2118






  • Lacee86
    #1717
    Hali!
    Nem teljesen ide tartozik, de azért megkérdem:
    Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni, melyik szerverein lehet még nagyobb mozgás?
    Modern Warfare 2. 4990+posta, a Black Ops (első rész) 5990+posta most a CD Galaxysban.
  • Fpocok
    #1716
    Ez nem lesz jobb. Ez ilyen marad.
  • robotnyk
    #1715
    Nálam is ez van. Ráadásul minden eltelt javítás nélküli nap öli a játékot. Még egy hónap sem telt el a megjelenés óta, és jó ha van 40-45 ezer játékos csúcsidőben.
  • ozimak
    #1714
    Fiatalítószer ide vagy oda,most ez a játék megy a fiókba szépen az MW3 mellé! Ezt a laggot,lag kompenzációt,képkésést,szar netcode-ot,meg hit detection-t már nem lehet bírni.
    Csak úgy véletlenszerűen:

    Ha így marad akkor ez a játék is ott marad a fiókban az tuti! Már pedig elég kevés az esélye,hogy patchelni fogják ezeket a képkéséseket... alapvető játékhiba. Akinek jó a nete az szopik az esetek(meccsek) kb. 70-80%-ában. Játszhatatlan.
  • DarkSector
    #1713
    COD BO2 a fiatalítószer! :)
  • DarkSector
    #1712
    te mennyi van akkor? 12? :)
    Mármint arányokban nézve, mert a 42 éves haverom ha 20 akkor te 2x-helyett 12? :D
  • mester1987
    #1711
    Áááá szerintem max. 20 :D
  • DarkSector
    #1710
    Ja sok gyerek főleg a sok 40 éves csecsemő....:D
  • mester1987
    #1709
    Gyerekpiac :)
  • DarkSector
    #1708
    „A Call of Duty részek megjelenései voltak a legmeghatározóbb pillanatok a szakmában, az elmúlt hat évben.” – mondta Bobby Kotick. A vitatható kijelentésnek egy adat áll a hátterében, miszerint a Black Ops II megjelenését követő 15 nap alatt 1 milliárd dollárnyi bevételt hozott a játék. Többen mondták, hogy már nem tudják elképzelni, hogy a CoD eladások növekedhetnek, mégis többet hozott a legutóbbi epizód, mint a Moderne Warfare 3, ami 16 nap után hozta össze az 1 milliárdos összeget.
  • will hurt
    #1707
    mindenkinek?
  • mester1987
    #1706
    Nem mondok újjat azzal, hogy 15 nap alatt 1 milliárd dollár eladása volt...mondjuk egy ilyen buta társadalomban, ha a pláza WC-ben is COD reklám megy, megveszik. De szerintem, ha egy Legendary-t reklámozták volna, azt is megvették volna. Várjuk a következő részt is...

  • fawcet
    #1705
    Elképzelhető a méret miatt mapjavítások születtek, vagy készítik elő dolgokat az újabb modok előtt.
  • fawcet
    #1704
    Ma nekem spontán 291mb-ot töltött le Bo2 multi.
  • busman1
    #1703
    Akkor miért tölt le mindenkinek 3.1 GB-ot?
  • will hurt
    #1702
    ezt már én is kérdeztem

    az első gondolom MINDENT nulláz

    a 2. megmarad minden elért cuccod a fegyverekre+választhatsz egy fegyvert amit megkapsz(ezt is elért cuccokkal(4.szinttől)) EZ BIZTOS

    a 3.-ban talán kapsz egyebek mellett +"fegyver helyet"
  • will hurt
    #1701
    21.4.6.8 nem frissít semmit
  • robotnyk
    #1700
    nekem tegnap frissített, de nem változott a verziószám, szóval jó kérdés
  • busman1
    #1699
    Mi történhetett? 3.1 GB-ot frissít a multi.
  • LocalPatriot
    #1698
    Valaki leírná, hogy a prestige váltásnál, mi az a 3 választható opció?
    Nem nagyon értem...:D az első talán hogy mindent lenulláz? Most ennek van értelme? vagy én vagyok hülye?
  • fawcet
    #1697
    Azért szeretném azt a játékost nem rohangálni látni ctf-ben, nem is értem mi a baj a dobókéssel? Másik meg eddig 1 rohangálóst láttam késelni meg baltákat dobálgatni. Viszont az a csapat ki is kapott. Komoly tűzerő kell meg fifika kell ctf-ben, sd-ben talán több értelme van.
  • MORO1967
    #1696
    Köszönöm
  • BigBlue
    #1695
    Avenged Sevenfold!
  • MORO1967
    #1694
    Sziasztok megtudná valaki mondani az eredeti eggyüttesnek a nevét ami a játék végén zenél????
  • will hurt
    #1693
    aha
  • BigBlue
    #1692
    Azért áll az oldal mert játszunk nem forumozunk..

    Ha tehetnem az össze ilyen rohangálok bannolnám a francba.. Van külön Sticky And Stones.. Mehetnek oda rohangálni..
  • will hurt
    #1691
    á,értem én olyan módon kell harcolni,hogy letudjátok lőni!!!

    (ne nekem ugorjatok,hanem a sok idióta rohangálónak)

    én sem csípem őket,csak megkérdeztem

    ti bezzeg mindent tudtok,azért áll az oldal jó pár napja
  • will hurt
    #1690
    na a bantu beszólt
  • busman1
    #1689
    pedig igaza van
  • will hurt
    #1688
    ez tényleg vicces volt,de mintha én lennék(leszek)az idióta!?
    azért az én káromra ne jó pofizz!
  • foxxi
    #1687
    Az nincs, de viszont borzasztó idegesítő tud lenni
  • fawcet
    #1686
    Jól néz ki pedig :D. Amúgy nem sok gyakorlati haszna van ebben a pörgősben.
  • Skyline
    #1685
    Pont az hiányzik ebből a játékból hogy mégegy idióta rohangáljon duplakéssel.....
  • Skyline
    #1684
    Az a vicc, hogy a legutóbbi patch megjelenése elött 1-2 kívétellel mindig bent voltam a pályákon gyorsan,és el tudtam kezdeni az SD első körét,számtalanszor még visszaszámlálást is nézhettem rajtig...
    Aztán jött a patch és azóta rendesen egy fél kör lemegy SD-ben mire belépek...
  • will hurt
    #1683
    köszi
  • LocalPatriot
    #1682
    Asszem lvl 49-től.
  • will hurt
    #1681
    mikortól (lv)lehet olyan kétkezes kés?
    help please
  • LocalPatriot
    #1680
    Na ez remek hír, de én inkább annak örülnék, ha visszaraknák nuketown-t 24/7-ben.
  • Systore #1679
    akinek sokáig tart a betöltés, annak jó hír
    engem pl. még most is kidobál a hosszú töltés miatt...

    @pcdev Hey, any news on AMD related problems with very long loading screens?


    ‏@pcdev
    @SovietJezus We are working with AMD on this.
  • Puhos
    #1678
    Nincs mit.