The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9876
kösz

#9875
Nevezd at a The Elder Scrolls Online konyvtarat The Elder Scrolls Online EU-ra.

PiszkosFred
#9874
Akkor ezek szerint nem stunnol a sneak attack, csak specializálva. Fogalmam sincs 😊 De hétvégén ki kell próbálni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9873
Elindítottam a beta klienst és újra elkezdett letölteni 20+ GB-ot. Ez normális?

#9872
Ugyanakkor meg van olyan nightblade képesség, amire külön kiírja, hogy "If stealthed, attack sets enemy off balance and stuns them..."
Most direkt átfutottam, kicsit követhetetlen az egész.

PiszkosFred
#9871
Akkor igen, ezek szerint alapból is stunol a sneak attack, passzívval meg még tovább.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#9870
Keresõ nem igazán dobott ki találatot a public dungeonre ebben a topicban, szal most feldobom témaként. Találtam egy jó kis videót, (sry ha vót má) és nekem nagyon megtetszett a public dungeon ötlete. Kis szinten is elég szaftosnak tûnik, ami csak még jobb és nehezebb lesz szerintem nagyobb szinten.

Videó:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Másik ami még érdekes lesz a "felszínen" lévõ group területek és más felfedezni valók. Következõ videóban nagyobb szinten egyedül vissza ment egy ilyen területre, és két mezei csontváz megizzasztotta ott.

Videó:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nyugodtan tekerjetek bele 4:20ra.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9869
Egy passzívnál ez szerepel:
"Successful crouched attacks stun for a longer duration."
Hogy mivan?

PiszkosFred
#9868
Illetve, ESO-ban azt hiszem stunnol is, bár ezt valaki erõsítse meg, mert nem próbáltam sorcival túl sokat a sneak attackot 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9867
bárhonnan* stealthben*

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9866
Automatikus a critical hit sneakbõl támadva - ez a hagyományos TES féle sneak attack. A sebzés az az alap sebzés x2 vagy x3 vagy x4 - ESO-ban nem tudom egyelõre, hogy meddig mennek a szorzók, függ e a fegyvertõl. A fegyveren levõ enchant általi sebzés állandó, +7 fire sebzésbõl nem lesz +14/21/28. Sneak attack mehet bárhonna, a lényeg, hogy stealthbõl legyél.

TES játékokban fegyvertõl függött, hogy mekkora a bónusz. Daggerrel volt a legnagyobb, és kétkezes pallossal a legkisebb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9865
Mi a szabályrendszere a sneaknek amúgy?
Nyilván észrevettem, hogy sneakbõl az elsõ ütés ill. skill nagyobbat sebez. De ez minek minõsül, automatikus kritikálnak, vagy vmi szabott plusz sebzés adódik hozzá, legyen az az elsõ támadás normál/powerattack/skill? Netalántán ez mûködik a 2,5 mp-es eltûnés után is és csakis hátulról?

#9864
Melee moboknál CC esetén jó a power attack, mert a sima kiszedi egybõl, fele sebzéssel.

#9863
amire oda sneakelek a mobhoz, addigra siman odafutok es rautok 4-5 simat 😊

#9862
Csak ne most hétvégére... koncertre megyek messzi városba, ahová nem követhet az ESO. <#falbav>

twitch.tv\mnk_official

#9861
Sneak,power attack, profit!

Mas: Hogy erzitek a csontjaitokban, lesz ma 1-50es beta bejelentes? :F

#9860
bar melee karim 1h+shieldes volt, lehet 2h-nal megeri 😄

#9859
igazabol miert is jo power attackot utni? nem tunt sokkal nagyobb damagenek es amire felemeli a karjat utok 2 normalt nagyobb overall damage-dzsel. raadasul power attacknal ki vagy teve a blockolas utani stunnak, bar itt low levelen mob meg nem blockolt bele sose.

De ugye miutan en blockoltam egy mob power attackjat utan a power attackom knockdownolja, ami nem rossz, bar elotte egy sima normal attackot is erdemes rautni.

#9858
tamrielfoundry.com-on ezt találtam, igaz nem mostani bejegyzés, de több más oldalon frissebb leírásban is ez van.

Left clicking activates your basic melee attack, while holding the left mouse button charges a power attack. Power attacks do not cost Stamina to use, however they are slower to execute.


http://edtool.net

#9857
Nem hiszem hogy bug volt. Nalam is csak a skillek fogyasztottak magicat/staminat.
#9856
Én úgy emlékszem, hogy csak az empowered verzió ette. De lehet, hogy én emlékszem rosszul.

http://edtool.net

PiszkosFred
#9855
Akkor csak bug lehetett most. Megmondom õszintén, részemrõl nem emlékszem rá, de úgy lenne reális.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#9854
Én is arra emlékszem a mostani bétából, direkt próbálgattam és szippantotta rendesen a staminát.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

j0nNyKa
#9853
én esküszöm az elsõ bétákban a power attack még ette a staminát rendesen, erre tisztán emlékszem

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9852
Pedig a powerattacknak fogyasztania kellene a stamina/magicka valamelyikét, fegyvertõl függõen (staffok magicka, összes többi stamina), úgy lenne reális. Igaz, akkor jönne a Skyrim féle normal attack "kaszabolás", lehet emiatt nincs erõforrás igénye a powerattacknak. Vagy bug 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9851
Aha, köszi, akkor jól emlékeztem. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9850
Nem fogyasztanak semmit, pont arra valók, hogy ha nincs magicka/stamina akkor is tudj sebezni.

http://edtool.net

PiszkosFred
#9849
Nem. Maximum az enchant charge csökken, ha talál, de staminát nem von le a normal attack.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9848
alap normal hit tuti nem fogyaszt, a heavyben nem vagyok 100% biztos, de szeritnem az sem fogyasztott staminat.

#9847
Sima biztosan nem, heavy meg, haat. Staffnal szerintem semmit. Meleenel staminat, bownal meg passzolok.

#9846
Valaki nem tudja esetleg fejbõl, hogy a sima alap fegyvertámadások (tehát nem a külön skillek) és a heavyk fogyasztanak-e staminát/magickát? Úgy emlékszem, hogy nem, de nem 100%.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9845
Persze, olyan nézetben játszol, ahogy akarsz. Ráadásul egy pillanat alatt váltani lehet.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9844
ez a game játszható csak tps nézetben is, vagy keverni kell az fps/tps nézõpontot?
láttam 1-2 movie-t, ahol fps-ben nyomták, hát úgy nem igazán fogott meg a játék (finoman fogalmazva), viszont ebben az alább linkelt pvp video-ban végig tps-ben nyomta a srác, úgy egész hangulatosnak tûnt.
ha tps only-ban is játszható, akkor 1 próbát megérne...

BEAST
#9843
Valóban, nincs túl sok extra a két pvp videóban, minimális tudással bárki csinálhat ilyeneket. Az esos kap pár plusz pontot az After Effects fényekért, meg valahogy a hangulata is egész más volt. Talán pont ezért tetszett is.

Viszont bõven elég lenne a videó második fele, azt amúgy is jobban megcsinálta. A két szám meg hiába tetszik, valahogy nem passzolt a jelenetekhez.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#9842
Jó ez az íjászos videó. A következõ bétában csapatos PvP-tesztet tervezünk a klánnal, kíváncsi leszek, ebben a közegben hogy mûködik a felvázolt kiosztás. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#9841
igazából ha értenék a videó vágáshoz, grammra ugyanilyen videóim lennének, szóval annyira nem egyedi ez 😊
de mindenesetre fasza volt amit csinált, megjött a kedv az tuti

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9840
CURSE KLIENS is tudni fogja sztem telepteni az addonokat a fullos játéknál....most még nincs benne a TESO sajna

#9839
Szuper, érthetõ és ez egy jó megoldás így (biztonságos), köszönöm.
Lehet másnak is hasznos lenne, ki kéne tenni pl HQ fórumra, hogy elérhetõ legyen mindig.

A mohának mindig a déli oldala fás!

PiszkosFred
#9838
Rohadjon meg az sg motor 😊, pedig tudtam, hogy inkább per jelet kell használni, mert ez a fos kiszedi.

Szóval az elsõ sor eleje: "Documents/Elder Scrolls Online/live/Addons" mappába bemásolod azt,....stb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9837
DocumentsElder Scrolls OnlineliveAddons mappába bemásolod azt, amit leszedtél (könyvtárával együtt, vagyis minden addon külön-külön könyvtárba kerül az Addons mappán belül), majd a launcherben/karakterválasztónál aktiválod/kipipálod azt az addont, amit használni akarsz. Egyszerre lehet rengeteget is, csak arra kell figyelni, hogy ne ugyanazt csinálják, mert akkor összeakadhat.

Ha pedig nem tetszik, simán törlöd a mappáját az addonnak.

"Addons" mappa alapból nincs, neked kell létrehoznod majd manuálisan a fent említett helyre.

Három addon esetében így fog kinézni a mappád:
Documents/Elder Scrolls Online/live/AddOns/Elso_Addon
Documents/Elder Scrolls Online/live/AddOns/Masodik_Addon
Documents/Elder Scrolls Online/live/AddOns/Harmadik_Addon

Kliensbe sose nyúlnak bele, vagyis nagyon el kell cseszni ahhoz valamit, hogy újra kelljen rakni a klienst.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9836
Valahonnan ismerõs volt a videó stílusa, esküszöm ez ugyanaz a csóka. Ugyanaz a rogue/ranger class, ugyanúgy solo pvp, a videó vágás és ez is feint. <#wow3>

http://edtool.net

#9835
Tudom, hogy még korai, de valaki elmondaná, hogy ezek az addon-ok hogy is mûködnek?
Játék kliensbõl lehet majd "telepíteni" vagy a game könyvtárban lesz ennek egy külön mappa és oda lehet "szemetelni" a rendes játék fileok keverése nélkül?
Ha valami még sem jó, vagy bugos, aklor ezek eltávolíthatóak maradék nélkül ?
Ne m szeretném majd a klienst rögtön hazavágni, ha majd kipróbálnék 1-2 dolgot.

Köszi az infót ( a korábbi mmoimnál minden 3th féle progi tiltott volt, így nincs tapasztalatom errõl)

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9834
Neked elvonási tüneteid vannak, iszol Te rendesen? <#pias>

http://edtool.net

j0nNyKa
#9833
ah és feint szól alatta
love

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9832
Igen ott, milyen jo kis hatter tortenetet lehet hozza irni: Akkor a Daedra herceg megbabonazta szegeny oz bakot. A bubaj hatasara szegeny ozon szornyu, kinzo vagy hatalmasodott el. A kozelben egy semmit nem sejto erdei elf lanyka simogatta a fak torzset, mikozben lagy hangon dudolt nekik. Az oz a kinzo vagy hatasara rarontott szegeny leanykara, es magaeva tette. Na igy szulettem en. Ki fizet meg egy sort, annak meselek a nagyszulokrol is. 😊)
PiszkosFred
#9831
Gyors megnéztem, szerencsére csak Andornment, vagyis a kellékek között szerepel, mint a tiarák, szemfödõk, stb. 😊 Megnyugodtam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9830
Lehet Bambit csinalni beloluk rendesen. 😊
#9829
De, van 2 vagy 3 szarv fajta.
#9828
í*

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9827
Aha, van ilyen díszités. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)