1619
Company of Heroes 2


  • robicarlos6
    #1619
    A Company of Heroes 3 új videója működés közben mutatja be a tereptárgy-amortizáló rendszert

  • robicarlos6
    #1618
    A Company of Heroes 3 új videójában a dinamikus kampányt ismerhetjük meg

  • robicarlos6
    #1617
    Company of Heroes 3 - irány a Földközi-tenger!

  • Savaran
    #1616
    Elég alacsony az fps a videókon
  • robicarlos6
    #1615
    Company of Heroes 3 - fejlesztői videó érkezett

  • Savaran
    #1614
    Bele vittek egy kis Total War esszenciát
  • robicarlos6
    #1613
    Így fest élesben a Company of Heroes 3

    https://www.gamekapocs.hu/hir/71935/igy_fest_elesben_a_company_of_heroes_3



  • Kotomicuki
    #1612
    Hát az 1060 és az 580 nem nagyon volt az "olcsó" kategóriában - feles ram-mal meg egyik sem érte meg soha az ellenértékét - , nem egy népkártya, sokaknak még nincs ilyenjük, mert mire tényleg a megvehető kategóriába süllyedtek volna, addigra ismét felverték az árukat.
    Az ajánlott processzorok se a bérből és fizetésből, napról-napra vergődő családok kedvencei a 70k környékéről nyitó áraikkal...

    Sz'al, ha ez a hobbid és tudsz is rá vastagon költeni, akkor tényleg semmi különleges nincs a gépigényében!
  • robicarlos6
    #1611
    Ez a gépigény mizéria ragályos nagyon. Áruld már el mi a kemény egy 5 éves VGA-n meg a 8GB ramon amikor 16 már illik hogy alap legyen..?? Ez egy full hétköznapi gépigény.
    (A kemény az volna hogy pl 3070-es VGA kell és 32GB ram. Na az kemény volna,de csak a drágasága miatt)

    Company of Heroes 3 Minimum:

    OS: Windows 10 64-bit
    CPU: Intel i5 4 core processor, 8th Generation [*Intel Core i5-8400T or AMD FX-8100]
    RAM: 8GB
    GPU RAM: 6GB
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 or [*AMD Radeon RX 580]
    Storage: 4GB

    Ajánlott:

    OS: Windows 10 64-bit
    CPU: Intel i7 4 core processor, 8th Generation [*Intel Core i7-8700 or AMD Ryzen 5 3500]
    RAM: 8GB
    GPU RAM: 8GB
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1070 or [*AMD Radeon RX Vega 56]
    Storage: 8GB
  • JonasSandor
    #1610
    Gépigénnyel nem spóroltak kemény menet lesz ez
  • chris0000
    #1609
    hi. hol érhető el ez a korai változat? thx. üdv.
  • hapi
    #1608
    Végre! :)
  • robicarlos6
    #1607
    A történelmi korszak ismét a második világháború véráztatta időszaka lesz, azonban stratégiai tudásunkat ezúttal Észak-Afrika és Olaszország területén kamatoztathatjuk. A fejlesztőcsapat minden eddiginél nagyobb és látványosabb összecsapásokat ígér.A korai változatot egyébként ma este 9 órától bárki letöltheti és kipróbálhatja, ezzel tervezik a készítők a fejlesztési folyamatokat még inkább "közösség-központúvá" varázsolni.

    Company of Heroes 3 - magyar feliratos bejelentő előzetes



    Company of Heroes 3 - magyar feliratos játékmenet előzetes


  • robicarlos6
    #1606
    Este 19:00 kor valószínűleg Company of Heroes III leleplezés

    https://www.twitch.tv/relicentertainment

  • Gascan #1605
    mar regen jatszottam de nem emlekszem h ilyen gondjaim lettek volna.. sot nekem kifejezetten tetszett h ki kell taktikazni ... en ugy emelszem h lehetett menteni
  • Anonymusxx
    #1604

    A kampány alatt nem lehet menteni, ha valamit elrontasz teljesen az elejéről kell kezdeni, a küldetések alatt sem lehet menteni.
    van 3 csapatod ha az egyik meghal, nem tudod visszahozni. Nem lehet korlátlan egységeket létrehozni a játék alatt, nekem már kb 30 egység után kiírja hogy ennyi , gondolom túl sok embert vesztettem a korábbi játékoknál. Pontokért cserébe lehetne növelni az embereimet, de az már rég elfogyott.

    Most veszítettem el a 2. csapatomat. Kb a 3. csapatomnál lehet vagy 20 ember, ezzel kéne legyőznöm kb ezer egységet, ennyi lehet a maradék 6-7 térképen. Azt hiszem hogy ennyi volt, nincs annyi időm hogy teljesen elölről kezdjem az egészet...
  • Gascan #1603
    nekem nem tunt tul neheznek
  • Savaran
    #1602
    1100 órám van benne, és még csak el sem indítottam a kampányokat :D
  • Anonymusxx
    #1601
    company of heroes 2 ardennes assault -t kicsit elbaszták, olyan nehéz lett, kb mintha az alap játéknál 2 szinttel feljebb lenne a nehézségi szintje.
    Már irritálóan nehéz, pedig ma csak a 2 csillagos helyzeteket próbálgattam...
  • Baker1
    #1600
    De ne feledd, hogy első fordításuk és korábban még nem volt hasonló típusú játék, amelyet fordítottak volna.
  • Savaran
    #1599
    Borzasztó amatőr a fordítás, látszik katonai berkekben nem járatos a készítő, pl Sturmpioneer= Rohamutász! stb stb
  • chris0000
    #1598
    ide kell rakni a magyarítást...C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Company of Heroes 2\CoH2\Locale\English
  • chris0000
    #1597
    hi.nem tudom ki a csapat,de elkészültek a fordítással! :)
    "Sziasztok! Elkészült a Company of heroes 2 magyarítása!
    A magyarítás az alábbiakat tartalmazza:
    -Company of heroes 2 alapjáték teljes fordítása
    -Company of Heroes 2: Ardennes Assault DLC 90%-os fordítása"
    COH2hun
    Köszönjük!

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2017.01.21. 10:08:09
  • jocika
    #1596
    Betojás, cirka 2800Ft-ért a teljes CoH, épp ahogy írtad! Köszi!
  • kerla
    #1595
    köszi és tényleg, egész pakk lejött, jó ár volt!!
  • MarkBlade
    #1594
    Pár év viszonylatából 1000%..
  • kerla
    #1593
    tényleg enniy? mi a garancia, hogy jön a kód?
  • s1lkforrent
    #1592

    Humble Company of Heroes Anniversary Bundle


    10 dollárért a játék és az összes DLC + exkluzív álcafestések, zene, artbook
  • Gascan #1591
    nem valami nagy a porges mostanaban a jatekpiacon ...
  • bgabor911
    #1590
    Az utóbbi két hétben 7000 játékos van fent általában(steam charts szerint), ez szerintem a Starcraft2-ő után a legjátszottabb RTS a piacon.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2016.07.10. 11:28:57
  • Savaran
    #1589
    3-5000 játékos van fent általában
  • lacinkacinka
    #1588
    Oké nyílván játszanak vele, csak elég kihalt a topic, azért kérdeztem :D
  • Savaran
    #1587
    Ne haragudj, de ez ostoba kérdés volt!
  • lacinkacinka
    #1586
    Üdv! Játszik még valaki a játékkal?
  • Savaran
    #1585
    Ma reggel már jó volt a relic csinált egy hotfixet, mint valami amatőr modder :)
  • lacinkacinka
    #1584
    Nekem frissítés után el sem indult! :D Ma megpróbáltam, ma már elindult. Remélem nem lessznek vele gondok majd.
  • Savaran
    #1583
    Mainap jött egy 200mgbyt-os patch és azóta APCRASH-el leáll a játék :)
  • JaSoN HuNTeR #1582


    Egy kis játék.
  • conshilla
    #1581
    Sok oka van, hogy a CoH2 miért nincs olyan szinten felboncolva, mint az 1. rész. Az egyik fő ok, hogy az évente bővülő frakció paletta, az e mellett, de még nagyobb ütemben gyarapodó kommanderkészlet, az ezek után loholó balansz miatt nincs olyan, hogy tuti taktika, mert mire véres verejtékkel kidolgozol egy neked testhezálló módszert, már jön valami buzerálás, és kezdheted elölről a melót.
    A fansite-on egységleírások vannak, kommanderbemutatások vannak, de a fentiek miatt nem örökérvényűek, ezért nem is forszírozzák az aktivisták az ilyen leírások készítését.
  • chris0000
    #1580
    fontos!
    tierenként van a kulcs,nem külön!