2118






  • Lacee86
    #1878
    Miért ütöttem? pl. GTA San Andreas ugyanazt a grafikai motort használja, mint a 2-vel korábbi GTA 3. De nyilván azért jóval szebb.
  • DarkSector
    #1877
    Mint a többi más játék, ettől még ez baj?
    Assassins Creed baj hogy ugyanúgy néz ki mint a többi csak foltozgattak rajta? Szerintem nem.
  • Fpocok
    #1876
    Szerintem meg nem. Attól, hogy kicsit kipofozták, még UGYANAZ A MOTOR MARAD.
  • DarkSector
    #1875
    "Sztem a Cod4 óta ugyanaz a grafikai motor van... Kicsit pofozgatták"
    Egyik szavaddal ütötted a másikat. :D

    Vagyis nem, nem ugyanaz. :D
    Annyit pofozgatták mint a játékok többségében, ami az esetek 99%-a.

    Hány új motor van?
    Frostbite 2, Glacier. Többről nem tudok a többi foltozgatós motor.
  • Lacee86
    #1874
    Sztem a Cod4 óta ugyanaz a grafikai motor van... Kicsit pofozgatták, pl. az effektek elég látványosak. De a poligonszám helyenként katasztrófálisan gagyi, és a textúrák tényleg randák még maxon is. Ehhez képest a gépigény egyre nő, igaz így nem olyan magas a mai játékokhoz viszonyítva.
  • DarkSector
    #1873
    tudtommal az, mert írták, de mindegy, mert ha nem dx11-be fut akkor is szebbek ezek a jelenetek.
  • will hurt
    #1872
    ez tudtommal nem dx11-es
  • DarkSector
    #1871
    Nem azért, mert future, hanem mert azok szebbek. :D
  • Fpocok
    #1870
    Ja, mivel eddig az előzőekben nem voltak future részek..HEYOOO! :D
  • DarkSector
    #1869
    majdnem, ebben a future részek szebbek, ráadásul ez dx11-es.
  • will hurt
    #1868
    hát nem szebb
    ugyan olyan
  • Józsibácsi
    #1867
    Node akkor nem értem mi ez a felhajtás, meg nagy ajnározás, meg legjobb, meg ilyen jó olyan jó, ilyen lista olyan lista, s közben a tavalyi (azaz bocs mostmár tavalyelőtti) MW3 sokkal, de sokkal szebb...
  • Fpocok
    #1866
    Azért mert kibaszott 7 éves konzolra van írva, és ÉVEK ÓTA UGYANAZ A JÁTÉK. Azért olyan.
  • Józsibácsi
    #1865
    Nem értem. Ez eléggé új game. Újabb, ugyebár kb egy évvel mint az MW3. Továbbá az MW3, ha igaz dx9-el megy, legalábbis az AB azt jelzi ki. A BO2-nél dx11-et jelez ki. Tehát ebben is ugyebár fejlettebb úgymond.
    Mégis azt látom hogy gyalázatos a textúra. Az animációk szépek, az arcok, mimika stb generációnak megfelelő, de játék közben a látvány gyenge, 5-10 évvel ezelőtti szintűnek tűnik számomra. Minden maxra van vége, fullhd.
    Azt még érteném hogy egy multizásra kitalált, pl CS ilyen, mert ott nem cél a szépség kidolgozottság, de hát amiről beszélek ugyebár sztori mód.... Miért van ez? Tudja valaki? Vagy csak én nézek be valamit?
  • Lacee86
    #1864
    Majdcsak lejjebb megy kicsivel. Akkor lehet, h adok neki egy esélyt. :)
  • KaBuTo666
    #1863
    Pedig karácsony volt és újév lesz. :-(
    Ennyire mohó játékot. :-o
  • Lacee86
    #1862
    Én se, azért kérdeztem. :)
  • Fpocok
    #1861
    Azt a kurva... így elsőre most tényleg nem találtam ennyiért se :D
  • Lacee86
    #1860
    Hol lehet venni 9-ért BO2-t? :)
  • scomcomputers
    #1859
    Ment PÜ!
  • soo277
    #1858
    Az a baj az enyém be van regelve!pedig elcserélném!
  • scomcomputers
    #1857
    Igen de az enyém bóti....és az nem 3.7K!
  • Fpocok
    #1856
    FC3=3,7k
    BO2=olyan 9k körül van.
  • chris jericho
    #1855
    Sziasztok! Megvettem a gammát ps3-ra nuketown 2025 bónusz kóddal. Letöltöttem psn-ről ahogy kell... A multiplayerben tudok is rajta játszani de zombi módban nem engedi... láttam videókban h a világtérképen ki kell választani de nekem nem engedi! Tudnátok segíteni?
  • Razor18
    #1854
    Bocs, ha visszább volt róla már szó: single-ben tapasztalt már valaki olyat, hogy egyszer gondol egyet a program, és a fegyver "lefagy", balra magam elé a földre mutat, se lőni, se váltani, se megemelni nem lehet. Menni és minden mást tudok, és a pálya bizonyos pontján később visszaáll, de ha közben lőni kellene, akkor vége a dalnak. Csak nálam fordul elő?
  • scomcomputers
    #1853
    Nos senkinek nemm kell a BO2-ért cserébe egy FarCry3??
  • ozimak
    #1852
    Nálad(meg nálam is) repülne,náluk meg fizetésemelést kap... újabb jó húzás... "kamulimited edition" vagy "kamuelőrendelői változat"
  • sasafr
    #1851
    Azért nehéz úgy a tisztességet keresni, ha már az elején egy kicsit átkúrják a polgár fejét. Ez olyan adtam is meg nem is dlc. Kicsit ront a megítélésen és nem biztos, hogy arra gerjeszt, hogy vegyek további dlc-ket. Szóval nálam a marketinges egy ilyen buli után repülne.
  • will hurt
    #1850
    én is így vagyok,de a többivel se akkor játszol amikor akarsz. attól még ez jó nagy átverés volt,azt a kódot sem kellett beírni sehova.a dlc-knél is így gondolják,megveszed,azt majd ingyen hétvégén?
  • ozimak
    #1849
    Ez így van,ahogy azt tetszik mondani!
  • sasafr
    #1848
    Aha. Tehát akkor csak néha lehet vele játszani? Nem akkor amikor akarok?
  • kanduhr
    #1847
    A bónuszban adja be néha a Nuketown-t is.
  • sasafr
    #1846
    Nekem Nuketown 2025 dlc kódot tartalmazó kiadásom van. De a dupla xp hétvégén tudtam csak kipróbálni. Azóta a bónusz link alatt csak a hagyományos pályákat adja. Ez mitől van? Vagy ez a kód csak arra jó, hogy a dupla xp-k alatt játszhatok vele?
  • 38tibi38
    #1845
    Srácok, mostmár megy a játék egy nagyon pici laggal!
    Felgyorsitottam a CPU-t ennek a videónak a segitségével.

    A lényeg,hogy ott is majd az ilyen felesleges szolgáltatásokat kell megállitani és a végén két dolgot kipipálni. Majd látni fogjátok!

    http://www.youtube.com/watch?v=WUyD5b-wmDU
  • ozimak
    #1844
    Ja 3, elírtam... :)
  • will hurt
    #1843
    privát ment
  • DarkSector
    #1842
    Van olyan játék ami érdekelne cserébe?
  • will hurt
    #1841
    nekem mindhárom külön accounton van,de én nem adom oda
    (viszont az mw2 és mw3-tól megválnék)
  • scomcomputers
    #1840
    Nekem az 1 is tetszett.....megpróbálom,vagy más ötlet!
  • KaBuTo666
    #1839
    Miért pont BO2? :-)