The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
más: látom hogy van külön EU béta realm / kliens, errõl 2 gondolat:
- szerinted a következõ bétában már esetleg végrevalahára eu szervereken, eu szervereket tesztelhetünk?
- mi ez az idióta megoldás, hogy letölti az egész 30 gigát újra, ha realmet váltasz ?! vagy csak launcher bug?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Leírásban ott a link. Majd a béta elõtt meg konfigolod, ahogy neked jó.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Valakinek van infója honnét lehetne beszerezni?
http://eldersouls.com/elder-scrolls-online/skills
Jobb híján ötletelek kicsit a leendõ tank karakteremen, az elvonási tüneteimet enyhítendõ 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mi ez az új EU-s Béta kliens?
Újból elkezdte letölteni az egészet..
azon kívül pedig hogy semmi értelme nincs az 5 napos early startra állítani, akár át is lõhetném
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
A mohának mindig a déli oldala fás!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
A mohának mindig a déli oldala fás!
Mászkáltam a térképek szélénél, amellett, hogy ott ugrásszerûen megnõtt a nyersanyagok lelõhelyei, még ládák is voltak elég szép számban (na jó 3-4 db), azt vettem észre, hogy érdemesebb volt a %-os kinyitásra eltörni 3-4 kulcsot mint próbálkozni ezekkel a lamellákkal, akkor sokkal több tört be valamiért. A loot bár átlagon felüli, nagyon extra dolgok nem igazán voltak benne, bár ez is nyilván véletlenszerû!
A mohának mindig a déli oldala fás!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Error Code 201:7:1:1060:1007 keresgéltem azt írják hogy speciális karaktert használok ,de nem ha valaki találkozott már ezzel a hibajelínséggel annak a megköszönném ha leírná a hiba kiküszöbölésének módját.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az hogy sok a empty van az csak random nem? vagy akkor mire vonatkozott volna a patch notesban az hogy:
"clickable fixtures (crates, barrels, nightstands, bread, etc.) are now instanced on a per-character basis as opposed to having to compete with others for the items."
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Késõbb csak kajákat meg recepteket találtam, az egész béta alatt a kinti világban talán csak egy stílus könyvet találtam összesen, dunmerrel egy nordot craftot. Locpicket eleinte vettem vendortól, aztán Nephin elmondta, mire kell figyelni, és onnantól gyerekjáték lett a zárfeltörés 😊
Újabb PVP videó, német cimboráinktól, ezúttal FP nézetben mutatja be a PVP-t (halott ügy, mint várható volt). Felhívnám a figyelmet a játékos "ablakon belõni" fixációjára, elõbb a kõhajítóval próbálkozik, több-kevesebb sikerrel, majd a végén már íjjal lövi lentrõl ugyanazt az üres ablakot/balkont 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://edtool.net
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Nem mintha barmelyik TES reszben annyira szimpatikusak lettek volna csak hat a PvP ugye <#vigyor>#vigyor>
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De most, hogy felkerültek videók a PVP-rõl illetve láttam, hogy milyen az egyik dungeon így videók alapján változott a véleményem és biztos vagyok benne, hogy jövõ hónapban megvásárolom a standard editiont.
Viszont, a helyzet az, hogy a kezdõ zónák között is van különbség. Ezt már sokan írták, az itt linkelt videók egyikében is elhangzott. A DC volt legelõször kész, látszik is rajta. Az EP kezdõ már jobb, de az igazán nagy élmény az leírtak alapján az AD kezdõ (csak az EP-t láttam, nem spoilereztem el magamnak, szal csak azt "tudom" amit olvastam). Ez nem csak technikai szempontból, hanem scriptek, küldetések, stb. szempontjából is, a DC és EP területeket fel kell kicsit javítani a maradék idõben, minimum az állítólagos AD szintjére.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”