2118






  • Skyline
    #1437
    Ezt a lopás témát nyugodtan kilehetne már felejteni mert manapság már szinte nincs olyan játék aminek egyes jeleneteit nem lehet régebbi játék jeleneteihez hasonlítani...
  • DarkSector
    #1436
    Akkor nem is lopás...te....:D
  • KaBuTo666
    #1435
    Témához én csak ennyit fűznék hozzá:

    -Miért nem hintázik Pistike?
    -Mert nincs keze...
    Kop-kop
    -Ki az?
    -Hát nem Pistike...
  • Shep
    #1434
    Nem szó szerint értendő a lopás te ...
  • DarkSector
    #1433
    Biztos lopott, csak nem ezt.
  • DarkSector
    #1432
    Hát mert ha ebből indulok ki hogy koppintás, akkor hol az a nagy hajó amiről elindulsz a bf3-ban?
    Sehol.
    És nem könnyű nem koppintani, mivel ha beülsz a repcsibe már kimeritik a koppintás fogalmát, mert kb ennyi a bf3 repcsis része, beülsz 1-2 perc sétarepülés és utána csak bombáznod kell.
    Szépen néz ki, de annyira hamar vége is.

    Nekem a cod-ban lévő repcsis rész inkább svárcinéger jeleneére emlékeztet Ace stílusban, ott is svárci ugyanígy van kijön a kommandós osztag de épp elmenekül a rosszfiú, mit tegyek, elkötöm a szolgálati herrier-t. :)
    Mind1 én nem látok összefüggést a 2 cucc között, annyira függ össze, minthogy ebben is vannak fegyverek meg abban is.

    Itt is van ak47 meg ott is, tuti a cod lopta a bf3-bol az ak47-et ezt lefogadom.
  • Shep
    #1431
    Mondjuk igaz a COD sosem lopott sehonnan, mindenki a COD-tól lop. Elfelejtettem ezt a szabály, elnézést.
  • Shep
    #1430
    Jól van biztos így van.
  • DarkSector
    #1429
    Jaja, inkább Ace Combat feeling volt.
    Részemről.
  • DarkSector
    #1428
    1.
    Nem volt koppintás.
    2.
    Már pár napja játszottam vgig a játékot...azért tudom miről van szó. :)
    Nem volt a repcsi alatt hajó, hanem a városban kellett menni kicsit a nagy felhőkarcolók közt..ennyi, ez olyan mintha azt mondanád hogy vannak fegyverek a cod-ba biztos koppintotta a bf-ből.
  • Ryder62
    #1427
    Szerintem a vadászgépes tök jó volt :D

    Mert mindenre számítottam de erre nem. Az oké hogy út felett kell repülni, ott még semmi extra de mikor mondja hogy nesze menjé pislogtam egy nagyot :D
  • Shep
    #1426
    Nem, mert Wright fivéres volt. Csak az nem látja aki nem akarja, hogy azt próbálták lekoppintani kevés sikerrel. Egyébként meg jó lenne ha befejeznéd a kötekedés, mivel szerintem te még nem is játszottá la játékkal, úgy meg mi alapján köpködsz le másokat?
  • DarkSector
    #1425
    Mindenben keresed az összefüggéseket?
    Miért minden repülős játék azért van mert másolni akarják a bf3-at ugye?

    Amúgy inkább True Lies-os volt, de mind1. :)
  • Shep
    #1424
    Na a végére értem a játék második felében már voltak igen hangulatos részek és az első felében tapasztalt gagyi érzés is javult, úgyhogy az összkép annyira nem rossz de pl. az a repülős rész, te jószagú, én elhiszem, hogy megtetszett nekik a BF3 vadászgépes része de ez mi volt? Na mindegy Mivel a végére egészen feljavult, meg van pár választási lehetőség ami némileg befolyásolja a játékot, meg a végkifejletet így hozza az eddigi COD szintet, de a játék első fele szerintem csak egy rossz vicc.
  • Shep
    #1423
    Ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Harpert lelőjük, mikor Menendez kéri akkor a későbbiekben Farid vagy m i neve lesz Masonnal, vagy valami más is megváltozik?
  • will hurt
    #1422
    nagyon köszönöm neked
    ez lehet a probléma,először 11-es szinten néztem azért nem engedett be,és azóta se,ha jól értelek
    köszi
  • Ray Z
    #1421
    Sziasztok!
    Crossbowhoz a skull camot valaki el tudná magyarázni hogy mit kell hozzá csinálni?:D
  • Fpocok
    #1420
    Alap dolognak kéne lennie! BO-t is ezért imádtam!
    Tré>Inf
  • Skyline
    #1419
    Nem tudom nézte-e valaki a filmezési opciókat a multiban, nagyon korrekt.
    Az ÖSSZES eddigi meccsemet automatán tárolták,visszanézhető akármelyik játékos szemszögéből, ki lehet vágni a jó jeleneteket, videót csinálni belőlük stbstb.... Nem tudom mennyit tárolnak, de rengeteg meccset vissza tudtam nézni..
    Ez már csak azért is jó mert így bármikor bizonyítható ha valaki AIM-ozik (esetleg még mást is),elég csak bejelentést tenni és a videóban bemutatni.
  • ozimak
    #1418
    Na megnéztem neked,"Custom games"-be bemész és ott mindent be lehet állítani! Botok számát,pályát,módot,stb.,stb.
    "Setup bots" résznél van a botok beállítása,de bootcamp-ben csak 10-es szintig tudsz játszani!!! Onnantól már van elég tapasztalatod,hogy csak emberek ellen játssz! Ez a mód a kezdeteknél segít. A 10-es szintig eljuthatsz igy könnyebben,innentől már tudsz csinálni class-t magadnak és mehetsz az élesbe. De ezt csak 10-es szintig engedi. 3 AI és 3 élő ember van egy csapatban a könnyítés miatt. Szóval ha botok ellen akarsz játszani marad az elsőnek említett verzió...
  • will hurt
    #1417
    sziasztok
    nem tudna valaki segíteni abban,hogy mi kell ahhoz,hogy a combat training; bootcamp móddal játszhassak(bootok ellen) lv28-as vagyok?
    ha válaszolnátok megköszönném

    bárki tud ezzel a"moddal" játszani?
  • SovereignXY
    #1416
    magyar steam oldal.
  • Fpocok
    #1415
    Rakd fel újra steamet és nézd meg.
    Még soha nem hallottam ilyet. Remélhetőleg a hivatalos steam oldalról szedted le, nem?
  • SovereignXY
    #1414
    Üdv emberek!

    Nem tudja vki a steam sinálhat oylat, hogy kinyírja a netem? Feltettem a steam-et néhány percel később látom nincs net. Alapértelmezett átjáró nem elérhető volt a gond. Jó 3 órával később még mindig nem jó. Leszedem steam-et, újra indítom a gépet és volt újra net. Nekem gyanús összefüggés.
  • hnz
    #1413
    ezek a pub nyomorek idiotak, hogy az istenbe tudjak egyaltalan bekapcsolni a gepuket? egyedul lehozok 4-5 embert egymas utan, nezem a mapot, latom korulottem van az osszes csapattars de richtig valaki beszlalomozik koztuk es megol...este iszonyat jo jatszani, akkor valamivel ertelmesebb emberek vannak fent.
  • attiGT
    #1412
    Hol lehet keresni társakat a játékhoz, akik tudnak is játszani? Nem feltétlenül klánra gondolok, mert a kompetetiv része a játéknak, már ha van ilyen, nem érdekel, mert 0 skill kell hozzá, csak pub stompolni akarok... nem megnyerni minden meccset és baserapelni, de értelmes formákkal játszani... tudtok fórumot, ahol lehet ilyet hirdetni, keresni játékosokat...?
  • LocalPatriot
    #1411
    Twitteren ezt kaptam: localpatriot: @pcdev when come the fix for connection interrupted problem? Im form Hungary! PLS information!!!

    @localpatriot1 We are working on this.

    Szerintem 2-3 nap még tuti. Nem is érdekel.
    Addig játszok mással.
  • ozimak
    #1410
    Ezzel speciel nem találkoztam... de minden más szóba jöhet Még mindig nem tudok pl. multizni,mert ledob CI hibával. De most már reméljük tényleg dolgoznak a hibákon. Friss! Twitter: "pcdev ‏@pcdev
    We have identified the source of a PC matchmaking problem affecting some regions. Working on a solution now. No ETA yet."
  • Raider88
    #1409
    Sziasztok, azon tűnődöm, hogy megvegyem-e a Black Ops II-t, először letöltöttem, hogy megnézzem, hogy érdemes-e megvenni, de miután elindítottam, csak fekete képernyő fogadott, na már most ez a hiba várható lesz ha megveszem eredetibe?
  • mcwolf
    #1408
    Pár kör után ez az M27 elég jónak tűnik.Végre találtam egy olyan Assault fegyvert,aminek érzésre is van ereje.
  • LocalPatriot
    #1407
    Hogy lehet kiválasztani a küldiket SP-ben? Sehogyse tudok rájönni... csak resume, and new game van....
  • mester1987
    #1406
    De várjuk ki a január-t.
  • mester1987
    #1405
    A cigány rabló mindenit;

    A Modern Warfare 2 anno 550 millió dolláros tételt hozott közvetlenül a kiadásakor.

    A Black Ops az első héten 650, a Black Ops II, pedig 500 milliót.

    Remélem azért romlik ez, hogyha így folytatják
  • attiGT
    #1404
    Valakinek nincs kedve partyval joinolni dominationre leginkább? Olyanok, akik tudnak játszani is..
  • Prof William
    #1403
    Öh kissé nyálas volt amikor a végén...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A nagy tűzharc után, valami random fekete gyereket behoz a testvére, és a hős amerikai katona a világvége torkában törődni kezd vele...


    Egy pillanatra az volt az érzésem hogy egy toborzófilmben vagyok.

    A Farid -os küldetésben nem tudom hogy akarattal csinálták e de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lelövöm Harper-t vagy kit jön a szomorú zene, lecsukják a hős katona szemét stb..., de ha azt választom hohy menedezt lövöm le akkor miután a főgóré tart egy kis dumát arról hogy "mit árultál el? Azt hiszed, hogy bármit is számítasz az amcsiknak?" majd lepuffant, akkor bezzeg MEG SEM EMLÍTIK HOGY LELŐTTÉK SZEGÉNY FARIDOT, legalább Harper mondana pár szót, hogy pl "meg akarta menteni az életemm" Vagy valami de nem BUMM és Farid már el si van felejtve.

    Szóval az jött be amit Menendes mondott...

    A 4 ending miben tér el?
  • LocalPatriot
    #1402
    Ezt kaptam válaszként twitteren: @localpatriot1 We're looking into this issue. A szokásos connecting interrupted hibára. Azért megnyugtató. Ja, és rákérdeztek, hogy melyik országból írok...
  • Shep
    #1401
    Nálam sem az igazi a hang, nem tudom mi lehet a gondja.
  • Shep
    #1400
    Náluk van a gond nekem az E4400-al is tökéletesen ment, az persze igaz ,hogy ott észre is szükség van nem csak jó reflexekre és ezért nem tetszik sokaknak :D
  • rolemodels
    #1399
    valaki irja meg legyenszives mért szar a jjátékban ahang black ops a sima ojan hangos mint atom de ez nagyon halk nekem segitség mit tegyek amugy meg 22 ezres fülesem van nem hiném hogy az a baj
  • Maxtreme
    #1398
    Ja hogy azért szar.
    Az más, arról nem tudok nyilatkozni, lehet. Itt jól ment, fix 60 fps-el (be is b*szna ha nem így lenne)