok a empty van az csak random nem? vagy akkor mire vonatkozott volna a patch notesban az hogy:

"clickable fixtures (crates, barrels, nightstands, bread, etc.) are now instanced on a per-character basis as opposed to having to compete with others for the items."

#9586
Szerintem kifejezetten hiba kihagyni, nagyon nagy alaplökést ad a karakter vagyonának és felszerelésének. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9585
Akkor nem csak én vagyok olyan elvetemült, hogy végignyitottam 😊

PiszkosFred
#9584
Szerintem amit Shai említett, és én is erre gondoltam, az a Coldharbour szökés utolsó pár terme, a portál környékén. Az phase/instance, csak egyedül vagy, és dugig van ládával, urnával, dobozzal. Elõtte is van egy ehhez hasonló, amikor Molag Bal megjelenik, ott is rengeteg az urna, láda stb, és az is instanceolt rész, ha jól emlékszem. Én itt szereztem mindig legalább két stílust könyvet.

Késõbb csak kajákat meg recepteket találtam, az egész béta alatt a kinti világban talán csak egy stílus könyvet találtam összesen, dunmerrel egy nordot craftot. Locpicket eleinte vettem vendortól, aztán Nephin elmondta, mire kell figyelni, és onnantól gyerekjáték lett a zárfeltörés 😊

Újabb PVP videó, német cimboráinktól, ezúttal FP nézetben mutatja be a PVP-t (halott ügy, mint várható volt). Felhívnám a figyelmet a játékos "ablakon belõni" fixációjára, elõbb a kõhajítóval próbálkozik, több-kevesebb sikerrel, majd a végén már íjjal lövi lentrõl ugyanazt az üres ablakot/balkont 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9583
Én elõszõr DC-n kezdtem, de nekem bejött az a sivatagos, kalózos, arab stílus. Na ott szinte minden láda már nyitva volt és egyetlen lockpick-et sem találtam, a vendortól kellett vennem. Másodjára EP-n már minden 3. ládában találtam és elég sok recept, páncél, stb. esett. AD-n csak nagyon keveset voltam, mert ott szeretnék majd kezdeni, így ott nincs tapasztalatom. Ahogy Fred is írja, lehet, hogy kicsit javítani kellene a kezdõ területeket és akkor már nem lesz gond.

http://edtool.net

#9582
Ezek szerint csak én voltam ilyen szerencsétlen az egész béta alatt, bármilyen ládát néztem már mindegyiket kifosztották elõttem, egy nyamvadt lokckpicket sem találtam soha 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9581
Imperial faj racialokrol van valami info?
Nem mintha barmelyik TES reszben annyira szimpatikusak lettek volna csak hat a PvP ugye <#vigyor>
PiszkosFred
#9580
Hát Coldharbour utolsó két "szobájában" én is elcsesztem vagy egy jó órát, mire mindent kifosztottam 😄 Mindig esett legalább két stílus könyv, meg 40-50 lockpick.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9579
Én is azok táborába tartoztam akik az elsõ 10 szint alapján ítélték el a játékot.
De most, hogy felkerültek videók a PVP-rõl illetve láttam, hogy milyen az egyik dungeon így videók alapján változott a véleményem és biztos vagyok benne, hogy jövõ hónapban megvásárolom a standard editiont.

PiszkosFred
#9578
Nem fogják.

Viszont, a helyzet az, hogy a kezdõ zónák között is van különbség. Ezt már sokan írták, az itt linkelt videók egyikében is elhangzott. A DC volt legelõször kész, látszik is rajta. Az EP kezdõ már jobb, de az igazán nagy élmény az leírtak alapján az AD kezdõ (csak az EP-t láttam, nem spoilereztem el magamnak, szal csak azt "tudom" amit olvastam). Ez nem csak technikai szempontból, hanem scriptek, küldetések, stb. szempontjából is, a DC és EP területeket fel kell kicsit javítani a maradék idõben, minimum az állítólagos AD szintjére.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9577
mondjuk speciel nekem tetszett mindket kezdo sziget amit neztem (ebon es aldmer) coldharbor masodjara mar kicsit uncsi volt😄 viszont coldharbour azert marha jo, mert eleg jol meg lehet ott alapozni a kezdest. minden urnat, ladat, taskat ki kell nyitni, es rengeteg chest is van szetszorva azokat is szorgosan kell keresni. eleg sok nyersanyagot lehet szedni, meg recepteket, stylokat, kezdo geart. tenyleg rengeteg a kinyithato cucc ott.