2118






  • nefelejcske
    #1677
    Köszi a segítséget így meg tudtam oldani.
  • Puhos
    #1676
    Szia!
    A steam főablak, könyvtárba megkeresed a játékot. Aztán azon nyomsz egy jobb klikket, majd tulajdonságok. Arra katt, utána helyi fájlok, és ott megtalálod.
  • LocalPatriot
    #1675
    Megmondom őszintén, nem csak nuketown-on játszanék, de azért néha jó lenne ott lenyomni 10 kört, egymás után. Nincs valami hír arról, hogy a nuketown map választható lesz? Tehát ahogy volt az elején? Csak az a map megy, egy játéktípusnál?
  • Fpocok
    #1674
    Jobb alul steam ikon, jobb klikk, library, cod black ops2 jobb klikk, properties, local files fül, verify ingegrity of game cache.
  • nefelejcske
    #1673
    Szia!
    Köszi hogy foglalkozol velem de a helyi fájlok épségénak ellenörzését hogy kell csinálni?
  • ozimak
    #1672
    "Helyi fájlok épségének ellenőrzése" gondolom már meg volt?
  • will hurt
    #1671
    középső választás esetén(prestige)

    minden marad elért szinten,de csak a fegyvereknél+lv4 után választhatsz egy
    bármilyen fegyvert(azt is úgy ahogy abbahagytad ,váltás előtt)
  • busman1
    #1670
    Ja tényleg. Ezt nem vettem észre. Köszi
  • robotnyk
    #1669
    igen, de mikor nézed az unlockolható cuccokat akkor ott van alul, hogy x darab unlock token, és x darab permanent unlock, ezt nem kell választani prestigenél, csak simán megkapod
  • nefelejcske
    #1668
    Help!
    Az Indiai küldetés betöltésekor Error:maps/mp/mp_drone.d3dbap

    kérem szíves segítségetek: Barbara
  • busman1
    #1667
    Azokat megkapod, ha elérted a fegyver szintjét. Onnan folytatod a fejlesztést, ahol abbahagytad.
  • busman1
    #1666
    Nekem csak Fres restart, Refund, és Extra slot van.
    A refundban pedig ezt írja:

    Refund all unlock tokens earned so far this prestige.
    This can be done once per prestige.

    Ezzel nem fogsz tudni fegyót venni szerintem ugy, mint MW3-ban, csak ha már elérted a szintjét akkor kinyitja az addig elért kiegészítőket.
  • LocalPatriot
    #1665
    Szuper, és a már megdszerzett kiegeket is visszakapom, vagy újra kell elérni?
  • robotnyk
    #1664
    de lehet. prestigenként van egy permanent unlock, amivel bármit meg lehet váltani.
  • busman1
    #1663
    Nem, itt nem lehet fegyvert megvásárolni. A fegyvereket ujra kezded, de a meglévő kiegészítőket visszakapod, csak tokennel kell aktiválni. Amit minden szintlépéskor kapsz, vagy prestige váltásnál unlockolhatod a tokenjeidet.
  • LocalPatriot
    #1662
    Prestige váltásnál, akkor kapok egy tokent, amivel valamelyik fegyvert elérhetem lvl 1-es szinttől? Tehát m8a1-el tudok menni lvl 1-esen majd?
  • DarkSector
    #1661
    És kilépett játék közben....:D
  • ozimak
    #1660
    "host nincs,..."
    Akkó mi volt az amikor kiírta,hogy "Connection interrupted"-->"Lost connection to host."??? :)) Már kívülről fújom,mivel több mint egy hétig csak ezt dobálta ki minden 2. meccs helyett :)
    Lehet azt akarta mondani,hogy:"Lost connection to the server"? :)
  • robotnyk
    #1659
    host nincs, és a dedikált szervertől kapod a lag kompenzációt kapcsolattól függően. hogy a rendszer hogyan van kiépítve, azt nem tudom.
  • robotnyk
    #1658
    nekem nem 3/4. 3-400 órákat játszottam a multival, így az az elsősorban lényeges, nem a csapból-is-az-folyik zombik, meg a 6 órás single, ha ár/érték arányról beszélünk
  • ozimak
    #1657
    Single-t én sem játszottam. Egyszerűen nem fogott meg a történet már az 1-ben sem. Kicsit úgy vagyok vele mint a II. vh.-val. A csendes óceáni hadszíntér sosem érdekelt,viszont az európai hadszíntér szinte összes dokumentum és háborús filmjét/sorozatát láttam.
    A zombie mód szintén nem fogott meg,bár én annak idején egyik zombie moddal sem toltam régebbi codokon sem. Nem érdekelt. Ha ez a játék 3/4-e,akkor nekem pont az az 1/4 tudna újat mutatni és az érdekelne a legjobban :) De ha igazából nézzük az arányokat akkor hosszú távon pont a multiplayer számít igazán! Azután a zombie és csak utána a single. Én kb. pont fordítva nézem a játékokat: single1/4, multi 3/4
    BF3 single-je sem lett túl nagy durranás(nem volt rossz),mégis mekkora multi game lett belőle?
    Nekem inkább azt magyarázza el valaki,hogy működik az,hogy állítólag dedi szerókon megy a játék, de mégis van host? Mégis van lag kompenzáció?!
  • DarkSector
    #1656
    Nálam sokszor megálltak a szerveren és kiírta hogy waiting for host vagy valami hasonló, várni kellett és utána ujból indultam....ennyit tudok reagálni, értem én amiket írtok de ha egyszer nálam így ment...

    Hülye nem vagyok csak tudom hogy boxon játszom vagy orosz steam-es változattal.
  • foxxi
    #1655
    Hát akit a 3/4 játék nem érdekel, az tényleg ne vegye meg.
  • robotnyk
    #1654
    megéri-e? aki még nem vette meg, az ne is vegye most ha multizni szeretne elsősorban. a singlehöz még hozzá sem nyúltam, arról nem tudok nyilatkozni, a zombi mód meg egyszerűen nem érdekel. akinek jó a netje (nem csak névlegesen, hanem gyakorlatban is, alacsony pinggel), az semmi élvezetet nem fog benne találni, mert 3-4 tized másodperc hátrányban lesz az emberek többségével szemben. amennyiben ezt javítják, akkor érdemes elgondolkodni rajta, mert a multi egyébként jó lenne. a pályák nagy része jó, a fegyverek, class rendszer is jónak tűnik.
  • busman1
    #1653
    Nekem sohasem keresett hostot. Megnéztem hogy játszanak-e a szerón, aztán beléptem. Ha éppen tele volt, akkor volt privát slotom, és valaki repült hogy én beléphessek.
  • ozimak
    #1652
    Hogy ne lett volna? :) Emlékszem tele volt "Nuketown 24/7"-el :)
    Valaki lejjebb kérdezte,érdemes-e megvenni. Én is csak azt tudom mondani mint előttem a kolléga,annyi különbséggel,hogy nekem még bögrém sincs :D Csak a poszter :) Viccet félretéve nagyon vegyesen tudom csak megítélni a játékot. Maga a játék nem lenne rossz,sőt kifejezetten jó... lenne.(mint ahogy azt már valamelyik nap ugyanígy kifejeztem) A pályák szerintem egészen jók,legalábbis mw3 labirintusaihoz képest,ahol (képletesen) 2 méteres "folyosókon" lehetett csak közlekedni mert minden kicsit nagyobb teret telebaxtak dobozokkal autó és buszroncsokkal meg mittomén. Nekem speciel tetszenek a pályák,bár persze van egy-kettő amivel még nem tudtam megbarátkozni,mint pl. az (mw2-es)Afghan-ra hajazó Turbine,vagy a Raid. De utóbbit azért rühellem mert szerintem még egy darab jó meccset nem toltam rajta :) Turbine nekem túl "sniperes". Két oldalt az ablakból és a repülőgép tetejéről valamint a sziklákról gyönyörűen bármikor leszed egy kicsit jobb sniper 1 mp alatt! Tehát nehéz olyan stílusban játszani rajta mint amilyet én szoktam tolni. Térképekről ennyit. Fegyverek terén szintén jó de ahhoz képest,hogy az elején azt hittem el leszünk árasztva fegyverekkel,rá kellett jönnöm,hogy az assault class "fele" burst-ös,tehát nem leszünk barátok,valamint az LMG-k gyengék,nehezek,és nagy a recoil-juk. Shotgunokat még nem próbáltam,tehát arról nem tudok nyilatkozni,de nem is használtam őket soha egyetlen játékban sem huzamosabb ideig. Amit pedig az assault-ban full-auto-t ad,azzal kb. ki is törölhetem a valagamat :) Mit nem adnék egy jó kis MW2-es M4-esért :) Sniper nekem felejtős,de ahogy látom a játékban és a meccseken,elég jól megcsinálták őket. Elég sok a quickscoper de van bőven hardscoper és mindenfélemásscoper is. Tehát szerintem biztos jól összehozták a sniper class fegyvereit. Talán még kicsit úgy is érzem,hogy túl jó a snipereknek. Játékélmény viszont:
    Egyik nap felmegyek és 4200 pontot csinálok meg 15 meccsből 14-en első vagyok(sokat toltam MW2-vel majdnem 2 évet egyhuzamban),másnap meg felmegyek és 1300 ponttal ott kullogok utolsó előtti helyen. Az lő le aki akar,egy golyótól halok azonnal,beleeresztek egy tárat valakibe és fut tovább, gyakorlatilag rám néznek és esek is össze,átkéselem a gyereket megfordul lekésel ő engem,stb.,stb... sok-sok bosszantó dolog ami ellehetetleníti a játékot. Ilyenkor általában 4-5 partit birok ki és úgy felhúz a játék,hogy ki is lépek és hagyom aznapra a picsába.
    Valószínűleg a lag kompenzáció nyír ki,mert DIGI-m van nagyon jó sebességgel és talán még jobb pinggel(átlag 1ms itthon és 20-30ms németbe). Most már utorrent-el és egy 41 gigás HD film letöltéssel megyek föl játszani alapból,de egyik nap az sem segített rajtam :)
    Camper van bőven,cheatereket még nem láttam,de gyanús eset már volt egy pár.
    Scorestreak-ek szerintem jók,csak nekem erősnek tűnnek a ponthatárok ebben a játékban. Valahogy nem érzem azt,hogy valaha össze tudnék hozni mondjuk 16 ölést zsinórban vagy 1600 pontot halál nélkül. (valószínűleg ennek is betudható a sok camper) Csak összehasonlításképpen MW2-ben ez volt nekem beállítva: 5kill/predator,7kill/harrier,11kill/choppergunner vagy AC130 Ugyanez itt: VTOL Warship - 1600 Points tehát 16 ölés és akkor még nem mondtam az e felett lévőket. Tehát ezt is elég erős,pro,COD függő,vagy full procamper játékosoknak állítottak össze.(aki szerint nem erős a beállítás az valamelyik kategóriába biztosan beleesik :))
    Összességében maga a játék nem lenne rossz,csak elveszi az ember kedvét ez a sok lagg,"képkésés"(te úgy látod de közben nem úgy volt igazából,csak te láttad úgy). Külön pluszpontként tudnám viszont kiemelni a classok összeállításának lehetőségét! Főleg az új Wildcard miatt! Végre tudsz akár 3 kieget is tenni egy fegyóra,vagy tudsz 2 halálos gránátot vinni. A kütyük jól el lettek találva szintén.
    Amíg ez a lag kompenzáció és a netcode így marad,számomra a játék sajnos "csak ha rávisz a lélek" kategória. :( Egyenlőre játszom,mert nincs más ami most le tudna kötni. De ha lesz, nem hiszem,hogy akár csak egy percre is abbahagyom azt, emiatt.
    Osztályzat(multiplayer):
    Játék: 10/8.5
    Játékélmény: 10/6
    :)
  • robotnyk
    #1651
    talán mert tévedsz, és kevered valamivel, vagy nem pcn játszottad. még a most party gameben lévő módok (gun game, one in the chamber) is dedikált szervereken mentek. volt ugyan play now funkció, ami hasonlított a matchmakingre, ahol csak keresett a beállított játékmódok alapján neked meccset, de akkor is dedikált szerverre dobott be.

    konzolon ugyanúgy p2p volt viszont, mint a többi.
  • DarkSector
    #1650
    És miért keresett nekünk host-ot?
  • busman1
    #1649
    Most komolyan nem érted, hogy szervert vettünk pénzért. Dedikált szervert. Van egy olyan menüpont, hogy server browser. Ott megtalálod a szervereket. Sajnos magyar szervert nem lehetett venni. Ez csak a ping miatt volt gáz, de német szerón elviselhető volt. Volt német, holland, orosz, cseh, amerikai, ausztrál stb. Nem tudom neked milyen játékod volt, de az eredetiben dedikált szerverek voltak.
  • DarkSector
    #1648
    Ja igen, ezt nem is vitattam...:D
  • Frank99
    #1647
    igaz, de ott leglább volt ESÉLY, hogy valaki figyeli a servert..

    itt semmi esélyed, hogy van egyáltalán valami felügyelet.... tegnap 3 db orosz gyerek 5-10 szint között xarrá lőtt mindenkit, minden láttak merre vagy, egy lövés csippából stb...... kiba jó így játszani.
  • DarkSector
    #1646
    Szerverkereső az lehet, de nem dedikált szerverek voltak...(nem neked írom, hanem hogy nehogy a töbiek félreértsék.)
  • Frank99
    #1645
    az egyben volt szerverkereső.
    ITT nincs, legalábbis eddig...
  • DarkSector
    #1644
    akkor nekem valami más változat lehetett, volt egy find match vagy mi és berakott, amikor valaki meg kilépett, kiirta hogy Waiting for host...és keresett mindig egy host-ot...ahogy a cod6-ban.

    DEDICATED szervernél a szerver a host, és ILYEN üzenet ott semmiképpen nem jöhet elő.

    mindegy lényegtelen nekem kiirt olyan üzeneteket mint cod6-nál.
  • busman1
    #1643
    Már hogyne lett volna. Mi is német szerót vettünk. Frankfurtit, és ott mindent be lehetett állítani. A kis csirák meg azonnal repültek.
  • Fpocok
    #1642
    Minden eredeti pc-s BO verzióban voltak szerverek... én nem tudom t mivel játszottál... BO = Black Ops
  • DarkSector
    #1641
    Nem?

    Nem volt ilyen opció? vagy nem utólag tették bele? :D
  • robotnyk
    #1640
    nem.
  • DarkSector
    #1639
    Volt?
    Mit olvassak?
    NEKEM A AZ A LÉNYEG HOGY VOLT-E ILYEN OPCIÓ....
    NEM VOLT, NEKEM NEM VOLT, AKKOR LEHET AZ OROSZ VERZIÓ VOLT HERÉLT, VAGY UTÓLAG TETTÉK BELE PATCH FORMÁJÁBAN.
  • Fpocok
    #1638
    Ember. A call of duty black ops pc-s verzióban VOLT DEDIKÁLT SZERVER
    Ha nekem nem hiszel, akkor olvasd el