27
Vendéglátás, Étterem, Kocsma, Pup üzemeltetése
  • dusanzita
    #27
    Én nemrég nyitottam meg az üzletem és a Budapest Banknál vagyok, mert ott találtam meg a legjobb feltételeket! ;) Eddig semmi problémám velük és nagyon könnyedén intézem a pénzügyeket. Nézzetek szét náluk, vagy kérdezzetek akár a Facebook oldalon: https://www.facebook.com/budapestbank
  • bekkácska
    #26
    Sziasztok! Nem vagyok egy pénzügyi zseni, de szeretnék segíteni barátomnak, aki épp vállalkozás beindításán töri a fejét. Anyagiak terén elég sok kérdés vetődik fel ilyenkor, gyűjti a pro és kontra érveket és a rengeteg infót a bankok ajánlatiról, mivel valahol számlát kellene nyitni. Hol találhatnánk meg a legjobb ajánlatokat? Kinek milyen tapasztalata van? Előre is köszi!
  • zsoltioregon
    #25
    +70000 Ft ÁNTSZ vízminta
    +havi kb 76000/hó az önkormányzat felé...
  • SötétBarom
    #24
    Így jobban átnézve valóban.
  • jaszy
    #23
    Szerintem még keveset is számoltál.
  • Cef
    #22
    Azt is számításba kell venni, hogy mekkora konkurencia van a környéken, hogy mennyire van "jó helyen", illetve, hogy mik a helyi kocsmázási szokások. Az ügyvéd mellett, amit már lejjebb is említettek, jó megérdeklődni a helyi önkormányzatnál is, hogy milyen engedélyekre és illetékekre lehet szükség.

    Tényleg kockázatos belevágni, de hát mibe nem.
  • SötétBarom
    #21
    Felejtsd el.

    Ha nem, akkor írd össze, hogy kb milyen költségekre számíthatsz:

    -80k bérleti díj
    -saját fizetésed járulékokkal együtt, legyen mondjuk 150k
    -árukészlet: induláshoz mondjuk veszel 5 rekesz sört, két kiló kávét, mondjuk 10 rekesz ücsit (vegyesen, kóla-fanta-traubi tökömtudja), néhány üveg röviditalt (legyen mondjuk 5 üveg): 75k kb.
    -rezsi: fűtés, áram, ha van tv/rádió akkor artisjus, mindenféle adó, ez is simán lesz 100k (jó esetben).
    -alapvető dolgok beszerzése, ha nincs minden (poharak, hűtők, mindenféle kacat, amire nem is gondolsz) 20k

    Ez így 425 ezer forint. Ez neked annyit jelent, hogy ezt az összeget kell kitermelned haszon formájában, ami megközelítőleg (árrés függvényében) 800 ezer. Ha ezt leosztod 30 napra, akkor kiderül, hogy napi szinten 23 ezer foritn környékén kell forgalmat bonyolítani a sikeres működéshez. Ezzel hozod a nullát, ami azért nem jó, mert ha beüt valami faszság, bajban leszel (valami tönkre megy, megbasz a NAV, stb.)

    Ez a 23 rugó 350 forintos sörrel számolva (mert ugye kocsmáról beszélünk) 60 üveg egy nap. Ha ezt simán hozza a bolt, akkor megéri belevágni. :)
  • Jimbo
    #20
    Első körben vegyél fel valakit, aki tud írni. Ha Te írod ki a kínálatot, az nagyon durva lesz
  • kommersz
    #19
    "vendélátó"
  • davidka003
    #18
    Én lebeszélnélek róla. Egyre kevesebb ember jár ilyen helyekre, mert válság van. Apámnak van egy kis büféje egy üdülőhelyen, 20 éve még dőlt a lé de most már kb a bevétel nulla. A legtöbb család már úgy jön, hogy italt meg kaját hoz otthonról. Esetleg isznak egy kávét de abból nem lehet megélni.
  • Tinman #17
    Potyognak a könnyeim :-DDDDDD
  • jaszy
    #16
    Nagyon sok! Nekem boltom van, kevesebb bérleti díjjal de havi 300-400E minimum a rezsi, de ez a nagyon minimum! Jól gondold meg!!!!
  • DanielT
    #15
    Akkor pszichiátriai intézetet nyisson, ha ez a szempont.

    "Zárt térben ezután csak dohánytermék-bemutatókon és a szállodák szivarszobáiban lehet dohányozni, a szivarszobákban étel és ital nem szolgálható fel."

    Ha klubként erre gondoltál, ital nélkül minden lesz, csak tömve nem.
  • Montanosz
    #14
    klubbot nyiss, ott lehet dohányozni, magyarul tömve lesz vendégekkel))
  • szekrény
    #13
    idézek a címből : "Vendéglátás, Étterem, Kocsma, Pup üzemeltetése..."
  • David2
    #12
    haveromék nyitottak pár éve egy kocsmát, és éppen el tud tartani 1 embert, nem megy vmi jól... Mennyi a mostani hely bevétele? sztem fél milla alatt még meggondolni sem érdemes, mert:

    a nettó árkülönbözetből, mert ha ráraksz 100 forintot egy üveg sörre, akkor az után is be kell fizetni az áfát, mint hozzá adott érték adója. Nos a nettó árrésből, meg egyebek (zenegép, csocsó, félkarú) abból lejön a rezsi, a bérleti díj, a magad után fizetett járulékok. Nah a maradék kis pénz, amit nyereségnek csúfolnak, azután is be kell fizetni vmennyit (asszem ez most 16%, de nem vagyok benne biztos) és az lesz a te pénzed. Sztem jól gondold meg, h megéri-e.
  • DanielT
    #11
    Duplája amire legrosszabb esetben számítasz.

    Ezt nem a kocsma tapasztalat, hanem az élettapasztalat mondatja velem :D
  • steeveb
    #10
    Nem lesz meleg étel mert egy kocsmáról beszélünk, de ha mégis akkor én írnám az étlapot:) Chef helyettesként dolgozok jelenleg is:)
  • steeveb
    #9
    Köszönöm a segítséget! Kb forintban hol fogok járni amire a vállalkozást elindítom és átveszem a kocsmát?
  • szekrény
    #8
    hááát az étlapot ne te írd
    pőkőt
    kumpileves
    kápottáttétta ...
  • Solid Snake
    #7
    Pub
  • tutituti
    #6
    Ha melegszendót stb-t is árulsz,akkor hiedeg-melegvizes blokk is kell ugye,
    Villanyos havert megkérni nézze meg a vezetékeket és a havi 1 ellenőrzés az elején az minimum.Olyankor jópofi is borítékba legyen letta.Haveroméknál a kocsmájukban így ment az elején.
  • Zero 7th
    #5
    A helyi alvilágnak fizetett védelmi pénzről se feledkezz el!
  • JackMeadow
    #4
    mi az a pup?
  • Dzsini
    #3
    Keress fel egy ügyvédet például (vagy egy kifejezetten vállalkozói - jogi dolgokkal kapcsolatos fórumot), itt előfordulhat, hogy nyolcan tízfélét fognak mondani, és nem biztos, hogy mindegyik megbízható lesz annyira, hogy ne kapj érte esetleg valamilyen büntit állambácsitól.
  • V43 1105
    #2
    ÁNTSZ, tűzoltósággal átnézetni az épületet tűzbiztonsági szempontból? Bejelenteni magát a vállalkozást, meg egyáltalán az egész hóbelebancot .. ?
  • steeveb
    #1
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni a hozzáértőktől! Szeretnék 1 kocsmát bérelni. A havi bérleti díj: 80000FT Megvan az áruforgalmi és boltvezetői és a vendéglátó üzletvezetői képesítésem is hozzá! A vendéglátásban és a kereskedelemben nyomom lassan 20 éve. Kapcsolataaim is vannak a helyi italnagykerekkel akik akár bizományos oiát stb is kiraknának az üzletembe. A kérdés a köv lenne mert saj ehhez a részéhez nem értek mert nagyon rég vizsgáztam már meg amúgy se volt még önálló vállalkozásom: Ha mostantól szeretném átvenni a kocsmát, akkor a havi 80eft-s költség mellet mi lenne az a dolog és pénz amit nekem bele kell tolnom a vállalkozásba? Természetesen itt az állambácsis dolgokra gondolok nem az ital stb raktár feltöltésésre. Tehát magyarul mit kell tennem és fizetnem tételesen ahhoz hogy a kocsmát átvegyem? Köszi előre is:)