342
  • Ironman2
    #302
    Röhögni fogsz,de igenis vannak ilyen művészek akik ezeket a köröket csinálják.
  • immovable
    #301
    S mi a jelentésük, mert hát ha már megfejtették a "tudósok", akkor te már biztos tudod?.
  • immovable
    #300
    Apa kezdődik. :D
  • pxxl
    #299
    a kis sürkék játszanak össze, ezeket a gyíkok csinálják
  • Kensin
    #298
    Most akkor titkolóznak és összejátszanak a kormánnyal, vagy nyíltan üzennek az emberiségnek?
  • pxxl
    #297
    ok, és MIÉRT?
  • frensys
    #296
    istenem de buták vagytok..ismétlem: ezek jelek, csillagászatról univerzumról stb. ezekből már sokat megfejtettek a tudósok!
  • frensys
    #295
    Hogy hogy hogy passzolnak?? Úgy hogy ezeket ők készítik az emberiség számára, megfejtendő bonyolult alakzatok amiknek értelme van..!
  • pxxl
    #294
    most esett le, hogy a kis szürke snecik csinálják szerintem, ha az usa nem teljesíti azt amit akarnak, bosszúból letapossák a zűrhajóval a gabonát, hogy ne legyen annyi termés o.O
  • pxxl
    #293
    de egyébként tök valószínű, és reális, hogy idejönnek a galaxis másik feléről a zűrhajóval, meg a hiperszuper technikájukkal, és gabonába rajzolgatnak köröket, hogy üzenjenek valamit. teljesen logikus elgondolás tényleg.
  • Kensin
    #292
    Az idegenek jelen vannak a Földön, és titokban a kormányokkal működnek együtt, nagyon magas szintű technológiákkal szórakoznak, és beetetik az átlagembert.
    Ehhez hogy passzolnak a gabonakörök? Ha titkolóznak akkor minek ilyen hatalmas cuccokat csinálni? Amúgy is mi értelme egy ilyen rajznak? Kenyeret akarnak sütni? Üzenet lenne? Minek hogyha már a kormányokkal sutyiba cseverésznek?
    Minek graffitiznék össze egy szuperfejlett civilizáció tagjai egy bolygó felszínét?
  • frensys
    #291
    Persze, biztos sok unatkozó még két ilyen ember van a földön akik százszámra készítenek ezerszer bonyolultabb és mondom radioaktiv sugárzásokkal mért köröket! Ne fárassz már!! Volt két ember akik direkt csináltak egy tized olyan kinézetű és akkora mezei körfélét! De itt nem erről beszélünk! Hanem ez már az 1700-as évektől(utána lehet nézni) fordul elő, rengeteg gabonakör volt már akkor is és ezeket le is festették mind! Azóta csak egyre több, egy tudóscsapat összeszámolta még 2010-ben és kb. 350 ezer ilyen titokzatos alakzatú érdekes képződményre taksálták a számukat!
  • frensys
    #290
    Iyen 5-ösöm legyen a lottón!!! Hagyjál már a gyermekbeteg hülye videóddal! Tudtam hogy valaki ezzel a baromsággal fog jönni! Ezt pont azért csinálta az a két ember hogy ellehetetlenítse a témát! De ez egy tök mezei kör amit csináltak és nincs radioaktiv sugárzása és mezei a kinézete! Míg amikről én beszélek, azok egyik éjszakáról a másikra keletkeznek kietlen mezőkön ahol elhagyatott minden és ember sincs és nagyon bonyolult alakzatokról beszélünk! Nem egy ilyen mezei 5 méteres körről, hanem a videókban látott 25-50 méter széles bonyolúlt figurás és elemkkel teli alakzatokról!
  • pxxl
    #289
    "magyarázzátok már meg nekem legyetek olyan kedvesek, a gabonakörök hogy jönnek létre?"

    így:
  • frensys
    #288
    http://www.youtube.com/watch?v=hM5uwGKnPvA&feature=related ezeket mind mind helikopterről vagy repülőgépről vették fel videókban!
  • frensys
    #287
    Tisztelt nagy okosok, ha már sírva röhögtök és lehülyézitek az embert, akkor magyarázzátok már meg nekem legyetek olyan kedvesek, a gabonakörök hogy jönnek létre? Mert persze ráfogjátok arra is majd hogy ember készítette, meg a sok süket duma! Egy éjszaka alatt kb. 20-30 gabonakör jön létre teljesen elhagyatott területeken mezőkön, és az nem földi eredetű de nem ám! Hanem idegen járművek hagyták itt és jelzések megfejtendő ábrák! http://www.youtube.com/watch?v=Ql1PPkZiHl8&feature=related
  • Cef
    #286
    Bakker, csak most tévedtem ide, még el se olvastam az összes hozzászólást, de már sírva röhögök. Olyan ritkán lát az ember valódi idiótát :D
  • csimmasz
    #285
    Ez meg itten mi ez it ez?
  • pxxl
    #284
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Kelleni fog egy tehetséges színész"

    nem használunk szenvedő szerkezetet a magyar nyelvben :D

  • uwu200
    #283
    Kéne csinálni egy videót, amiben feldolgoznánk a jobb hozzászólásokat.
    Az egészet úgy lehetne előadni mint egy riportot.
    Kelleni fog egy tehetséges színész aki eljátssza frensys-t mint megmondóembert, meg kell egy riporter aki visszakérdez, és kételkedik. A ő dumáját az itteni hsz-ekből lehetne összevágni. Ami nem adható így elő, az meg mehetne alul szalagban mintha sms-eket küldtek volna be. Szerintem nagy siker lenne, még ha nem valós riport akkor is. Jó paródiája lenne az ilyen megvilágosultaknak.
  • pxxl
    #282
  • Kensin
    #281
    Frensys, valld be, sg-s beépített ember vagy!
  • csimmasz
    #280
    Én arra lennék kíváncsi, ki mulat jobban, mi vagy Frensys?
    Ül otthon a monitor előtt és a könnyeivel küzdve írja a mondandóját, itt meg mindenki rajta röhög, hogy mekkora marha.
    aZ sg- sek meg dörzsölik a tenyerüket.
    Ha megnézitek összesen nem kellett 1 óra a hsz eit megírni és generált közel 300 hsz-t.
    Bár igazából, engem jobban érdekel egy ilyen fórum, mint ahol anyázzák egymást és a semmiről vitatkoznak.
  • Doktor Kotász
    #279
    "De kérlek: mi itt mind meggyőzhetőek vagyunk. Engem az érdekel, hogy egy a Föld tömegéhez képest csupán 1/6 tömegű bolygó miképpen is képes egy nála 6x nagyobb és nehezebb bolygó tengelyének a 30fokos elferdítésére?"

    1:80-hoz a tömegarány megközelítőleg, és nem bolygó, hanem hold. De megértem, hogy eltompultál Frensys miatt.
  • Doktor Kotász
    #278
    "És nem a föld mágneses tere miatt van a gravitáció sem, hanem a nap napszele miatt ami a föld fele irányul, napszél-elektromágneses atomok és subatomok sorozata, amikor gravitációt okozzák a földön és nem a hold okozza ezt amit viszont mondtak odáig!"

    Ez vicces. Szerintem te hülye vagy, ha szerinted az emberek azt histik, hogy a gravitáció a Föld mágnesessége miatt van. Gondolom, régebben ezt hitted. Ez nagyon LOL. Totál bizpnyítod, hogy hülye vagy, aki abban a hitben élte le a fél életét, hogy a mágnesesség miatt van a gravitáció. Ez szuper, ezen most is röhögök.

    Segítek, nem is a napszél miatt, amiben most hiszel.


    " Ahogy anno hülyének nézték azokat is akik azt mondták a föld lapos és elmeintézetbe zárták, aztán lám lám kiderült hogy nem az! "

    Ennek a mondatnak fuss neki mégegyszer!

    "És igenis csakpodok a témákban mert ezer dolgot lehetne írni még, de felesleges látom"

    Bolond vagy, és másokat nézel hülyének...
  • pxxl
    #277
    1:20 xDD ikozaéder formájú gömböket rajzolt
  • Willenbrock
    #276
    Ez valami elképesztő :)Szerintem csak azért csinálja hogy többen menjenek a kocsmájába,nem hiszem el hogy mindezt komolyan gondolhatja.
  • Kenderlovag
    #275
    Eddig kételkedve olvastam a hozzászólásaid de a youtubon találtam egy videót és ez mindent megmagyaráz ... az idegenek valóban léteznek és köztünk járnak jó lenne ha a sok tudatlan kinyitná már a szemét és tisztán látná a dolgokat
    LÉTEZNEK
  • Willenbrock
    #274
    Volt erről egy orosz dokumentumfilm is,ott is nagy veszteségekről beszélt egy orosz admirális.Ki tudja mennyi lehet igaz az egészből.
  • Willenbrock
    #273
    Imátkoztak?
  • pxxl
    #272
    titkosítva van má' hát mit nem értesz ezen? :DDDD
  • WoodrowWilson
    #271
    Megdőlt matek tételek?
  • NEXUS6
    #270
    Tök jó, nem akartok inkább Star Trek online-ozni, annak több értelme van.
    Szerintem
  • frensys
    #269
    http://www.youtube.com/watch?v=rG4ocKkT3jA&feature=share
  • pauly
    #268
  • MacropusRufus
    #267
    nekem lassan lejár a munkaidőm :)
    szórakoztató volt veled társalogni.
    Javaslom tanulmányozni a Mexikói öböl fenekét....
    Fizika: tömeg arányok. gravitációs és mágneses mezők.

    Tudod ha még igazad is lenne bizonyos dolgokban akkor is annyi sületlenséget hordtál össze, hogy az a lehetséges pici igazad is vitz tárgya lett.

    De kérlek: mi itt mind meggyőzhetőek vagyunk. Engem az érdekel, hogy egy a Föld tömegéhez képest csupán 1/6 tömegű bolygó miképpen is képes egy nála 6x nagyobb és nehezebb bolygó tengelyének a 30fokos elferdítésére? Továbbá miért pont 30fok? Miért nem 90... az lenne logikus ui. akkor a forgás tengely pont merőleges lenne a Hold sikjára :) ez egy teljesen idealizált állapot lenne ;)

  • Venom T
    #266
    Na, úgy látom kezd lassan leesni, miért övezi ilyen nagy érdeklődés a sületlenségeidet!
    Szeretnek nevetni az emberek, oldja a feszültséget. Biztos az űrlények kódolták ezt is belénk, a hüllő génekkel. A krokodilok is szoktak röhögni...
    Szóval abba ne hagyd!
  • johnfly
    #265
    Ez a legjobb:

    " Ahogy anno hülyének nézték azokat is akik azt mondták a föld lapos és elmeintézetbe zárták, aztán lám lám kiderült hogy nem az!"

    Kimaradt egy 'nem' a mondatból!. Vajon észrevette?
  • Krumplipuska
    #264
    Jó a műsor,tetszik :D
  • Kensin
    #263
    Vénusz 177 fok, majdhogynem teljesen visszafelé forog.

    #261: "..de kár lenne leírni mert csak nevetnétek órákig rajta.."
    Halljuk! :)