2118






  • Seth
    #477
    Én meg mindegyiket élveztem eddig, mondjuk multi kilőve, mert én meg azt rühellem , single only élményre vágyok :)
    De ne kelljen megint ízlésekről és hasonló magasröptű dolgokról vitatkozni.
  • TheGrinder
    #476
    Ja és ha nem lenne IW, akkor CoD sem lenne, ezt azért ne felejtsük el. Ha a CoD, a CoD2 és a CoD:MW egy lófasz, akkor nincs miről beszélni, mert te is az ilyen fos játékokat szeretheted mint amit a CoD:MW után adtak ki. Idősebb 20+ éves embereket ha megkérdezel CoD-ról, akkor ők is az első, második és még talán a negyedik részét fogják mondani, ami játszható, a fiatal 10 évesek meg ezeket a modern kori szarokat.
  • TheGrinder
    #475
    Igen? Újítottak? CoD:WaW zombi mód, CoD név megszégyenítve, miért is kell zombis faszság? Más játékban elviselném, ahol kibontakoztatják történettel, hogy miért is kell zombikra vadászni, de egy CoD-ban nem. Szinte mindent az IW-s CoD-król koppintottak le, CoD:WaW úgy néz ki mint a CoD:MW, a CoD:BO meg úgy mint a CoD:MW2. A CoD:BO multiját nem próbáltam, de videók alapján nem sok mindenről maradtam le. CoD:BO2-vel lépnek egy merészet, ami sok ember felháborodását fogja kelteni. Lesz olyan persze, akiknek bejön ez a Wallhackes fos meg a robotok, de merem remélni, hogy az emberek 90%-a undorodik az ilyen játékoktól, ahogyan én is.
  • Fpocok
    #474
    Igen? Treyarch legalább újított minden részben... az IF mit csinált? Nagy lófaszt... na ők a cod szégyene, eladások ide, 10 évesek oda...
  • TheGrinder
    #473
    Uram Isten, mekkora szar az egész. Wallhack, robotok, ez az első CoD, amit még bottal sem piszkálnék, borzalmas. Remélem óriási bukás lesz és elküldik a ****** a Treyarchot, ez már a CoD név megszégyenítése, még az előbbi részek szódával elmentek, de ez...
  • Fpocok
    #472
    Az nem fog összejönni, már nem adom el a játékaimat :D
  • KaBuTo666
    #471
    Megvárom míg megveszed 3500 vagy hány forintért aztán eladod 1000 forintért mert annyiért nekem is megéri, majd pm rám ha 1k lesz az ár!
  • szabii98
    #470
    Annyira nem rossz a tréler, sőt, és ezt most komolyan mondom! Tényleg, megfogott..viszont pénzt kiadni érte elég necces dolog.. beéíptett wh meg minden...fél év és teli lesz csíterekkel..
  • Bence94
    #469
    Ugye csak lemaradt az "-jel ?!
    Rettentő gyenge előzetes borzalmas tartalommal megtöltve!! Egyedül a single ami még talán jó lesz.
  • DarkSector
    #468
    És sg-seknek is vesz 60 euro-ért steam-en hogy legyen kivel multizni....:D
  • Fpocok
    #467
    pff... szar vagy. Akinek igazán tetszett, most azonnal megveszi steamen 60euróért :D
  • Jaka923
    #466
    Gyerekek, ez a trailer nekem annyira bejött, hogy meg fogom venni itthon 12 ezer forintért a játékot!!!
  • KaBuTo666
    #465
    Annyiért én sört veszek és nem játékot.
  • DarkSector
    #464
    Annyiért a 0. részét meg tudod venni.
  • KaBuTo666
    #463
    2000 forintot megér.
  • DarkSector
    #462
    Ja értem...

    BF-ben mindent túlbonyolítanak :P

    De látod mégsem ugyanaz, ez 2-nél több Squad
    CoD-ban meg 2-nél több Team lesz. :D
  • Fpocok
    #461
    Gyakorlatilag 4 csapat van, csak squadoknak nevezik... hogy hogy van egy csapaton belül... meg kell nézni, már nem emlékszem... nagyon ritkán játszottam vele.
  • DarkSector
    #460
    Oks akkor majd meglesem, és ott akkor 3-4 csapat van és azokon bellül is 2-2 squad?
  • Fpocok
    #459
    Pontosabban Squad DM.. így van szerverkeresőben.
  • Fpocok
    #458
    igen.
  • DarkSector
    #457
    ez a mod neve hogy Squad TDM?
  • Fpocok
    #456
    Majd próbáld ki... dm és tdm keveréke.
  • DarkSector
    #455
    Jah bocs, mert nekem BF3-ban a Squad az a Team-en bellül van...sorry akkor.
  • Fpocok
    #454
    Én akkor is kurvára nem értem :D
    "Vagyis lesz 3-4 csapat és mindegyik csapat mindegyik csapatnak ellenfele!"
    Igen, ez a squad deathmatch... van 4 squad fejenként 8 emberrel... az a 8 ember nem ölheti egymást, csak a maradék 3szor 8at...
  • DarkSector
    #453
    Hát bekaphatod a fülykösömet. :D

    Annyi eltéréssel hogy a Squad az a Team-en bellüli egység!!! és 2 azonos Team-ben lévő Squad nem őlheti egymást. :D
  • Fpocok
    #452
    vagyis squadteam deathmatch... :D
  • DarkSector
    #451
    Félreértetted!!!
    Nem Squad hanem TEAM!
    Vagyis 3 Team vagy 4 Team vagy 5.....6....7......

    Érted mint egy RTS pl Red Alert. Vagyis lesz 3-4 csapat és mindegyik csapat mindegyik csapatnak ellenfele!

    Ezt még FPS-ben nem láttam eddig.
  • Fpocok
    #450
    sqaud team deathmatch... van ilyen már bfben is.
  • DarkSector
    #449
    Na megint egy új stílust fognak teremteni? :D

    - több, mint két csapatból álló deathmatch mód
  • Ulthane
    #448
    újdonságok a multiban
  • DarkSector
    #447
    Hát nem ez volt az...:D
  • Fpocok
    #446
    De én nem ismerem... meg múltkor hallottam, hogy valamelyik ilyen oldal személyi adatokat kért, WTF? mi közük hozzá? :D
  • DarkSector
    #445
    Jah, úgy nem vészes.
    De akkor is drágább. :)
    Ez is biztonságos...
  • Fpocok
    #444
    Nem.
    3990.
    Ennyit megér nekem a biztonság érzet :D
  • DarkSector
    #443
    Ja értem, de nem is ennyiért szerzed....:D
  • Fpocok
    #442
    Nem gift... rendes kulcs. Csak nem ilyen orosz, kétes forrásból veszem.
  • DarkSector
    #441
    Ő is ugyanezt veszi...orosz kulcs.
    Vagy ha trade-re számítasz az lesz vagy 2-3x ennyi pénz.

    De nem akarlak rávenni semmire.
    Én már 2 játékot is vettem. A BF3 is onnan van 2200Ft-ért.
  • Fpocok
    #440
    Tehát akkor lesz... én majd danihtól szerzem be... nem bízok az ilyen oldalban :D
  • DarkSector
    #439
    YuPlay
  • Prince23
    #438
    3500? Ezt meg hol?