1619
Company of Heroes 2


  • chris0000
    #1579
    új humble!
    undefined
    3600Ft-ért benne van a COH:Complete Edition,COH2:Master Collection+az összes többi játék.
    elég jó pakk!
  • lacinkacinka
    #1578
    Esetleg másnál is előfordult már ez a probléma?
  • Skaternorbart
    #1577
    ha jól tudom vannak itt a fórumon akik a coh magyar fansite-ot szerkesztették. régen az első részhez nagyon részletesen megvolt minden és olyasmire gondoltam amúgy. igazából nem kezdőknek szól az a dolog, de azt hiszem itt az ingame események, példák mit hogyan és miért nincs annyira boncolgatva,inkább csak hogy "mennyibe kerülnek a kiegészítők, vettem egy játékot, vagy ez már nem ugyanolyan" témák
  • Savaran
    #1576
    Nincs mit! Nálam még ez nem fordult elő bár én általában nem automatch-re megyek, haverral szoktunk játszani általában.
  • Savaran
    #1575
    Nem értem hogy mire írtad amit írtál, most komolyan
  • Skaternorbart
    #1574
    sorry valamit félrenéztem "mephike-nek szerettem volna válaszolni :) bocs
    Utoljára szerkesztette: Skaternorbart, 2016.03.22. 16:45:15
  • lacinkacinka
    #1573
    Savaran! Köszönöm a választ!

    Most olyan gondom van, hogy szeretnék online játszani automatch vs player és mikor rámegyek, hogy search, mindig visszadobja, hogy "you have been disconnected". Ez mitől van? Másnál is szokott ilyet, vagy nálam van a hiba?
  • Skaternorbart
    #1572
    illetve az is fontos hogy használd a gyorsbillentyűket, és a gombokat mindig ugyanúgy használd!
    pl ha, gyorsbillentyűt használsz a gyalogos lehívására akkor mindig azt használd, ne felváltva az egeret és olykor a gyorsbillentyűt, mert kiélezett helyzetben befeszülsz hogy most melyik a gyorsabb :D
  • Skaternorbart
    #1571
    érdekes de nem hangzik hülyeségnek, amit írsz. Komolyan itt a játékon belüli dolgokról csak a legritkább esetben lehet olvasni hozzászólásokat,
    de amúgy azon múlik elmondom hogy bemagolod a pályákat és az egységek árát, ha ez megvan akkor egy frakciót használj amíg nem megy minden mint a karikacsapás, mert a gyorsaságon múlik aztán minden. képzeld el mintha előadást tartanál, ha mondasz egy ...ő...-t, vagy kettőt, akkor hamar bajban leszel.
    én így látom
  • Savaran
    #1570
    Szia! Természetesen megmaradnak teljes mértékben, dlc-ket nem tudod kimásolni azt alapból tartalmazza a játékod, a dlc megvásárlásakor csupán aktiválod, ez minden másra is igaz pl álcafestés.
  • lacinkacinka
    #1569
    Üdv! Olyan kérdésem van, hogy steamen vettem egy két kiegészítőt a játékhoz (parancsnok, és álcafestés). Ha pl újra kell telepítenem a rendszert és utána újra felteszem a játékot, akkor ezek megmaradnak, vagy újra benne lesznek automatikusan a játékba innentől kezdve, vagy meg kell vegyem újra őket? És mondjuk ki lehet a dlc-ket másolni mondjuk egy kűlső winchesterre vagy pen drive-ra? Sorry a kérdésért, de még új vagyok ebben a témában. Köszönöm előre is a válaszokat!
  • Lokker
    #1568
    Prohardveren fórumon érdeklődj ott kevesebb a troll
  • Mephike
    #1567
    Tudod ha kaptam volna egy olyan választ pl: "Jelenleg én a németekkel olyan taktikát játszom, aminek az a lényege, hogy (ide olyan jön, amiből én tanulnék) én ezért X és Y tiszteket javasolom neked, ami ebben a csomagban van. De a haverom azt a taktikát alkalmazza, hogy (...), ehhez pedig Z tiszt a legjobb. Itt és itt van pár videó az egyik legjobb játékostól, nézd meg miről beszélek."
    De ilyet itt hiába vártam, marad az, amit írtál, segítség nélkül saját erőből megtanulom amit kell. Részemről a téma lezárva.
  • Savaran
    #1566
    Az hogy mit érdemes megvenni az a saját játékstílusodtól függ, javaslom előbb gyakorolj a játékkal utána dönts melyik tisztek kellenek!
  • Mephike
    #1565
    Pillanat, nekem az asszony megvette a platinum editiont, gondoltam ezzel az egy aprósággal kiegészítem a játékot.
    A kérdésem pillanatában mindkét kieg 3 Euró alatt volt, ez kb1000 Ft, mivel rendelkezem fizetéssel, és a hónapban még semmit nem költöttem saját szórakoztatásomra, gondoltam megkérdem, HA NETÁN úgy döntenék, hogy multizok, akkor mit javasoltok.
    De ilyen hozzáállással inkább ne javasoljon senki semmit, megkérdem máshol, ahol talán még normális választ is kapok.
    További szép napot, jó játékot.
  • s1lkforrent
    #1564
    Tényleg nem bántásból, de erre megy ki az egész. Az alapjátékot lassan ingyen fogják szórni, ugye épp 4000 volt az egész CoH2 pakk Steamen, amiből kemény 2600-at visznek haza, és a hazai dobozosból sem többet, de mégis röhögve csinálják, mert a mikrotranzakciókból röhögve megélnek. Pont egy fél pillanatig nem csodálkoznék, ha holnaptól Free 2 Play lenne az egész CoH2 multi, a parancsnokok és egyéb bizbaszok elviszik az egészet a hátukon.

    A Steames parancsnok lista tényleg nem frissül, már csak játékon belül lehet megvenni őket mint valami MMO sapkát.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.03.15. 08:35:37
  • s1lkforrent
    #1563
    De azért nem aranyos? Ember még gondolkodik a multin, de egyből azzal kezdené, hogy vesz hozzá minimum 3600 forintért fizetős parancsnokot.
    Lelic - józan ész 1:0
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.03.15. 08:26:32
  • Mephike
    #1562
    Srácok, ha netán úgy döntenék a jövőben, hogy elkezdek multizni, akkor melyik csomaggal járok jobban ezek közül?
    Victory at Stalingrad Bundle
    Case Blue Bundle


  • Savaran
    #1561
    Coh2 változások
    Ez tényleg így lesz? Mert tegnap frissítettek valamit a játékon de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam mint amit a cikk ír!
  • bgabor911
    #1560
    Nem érdemes.
    Mi időről időre teszünk COH2-vel egy próbát, és le is tesszük hónapokra újra meg újra. Feleannyira sem eltalált játék mint az előző rész volt. Például az, aki pénzt költ prémium commanderekre, az jobb esélyekkel indul mint a többiek. (de ugyanez volt a briteknél, amikor elindultak, egy hónapig halál OP-ok voltak, így aki az elején megvette őket teljes áron, az egy hónapig aratott velük)

    De a legnagyobb vicc a ebben játékban az, hogy a matchmaking NEM veszi figyelembe a játékosok szintjeit. Csak kikeres egyenlő számú német és szövetséges játékost, és már mehet is a menet. A barátaimmal meg belefáradtunk már a 300-400as szintű emberek ellen folyó "játékba", mikor mi 70-es szinten vagyunk, úgy hogy van vagy 200 óra játékunk benne.

    Egyszerűen belefárad az ember abba hogy COH2-ben sosincsenek kiegyensúlyozott meccsek.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2016.02.20. 16:29:02
  • jocika
    #1559
    Érdekelne, de mi az, ami nincs benne?
  • s1lkforrent
    #1558
    Company of Heroes 2: Master Collecti~4000 forint forint Steam-en február 20-ig!

    Kétharmada a még meg sem jelent dobozos Platinum Edition kiadásnak.
  • Lunki88
    #1557
    Köszi! Akkor szerintem meg fogom venni. Kellene csinálni egy sg-s csoportot ha még nincs. Jó lenne magyarokkal együtt játszani.
  • Savaran
    #1556
    átlagban 5-6000 ember játszik vele
  • Lunki88
    #1555
    Sziasztok! Van ennek a játéknak aktív multis közössége? Szépen leárazták most steamen, így elgondolkodtam a vételen. Viszont ha nincs kivel játszani az probléma. :)
  • conshilla
    #1554
    Játékon belül látszik csak pl. az előző két (már bevezetett) parancsnok, a rangeres-pershinges USA, meg a másik asszem OKW-s flame-hetzeres, viszont ezek nem látszanak azon a linken, amit te beszúrtál. Érdekes és zavaró.
  • s1lkforrent
    #1553
    Valamiért a fórumról, meg amúgy mindenhonnan eltűnni látszik a CoH2 DLC-k listája. Ez azért érzem pikánsnak, mert nekem a Black Friday alatt nem mutatta az árleszállításokat a játékon belüli DLC boltban. Most vagy komolyan az külön van kezelve, és még jobban le akarnak húzni, vagy csak valami gond volt nálam. Ugyanis a Steam minden további nélkül lehetőséget ad játékon belüli mikrotranzakciókra már jó 2 éve, akkor is, ha azok Steam DLC-ben realizálódnak ami a bolt felől olcsóbb lenne.

    Company of Heroes 2 parancsnok DLC listája
    Company of Heroes 2 álcafestés DLC listája
    Company of Heroes 2 díszkeret DLC listája
  • s1lkforrent
    #1552
    Hát nézd, 4000 forint a britek alapára, azt egészen durván kéne beakciózni hogy 55 forint legyen a vége. De nyilván úgy fért bele, hogy ilyen zsákbabundle-ben az ember nem tudja mit kap, így új játékokkal ismerkedhet meg. A csomagban a Payday 2, Rust, és a CoH2 voltak a nagy nevek, nem meglepő módon mindegyik multi központú játék nagy rakás további DLC tartalommal. Ezzel is bővítik a fizetővendégek körét, ezért mellékelték a multi DLC-t és nem a Theatre of War csomagokat, meg az Ardennes Offensive kiegészítőt, a Segának úgy telik a zsebe, hogy sokan multiznak, és még többen vesznek Pay2Win commandereket..

    Én magam parancsnokot, álcafestést, és többi MMO szemetet elvből nem veszek, az egyetlen lehetőség a hülye multikkal való fogyasztói kommunikációra a pénztárcával szavazás, és ha lehetne, akkor marhára kivágatnám a CoH2-ből a Sega lehúzós szemétkedéseit. Pl a régebben linkelt és bétában is még tervezett saját magad által összeállított parancsnoki képességek javára. De 1200 forintért adni darabját azért mégis jobban megéri nekik, ugyi..

    Viszont a rendes tartalmat(ToW csomagok, Ardennes Assault, az új frakciók), még ha túlárazott is, azért igyekszem megfizetni. Briteket év végén terveztem beszerezni, így ez kvázi ingyen pont jól jött, ha lesz AA-nak egy jobb leárazása, szerintem az is megvételre kerül.
    Lassan egy hónapja vettem(harmadjára) Graviteam Tactics-ot Bundlestars zakcióban, tervezem Ultimate General: Gettysburg, Warhammer 40k Regicide, Warhammer 40k Armageddon megvételét Steames leárazásban
    Tudom ajánlani még Unity of Command teljes csomag, Steames Panzer Corps(+Turán +Zrínyi Magyar Honvédség modok) megvételét, megérik a pénzüket, ha másképp nem, -50-75%leárazásban mindenképp.

    Valószínűleg Battlefront.com féle Combat Mission-ből is bevásárolnék, ha és amennyiben elérkeztek volna a 21. századba mint részben a Slitherine tette, de ők ragaszkodnak a Steam és a leárazások messze elkerüléséhez. Én meg ahhoz, hogy néha röhögjek egyet rajtuk, és időnként beléjük rúgjak, mint a Grognard közösség alkalmazkodni képtelen legaljába szokás.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.12.05. 21:47:50
  • Savaran
    #1551
    Nem is emlékszem forintban mennyi volt előző akció vagy 66 vagy 75 százalék volt, azon a pár száz forinton már nem idegeskedek, annyira nem vagyok faszari skót :) Majd lesz még biztos később még commanderekre is akció, majd veszek vagy hármat azokból is :) Meg vannak még további kiszemelt játékok vagy 10 darab, főként régebbiek, majd azokat is fokozatosan beújítom, tedd azt te is!
  • s1lkforrent
    #1550
    Lelic most már hivatalosan kallódó apróért szórja a briteket. Humble Monthly Bundle December csomagban 5 másik játék(Rust, Banished, Chroma Squad, Neon Struct, Payday2+néhány DLC) mellé bedobták a CoH2 alapjátékot, a Western Front Armies DLC-t(OKW+USF), és a The British Forces DLC-t(UKF) is. Na most ha Groupbuy szabályai szerint 2 dollárosnak(kb 570 forint) tekintjük a CoH2 részét, akkor nagyjából 20-30 cent bekerülési költség esik a britekre, ami bezony kemény 55-85 forint. Maradjunk annyiban, ha előbb lecsaptam volna az utolsó DLC-re(mondjuk méltányos 1400 forint körül), akkor most kivert volna a hideg vizelet.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.12.05. 13:34:11
  • Savaran
    #1549
    Be is van tárazva vagy öt örökzöld legenda, másfél juróért
  • s1lkforrent
    #1548
    Lelic most jól kibaszott mindenkivel, december 1-ig minden CoH2 cucc -75%-os Steamen. Beleértve a Briteket is 3,24 eurón, azaz 1000 forint körül.
  • Savaran
    #1547
    Első benyomás a brittekről:- hasonlóak mint az első részben, serman firefly és bofors rulez :)
  • s1lkforrent
    #1546
    CoH2 Faction Profiles - Egyes helyeken már külön embert tartanak infografikák gyártására.

    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.11.21. 17:26:12
  • Savaran
    #1545
    Megveszem ne izgulj Egy ős turul is megcsinálja ha kell
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2015.11.20. 21:48:13
  • s1lkforrent
    #1544
    Na kik nem fognak -66%-on(4,41€ ~1400Ft) Company of Heroes 2 - The British Forces déelcét venni?

    Már egy napja megy, és még fog is szombat estig, jobb ár karácsonyra sem várható.
  • Gascan #1543
    steambol inditod a jatekot? ha igen probald meg repairelni, esetleg ujrainstalalni
  • fejnelkuli
    #1542
    Nem! Nekem állandóan egy lakat van a save gombon. És csiáltam 2 mapot, aztán újrakezdi az egészet.
  • conshilla
    #1541
    Van olyan szakasza a kampánynak (pl átvezető videók, eligazítás), amikor passzív a save gomb. De ha már lehet irányítani az egységeket, akkor el lehet menteni. Próbáld meg úgy is. Elvileg utána már a Load menüben folytatni is tudod a félbeszakadt játékot.
  • fejnelkuli
    #1540
    hello!
    Meg van nekem a játék eredetiben steamen, de a save gombon kis lakat van.
    És amikor belépek állandóan előröl kezdi a kampányt!
    Mit nézek el?