2118






  • DarkSector
    #957
    Legyetek szívesek és pár napig legyetek már tekintettel a többiekre és ne spoilerezzetek...a sok főleg nagyfelbontású képet nem értem, nem csak itt hanem általánosan minden játéknál miért nem lehet berejteni egy spoiler mögé? És akkor az nézi meg akit érdekel.

    Legalább az első pár napot bírnánk ki, vagy a warez topikba kéne spoilerezni, bár szerintem ott sem vágynak rá.
  • Skyline
    #956
    Az agyatlan módok nem érdekelnek csak az SD. Ha ott van elég player maholnap veszem a játékot.
  • Prince23
    #955
    BO 1-ben elég jól be volt harangoztatva... de itt TDm inkább.
  • Skyline
    #954
    Már 29ezer multiplayer játékos tolja, alakul ez.:)
    12-kor még csak 17ezer volt.:)

    Valaki nem tolja multiban az SD módot? Sokan tolják? vagy megint elhanyagolt mód?
  • BigBlue
    #953
    Kampány Challenge-i hol vannak leirva? Mármint, hogy mi a feladat vagy valami?
  • Skyline
    #952
    "Leszurkoltak nekik egy raklap pénzt és kontár munkával hálálják meg"

    Activision üzletpolitikáját ismerve inkább azzal gyártatták le a lemezt aki a lehető legkevesebbért bevállalta....
    A nintendo után a második legpénzéhesebb szenny cég az Activision Buzi Kotikkal az élen...
  • Fpocok
    #951
    Lehet, hogy az a kód jó a ME2höz is és az egész egy EA marketing fogás :D
  • Árnyvadász
    #950
    Várj, de ki tudja minek a kódját kapta meg. Lehet az egy harmadik játéké.
  • Prince23
    #949
    Már meg van oldva a ciki helyzet a forgalmazók részétől, hiszen a BO 2 dobozban csupán egy letöltő kód figyel be.
  • Baker1
    #948
    Én az Acti helyében jól picsán rúgnám a lemezgyártó céget. Leszurkoltak nekik egy raklap pénzt és kontár munkával hálálják meg. Simán szerződést bontanék velük.
  • tommygear
    #947
    dx11et hol lehet bekapcsolni?
  • Prince23
    #946
    Ciki, de ott van a steam letöltés, probléma megoldva. 1 nap alatt csak lejön annak is, aki lassú nettel jelentkezik.
  • Ryder62
    #945
    Most néztem a vidit még egyszer és tényleg: A srác mutatja az intézőt is, és ott látható a lemez tartalma és olyan mappa van benne hogy ME2_RTP

    Szóval tényleg nem arról van szó hogy esetleg ME2 lemeznek érzékeli hanem konkrétan ME tartalom van a lemezen.

    Na azért ilyet sem látni minden nap. Ekkora fail omg.

    Esetleg ajándékba adhatnák a ME2 első lemezét kárpótlásul, hogy legalább egy jó játékot kapjanak már az emberek. XD
  • LocalPatriot
    #944
    Jó. Kicsit elszaladt velem a ló. De már kiakadok h állandóan megy a sírás. Minden évben.
  • kifli
    #943
    mindenkinél jelentkezhet, ugyanis a 2. dvd-n a mass effect van. Így arról tuti nem teleül senkinek a black ops2. Kérdés, hogy elbaszták-e az összeset, vagy van ahol jó dvd-t tettek a tokba :)
  • kifli
    #942
    Valószínűleg a dvd legyártója hibázott.
  • Szabi #941
  • Fpocok
    #940
    Azt hiszem ez überel mindent, amit láttam. Még ha ugyanaz a kiadó lenne :D
  • mester1987
    #939
    Szerintem a Mass Effectet akarták kiadni nem ezt az üres B kategóriájú akciófilm-valamit.
  • Ryder62
    #938
    Ez most komoly? Ezt hogy a fenébe hozták össze?

    És ez azoknál is jelentkezik akiknél nincs fönt a Mass Effect 2, vagy csak azoknál akiknek fönt van?

    Nekem speciel fönt van, szóval ne lepődjek meg ha ME2 disk errort kapok? XD
  • Árnyvadász
    #937
    Hát ez kurva nagy pofára esés. Szegény srác.

    Nekem egyszer a C&C: Generals (extra kiadás, kieg. is benne volt) lemezeknél volt valami olyasmi hiba, hogy a második diszkről nem volt hajlandó folytatni a telepítést (hála az égnek a boltos srác volt annyira korrekt és közölte mi a teendő - ennek a lemeznek a tartalmát a vinyóra kellett átenni és onnan már telepíteni tudta). Ez akkor lett volna igazán kellemetlen, ha ezt nem tudom. Eredeti játék és nem tudom feltelepíteni.

    Meg azt hiszem (jó régen volt) egyszer a Gothic II-vel szoptam be, hogy megvettem leárazva, hazaviszem és az eredeti játékot telepítés után kéri a lemezt és erre kiírja tegye be: az eredeti lemezt. Azt hittem hülyét kapok...

    Kénytelen voltam letölteni egy krekket, hogy játszani tudjak vele.

    Na de ez! Igazán Epic!
  • Dzsabba
    #936
    Rendben.

    Köszi.
  • Fpocok
    #935
    At least they sent you a good game.
    Roukeny 2 órával ezelőtt 140

    YT comment :D
  • scomcomputers
    #934
    Beszarás....hogy mik vannak..
  • mester1987
    #933
    Erre mondják azt, hogy szar ügy!
  • Csokis
    #932
    Hilarious – PC owners of Black Ops 2 are getting a Mass Effect 2 disc read error

    Ez nagyon jó!
  • Fpocok
    #931
    bal és jobb egér gombot benyomod és lenttartod.
  • soo277
    #930
    Hy
    Mikor elesek a lóval,a Brutál tank előtt!
    mit kell csinálni?
    katogatok mint atom de semmi!!
  • Fpocok
    #929
    Veled mi történt ember? Korábban úgy viselkedtél, mint egy értelmes ember... most meg előbújt belőled a gyökérség...
    ?
  • scomcomputers
    #928
    Ne vegyél cdkeyt...giftet vegyél az megengedett!
  • LocalPatriot
    #927
    Jöhetnek nyugodtan a minuszok is, attól Ti még ugyanolyan befolyásolható kis nyomorékok maradtok!
  • Dzsabba
    #926
    A bannolástól félek én is.

    Köszönöm nektek a gyors választ.
  • scomcomputers
    #925
    Ne húzd fel magad,ez már csak ilyen....jó grafja van ennek csak piszkálni kell egy kicsit!
  • LocalPatriot
    #924
    na... és akkor ennek nincs jó grafikája... de legalább megy minden PC-n. De ha vmi über grafikája lenne, akkor meg azért menne a szöveg, hogy jajj de kiba nagy gépigénye van... sok nyomorék ember... minek él?
    Menjen is a 'csába MIND!!
  • scomcomputers
    #923
    Toltam rá egy kis fxaa injectort....olyan mintha szebb lenne a kép.....







  • hapi
    #922
    Ez a sorozat is elért nálam az ingyen sem kell kategóriába :(
  • Skyline
    #921
    Nem éri meg azt a 2000 forint spórolást.... Semmi kézzel fogható, ban veszélye fennáll, stbstbstb...
  • Fpocok
    #920
    Valószínűleg meg fogod kapni, bár nem 100. Engem jobban aggaszt, hogy STEAM bannolhat VPN használat miatt.
  • Dzsabba
    #919
    Szóval.

    Sziasztok.
    Szerintetek mennyire megbízható ez az oldal?

    Black Ops 2
  • Dzsabba
    #918
    Sziasztok.

    Szerintetek mennyire megbízható ez az oldal?