The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9676
Lehet hogy tévedek, de sztem az csak a kezdõérték..
PiszkosFred
#9675
#reposzt: Még van 45-50 nap a kezdésig, az értékek változni fognak bétáról bétára a "balance" jegyében. Ami érdekes, az a passzív "stílusa", jellemzõje, hogy mit ad, mihez ad, stb. A többi képlékeny, korán sem végleges. (szerencsére)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9674
3 skill pont 30% esély 6 healt. 10 ütés 3*6 18 healt ha jól értem tényleg ennyit számítana?
#9673
Légy az ami lenni akarsz.

#9672
Egyébként egy imperial nightblade?
már csak a Red Diamond passive miatt.
vélemény?
Ahet
#9671
... nagyon úgy fest

The gods have disconnected you ...

Terawatt
#9670
Fred mintha mondta volna egyszer, hogy gyûjti az okosságokat. Talán egyszer megosztja velünk. <#vigyor>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9669
Na, közben akinek van kedve, küldje el a karakterérõl készült bétás felvételt (a legjobbat, ami tetszik neki) a karakter-kuckuc-elderscrolls-pontocska-hu címre most, hogy az NDA-nak meszeltek.

Eddigi képek errefelé megtekinthetõek

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9668
hm tehát a tankoknak meg kell vennie az imperial editiont.. 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#9667
ezekbõl van egy txt file? akarom. most.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9666
Két hete várom, hogy elinduljon, végre nem kell "vakon" dolgozni 😊 Ha csak fele annyira lesz használható, mint a wowhead, már akkor is ünnepnap a mai.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#9665
Az elõbb linkelt esohead oldalon van még pár.

The gods have disconnected you ...

Terawatt
#9664
Ez az egész most jobban ütött, mert Gw2 hungary facebook oldalon valaki írt, hogy adjon már valaki neki egy cd kulcsot, mert kell a regeléshez. <#ticking>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9663
Ha igaz akkor nekem kifejezetten szimpatikus.
Ahet
#9661

The gods have disconnected you ...

Ahet
#9660
Tudom sokan nem akarjuk tudni ezeket, de hátha van aki szeretné: esohead

The gods have disconnected you ...

Count Adyn
#9659
Ezt meg a végére!😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9658
Jelenleg nincs folyamatban a béta!!!
majd ha legközelebb lesz akkor kiküldik a mailcimedre, hogy mettõl meddig tudsz belépni.
Ennél szebben és érthetõbben ezt azthiszem nem lehet leírni.
Terawatt
#9657
<#banplz>, @Fred ez ugye megy a txt fájlodba? <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9656
MY PURCHASED GAMES ott van a Beta Access. Nem is értem ha nincs beta akkor hol tart a játék alpha -ban?
#9655
Jonnyka igen így van, és?
PiszkosFred
#9654
Csináld meg az accountot a hivatalos oldalon, redeem code-dal próbáld ki a kulcsot és ha van ott olyan, hogy "beta acces" a listában, nyert ügyed van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9653
mármint ugye kedden lezárult a giveaway, amit te szerdán igényeltél, majd szombaton jöttél rá, hogy nem mûködik
watwatwat

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9652
Ok kösz a beta kulcsot szerdán igényeltem, akkor gondolom azért nem igényelték sokan aznap.
PiszkosFred
#9651
Következõ bétára bejuthatsz vele, ez a mostani kedden véget ért.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9650
Segítek jó? A dátumot nézd.


TESO Beta Key Giveaway
Ended 11 February 2014

http://edtool.net

Count Adyn
#9649

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

j0nNyKa
#9648
átbasztak!

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ahet
#9647
Pofátlanság! Senkiháziak kezében van a popszakma!

The gods have disconnected you ...

drop
#9646
nincs béta most

#9645
Curse -ön kaptam beta kulcsot, de nem enged be a játék, most akkor milyen beta kulcs ez?
DonnieBrasco
#9644
Engem a grafikája olyan szinten taszít, hogy az (amúgy nagyon szimpatikusnak tûnõ) játékmenete ellenére soha nem fogok kipróbálni a se.
A WOWban sem tudtam soha megszokni az 5 éveseknek való kinézetét...

A ti kung-futok nem erős!

#9643
Azok színek meg az a sok kis biszbasz, ami villog mindenfelé a képernyõn. Én totál a meghülyültem tõlük, már nem is érdekel a játék, pedig kezdetben elég lelkes voltam. 😊

http://edtool.net

j0nNyKa
#9642
na ne viccelj hogy még itt is a ws kunyerálást kell olvasnom.
#9639: csinál teljes fájl ellenõrzést az átnevezõs módszerrel, _szerintem_ nem kell újra lekapni

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9641
Ha lenne még egy kulcsod akkor azt nagyon megköszönném. Én nem kaptam 😞
#9640
"ablakon belõni" fixációjára 😄😄😄😄 ez kész😄

PiszkosFred
#9639
Azt mondják a "jól értesült keleti cimboráink", hogy le kell szedni mindenképpen az újat majd a következõ bétára.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9638
a 2 kliensnek is más a száma

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9637
El is tünt a beállítások közül a kiválasztás, vagy legalább is most nem találom a launcher-ben, hogy hol lehetne ezt megtenni.

http://edtool.net

j0nNyKa
#9636
nem is voltak még eu szerverek igazából 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9635
Tényleg, most nézem a UserSettings-ben, hogy "NA Megaserver"-en játszottunk. Én meg azt hittem, hogy mivel kiválasztottam a kliensben, hogy EU-n szeretnék, oda is rakott.

http://edtool.net

#9634
😄D
#9633
Lehet, hogy mindkettõnkben. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9632
Akkor ezek szerint nem bennem van a hiba.
#9631
Aha, ez kb. a harmadik, ugyanígy vagyok, pedig a humora nagyon jó. 😞

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9630
Off

Nezte valaki Wildstar betat? Egy orat birtam vele jatszani de nagyon idegesitett. A legfurcsabb hogy nem tudom miert. 😊

On
#9629
nagyon köszi !!!
j0nNyKa
#9628
igen az átnevezés mûködik <#eljen>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9627
Szerintem bug, de nem tudom biztosra. Másodjára indítva - vagy átnevezve a mappát -, indul normálisan, update nélkül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”