195
Survarium MMO
  • tutituti
    #111
    na,csak bejutottam.
  • grebber
    #110
    Greetings, Survivor!

    We are glad to inform you that you have been chosen to participate in the closed beta-testing of the Survarium project by Vostok Games.

    Remélem most már nem csak a fostos deatmatchet lehet tesztelni mint a nyílt napon
  • lammaer
    #109
    A Dayz-t meg az Infestationt sztem hagyjuk... a másik kettő meg még early access/béta...
  • T800
    #108
    Sziasztok! Van rá esély hogy engem is kisorsoljanak a játék hivatalos oldalán bétakulcsra? Kb már vagy fél éve felregisztráltam de semmi... :/ Valamelyikőtök itt játszik már vele?
  • LegendaryOm
    #107
    Bár nem tudom mit van mindenki oda az MMO szó hallatán... Ott a Dayz, ott a Rust, és egyéb címek mint az Infestation, vagy a Nether mind mind MMO és ha ezis olyan lesz mint az említettek, nem pedig Quest-es szutyok hanem egy openworld túlélős keresgélős játék, FPS nézetben hát akkor szerintem előre lehet dörzsölni a tenyereket, mert a túlélősdi a haverokkal mindig jó időtöltés. :)
  • LegendaryOm
    #106
    Vagy ez a játék most openworld nek készül? Vagy valami hentelős lövöldének?
  • LegendaryOm
    #105
    Én azt nem értem hogy jön ki a sok zombi túlélős klón, meg minden nemhogy egy jóféle openworld STALKER-es lootolgatós, óriásmappos, sokplayeres túlélős, építkezős, bandázós, fosztogatós cuccot adnának ki...
  • Rony94
    #104
    Ismerem, már 2 éve ezt vártam. :)
  • s1lkforrent
    #103
    Csináltak, max nem az eredeti fejlesztők, hanem a rajongók:
    S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha

    Azonnal tölthető, ingyenes, és jobb mint az eredeti.
  • grebber
    #102
    Valaki tolta vele huzamosabb ideig ma? Csak ilyen nyamvadt deathmatch volt benne?

    Rony94: Ezt én se nagyon értem pedig ez a környezet nekem 3x jobban bejön mint a többi stalker sivár világa!

  • Rony94
    #101
    Én azt nem értem hogy miért nem csinálnak egy szellemi folytatást vagy reboot-ot a STALKER-nek. Sose szerettem igazán az MMO-kat. Ezek a fickók meg tudnak játékot csinálni (a STALKER széria a bizonyíték), szóval tényleg nem értem.
  • grebber
    #100
    Az hagyján de a meccsnek kb 15 perce vége volt és csak received match stats... szöveg volt és semmit nem lehetett csinálni ez így hulladék.

    Sosem értettem ha valamire nincsenek abszolút felkészülve hova erőltetik :(
  • Fpocok
    #99
    Nekem meg csak tölt, csak tölt... töröltem is.
  • grebber
    #98
    Belenéztem max grafikán kell neki a NASA.Minden mediumon éppen elég neki az én gépem.

    Grafika tetszetős hangok jók, sima deathmatch töröltem is.Azt hittem valami frankó küldetések lesznek vagy akármi
  • Fpocok
    #97
    Sikerült belogolnom de nekem csak a töltő szart mutatja középen és semmi nem történik.
  • Fpocok
    #96
    400k körül csordogál nekem.
  • grebber
    #95
    April 25th we are opening up Survarium to all of you for 24 hours. From midnight tonight, Kiev time (GMT+3) you will be able to download and install the game. Playing will be possible from April 25 at 11:00am GMT+3 (Kiev time) for 24 hours until April 26 at 11:00 GMT+3 (Kiev time).
  • Fpocok
    #94
    Meddig van open beta? Azt tudom hogy egy nap de meddig?
  • grebber
    #93
    Már az is vészjósló, hogy a game leszedéséhez a 2.3MB-os exe-t is több mint 5 percig szedte tőlük nem sok jóra lehet számítani
  • grebber
    #92
    Április 25-én bárki bétázhat. (Gondolom én megnézik mit bírnak a szerverek)
    Remélem nem lesz halott és legalább egy órácskát lehet majd tolni.
  • grebber
    #91
    Survarium: Vostock’s war of attrition shines in beta
  • grebber
    #90
    Nekem 13 van de mire jó mert nem fogy azt se értem mivan
  • tutituti
    #89
    https://forum.survarium.com/en/lottery.php?list=1

    nézzétek a lottery-t.van egy strelok -hun- nevű magyar is aki kapott kulcsot.százat osztanak ki minden húsz percben egyet.
    bár nem igazán értem hogy van a ticket elosztás,én ötöt kaptam.

    mindenkinek sok szerencsét!
  • grebber
    #88
    Új képeken feszít a Survarium
  • grebber
    #87
    Pár új kép
  • balu2121
    #86
    Sziasztok.Megvettem a 10 dolláros alapító csomagot(2200-forint).A játékon van még mit dolgoznia a fejlesztőknek.De kitűnő játék,egyenlőre csak PVP-van de szerintem megéri.
  • aranyharcsa
    #85
    phphp hát aktiváló kódot kaptam csak az accountra
  • tutituti
    #84
    kaptál emailt arról hogy meghívtak a tesztre?
  • aranyharcsa
    #83
    bocs ALPHA tesztre
  • aranyharcsa
    #82
    Helló regisztráltam errea Bétára le lehet tölteni a játékot gondolom csak nem tudom hol, ha igen valaki mondja már meg hol.
  • tutituti
    #81
  • Darun
    #80
    Azért van némi különbség multi és MMO között. A multinak nem igazán van története, mész és lősz. Bár én nemrég próbáltam ki életem első MMO-ját és nagy csalódás volt. És ha ez (sem) jön be, még ott a Destiny.
  • s1lkforrent
    #79
    Szerintem MMO-hoz képest nem vészes.(tessék szétnézni a mostani MMO-k között és sirdogálni)
    Viszont a grafika rettenetesen hasonlít a másik Stalker szökevény(elvileg a nem Vostok Games-be tömörülő fejlesztők az 1C-hez így annak ukrán stúdiójához a Best Way-hez mentek) ruszki játékra, a Nuclear Unionra.
  • Gabe18
    #78
    Pont ez jutott nekem is eszembe. Grafika is gyenge, de az mozgás animáció szörnyű. Túl gyorsan is fut a karakter, meg hát az egész siralmas így 2013 végén.
    Most persze lehet mondani, majd a hangulat elviszi mert hát a Stalker is ott ütött igazán, de sajnos kétlem. Arról nem beszélve, MMO... Hát a Stalkert se a multiplayer vitte előre.
  • grebber
    #77
    Láttam gcen egy trailert.Hát valami félelmetes gyenge.Grafika még elmegy a futottak még kategoriában, de a mozgás ej :-(
    Nem hiába ingyenes.

    Kár hogy nem csináltak rendes aaa stalker 2-öt :-(
  • pcgammer
    #76
  • tutituti
    #75
    http://www.gamespot.com/survarium/videos/survarium-locations-and-anomalies-trailer-6414459/
  • tutituti
    #74
  • Musztafakebab
    #73
    Szewasztok!

    Látom nem nagy az élet erre felé de én nagyon várom a játékot! Stalkert imádtam és a total faction warfare moddal sokat toltam az Frakció háborúról szólt. Esetleg ha valaki bejutott akkor írhatna milyen. Amúgy ahogy olvastam eleinte csak multiplayer FPS játék mód lesz.
  • tutituti
    #72
    http://www.edge-online.com/news/vostok-games-talk-stalker-2-reveal-survarium-alpha/