195
Survarium MMO
  • foxbat88fx
    #154
    f***om a wotba!!!! unalmas szar :D
    nem is nagyon nyomom már... survarium ezerszer jobb :)
    bár a single player sokat fog dobni a gamen :)
  • Rony94
    #153
    Egyetértek, a STALKER játékok után kifejezetten dühítő ez a TDM. Kipróbáltam, mentem pár menetet, de sajnos nem nagyon jött be. :( Majd még várok, hátha lesz single része, rendes küldetésekkel és artifact-ekkel.
  • lammaer
    #152
    Jaja RIP!
    Foxy mennyé vissza tankozni, ne nekrofilkedj itt :)
  • grebber
    #151
    Dehogy jó.Majd ha lesz értelmes single szerű része nem ilyen fosmulti tdm akkor jó,de így kár érte.
  • foxbat88fx
    #150
    Üdv! Nagyon halott a fórum!
    Nem akarjuk feléleszteni? :)

    Jó ez a game, jó lenne ha lenne egy magyar fórum hozzá
  • joe38
    #149
    Sziasztok!
    Le lehet azt a játékot tölteni ,vagy aki regisztrált kap valami kulcsot? Vagy hogy is van ez? Mert én nem találom,a készítők oldalán a letöltési lehetőséget.
  • SergioAmigo
    #148
    Valaki belépett az sgmre feltörték és mindenkinek írkált.
  • SergioAmigo
    #147
    Hát ma mégse lesz patch valami gubanc van.

    Survarium game servers will be disabled to prepare for 0.24a update. We apologize for temporary inconveniences.
  • kemencebalázs
    #144
    Ezt most hogyan érted?Milyen minusz, vagy mi?
  • SergioAmigo
    #142
    Kemény vagy mint a vasbeton a mínuszoddal egyet.
  • SergioAmigo
    #141
    Akkor menjél aztán játszál mással királylány.
  • kemencebalázs
    #140
    Én tegnap egy iljics nevűvel találkoztam és 79-0-t játszott,ez most csalt ugyan?
  • scomcomputers
    #139
    Hány éves vagy te királyfi.......oh és még hiszel a mesékben......

    hahahahaha...hihihihihihi...
  • SergioAmigo
    #138
    tesznek

    https://forum.survarium.com/en/viewtopic.php?f=26&t=1219&start=80

    Ide teszik ki a akiket kidobtak.
  • scomcomputers
    #137
    Ez szép, és a csalók ellen tesznek valamit,mert nyüzsögnek a játékban....megkérdeztem ezt a hivatalos fórumon is, többször,képekkel illusztrálva, de mindig törölték a kérdésemet.....
  • SergioAmigo
    #136
    Héten jön egy patch új pályák.

    “Vector” Laboratory Location
    Cologne Bridge Location

    stb

    https://forum.survarium.com/en/viewtopic.php?f=15&t=4199
  • SergioAmigo
    #135
    Nagyon komoly mapok lesznek :D

    http://survarium.com/en/page/description-locations
  • Rony94
    #134
    Volt szerencsém kipróbálni. Mentem 2 menetet. Hogy őszinte legyek, eddig nem olyan rossz, DE ugye elvileg ez egy MMO lesz majd, és ahhoz képest még csak egy Capture The Flag játékmód van benne (zászlók helyett akkumulátorok).
  • lammaer
    #133
    A ping nem vagy csak nagyon minimálisan függ attól hogy 5-10-20-100 megabites neted van. Az a nagyméretű letöltéseknél számít, a játékok viszonylag kicsi forgalmat generálnak.

    Szóval nopara :)
  • Rony94
    #132
    Nekem csak 6 megabites. Majd csak jó lesz.
  • lord rayder
    #131
    Meglepő módon egyáltalán nincs lagg. Pedig arra számítottam, hogy játszani se fogok tudni, mivel csak orosz szerverek vannak még mindig. Pedig nálam nem sok embernek van szarabb netje.
  • SergioAmigo
    #130
    semmilyen lag nincs
  • Rony94
    #129
    Jövő héten jön meg a gépem. Már a zárt bétában is benne vagyok. Úgyhogy hamarosan kipróbálom és majd meglátjuk. :)

    Egyébként csak orosz szerverek vannak jelenleg. Annyit kérdeznék hogy nagyon durva laggolások vannak?
  • lord rayder
    #128
    Üdv Túlélők!(Stalkerek)

    Érdekelne, hány magyar emberke játszik rajtam kívül a játékkal.
    Illetve, hogy ezek az emberek benne lennének-e, esetleg egy csapatalapításban? :)
  • s1lkforrent
    #127
    Valójában nem tudjuk még milyen lesz.

    A népek azért "csapatják" és "adja nekik", mert azt várják, hogy ebből valamikor egy Masszívan Multiplayer Online Stalker lesz. Amit eddig láttunk nem mutat semmit, ettől még posztapokaliptikus Call of Duty is lehet.
  • denevérember
    #126
    Ugyan ezen a véleményen vagyok én is :)
  • SergioAmigo
    #125
    Grafika , Hangulat , Fegyverek , végre nem gagyi hatású a lövés sem minden fullon tényleg adja nagyon.
  • Rony94
    #124
    Nem hiszem el, sikerült szereznem egy zárt béta kulcsot. Jövő héten meg lesz az új gép és csapathatom is. :)
  • Rony94
    #123
    A Team Fortress 2-t nagyon nehéz lesz überelni. Én nagyon szeretem a STALKER-t, de nem hiszem hogy a Survarium a legjobb F2P lesz.
  • lammaer
    #122
    Aztán ezt mire tetszik alapozni?
  • SergioAmigo
    #121
    Az eddigi legjobb ingyenes játék lesz ez! :D
  • Rony94
    #120
    Ne számíts sokra. Egyelőre még csak PVP van (aka Team Deathmatch).
  • SergioAmigo
    #119
    Nah akkor kiprobálom énis most végre.
  • Rony94
    #118
    Oké, már nem aktuális amit tegnap írtam. Megtaláltam a "Beta now" gombot. :D
  • denevérember
    #117
    Gyakorlatilag igen. Team Deathmatch ---->

    http://survarium.com/en/page/teamplay-pvp

    Végülis jópofa,de egyelőre kevés ez az 1 játékmód. Remélem jön hozzá lassan valami nagyobb update

  • Rony94
    #116
    Hogyan lehet jelentkezni a bétára? Amennyire kivettem, neked az jött le hogy fórumon kell kérni.
  • grebber
    #115
    És milyen mert én is bekerültem már régebben ,de nem indítottam el.
    Ebben is csak olyan fos deathmacth van csak mint a nyílt napon?
  • denevérember
    #114
    Sikerült bejutnom... Kb. egy évet vártam a kulcsra (majdnem) de sikerült. Túl sok lehetőség nincs,nem tudom mennyire haladnak gyorsan a srácok a fejlesztéssel..
  • tutituti
    #113
    version 0.23a
    tehát eléggé alpha.ma nézem meg milyen is.Bár a többiek amit itt írtak eléggé aggaszt.Puding próbája az evés.
  • lammaer
    #112
    És, mi az állapota a játéknak?