207
  • gforce9
    #87
    Az a gond, hogye ez a politikusok munkája, hogy kinevelnek ilyen köröket. Utáld ezt azért mert zsidó, utáld azt azért mert cigány, utáld azt azért mert amerikai, amazt meg épp azért utáld, mert mondjuk dohányzik. A politikusoknak az a jó, ha a nép széthúz, egymást utálja. Egyszereűen ezzel vannak tele a fórumok, hogy valami kitalált fogáspontot keresve mocskolják egymást az emberek. Addig sem foglalkozik a lényeggel, míg ez így megy. És én úgy látom a politikusinknak ez a jó. Oszd meg és uralkodj.

    Mintha számítana bármit is, hogy kinek mi a vallása vagy a nemzetisége vagy bőrszíne. Egy dolog számít, tisztességes ember e vagy nem. Sajnos a rajtunk élősködők mindegyike tisztességtelen ember nemzetiségre, vallásra, bőrszínre való tekintet nélkül. És mégsem ezt támadja a köznép, hanem azt hogy zsidó vagy cigány vagy egyéb marhaságok, holott nem ez a lényeg.
  • Pretorian
    #86
    Ez már durvább a viccnél, még jó hogy nem fog átmenni ez a szar az eb-szűrőn. Azt ugye mindenki tudja hogy ha adatforgalom alapján adóztatnának meg minden mobilbeszélgetést és internetes forgalmat, akkor megszűnnének a korlátlan netes csomagok, illetve az 1000 perc/2 óra ingyen beszélgetés stb. mobil kedvezmények?
    Beszarás, lassan annyira ellehetetlenítik az emberek helyzetét itthon, hogy akinek esze van, az azonnal elhúzza a belét külföldre ahogy lehetősége nyílik rá.
    Monjuk én már régóta nem tolok ezeknek a zsebébe egy kurva fillért sem az élelmiszerekre é s ajövedéki termékekre fizetett adón kívül. Sőt, legszívesebben ennyivel sem járulnék hozzá ahhoz amit csinálnak, de ezt a dolgot nem tudom megkerülni.
    Én továbbra is azt mondom, hogy tőlem majd akkor kérhet bárki bármit, ha biztosítják az európai szintű megélhetést itthon mindenkinek. Addig nem, térjünk már észhez.
    A legótvarabbul keresünk Európában, mégis itt a legmagasabbak az adókulcsok + a szarást is meg akarják adóztatni lassan? Haha...hát tőlem nem láttok semmit továbbra sem. Kaja/cigi/pia adó a tiétek, osszátok be.
    Aztán szóljatok ha helyretettétek a gazdaságot.
  • DjDano
    #85
    Mi lenne ha elhúznál mondjuk a Kuruc infóra! Igen ez magyarországi ahol egyre több az antiszemita vagy inkább nevezzük nevén piros-fehér-zöldbe csomagolt náci mint amilyen te is vagy!

    Az SG meg jó lenne ha nem adna teret a faji és vallási megbélyegzés bugyutizmusának, vagyis a szélsőséges eszméknek.

    Az újabb népnyúzó adóra meg csak ennyit: Orbán takarodj!
  • bosco05 #84
    Greg már ne is haragudj de tudod hogy hol a picsában van innen izrael? Látszik hogy egyáltalán nem fogja az agyad hogy hol itt a probléma... Miért van a zsidóknak az MTK , meg a vidám vasárnap, a baszott imahelyük ésatöbbi? Ez itt nem izrael faszom, hanem a gecis keresztény Magyarország. Kapische? Vágod már hol a gond? Másik agynak üzenem, hogy egy nyíltan keresztény országnak a vezetőjének még is ki a faszommal kéne találkoznia, ha nem a pápával? Majd rájöttök amikor zsidó szart takaríthat csak a gyereketek, hogy igazam volt... Meg a többi "náci"nak szintén... Mert hogy velünk Magyarokkal szemben van a legtöbb előítélet... Támogassátok az otthon szülést inkább... Zsidók izraelben cigányok indiában....
  • Tetsuo
    #83
    Azt hiszed, hogy viccelsz.
    Ezek pedig vagy ehhez hasonlo adok ill. ertelmetlen penzbeszedesek, tomegek nyomorbadontese alap lesz hamarosan.

    Jo reggelt sg-forumozok!
    Emelje fel a kezet az, aki elhiszi, hogy 80%-os allamadossaggal, Unios es/vagy IMF felugyelettel, csokkeno szaporulattal, szinte minden statisztikai elem negativ eredmenyeivel van esely!
    Nincs.
    0% esely van arra, hogy neked vagy akar az unokadnak jobb vagy csak ilyen eletszinvonala legyen 10, 20, 50 ev mulva...

    Horthy ota nem volt magyar erdeku kormany, de ha hamarosan lenne is, mar nem tudna tenni SEMMIT.
  • TokraFan
    #82
    További javaslataim:

    - Hangszál adó: Aki sokat pofázik, többet fizet
    - WC adó: Extra profit. Minden lehúzás x jóforint.
    - Járda adó: sokan használják, kopik. Testsúly/lábméret kedvezménnyel.
    - Zebra adó: Sokan kelnek át rajta, kopik az is
    - Korlát adó: sokan dőlnek neki, fogdossák amikor lépcsőznek. Kopik.
    - Szemüveg adó: napidíjas lenne
    ...

    Menjenek a p*csába...éléen a sok IT analfabéta politikus bunkóval.
  • sanyicks
    #81
    tudjuk a kormány helyében mindenki lopna... bár azért vannak emberek akiknek ehhez nincs gyomruk.
  • Palinko
    #80
    taníts mester! :DDD hová kell menni? már varrom a kipám :D
  • Armagedown
    #79
    Kövezzetek meg , de a kormány helyében én is ugyanezt tenném
  • BIZ0906
    #78
    Huzzon a p*ba ez abandzsa ge*!
  • Cat #77
    Vedd észre, hogy a nem megvalósult dolgok jórésze vagy felengedett lufi, amikkel valós ötleteket teszteltek, hogy mi rá a reakció, vagy pedig direkt beetetés, hogy utána örülj, hogy csak a fele adóterhelést kaptad meg.
  • morden
    #76
    Kicsit komolyabb újságírókkal rendelkező médiumok utánajártak már a dolgonak és nem egészen az van mint amit az index meg az origó(Mtelekom) írt. Picit unom már, hogy az index kihoz egy fals cikket átveszi mindenki és megy a nagy a semmiről a beszélgetés, aztán kis idő múlva cáfolják és ennyi.
  • Moyko
    #75
    Én nem látok semmi mást, mint, hogy a mostani kormány egyszerűen Képes a végletekig elmenni szó szerint a tűréshatárig adóztatni minket. ennyi. Ha majd nem tetszik akkor visszavesznek, addig meg minden forint ajándék.
  • ManoNegra
    #74
    Csak halkan kérdezem, mit és legfőképpen hogyan kellett volna másképp csinálni?
  • Petka
    #73
    Azért arra kíváncsi lennék, ha most azt mondanám menjünk ki az országház elé tüntetni, jönnél-e. Magyarázni, meg birkanépzeni mindenki tud, csak abba nem gondol bele, hogy ő is birkák között van...
  • GregSB
    #72
    Ja, meg megnőtt az orrom is, és a világ kizsákmányolásáért felelős titkos csoport tagja is lettem, azóta életem célja hogy minél több pénzt csináljak gátlástalan módon, és kihasználjam a becsületes magyar embereket :D
  • WoodrowWilson
    #71
    Mert? Most is monitorozza a szolgáltatód.
  • búgódisznó
    #70
    De most akkor monitorozni fogják hogy én mennyit töltök le?? Ezt nemigen tehetik meg.
  • WoodrowWilson
    #69
    Azért ne túlozzunk, ha lesz is adatforgalom utáni adó, az nem lehet majd több GB-onkénti 1-2 forintnál.
  • adam first
    #68
    Mit okozott ő? Nem akarok politizálni nem tisztem, de gyurcsány, orbán, horn, antal mind-mind egy apro csavarjai voltak egy óriási gépezetnek. Mi magyar emberek okoztuk ezt az egészet és hagytuk, hogy odáig süllyedjünk ahol most tartunk.
  • Armagedown
    #67
    Gondolom egy kis adag bőr is hiányzik most rólad e miatt :)
  • búgódisznó
    #66
    Te meg naív vagy :)
  • Armagedown
    #65
    Szavazz akkor majd Gyurcsányra , mást nem tudok mondani , ő okozta ezt a helyzetet
  • JethroHUN
    #64
    Tegnap olvastam Indexen... most nem olvasom végig, csak átfutom. De ide is leírom, hogy egy baszott szar ország ez a magyarország... és nem politikusok miatt, hanem a birka emberek amiatt akik hagyják magukat nyomorba dönteni és kizsákmányolni. Úgy komolyan érdekelni mit gondolnak ezek ott fent a Budai császári orbán palotában, hogy még mennyit lehet elvenni az emberektől? így is van minden legalább 3 adó, most már internetérit is? adatforgalom után? Eddig vizettem 2800ft 20mb/s netért, most már fogok +10k adóba? Mert letöltök meg multiplayerezek, és youtubeot naponta használom? Elment ezeknek az eszük...

    Úgy érdekelne ilyenkor miért nincs tüntetés? amikor a buzik vonulnak fel, akkor persze 100 ezren is kint vannak tüntetni. De ilyenkor? Mindenki csak beletörődik.
  • GregSB
    #63
    *csoportokat
  • GregSB
    #62
    Primitív vagy. Ezekből a képekből az derül ki, hogy mindketten voltak már zsidó vallásos szertartáson, és ott bizony szokás kipát viselni mindenkinek. Mi ebben a nagy dolog? Egy miniszterelnöknek kötelessége jó kapcsolatokat ápolni és összefogni hazánkban található különböző vallási és kultúrális csoportokkal.

    Képzeld én is voltam már ilyen szertartáson, egy kedves barátom hívott meg rá, és elmentem pedig nem vagyok zsidó, és vallásos sem, mégis felvettem a kipát, és egyáltalán nem zavart, értékes és jó embereket ismertem meg ott. Képzeld nem mind milliárdos és azon gondoolkodik, hogy juthat még több pénzhez / hatalomhz.

    Primitív vagy, hogy ilyen képek alapján sztereotípiákat gyártasz, skatulyázol.
  • csimmasz
    #61
    Sajnos a mentalitás az ami nagyon szar MO on.
    Én Olaszországban élek és amikor hazajövök azt látom mindenki be akar csapni, mindenki sír hogy nincs pénze de mindenki kocsival jár nem is öreg ladákkal, aztán amikor arról van szó, hogy adok munkát, akkor mindenki húzza a száját meg nem csinál semmit.


    Persze kint sem sokkal jobb a helyzet, itt olyan menyiségü bevándorló van amit nehéz elképzelni először, Albán, Román , most Afrikaiak, Arabok, legújabban Dél Amerikaiak jönnek úgy, hogy az Olasznak sincs munkálya nemhogy a bevándorlóknak.

    Szerintem aki teheti kezdheti gyűjteni a konzervet mert én nem látom hogy tudnák ezt helyre hozni.
    Egyre kevesebb ember tart el egyre többet, a krízisnek már nem nagyon lessz vége.

    Valaki kérdezte mit csinál a Monti kormány, hát ugyan azt a szart miont a többi adók+adók+adók.
    Azt mondták, hogy a kormánynak is áldozatot kell hozni ezért a fizetést ugyan nem csökkentik de az éves emelésről lemondanak, viszont más néven fölvesznek egy magasabb összeget tehát enyi amit föláldoznak.

  • gforce9
    #60
    Szóval mondjuk lesz ilyen adó, lesz mondjuk belőle 40 milliárd plusz bevétel. Megfeleltünk az IMF-nek, ad hitelt? És akkor mi van? A hitel kamatai a többszörösét el fogják vinni ennek a "befektetett" 40 milliárdnak. Lényegében azért kell most ez akkor, hogy felvegyük a hitelt, aminek a kamatai miatt majd mégtöbb adót fognak kivetni, ha vissza kell törleszteni? 20 vagy mégtöbb éve folyamatosan ezt csináljuk és egyre szarabb. Nem kéne a fejükhöz kapni ezeknek a nyomorékoknak?
  • sanyicks
    #59
    (ezek az emberek egyébként ha 56 vagy 48 példáját hozod fel, kitérőválaszt adnak, a pofátlanabbik azokat is hasonló "csőcseléknek" mondja). És sajnos ezeknek sok követőjük van, mert ha az ertéelen és a tévé2-n ezt bemondják, akkor az úgy is van, hiszen "a tévébe mondták!!"
  • ugh
    #58
    Szarja ki a szemeit ez a budos kocsog.
    Bar nagy valtozas lehet nem lenne.
  • sanyicks
    #57
    Az a vicces, ha egy magyar elkezd fizikailag tenni valamit, akkor egyesek terrorista csőcselék alkotmányellennes demokráciaellenes náczynak bélyegzik ;)
  • WoodrowWilson
    #56
    Pont azért raktam be, merthogy nem érdekes, hanem természetes, hogy vallási vezetőkkel találkoznak az állam első emberei. Akár keresztényekkel, akár zsidókkal.
  • sanyicks
    #55
    hát egy alapból keresztény ország miniszterelnöke az egyik legnagyobb világvallás embereivel együtt(ami egybeesik az ország állítólagos hivatalos vallásával is) még mindig nem olyan érdekes.
  • adam first
    #54
    Ott a pont. Amíg a magyar a magyarral nem fog össze, amíg nincs nemzeti összetartás (itt most nem a történelmi múltra és egyebekre hivatkozom, hanem csupán józan paraszti észre). Amíg a cigányok kivétel és következmények nélkül vígan öldöshetik és rabolhatják ki az átlag magyar embereket, és amíg a magyar rendőrség (szerintem az egyetlen kivétel Budapest), azt mondja egy-egy lopásra, betörésre hogy sajnáljuk, de nem megyünk ki. Addig ne nagyon várjon senki változást. A másik mi magyarok szavaztuk meg ezeket a kormányokat, akik most tudatosan kiirtanak bennünket és mi magyarok hagytuk, hogy idáig süllyedjen ez a kurv@ ország. A magyar adta el és tette tönkre a magyart. Végső soron megérdemeljük. Aki esetleg ezt nem így gondolja, az kezdjen el összefogni magyar embertársával, sosem késő…
  • narumon
    #53
    "A lényeg hogy egy saját, nemzeti légitársaság igenis hasznos dolog, és fontos is..."

    Nálunk lényegesen jobb gazdaságú országoknak sincs saját légitársaságuk.
  • narumon
    #52
    "És ha én a telefonról wifi hálózatra megyek, akkor mégis mivan?"

    Az ugyanúgy az internetedet terheli ami után már fizeted az adót. Tökmindegy mit használsz.

    "Túl nagy a felhajtás az EU ezt nem fogja engedni. Pontosabban kibaszott nagy büntetést fogunk kapni és vissza fogják vonni a törvényt mivel dupla adózás sincs"

    Hogyne lenne, csak megnevezés kérdése. Regisztrációs adó mondd neked valamit?
  • who am I 7
    #51
    és itt most nem a lombikos nagy magyar kukaborogatásra gondolok XD
  • who am I 7
    #50
    van akinek nem érdeke, h mo helyre jöjjön.De amíg a magyar a kocsmában meg a fórumon anyáz, addig nem fog történni semmi.Fizikailag is tenni kellene valamit, nem csak fórumokon óbégatni.
  • usersg
    #49
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p01H5fjw228

    Ez most csak egy példa, cikkeket is linkelhettem volna. A lényeg hogy egy saját, nemzeti légitársaság igenis hasznos dolog, és fontos is...
  • narumon
    #48
    Nos a büdös k**va anyját ennek a kormánynak. Eddig dilettánsnak tűntek de most már kétségem sincs afelől, hogy valami más van a háttérben. Ennyire hülye senki nem lehet, még a végén igaza lesz a barátomnak, hogy csinálják a helyet a nagy orrúaknak. Minden értelmes embert kizavarnak ezekkel az intézkedésekkel az országból, hogy utána mondhassák miért kell zs kézbe adni a vállalatokat és miért kell betelepíteni embereket...