2118






  • Frank99
    #1517
    akkor olvasson már....
  • DarkSector
    #1516
    Ozmiak a VPN-re gondol, amikor VPN kapcsolatot csinálsz és más régióból regisztrálod a játékodat steam-en.
  • Frank99
    #1515
    és ezen mit nem értesz?

    a gyerek és én is játszom ua.a játékkal, két külön gépen. ÉS?

    semmi nem tiltja. vagy nem is tudom mi az üvöltés tárgya????
  • ozimak
    #1514
    Nem értem mit nem értesz? Nem azon volt a hangsúly hogy kérik,hanem azon,hogy miért. Leellenőrzi a steam a gépedet,ebből kifolyólag be is tudja azonosítani azt. Ebből következik,hogy honnan tudják ki használja azt a bizonyos "másodlagos" accountot. Ha látják,hogy soha más gépről nem jelentkeztek be vele csak mindigy ugyanarról a gépről mint az "elsődleges",akkor gondolom nem nehéz kikövetkeztetni a 2 acc tulajdonosát...
  • Frank99
    #1513
    azt mindig kérik, és akkor mi van????

    Diabló is kéri, megadod, kész....
  • Razor18
    #1512
    Valaki találkozott olyan gonddal, hogy mentett állásból indul a játék és a fegyvert nem emeli fel, hanem balra lent tartja? Menni tudsz, fegyvert cserélni is, de célozni és lőni nem. Valaki?
  • ozimak
    #1511
    Természetesen nem. De ezt az elméletet alkalmaztuk annak idején VPN-es aktiválásnál is :) "Miért? Nem vehettem meg indiában vagy oroszországban??? Azt akkó mivan? Ott beregeltem,aztán hazajöttem repcsivel!" Azt látod mi lett belőle :) Megunták... Bármit megtehetnek,látod BO2 se megy sokaknak,de ha tegyük fel beperelnéd őket azonnal az orrod alá nyomnák a végfelhasználói szerződést,hogy amikor feltetted a steam-et,elfogadtad azt,hogy gyakorlatilag bármikor akár ok nélkül is, lebannolhatnak ha ők úgy érzik megszegtél valamit.
    De persze értem én amit mondasz és igazad is van,csak hát nehogy már a kisember járjon jól és megspóroljon pár ezrest a játék megvásárlásán :) Tudod milyenek ezek...

    Szerk.: Kicsit összekavartam :) Úgy értem BO2-nél is hiába sírunk,meg kell várni a patch-et és gyakorlatilag örülhetek ha egyáltalán tudok majd vele játszani. Tenni úgy sem tudnék ellenük semmit, "connection interrupted" 12.000-ért ide vagy oda...
  • DarkSector
    #1510
    Hát nem lenne életszerű, mert rizikó van benne hogy ok nélkül szenvedhetne olyan aki nem ártott éppen semmit.
  • Fpocok
    #1509
    De akkor sem teheti meg. Két különböző account. Ezt nem hiszem el...
  • DarkSector
    #1508
    Oks de életszerű?
    Ha egy gépről több profillal lépnek be, az feltétlen egy adott személy?
  • ozimak
    #1507
    Kérték a kódokat akkor is amikor újratettem a gépet,2 accnál is egymás után. Gondolom valahogy meg tudják állapítani hogy a két acc ugyanarról a gépről megyen :) Ha azt is azonnal észreveszik amikor egy másik gépről jelentkezel be. De én csak hangosan gondolkodtam :)
  • DarkSector
    #1506
    "új gép,új böngésző és egyebek hitelesítése miatt. "

    ez nem jelenti hogy elsődleges kapcsolatban lenne a másodlagossal.
  • ozimak
    #1505
    "500 rubel" De komoly :D Az aztán a tősgyökeres orosz cd-kulcs :))
  • ozimak
    #1504
    Akkor az nem orosz.
    Amúgy így néz ki a szerződésben:
    "You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, we may terminate your access to your Account."
    Szóval a "másodlagos" account-ot én sem értem... max azt el tudom képzelni,hogy valamilyen módon megtalálják a még hozzád köthető accokat,és azt is lebannolják. Csak abból indulok ki,hogy az utóbbi 2 hétben vagy 4 kódot kellett megadnom új gép,új böngésző és egyebek hitelesítése miatt. Szóval figyelnek rendesen.
  • DarkSector
    #1503
    "Nem tudom te hol vetted 3 ezerért,"

    YuPlay, junius 1 asszem...500 rubel volt a pre-order, előzetes akcióban.
  • Fpocok
    #1502
    Linket adsz, melyiket vetted inten?
  • DarkSector
    #1501
    Értem akkor az lehet nem orosz kulacs... :P
  • Frank99
    #1500
    semmilyen VPN-t nem használtam eddig, mindig csont nékül működött a náluk vett kulcs.
  • DarkSector
    #1499
    Pontosan, elég nagy shit ez hogy letilthatják az elsődlegest...:D
  • Fpocok
    #1498
    Ez az elsődleges account dádá egy nagy bullshit. Ilyet nem csinálhatnak. Csak azt tilthatják le, amelyiken csinálta. Ezt csak azért írták, hogy megfélemlítsék az embereket.
  • Frank99
    #1497
    az intkeys nem olcsó.

    57,5 dolcsi volt, a steamen ue. ajró. EDDIG semmi gond nem volt az intkeys-el, ahogy nézem most sem lesz, csak érdekesen indult a dolog....

    ha simán át tudom másolni a könyvtárat, akkor lexarom.....
  • Fpocok
    #1496
    VPNes okoskodás nem lenne gond, ha csak a regisztrációnál kellene. De csak saját felelősségre, mert elvileg nem szabad.
  • DarkSector
    #1495
    Eddig ez oké, miaz hogy elsődleges profilod sincs biztonságban?
    honnan deritik ki, hogy mi és ha van hogy melyik az elsődleges? :)
  • ozimak
    #1494
    Én intkeys-re gondoltam. Azt hittem te is ott vetted. Ott 46 euro. Nem tudom te hol vetted 3 ezerért,de már jóval a kiadás előtt kiírta pl. a cdkulcsok.info-s srác is,hogy megszűnt a régiózáras okoskodás,mert a steam bekeményített(azonnali bann jár érte áll.). Innentől kezdve gondolni se akartam orosz kulcsos megoldásra.
    [URL=http://cdkulcsok.info/steamfaq.html]"Miért nincs már Modern Warfare 3, F1 2012 vagy egyéb, VPN-es játék?
    A VPN aktiválás már sérti a Steam Végfelhasználói Szerződését, tiltva lett (3/A pont). Használata erősen ellenjavallott, mert az accountodat kockáztatod! Ettől az elsődleges accountod sincs biztonságban, ha egy másodlagoson VPN-eztél.
    Mi a helyzet a korábban aktivált játékokkal? Semmi, minden rendben, és így is marad, hiszen akkor még nem volt érvényben ez a tiltás."[/URL]
  • DarkSector
    #1493
    3xxxft-ért vettem oroszt, hol ugyanannyi mint a 10 ezres GStop?
  • DarkSector
    #1492
    Igen és ezért csekkolgat.
    Legalábbis én eddig mikor Intkeys-en vásároltam mindig orosz kulcsokat árult.
    Meglepne ha nem. :D
  • ozimak
    #1491
    Miért onnan veszitek? Ugyanennyiért már itthon is kapsz,poszterrel,DVD-vel,minden kutyafa*zával...
    Sőt,van olyan ahol egészen jó áron van.
  • Fpocok
    #1490
    Csak ez most más milyen. Szigorú zár van rajta... ha orosz kulcsot regelsz be, akkor csak VPN-el játszhatsz vele.
  • DarkSector
    #1489
    "működni fog-e újraletöltés nélkül?"

    Igen.
  • Frank99
    #1488
    nem. most elindult a játék, van mentés is végre....

    viszont nem tudok backupolni a steam alatt, mert nem csinál exe-filet..

    aki csinált már ilyet, szerintetek ha átmásolom a gyerek gépére -azért vettem meg, hogy ketten játszunk felváltva- komplett common/bo2 könyvtárat, működni fog-e újraletöltés nélkül? 1 nap a letöltés, megspórolnám, ha lehet...

    az intkeys-es dolgok eddig MINDIG korrektül működtek. Az MW3 is ilyen volt....
  • DarkSector
    #1487
    hát eddig sem voltam...:)
    Majd eladom a g..ibe
  • Fpocok
    #1486
    Legalább nem vagy egyedül már :D
  • DarkSector
    #1485
    Tuti az, mert Intkeys is ruszki kulcsokat árul. :S
  • scomcomputers
    #1484
    Nem szabad kulcsot venni, csak giftet!
  • Fpocok
    #1483
    Hát ha orosz kulcsot vettél, akkor beszoptad :S
  • Frank99
    #1482
    ráadásul ami alapban nem steames, nem engedi backupolni, nem csinál neki exe-filet......a kurva anyjukat!
  • DarkSector
    #1481
    Full régiózáras. :S
  • will hurt
    #1480
    a hírből az derül ki,hogy benne van,valamikor sorra kerül(én is többet nyomnám)
  • Frank99
    #1479
    A KURVA ÉLETBE!!!!

    megveszem a gamet intkeys-en, felrakom, egy kicsit játszom, mikor újra el akarom indítani, nem indul egy steam-en... azt mondja, hogy update....
    file-ellenőrzés, utána újra valami install, és elindul, majd utána újra nem!!!!

    mi van ezzel?

    ugyanezt csinálta a Borderlands 2 is....!!!!!!!!!!!
  • busman1
    #1478
    Én is igy vagyok vele. Elején semmi, pár napja meg sorban jön.