2118






  • LocalPatriot
    #1237
    Ati HD5770 1gbyte a vidikarim.
    Kipróbálom akkor a vírusírtót kikapcsolva. Az egyébként nav 2012.
  • Gabe18
    #1236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden bizonnyal számít mit választasz. A vége felé lesz még két ilyen választásos rész, amiből az utolsó döntöen befolyásolja mi lesz a történet vége.
  • pitjou
    #1235
    A windows óráját vissza kell állítani arra a napra, amikor még működött. Nekem is ez volt a gond, de azóta műxik.
  • DarkSector
    #1234
    Ja bocs, így már értem. :)
    Öszinte leszek én alap fokon nyomatom, nem figyeltem milyen fokozatok vannak csak azt gondoltam hogy nehézségi foknak Hard szokoott lenni a játékokban.
    Így már oks. :D
    Én akkor a 2. fokon megyek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    számtalan jelenet van ami tetszik.
    Nemtudom van-e jelentősége hogy kit lövök le mikor Harper-t elémhozzák és mondják hogy lőjjem le.

    Valamint az az utáni vallatás ami hajaz kicsit a Crysis-ra.
    Egész faszán néz ki...
  • ozimak
    #1233
    Nekem 7850-el is ezt csinálta már tegnapelőtt is...
  • Skyline
    #1232
    Akkor viszont biztos hogy nem a radeon a gond.:)
  • Systore #1231
    nekem is 6xxx, de ugyanaz a problémám
  • killerkocka
    #1230
    Kapcsold ki a vírusírtód. Nálam egyenlőre bejött ez a módi.
  • Skyline
    #1229
    Oksa. Milyen kártya egyébként? 7-es szériás radeon?
    Mert még esetleg az lehet,elég sok embernél 7-es széria van, nekem 6-os és nincs gondom.
  • LocalPatriot
    #1228
    Nem jó ezzel se.
    Hát akarom formázni a gépem, de még várok vele. Mivel nem egyedi hiba, így várok...
  • Skyline
    #1227
    Nem update. Fullos gyalu és win telepítés.:)
  • LocalPatriot
    #1226
    Köszi szépen, kipróbálom. Win update-et tegnap csináltam...:S
  • Gabe18
    #1225
    Most már kicsit akkor összekavarodtunk... 4 szint van CoD-ba, a Recruit, Regular, Hardened és a Veteran.
    Úgyhogy a 3. szint az valóban Hardened csak én tegnap rosszul írtam le.
  • Skyline
    #1224
    http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/AMD/AMD-Catalyst-Display-Driver-1211-Beta-6.shtml

    Ha ez nem segít akkor esetleg friss windows. Passz.
  • DarkSector
    #1223
    Értelek, de a Hard-on egy nehézségi fokozat, a Hardened, meg egy extra kiadás az MW2-ből.
    Most ezért kérdeztem vissza. :D
  • attiGT
    #1222
    arról asszem olvastam
  • Fpocok
    #1221
    Oroszból, de csak steamgift formában... ha kulcsot akarsz regelni, beszopod... de erről kérdezd darksectort :S
  • attiGT
    #1220
    Hol a legolcsóbb a digitális verzió?
  • LocalPatriot
    #1219
    Na mind1, megvárom a javítást. Ha jövőhéten se lesz semmi, akkor eladó lesz egy steam a BO 2-vel.
  • Gabe18
    #1218
    Na jó legyen Hardened de úgy semmi értelme... Jó hát angolul még mindig nem tudok.
  • DarkSector
    #1217
    Ez nagy baj, mert jó drága lesz, marad.
  • DarkSector
    #1216
    Hardenden? :)
  • LocalPatriot
    #1215
    Beléptem egy szerverre, az jó volt. Viszont mapváltás után megint ugyan az..:S


    Viszont föltenném én is azt a catalystot, de nem találok linket hozzá...:S
  • Gabe18
    #1214
    Mint CoD rész ennek a single része is ütős. Elejétől végig pörgős a játék, jók a pályák, a történet is jól néz ki ezekkel a visszaemlékezésekkel, helyszínváltásokkal. Ellenben mégsem érzem azt mint az MW3 esetén hogy már annyira nagy háborút akar bemutatni hogy néha teljesen kaotikusba fordult az egész. Ez, talán a legvégét leszámítva megmarad ebben a kommandós fílingben ahol nem az "egész világ" ellen harcolunk hanem éppen teljesítünk valami spéci küldetést.
    Szóval nekem tetszett, pedig féltem ezt a félig meddig sci-fi/jövő témát hogy nyomják bele, de teljesen jó lett.

    De továbbra is, jó lett mint CoD rész. Aki nyílt pályát, meg szabadságot, meg hasonlókat akar, annak ez még mindig nulla lesz.
  • Skyline
    #1213
    Szerintem nem radeon probléma lesz.
    Én vígan játszom egy 6650M radeonnal.
    Mindenesetre ha a 7-es BETA-t tetted fel,akkor próbáld a 6-ost felrakni, én a BETA 6-al játszom.
  • LocalPatriot
    #1212
    Köszi meglett. Ezt telepítettem sztem tegnap.
    Most megpróbálom, hogy jó-e. Ha nem, megyek d3-azni.
  • zooleeh
    #1211
    AMDCatalyst1211betadriver oldal also felen vannak a linkek ahol letolheted .
  • mester1987
    #1210
    A multi részével nem ellenkezem.
  • Kongy
    #1209
    Milyen vakokat? Tény, hogy kurvajó lett a játék, és nem azért mert OMG CoD, meg nem azért mondom, mert CoD fanboy vagyok, csak objektíven nézem az egészet, és tényleg baromi jó lett, talán jobb is, mint az MW3, sőt, talán a CoD4 óta az első hasonlóan színvonalas CoD..
  • Skyline
    #1208
    Játékmódokról nem tudok beszámolni mert mindig az SD érdekelt.
    Új fegyverek,5letek vannak, új pályák.
    És a fegyverek hatásai is jobbnak tűnnek mint a BO-MW3 párosban (nagyobb recoil).
    Sok helyen olvastam régi fanoktól hogy a COD4 óta az első értékelhető COD multi szempontból,az egyedüli negatívum hogy nincs szerókereső.
    Így 1 órányi multizás után eddig egyet értek, nehezebb mint az előző 3 COD rész volt, a fegyverek is mintha jobban rángatnának, és egyenlőre nem érzem azt a gagyi szagot amit az MW2 megjelenése óta éreztem.
  • mester1987
    #1207
    Bírom amikor a vakokat meg lehet vezetni.
  • mester1987
    #1206
    Na..pfff. xD
  • Árnyvadász
    #1205
    Nekem olyan kérdésem lenne:

    Kizárólag a többjátékos mód miatt venném meg, tehát se a kampány, se a zombis dolog nem érdekel. Akik már játszotok a többjátékos résszel, hogy látjátok? Megéri ez úgy, ha megvan már az előző rész és az utóbbi pár év részei, vagy hagyjam inkább? Vannak ebben a részben mondjuk új játékmódok vagy csak a szokásos?

  • Sforzan
    #1204
    nagyszerű:)

    köszönöm!!!
  • Skyline
    #1203
    Nos,játszottam kb 20-30 percet multiban, nem volt interrupted.
    Radeon HD 6650M van a gépben.
  • TaRka0107
    #1202
    Kill Confirmed van benne.
  • Sforzan
    #1201
    ezer hála és köszönet:)

    még egy kérdésem lenne: van az MW3-as Kill Confirmedhez hasonló játékmód? értem ezalatt, hogy egy kicsit továbbgondolt TDM, amiben nem a kempelésen (bocs: területvédésen) van a hangsúly, hanem valami egyszerű feladaton?
  • LocalPatriot
    #1200
    Óhhh, nekem ez új...:)
    Én meg nem tudam elképzeli miről beszéltek...
  • Skyline
    #1199
    A 12.11 BETA-ból volt 1-2-3-4-5-6 és most van 7-es verzió.:)
    Kb 3-4 naponta jön új verzió.
  • LocalPatriot
    #1198
    De mi ez hogy 7-es? milyen driver ez? Catalyst van nem? Abbol is 12.10, 12.11 Beta.