2118






  • Fpocok
    #1557
    GTFO!
  • gosumofo
    #1556
  • ozimak
    #1555
    Előrendelőknek sincs... legalábbis nem úgy ahogy gondoltuk...
  • TaRka0107
    #1554
    Ezt a nuketownt nem is adják ki? Csak előrendelőknek van?
  • szaba75
    #1553
    Köszi az infót!
    Tetűláda banda az ami jó azt elveszik basszák meg az anyjukat!!!!
  • ozimak
    #1552
    Nem lehet már külön választani a Nuketown pályát! Elvették azt a módot. Helyette (mint mondtad) van a Bonus résznél egy "Chaos Moshpit" amiben beadja többek között a nuketown-t is. Ha eddig nem volt szerencséd akkor sajnos próbálkozni kell többször :(
  • szaba75
    #1551
    Skacok ti sem tudjátok választani a Nuketown 2025 pályát?
    Helyette az van irva,hogy Bonusz de mindig más map jön be.
  • gosumofo
    #1550
    csoda lenne, BO1 3 hónap után lett jó :D
  • Puhos
    #1549
    Köszi már nekem is letöltötte, csak keresgettem, hogy mi volt a frissítésben. Remélem én is hogy most már jó lesz.
  • ozimak
    #1548
    Kint az új patch!
    November 21, 2012 Update for Singleplayer, Multiplayer, and Zombies
    Max FOV increased to 90
    Fix: Horse falling through the world in Afghanistan when playing on some CPUs with 4 or more cores
    Fix: RC-XD and the AGR sinking into the map in MP when playing on some CPUs with 4 or more cores
    General performance improvements in SP, MP, and ZM for CPUs with 4 or more cores
    Fix: crash when a 7th player tries to join a 6 player league lobby
    Improved dedicated server matchmaking
    Fix: some cases of "Connection Interrupted" in MP while loading into a match
  • DarkSector
    #1547
    Én a saját rekordomra írtam, hogy nem tartanék szünetet
    :D
  • Reg5
    #1546
    Milyen messze volt az a WC, hogy nem fért bele 10 percbe? :D
  • DarkSector
    #1545
    aha.
    se pisi sem kaki
  • will hurt
    #1544
    5 napig nincs alvás???
  • DarkSector
    #1543
    Ja de én igen. :D
  • Fpocok
    #1542
    Csak nem ezzel a ratyi játékkal, ratyi konzolon.
  • DarkSector
    #1541
    Ha lenne akkor is megcsinálnám. :)
  • Fpocok
    #1540
    Igen, pont ezt akartam írni... hát ezt így bárki megcsinálja, ha nem lenne dolga.
  • DarkSector
    #1539
    Minden órában 10 perc szünet, ez így könnyű...:S
  • Puhos
    #1538
    Na végre! Remélem gyorsan meglesz!
  • mester1987
    #1537
    Debil állat.
  • busman1
    #1536
    135 órán át CoD-ozott

    Azért ez nem semmi.
  • LocalPatriot
    #1535
    Értem. Mondjuk nem is igen van az elején jó ar fegyó. Most mp7-el játszok.
  • robotnyk
    #1534
    mert a pályák nagy része kicsi, illetve nem jobbak annyival közép, közép-hosszú távon, közelre pedig egyenesen szarok.
  • LocalPatriot
    #1533
    Köszi szépen.
    Ám miért vagyok eleve hátrányban assault fegyókkal smg-vel szemben?
  • robotnyk
    #1532
    van egy select fire attachment, de elég sokat kell használni egy AR-t mire elérhető lesz, és AR-ekkel eleve hátrányban vagy az SMG-kel szemben. a fegyver fölé viszed az egeret, alul megjelenik, hogy C-vel lehet módosítani a színt.
  • LocalPatriot
    #1531
    A fegyverek tüzelési típusát meg lehet változtatni, mint BF3-ban?
    Az m8ai pl, amit a legjobban várnék, pont burst-os... vagy a FAL meg golyóként lő....:S
    Ja meg, a fegyverek színezését, hogy tudom változtatni?
  • Fpocok
    #1530
  • davtsik
    #1529
    hali! Mi a teendő olyankor, mikor a pályakedés elött a vieóból ilyen üzenettel lép ki: Error Couldn't find tag_flash on turrent (entity669, clssname 'misc_turret') ?
  • Frank99
    #1528
    tudod mindenki okoskodott warez ügyben....

    ugyanazon gépen fel lett téve az eredeti, érdekes módon megy...

    előtte az összes szájbakúrt crack-el (vagy 5-öt falraktam...)mindig megállt a 3. pályán...
    ez egy ilyen meccs... :-)
  • ozimak
    #1527
    N vééégre:
    "pcdev: Good morning PC players! We have applied a matchmaking fix. Working on connection interrupted issue. Testing various compatibility fixes +"
  • ozimak
    #1526
    Más: Végre sikerült nekem is kapcsolatba lépni a treyarch-os sráccal:
    https://twitter.com/pcdev_assist/status/270978503070064640
  • ozimak
    #1525
    Nincs itt culpája senkinek :) Beszélgetünk :) Én sem vagyok biztos egyik dologban sem,csak próbálom megközelíteni a dolgot több nézőpontból! ;)
    "Par, quod in omnes aequabile est."
  • Frank99
    #1524
    igazad van....
    mea culpa..
  • ozimak
    #1523
    Arról csak hírben tudok nyilatkozni,mert gyakorlatilag 20 órát bírtam ki azokon a pályákon. Haver azt mondta sok volt a cheater,de gondolom ugyanaz a közönség. De miért akartok ti állandóan bizonyítékot? :D Itt mindenki ügyész, bíró vagy ügyvéd? :D Nincs közvetlen bizonyítékom egyik vádpontban sem tisztelt bíróság! :)) Javaslom bizonyíték hiányában,ejtsük a vádakat kólofgyúti ellen, az összes felhozott vádpontban! ;)
  • Frank99
    #1522
    ez nem bizonyíték...
    viszont sokat játszottam MV3 multit, amikor német csírákkal volt tele...sajnos valóban ált. iskola felső -néha alsó része- akik tolták, és gyakran csíttel..
  • ozimak
    #1521
    Ez a lényeg :) Az egyik felnőtt(ebb) baromkodik egyfolytában,a másik meg van vagy 7-8 éves. Volt ám ennek előzménye is,csak hát ha tudom,hogy elesek akkor előtte leülök. Az állítólagos "felnőtt" így próbálta meg "lecsendesíteni" a folyamatosan cheaterező meg beszólogató ki srácot. Színvonal.
    "Meg tegyükfel van 2-3 fiatal, ez mire bizonyíték?"
    Te sem gondoltad komolyan a "2-3" kifejezést ugye? :D Vagy egy bizonyos lobbyra gondoltál? Mert az már közelebb állhat a valósághoz,de szerintem még az is lightos :)) Nem akarok én bizonyítani semmit,csak azt nem bírom amikor teljesen letagadtok valamit ami ennyire egyértelmű. Már az MW2 óta tele van gyerekekkel ez a játék,ezt tudja mindenki. Én is egy 33 és egy 36 éves haverommal játszogatom a játékokat. De már MW2-ben is minden napra jutott legalább egy, ilyen közjáték :)
  • DarkSector
    #1520
    Ezek nem kisgyerekek, csak baromkodnak legalábbis az egyik direkt beszél így érződik a hangján.
    Meg tegyükfel van 2-3 fiatal, ez mire bizonyíték?
  • ozimak
    #1519
    Na valamelyik nap beszélgettünk itt arról,hogy kik játsszák a COD-ot...
    #1285
    Gabe18
    "Azt te sem gondolod komolyan hogy ennek a játéknak a 8-14 éves korosztály csinál rekordeladásokat..."
    Nnna... akkor tessék... friss,mai termés!
  • ozimak
    #1518
    Az "üvöltés" tárgya az új szabály. Most már ha tegyük fel beregelsz a te accountodon egy orosz kulcsot,a jelenlegi szabályozás szerint (elképzelhető,de nem biztos) lebannolhatják a fiad accountját is. Mivel TE megszegted a végfelhasználói szerződést. Valószinűleg vérszemet kap a steam és lebannolja a hozzád erősen kapcsolható accokat is. De ez csak egy feltevés... nem kell ennyire komolyan venni,csak beszélgetünk :) Tudod sg.hu fórum :) Nem "üvöltünk" :)