2514
  • bpeti72
    #1914
    :D
  • Krisztiam #1913
    sárgában :)
  • Krisztiam #1912
    nem a CCC-ben van a játékbeállításokban, hogy Vonalsimítási mód :)
  • mester1987
    #1911
    Ja gondolom a vezérlőpultban kívülről :)
    Szép lett
  • Krisztiam #1910
    a videokártyán állítottam és azért ilyen :)
  • Szabi #1909
    miért nálad nem csinálják ezt ? :D
    megyek 360al a fulltuningos Bugattival, erre úgy elsuhant melettem a Zonda mintha egy helyben álltam volna :D
  • mester1987
    #1908
    Mintha élsimítás lenne rajta.
  • pxxl
    #1907
    mach3-al megindul
  • Krisztiam #1906
    nem :)
  • Szabi #1905
    najó, de egyjátékosba ezzel a kecsőppel hogy gyakorlatilag megáll az ellenfél mig utoléred, majd utána mach3-al megindul nemigazán lehet összehasonlítani a járgányokat :D

    multyba viszont ez a jellemző:


    (egymást lökdösik és így lazán 10mp fölötti előnyöket lehet elől kiautózni egy stabil és jól gyorsuló autóval :D)

    ugrálós meg sebesség versenyekre is mindenki a legerősebb autót hozza.. aztán meg szidalmaznak amikor csúnyán kikapnak :DD

    két verseny között kénytelen vagyok Raptorra váltani, ha nem akarom hogy mindig lezúzzanak :D
  • pxxl
    #1904
    nem csak multiban van összehangolva :D
  • Szabi #1903
    multyban meglepően jól össze vannak hangolva az autók.. fulltuningos FORD GT ellenfele a fulltuningos Bugattinak... 300-ig... viszont afölött nagyon kevés helyen lehet menni versenyeken :-)

  • mester1987
    #1902
    iCEnhancer mod?
  • pxxl
    #1901
    de minek :D



    am SL 65 után most a 918 a fav nálam :) jól megy, kanyarodni is tud, hangja is :)
  • Krisztiam #1900
    nah megvan ez a szépség :D
  • mester1987
    #1899
    Nekem úgy 30 perc elég volt a játékból, persze alacsony grafikán minden még stabil, bár a Fraps szeret azért túlozni, mert szemmel láttam ,hogy lemeg az 30 körülre is.
    Sajnos rosszabb ez, mint a Burnout Paradise, egyrészt a rendőrök lerázása is komolyabb stressztűrő képességet igényel (de hogy minden csíkot -amiből 5 vagy 6 van- meg kell várni míg lemegy ezt még a mesében sem hittem volna :D)

    Bár azért remélem az irányítást nem hagyják így, mert iszonyú...iszonyú.

    Nagyon Undercover erőltetett szaga van ennek is, epdig ne mgondoltam volna a Criteriontól ilyen mélyre süllyedést
  • IMYke2.0.0.0
    #1898
    Újfent frissült a Camera Control.

    - What's new in v1.02 on 11/8/2012?
    *Possible Windows 8 crash fix
    *Fixed random beeping sound?

    - What's new in v1.01 on 11/7/2012?
    *Fixed FOV increasing after crash
  • IMYke2.0.0.0
    #1897
    Uránvárosban, a Mecsek Áruházzal szembeni épülettömbben - aminek az udvarában a rendőrség van :)
  • torma1
    #1896
    Na én is pécsi vagyok. :) Hol laktál előtte?
  • SUNNY84HUN
    #1895
  • pxxl
    #1894
    carchange app-al lehet menni a "black" verziójú bónusz verdákkal is :)

    de a swat-os páncélautó a legjobb xDD

    és járt az 500 pontos milestone is, ha pl az ST-t, vagy a Dodge-ot vezettem :D
  • Szabi #1893


  • IMYke2.0.0.0
    #1892
    #1884 :)
  • Maxtreme
    #1891
    hát ez a changelog valami fasztasztikus.
  • kastil
    #1890
    Oka?
  • kastil
    #1889
    áhh :(
  • IMYke2.0.0.0
    #1888
    Kizárt. :)
  • kastil
    #1887
    Akkor erre: #1856

    Medal of Honor Warfighter - Battlefield 3 SP része :P
  • IMYke2.0.0.0
    #1886
    Szerk. korr. jav: "Olyannal tervezek foglalkozni... " --- Olyannal nem tervezek foglalkozni...
  • IMYke2.0.0.0
    #1885
    Köszönöm szépen az elismerő szavakat :)
    Az "The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena" nem hivatalos honosítását is én készítettem (Tom Evin közreműködésével) - a hivatalos honosítással ugye sok galiba volt (többek között a mecha résznél egyszerűen kifagyott a játék).
  • IMYke2.0.0.0
    #1884
    Olyannal tervezek foglalkozni... még a végén azt hiszik, hogy az Ő magyarításuk az én munkám is, vagy a mi még rosszabb, hogy Neki dolgozom...
  • mester1987
    #1883
    Bizony ám, osztom!!!
  • Ryder62
    #1882
    Off:

    A The Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bayt is te fordítottad. Az nagyon jóra sikerült, nagyon jól átadta a fordítás a börtön hangulatot, még jobban mint az eredeti úgyhogy így 7 év távlatból is grat hozzá :)
  • mester1987
    #1881
    Egy korábbi hír; Patch notes - PC Patch 1 (Nov 5th 2012)
  • mester1987
    #1880
    Akit érdekel, idézek egy hozzászólást, miszerint a Criterion rögzítette a framerate hibát:

    "Hey guys, I got a call from EA today. The representitive told me they have direct contact with Criterion, are working to fix the problem. It's a bummer for now, but at least it is getting fixed."
  • pxxl
    #1879




    annyi a szépséghibája, hogy nem lehet versenyezni, csak gurulni vele :|
  • mester1987
    #1878
    Bocs hogy közbeszólok, de az a Company aamit kiad még csomó hibával adja ki és nem mindig teljesben és ezért kér pénzt :D
  • kastil
    #1877
    Na majd holnap neked esek :D

    Olyan játék magyarítását nem tervezed, amit más khm "... company" már kiadott fizetős formában?
  • IMYke2.0.0.0
    #1876
    Baranya megye, déli határvidék. Költözősdi nem lehetséges, az említett anyagi okok miatt, pedig Pécsre szívesen visszaköltöznék, civilizált környezetbe :)
    Mondtam, hogy nem vagyok híres, vagy sztár és szívesen válaszolok, ha tudok :)
  • kastil
    #1875
    Ja meg aztán szólj ám ha terhellek, nem faggatósdi van, csak érdeklődés, te sztár :D