2118






  • busman1
    #1477
    De állítólag ajándékba kaptuk az előrendeléshez. Akkor most mi van?
  • ozimak
    #1476
    Üdv a klubban
  • mcwolf
    #1475
    Nekem De ja vu-m van.
    BF3-nál is az első patch után kezdett el baxakodni a játék, most is ...Eddig semmi baja nem volt, a mai patch után meg átlag 4-5 játékonként jön a "Connection interrupted"... Eddig jó
  • will hurt
    #1474
    Magyar Call Of Duty: Black Ops 2 Közösség
    Infó a twitterről: a Nuketown 2025 24/7 már nem elérhető, legközelebb valamely speckó esemény miatt lesz, viszont elérhető a Chaos Moshpit, amiben az alábbi pályák pörögnek: Carrier, Cargo, Express, Hijacked, Slums, Standoff, és Nuketown 2025!
  • will hurt
    #1473
    a dlc-ben benne van a nuketown map
  • ozimak
    #1472
    Tudom,hogy unalmas vagyok :D De nekem is még mindig megvan a "connection interrupted" hiba! :) :(
    Reggel meló előtt mondom játszok egyet (friss indítás,friss játék,ekkor még szokott lenni rá esély),hát már az első game-nél kiírta... nem kicsit kezd idegesítő lenni...
  • mcwolf
    #1471
    Ennyi késsel rohangászó nyomoroncot
    Cseppet idegesítőek tudnak lenni.
  • killerkocka
    #1470
    Hát nem tudom, de kezdem elveszteni a türelmem. Az egy dolog, hogy single playert nem tudom végigtolni, mert bugos. De hogy multy se megy értelmesen, az már túlzás. Egyedül nuketown only-n nem jelentkezett ez a connection interrupted hiba és most kivették ugye.
  • LocalPatriot
    #1469
    Nekem tegnap óta új verziószám van a menüben, ezért gondolom, hogy volt valami patch. Most vagy ennek, vagy a format c-nek köszönhető, hogy nekem most működik a multi is.
  • killerkocka
    #1468
    Most akkor tényleg volt patch tegnap? Valahogy lemaradtam róla. Ha volt, akkor tényleg megcsinálták, mert single-ben ugyanúgy megmaradt a föld alá eső lovas rész, meg a végén, mikor robbantani kéne c4-gyel, vagy mivel, akkor csak nyomkodja a gombot, mint egy bolond, de nem történik semmi. Holott ígérték, hogy ez is benne lesz, ami állítólag processzorral kapcsolatos kódolási hiba. Gondolom ezért is rossz még mindig a multy... Ráköltöttem a gépemre majd 200k-t és megvan az eredménye. Fix 200 fps, de connection interrupted ftw.

    Ezért vesz az ember drága gépet meg eredeti játékot. Tiszta vicc...

  • LocalPatriot
    #1467
    A holnapi peccsel jön, a 90-es fov is!
  • LocalPatriot
    #1466
    Ja...
    megmondom őszintén engem nem érdekel annyira, lényeg, hogy már tudok egyáltalán játszani...
  • foxxi
    #1465
    Lesz majd.
  • LocalPatriot
    #1464
    Most akkor mi történt? Mindenki számára elérhető a nuketown, vagy mi történt?
  • Fpocok
    #1463
    Közben úgy látom nyert a (jogos) sírás.
  • Fpocok
    #1462
    Nem végelegesen... azt írták, hogy majd ha lesz megint dupla xp hétvége, akkor visszajön. Amúgy custom gameben lehet játszani rajta, csak rankeden nem... és a sok xpfarmoló 10 éves emiatt sír... hogy nem tud gyorsan xpzni.
  • foxxi
    #1461
    Chaos Moshpit is a new playlist in the Bonus category. It includes Nuketown 2025. Coming to PC tomorrow.
  • LocalPatriot
    #1460
    Van valami leírás, miket javítottak a tegnapi peccsel?
  • Skyline
    #1459
    Nem hinném hogy véglegesen vették ki, hogy DLC-vel pakolják vissza. Inkább valamit elbaszarinthattak a patchel vagy vmit javítani akarnak.
  • mester1987
    #1458
  • LocalPatriot
    #1457
    De azon kívül, hogy nincs már a interrupted hiba, mintha jobban is futna. Decemberben lett volna 2 éves a gép, lehet référt egy format c...
  • ozimak
    #1456
    Meg az sem rossz,hogy gyakorlatilag nem tudok vele multit játszani... szánalom...12.000 mi?
  • DarkSector
    #1455
    van még sok sok más nevetséges dolog is, pl hogy full záras a bo2-őm...:D
  • Fpocok
    #1454
    Amikor az ember már azt hiszi, hogy mindent látott... Preorder bónuszt pár nap után kivették... ráadásul sehol sem volt írva előtte... Agyam eldobom. Ilyet még nem basztam... sry srácok, de ez nagyon nevetséges :D
  • Fpocok
    #1453
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • Fpocok
    #1452
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    A BO2-es preorderes nukdetown2025 egy nagy kamu volt. CSAK MOST VOLT BENN A RAJTNÁL, MÁR KIVETTÉK ÉS MAJD VALAMIKOR MEGINT VISSZARAKJÁK TROLOLO
    lol
  • kirpill75
    #1451
  • LocalPatriot
    #1450
    Na várjunk..:D közben volt egy patch is:) De persze lehet az is. Lényeg h most megy.
  • Skyline
    #1449
    Én mondtam hogy formázd :-P
  • LocalPatriot
    #1448
    Nekem úgy néz ki, most jó.
    Formáztam a gépet, lehet azért? De a szokásos interrupted hiba nem jött elő. A játék verziószáma is változott: 20.149.7
  • foxxi
    #1447
    Nuketownt is kivették a játékból... Ezek öngyilkosok akarnak lenni eee???
  • ozimak
    #1446
    Áh... még mindig nem jó... ugyanúgy bejön a "Connection interrupted"... Fasz kivan már velük komolyan mondom.
  • ozimak
    #1445
    Kijött egy patch! És úgy néz ki kijavították a "Connection interrupted" hibát!
  • nono28
    #1444
    Sziasztok!

    Tud valaki segiteni?Megakadtam ott amikor csapdákat kell lerakni a földre.
  • Ryder62
    #1443
    Azt én is benéztem. Ma mi a divat? Fölvillan egy gomb szimbólum és azt kell püfölni 1000 leütés/másodperc.

    Én sem értettem , aztán megpróbáltam csak azt hogy nyomva tartom és láss csodát
  • MORO1967
    #1442
    Köszi
  • Shep
    #1441
    Igen, te is úgy jártál mint én. Nem kell nyomogatni semmit csak mindkét gombot nyomva kell tartani.
  • MORO1967
    #1440
    Sziasztok segitene valaki??Vagy egy olyan rész hogy lovagolok a tankokkal szemben lelövik a lovamat rámesik van egy mutatás hogy nyomogassam az egér jobb és bal gombját én meg is teszem de mégse tudom a lovat lenyomni magamrol.Mi lehet a gond mindig meghalok .Elöre is köszi a segitséget.
  • HeadHunter86
    #1439
    Sziasztok,

    Tud valaki nekem adni egy mentést a 4. pálya elejétől? Mert a 3. pályán lévő lovas bugtól a falra mászok, egyszer már majdnem túljutotta rajta, de utána meg a detonátornál akadt meg a script. Egy mentésem van már ahol az összes pálya megvan, de így mindig figyelnem kell hol tartottam és nem tudok Continue Story-t nyomni. Thx.
  • Shep
    #1438
    Nem írt senki konkrét lopást DS próbálta arra terelni a gondolatmenetet.