24453
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Fehercsoki
    #23453
    Láttam hogy az utóbbi időben elvileg sokat javítottak a teljesítményen, mennyit javult ez ténylegesen az utóbbi időben? Régebben azért emlékszem hogy 5GHz-re húzott i7-en (8086k) is simán leesett 30 fpsre legalacsonyabb beállítások mellett trial-ben, mekkora változásra kell számítani?
  • Plata
    #23452
    Nem nagyon tudok olyan MMO-t ahol lehetne küldeni cuccot másnak másik szerverre,WoW-ban is csak akkor ha saját karakterednek.
    Viszont kapcsolatra van példa,Perfect World MMO-i közös szerveren futnak,így a játékosok tudnak egymással beszélgetni másik játékból.
    Champions Online,Neverwinter Online,Star Trek Online játékosai tudnak egymással dumálni.Lehet a többiből is lehet,de én csak ezekkel játszottam.
    Trollkodásból futtattam egyszerre a három játékot és írtam Star trek Online magyar csetre,többiek meg azt hitték három karival vagyok bent egy accról.
  • Aloe Vera
    #23451
    Köszi sajnos én is ere tippeltem.
  • PiszkosFred
    #23450
    Sajnos nem, nincs kapcsolat, se crossplay az egyes platformok accountjai es igy a karakterei kozott. Meg adott platformon az EU es US serverek kozott sincs.
  • Aloe Vera
    #23449
    Fred egy kérdés.

    A különböző platformon játszók tudnak küldeni egymásnak cumót vagy goldot valahogy?
  • LeonSilver
    #23448
    Jó... megvan.
  • LeonSilver
    #23447
    Itt is megkérdezem, hátha tudja valaki a megoldást.
    Szóval csinálom/csináltam a Cadwell Silver küldetéseket.
    The Rift, utolsó quest. Megkaptam a jutalmat is (Mace of the Companions), beszéltem akivel kell.
    Mégsincs vége, mert .. nem tudom miért.
    A főnök ezt mondja, ami a képen van. Most akkor merre? Már össze-vissza mászkáltam, de sehol semmi :/

    KÉP

    KÉP 2
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.04.28. 07:05:58
  • Tharus
    #23446
    Köszi a válaszod :)
  • PiszkosFred
    #23445
    Ne csinálj semmit, főleg ne változtass megint jelszót, karbantartás van, valami elszállt a fejlesztői oldalon, nem nálad a hiba, dolgoznak az ügyön.
  • Tharus
    #23444
    Segítsetek légyszi, nem enged be a játék, azt írja ki hogy lehet nem aktív a játék vagy rossz jelszó. Tegnap még játszottam semmi gond nem volt. Már változtattam új jelszót is, az sem használt. Se a játékba sem a honlapra nem enged be. Mit csináljak???
  • Tunner Roland
    #23443
    Sziasztok! Egy barátságos és segitőkész guildet keresek a The Elder Scrolls Online játékban europai szerveren. Válaszokat előre is köszönöm.
  • fluency
    #23442
    Én ezt szoktam használni: link
    Azt vedd figyelembe, hogy a champion system alá tartozó dolgok ebben nincsenek benne és ezek csak a tiszta számszerű alapértékek. De kezdetnek és tervezgetésre/optimalizálásra elég jó az oldal.
  • marczi77
    #23441
    köszi szépen a gyors válaszokat :)
  • PiszkosFred
    #23440
    Mindig x*30 napot veszel és ehhez jön hozzá a többi, vagyis amikor meghosszabbítod, akkor előbb lejár a 3*30 napod, majd csak utána hosszabbítódik meg. Bármikor törölheted is menet közben az ESO Plus megújítását is, attól még a kifizetett x*30 napod megmarad, csak nem folytatódik majd utána automatikusan.
  • NiceScream
    #23439
    Én INNEN szoktam tájékozódni.
  • marczi77
    #23438
    Szintén érdekelne, hogy létezik-e egy nagyon szájbarágós, akár interaktív (állítgatható) oldal, ami segít karakter DPS optimalizálásban? Szeretem a játékot, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon noob vagyok és a DPS-em a béka segge alatt van, holott már sokkal jobban kellene állnom. :) :)
  • marczi77
    #23437
    Sziasztok. Előfizetéssel kapcsolatban tud nekem vki segíteni? Steam-es verzióm van, 3 havi ESO plusszal, ami a napokban jár le. A Steam szerint ismétlődő előfizetés, de nem adtam meg aktív kártya adatokat. Gondolom ilyenkor automatikusan törlődik az ESO Plusz, mert nem tudják levonni. Ha lejárat előtt meghosszabbítom, akkor melyik dátumtól számítva hosszabbodik meg? köszi
  • PiszkosFred
    #23436
    Nightfall Asylum-t keresd fel, hátha még működnek. Rajtuk kívül magyar kereskedelmi guild nincs, ez az a fajta gameplay elem a játékban (a kereskedelem), amely teljesen multikulti és emiatt nemzetköziekhez csatlakozik mindenki.
  • Solyom2
    #23435
    Sziasztok!

    A fenti linkek nem mind működnek ezért megkérdezem, van jelentősebb magyar guild a játékban, elsősorban kereskedésre specializálva?
  • NiceScream
    #23434
    Találtam egyet egy kereskedőnél, megvettem :)
  • NiceScream
    #23433
    Srácok, nincs valakinek egy felesleges Ash-Hopper Dumplings on Scathecraw receptje?
  • Kroki105
    #23432
    Köszi a választ.
  • PiszkosFred
    #23431
    Gear- és emiatt statfüggő a dolog. Nálam általában dualwieldn: egyikre sharp, masikra nirn, 2hand: sharp, bow: precise vagy infused.
  • Kroki105
    #23430
    Melyik fegyótrait a legjobb (ölni )
    sharpened, nirnhoned, precise ?
  • NiceScream
    #23429
    Értem, köszi!
  • PiszkosFred
    #23428
    Ha a sztori végére érsz, akkor már csak a napik maradnak. Sztori küldetést meg úgy kapsz, ahogy haladsz előre a ranglétrán (jelen esetben ahogy nő a DB skill fád szintje)
  • NiceScream
    #23427
    Más Brotherhoodos küldetések nem is lesznek, csak amiket ad a "Marked of Death"??
  • NiceScream
    #23426
    Igen, csak úgy öltem. Vissza is mentem - én hibáztam, mert a főnökasszonyhoz mentem, holott a konyvbhöz kellett :) Meg is van a motyó!

    Köszi!
  • PiszkosFred
    #23425
    De úgy ölted meg őket, ahogy a könyvben kérték, a Blade of Woe képességgel? Ha igen, akkor ha kész a 15 kill, menj vissza a DB bázisra.
  • NiceScream
    #23424
    Segíccssség!! :)

    Próbálom megszerezni a Cadaverous Assassin Polymorph cuccot.
    Beszéltem a Dark Brotherhood Sanctuaryban egy manussal, elolvastam a könyvet (Litany of Blood) és kaptam is egyet, mondván quest kész.
    Azt olvastam, hogy ez nem elég, el kell menni különböuző helyekre és lemészárlomni 3*5 megahározott embert. Egész délután ezt csináltam, mert a kari amivel vagyok egy csomó helyen nem volt még, szóval sok-sok lovaglás meg gyaloglás. Lenyomtam ezeket, és... semmi sem történik. Mi a bánatot hagyok ki vajon?
  • stalker001
    #23423
    És még egy utolsó kérdésem lenne aztán nem zavarok. :D
    Nekem nagyon bejön a kakas pet, de úgy láttam, hogy dobozból lehet nyitni ami igazi pénzbe kerül, és akkor sincs rá sok esély, hogy pont azt nyitom.
    Van arra esetleg lehetőségem, hogy megveszem más játékostól? mert én nem találkoztam még olyan NPC-vel aki más dolgait árulná, vagy lehet küldivel szerezni ilyen petet?

    Utoljára szerkesztette: stalker001, 2020.04.05. 00:35:31
  • PiszkosFred
    #23422
    Igen, persze, mindened megmarad, amit a trial/free idoszak alatt elertel, karakter, bank, achie, minden.
  • Plata
    #23421
    Én tavaly áprilisban próbáltam ki a játék ingyenes verzióját.
    Megtetszett így megvettem hozzá az alapjátékot és morrowind kiegészítőt,majd később még 4 DLC-t.
    Morrowindet steamről vettem a DLC-ket crown store-ból,crown-t szintén steamen vettem.
    És a próba accomra vettem meg őket amivel azóta is játszom,de már nem próba acc.
  • stalker001
    #23420
    És ha megveszem tegyük fel csak ezt az Elsweyr-t akkor az ingyenes accomat tudom folytatni úgy hogy nem csak próba verzió marad?
  • fluency
    #23419
    Itt: link megtalálod mindet.

    Most pár helyen akciós az Elsweyr 10-15 euro (a hivatalos oldalon is). Ezen érdemes elgondolkozni, ha tényleg bejön a játék.
  • Plata
    #23418
    Legegyszerűbb szerintem ha befizetsz ESO plus-ra,akkor mindent megkapsz,egyébként rengeteg DLC van.
  • stalker001
    #23417
    Sziasztok.
    Egy olyan buta kérdésem lenne, hogy mennyi mindent kell megvenni a játékhoz hogy teljes értékű gammát kapjak?
    Most az ingyenes alap játékkal játszok, de mivel tetszik tervezem megvenni....
  • Dreadshade
    #23416
    Ja hogy így működik ez, értem, na akkor még egy újabb info amit mostmár tudok! Köszi mégegyszer! Akkor így kivárom.
  • PiszkosFred
    #23415
    Nem tudnád, mert az aktuális chapter tartalmát csak akkor éred el, ha megvetted. Amikor lejár az egy év és DLC lesz, akkor csak a zóna része lesz elérhető előfizetőként, minden más extrát (lásd necrot) unlockolni kell külön majd. Ez a váltás most lesz májusban, akkor jön az új kieg/chapter és akkor lesz elérhető Crown Storeban az Elsweyr, mint zóna DLC és a Necro, mint account upgrade. Előbbi egyúttal ESO Plus része is lesz, utóbbi nem.
  • Dreadshade
    #23414
    Értem, akkor befog kerülni idővel, köszönöm a választ! Gondolom ha előfizetek akkor is tudnám használni, de egyelőre nem játszok annyit, hogy ilyenben gondolkozzak.