2118






  • Metalmilitiakid
    #517
    Single ben meg azt lehet amit akarsz, multiban csinálnának ilyen újítást mint pl a bullet time az új max payne ben, az újítás volt, de most az, hogy singlebe mit raksz, az kb tök lényegtelen.
  • Fpocok
    #516
    Csak single ofc.
  • Metalmilitiakid
    #515
    Na jó de ez mind a kettő csak single player nem ? Nem hiszem, hogy lenne ilyen teleport ugrálás multiban.
  • Fpocok
    #514
    De ez is jó:
    Choice: Among the most interesting new innovations that will be featured in Black Ops 2 is the additions of a branching storyline in the single-player campaign. The game's story presents large and small choices at different times, and, according to Activision, the the plot will hinge on the choices you make and the outcome of battles you choose to fight. Major characters might live or die, and international relations might be affected by your actions.
  • Fpocok
    #513
    Overwatch Mode: Strike Force missions allow players to "zoom out" on the battlefield and engage in RTS style play, directing troops and vehicles, and then hopping into them to engage in on-the-ground fighting.
  • Metalmilitiakid
    #512
    Van benne Real Time Strategy ?? Na erről nem tudtam, ezt hogy rakták bele ?
  • Fpocok
    #511
    RPG? Elnézést... RTS-t akartam írni.
  • Metalmilitiakid
    #510
    RPG cucc alatt a szintlépéseket és azzal együtt a fegyverek kapását érted ? Mert az igencsak sok helyen megvan már rég. A scifi dolog meg szintén volt már előtte is, szóval az sem más.
  • Fpocok
    #509
    Scifi dolog, meg az RPG cucc. Egyelőre ennyi.
  • Metalmilitiakid
    #508
    Más lenni ????? Miben más ?
  • Fpocok
    #507
    Mindenesetre én díjazom a tréhárkot, hogy mernek más lenni :D
  • Metalmilitiakid
    #506
    Igazából az mw2, mw3 , blackops is ugyanaz volt, minimális különbségekkel, sztem most sem lesz sokkal több a változás
  • Fpocok
    #505
    Én nem feltétlenül hasonlítanám a cs:go hoz. Az tényleg egy az egyben ugyanaz a játék. Itt legalább lesz valami változás, meg újítás.
  • Metalmilitiakid
    #504
    Attól függetlenül, hogy minden játék csak másol és egyre szarabb, még nem kell megvenni. Épp ezzel lehet őket normális játék gyártására sarkallni, hogyha nem veszed meg csak azért mert a többi is szar, ha nem lesz elég az eladás, akkor rájönnek, hogy valamit jobban kell csinálni, mert nem veszik és akkor talán kapunk vmi értelmes játékot is egyszer. Személyes nézőpontom szerint az utolsó értelmes az MW2 LEHETETT volna ha nem basszák el a lobbyzással, így maradt a sima MW. Most ha csak azért veszitek meg mert ez az új COD akkor eléggé sajnállak titeket, mert ez tényleg csak egy átgyúrt változata az előző codnak, mint most a CS : Global Offensive a CS:Source nak, hogy kb 90% ban egyezik meg a játék, csak másképp néznek ki a dolgok, de legalább ők csak valami 4k t kérnek érte, nem 14 et, mert tisztában vannak az alkotásuk értékével.
  • DarkSector
    #503
    Melyik játékban nem látod ugyanazt?
  • Drazse23
    #502
    Aztakurva! Mi ez a fos?
    A COD-nak ismét sikerül alulmúlnia magát.
    A MW3 single egész jónak volt mondható, de a multi nem tudta megütni a 2011/12-es szintet. A Black Ops 2-ben ugyan azt láthatjuk, amit még anno a MW első részében (pedig az elég régen volt), csak telerakva mindenféle röhejes high tech cuccal.
  • DarkSector
    #501
    és egy újabb szar hsz. :)
  • buko20
    #500
    Egy újabb szar COD....
  • Prince23
    #499
    Windows XP nem támogatott + MINIMUM GÉPIGÉNY
  • scomcomputers
    #498
    Fincsi, csak nem PC-seknek!
  • soo277
    #497
    azért ez fincsi lessz!!

  • kemencebalázs
    #496
    Jó lesz ez, játszottál már vele ?
  • soo277
    #495

    mennyi baromság már megint!!
  • szabii98
    #494
    konténerek, minimap...ejjj
    majd később megnézem őket, de már ebből látszik hogy a map elrendezés a régi
  • Csokis
    #493






  • szabii98
    #492
    Asszem nem értettél meg..attól még szeretheti a bf-et jobban, mint a codot....
  • kemencebalázs
    #491
    Hát kérlek szépen az hogy :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szereti ő a BF3-at,meg a BC2-t,stb...de az eddig megszerzett eredményeit mind mind csalással szerezte,mert egy retaldált hülye gyerek az ilyen játékokhoz,lassan 8 éve dolgozom az Activision-nál,ismerem az ilyen csipásokat

    ha..ha ha!
  • Fpocok
    #490
    videó elemzés.
  • szabii98
    #489
    basszus még érteni se értem, egyáltalán mi köze van annak hogy egy kcsg csaló vagy ahhoz hogy bf-et szereted inkább
  • DarkSector
    #488
    Néhány ember talpon van a vidéken és immunis a szórakozásodra, de tény hogy vannak követőid. :)
  • KaBuTo666
    #487
    Teljesen magammal húzom őket, ez van. :D Bírom hogy nem kell semmit tennem hogy felidegesítsék magukat miközben én iszom a söröm. :D
  • Fpocok
    #486
  • DarkSector
    #485
    Látod mi van ha rossz példát mutatsz az utódoknak? :D
  • KaBuTo666
    #484
    wtf? offolunk a cod topikban te szerencsétlen? :D
  • szabii98
    #483
    őőő....ok
    amúgy meg, miért ne lehetne bf buzi ha csaló? nem értem a problémádat de komolyan :DDDDDDD
  • kemencebalázs
    #482
    Ki a Bf b*zi, ember kapjál már a fejedhez!
    Ez a Kabuto egy sz@rházi CSALÓ!
    Mindig az volt és az is marad!
  • szabii98
    #481
    Miről beszélsz? A CoD MW2-BO párossal semmi gond sincs. A WaW nem épp a legjobb, az MW3 meg kifejezetten rossz.
    van benne zombimód? és? kit érdekel? muszáj a zombi móddal játszonod? hát akkormeg... Nem rosszak ezek a játékok, csak sokakban van egy megrögzött CoD utálat, nem az amit Kabuto mond, az csak azé van mer ő bf b*zi :D:D
    jóez és kész.
  • Fpocok
    #480
    Nem értek veled egyet. Mondjuk nálam a WaW kimaradt... de pl ott volt coop kampány... na melyik codban volt utoljára ilyen?

    Amúgy meg nálam a MW2, az ugyanaz, mint az MW1... minusz a dedikált szerverek. MW3 meg teljesen ugyanaz, mint MW3.
    BO-ban mertek más vizekre evezni (cold war), plusz behozták, hogy pontokért lehetett fegyvereket venni, ami rohadt jó volt. Ráadásul voltak szerverek. Most meg a BO2ben szarnak mindenre, mennek a jövőre. Behoznak több taktikus elemet, pl amikor felülnézetből lehet majd játszani.
    Én erről az újításról beszélek.

    De mindegy, akkor is rohadj meg, mert a Tiszában úszkálhatsz :D
  • Seth
    #479
    dejó neked :D Én max a Bakonyérben tudnék,de csak bokáig ér
  • TheGrinder
    #478
    Igazad van, nem érdemes az ilyen dolgokon összeveszni, inkább megyek és megfürdök a Tisza vízében. :D