2118






  • DarkSector
    #1637
    Mikor? Hol?

    Én oroszt nyomtam 1-2 hétig míg el nem vették sima keresős téma volt csak meg a szokásos create match
  • Fpocok
    #1636
    BO-ban voltak szerverek, szóval nem tudom miről beszélsz.
  • DarkSector
    #1635
    p2p.
    csak annyi hogy nem a gép választ host-ot, hanem te lesz aki admin.

    Dedicated szerónál a játék szervergépen csinál host-ot...az más tészta. Olyan játék nem létezik tudtommal ahol kiépítették volna mind2 rendszert.
  • Puhos
    #1634
    Nem tudom, mert egy accra tettem a többivel.
  • foxxi
    #1633
    Add el még most. Akkor visszakapod az ára 2/3át és még a bögréd is megmarad.
  • Puhos
    #1632
    én újra nem venném meg
    Egy hétig tartott nekik kijavítani a connected interrupted/lost connection to host hibát. Az ellen nagyon nehezen hal. Az assault fegyverek egy kalap sz@rt érnek. Mindenki mp7-el vagy valami hasonló fegyóval rohangál. Az én véleményem szerint a tréarc nem tud normális fps (cod) játékot csinálni. Így az van, hogy van egy bögrém és egy poszterem 9900 ft-ért. A single az elmegy. De azért meg kár megvenni.
  • Puhos
    #1631
    tokennel
  • koandras
    #1630
    érdemes ezt megvenni a multi miatt?
  • Sforzan
    #1629
    Csak én érzem úgy, hogy a Treyarch valamiért célnak tűzte ki az aktuális BO-t megelőző MW-ben levő '3 round burst' fegyverek meggyalázását? :)

    Az MW2-ben imádtam a FAMAS-t. A BO-ban gagyi golyóköpködő lett belőle. Az MW3-ban a Type95 volt a kedvenc, és lám most BO2-ben ezt is elérte a végzete...
  • zenya
    #1628
    Hali!

    Remélem tud valaki segíteni.Kezdő vagyok ebben a multi témában.Van egy olyan gondom,hogy a perkeknél és fegyvereknél a bal alsó sarokban egy fehér 8 szögben egy T betű van.Aminél ez a szar van azt nem tudom használni.Hogy lehet ezeket megszerezni?
  • Maxtreme
    #1627
    mw3-ban és a Bo-ban volt. (tapasztalat)
  • will hurt
    #1626
    köszönöm
  • kanduhr
    #1625
    Az upgraded ammo, hogyan működik zombi módban? (amikor fegyvert lehet venni a falról, kiírja, hogy 4500 dollár, de nem csinál semmit)
  • ozimak
    #1624
    Black Ops 2 Fegyver Statisztika
  • DarkSector
    #1623
    Minden új cod-ban ez van mert nincsenek ded szerók.
  • Frank99
    #1622
    akkor ezt sem megvesz, soha többé....
  • Fpocok
    #1621
    Szerverek vannak... viszont nincs szerverkereső... csak playlist. Berak valahova azt csá... vagy jó, vagy nem.
  • Frank99
    #1620
    vazzeg, jól látom, hogy nincsenek serverek????? a BO-ban voltak.... orosz csírák esetenként úgy csalnak, hogy öröm nézni.... van valami lista, egyáltalán, ahol lehet serveren játszani????
  • Maxtreme
    #1619
    Mert a fejlesztők nem cryengine 3-at pakoltak a játék alá? :D
  • 38tibi38
    #1618
    Sziasztok!
    Az miért van,hogy max felbontásra állitom a játékot és a talaj még igy is pixeles? De ilyen a láda is, meg kb minden.
  • will hurt
    #1617
    nem az a probléma,hanem,hogy SEMMILYEN információ nincs a régebbi cod-os fórumokhoz képest
  • ozimak
    #1616
    Segítenék,ha eljutottam volna már prestige váltásig...
  • will hurt
    #1615
    pedig lehet írni,akkor nem értem
  • will hurt
    #1614
    csak nézem,hogy működik-e?
  • will hurt
    #1613
    prestige váltásnál,mi a 3 lehetőség,valaki leírná?
    megköszönném
  • lac coo
    #1612
    Akkor mi a fantáziadús, ha ez nem az ? :)))
  • foxxi
    #1611
    Azért annyira ez sem fantáziadús. Inkább az utóbbi idők kodjának egyik "leg"jobb példánya.
  • lac coo
    #1610
    végig toltuk fiammal oda-vissza, és nekem nagyon tetszett.

    Ismét olyan érzésem van, hogy az összes többi FPS készítő cégnek nulla fantáziája van ....
  • rcsaby
    #1609
    gtx 260
  • Systore #1608
    @MrEcaz
    @pcdev Public Service Announcement, fix the lag compensation.

    ‏@pcdev
    @MrEcaz I see what you did there.


    nem tudom, kijavítják-e vagy sem. ezt a választ nem igazán értem...
  • ozimak
    #1607
    ...lenne lag kompenzáció nélkül.
    Ilyenkor nem örülök a jó netnek... olyan hátrányban vagyok mint a picsa. Ez a rám fordulnak és össze is esek,COD betegség MW3 óta. Visszajátszásban meg már totál máshogy mutatja.
  • Systore #1606
    évek óta első cod, ami élvezhető. hihetetlen :)
  • gosumofo
    #1605
    nincs
  • DarkSector
    #1604
    "11 millió Black Ops II egyetlen hét alatt"

    My God.
  • LocalPatriot
    #1603
    Köszi szépen:)
  • killerkocka
    #1602
    Nincs, de a fast mag több is, mint elég.
  • LocalPatriot
    #1601
    A gyors újratöltést kivették a játékból?
    Nincs perk...:S Igaz van a fegyver+ vmi forgatható tárral, de azon kívül nincs más?
  • Maxtreme
    #1600
    Milyen vga-d van pontosan?
  • rcsaby
    #1599
    Directx encountered an unrecoverable error.Check the readme for possible solutions.Azt olvastam valahol hogy videokártya driver fissités vagy directx frissités. Mind kettő meg volt de semmi váltoás.
  • will hurt
    #1598
    bírom az ilyen magvas indoklásokat,bravó