2118






  • Lacee86
    #1757
    És ennyire rossz a játék védelmi rendszere, h ezeket nem szűri ki? :/
  • will hurt
    #1756
    50 nap tiszta játék,de leginkább killcam.annyira nem érdekli őket,hogy "hegyen völgyön" át lelőnek(falon)
  • Lacee86
    #1755
    De azt hogy lehet kiszűrni, h vki hacker, vagy csak szimplán jó játékos/profi gamer cucca van?
  • BigBlue
    #1754
    Dupla Xp hétvége van.. + visszatért Only Nuketown
  • will hurt
    #1753
    mw3=hacker találkozó(sajnos)
  • fawcet
    #1752
    Nekem részemről zombis módja idegesített fel tegnap. Benyomok egy versus modot. Jól állok van két erős fegyverem max élettel és mindennel amivel akár 20ik szintig is kihúzhatom. Erre újra betölti a mapot és 0 killemmel nézhetem azt az 1et akit nem vágott át ilyen módon a játék. Elején még elfogadnám de ne már 10ik szintű hullám közben, fölöslegesen toltam félórát.

  • Lacee86
    #1751
    Akkor mégiscsak jól tettem, h azt vettem. :)
  • robotnyk
    #1750
    @pcdev szerint a PC-s patch tesztelés alatt van. részemről ez az utolsó esélyük. ha nem oldja meg a lagcomp gondot, részemről én végeztem a multival, és az is biztos, hogy többet nem veszek meg 0-day CoDot. a játék amúgy nagyon gyorsan veszíti el a játékosokat, a héten csúcsidőben alig volt 25-30 ezer játékos online. sok sikert az Activisonnek a dlc season passhez pcn.
  • Fpocok
    #1749
    Ott meg nincsenek is szerverek...wtf? Hülyék ezek?
  • ozimak
    #1748
    Szépen lassan visszacsorognak sokan az MW3-hoz... nem igazán jött be ez a BO2 a Treyarch-nak. Maga a játék jó lenne,de mint már sokszor mondtam,sokaknak játszhatatlan a lag kompenzáció és a borzalmas netcode miatt. Mikor legutóbb voltam fent,30-40.000 körül voltak.
  • Lacee86
    #1747
    Ahhoz képest, h most kijött Cod rész, nem nagyon pörög a topikja... Nem tudom, ennél mennyien vannak a szervereken, de pl. én most vettem meg a Modern Warfare 3-at, ott 13 ezren voltak estefele.
  • kemencebalázs
    #1746
    A hétvégén én is mellettem ült a kocsmában.
  • will hurt
    #1745
    láttam Elvist!
  • will hurt
    #1744
    az tuti,hogy én nem értek hozzá.
    csak érdekesnek találtam,25/5-ös netem van és ENNYIRE kirívó esettel nem találkoztam,mellesleg azért 1x-2x fejlövés is eldöntötte a harcot néha,ha jól láttam
  • ozimak
    #1743
    És ezzel most mit akarsz mondani? Azt,hogy amit én a gépemen látok, az nem fordulhatna elő csak konzolon??? Nem értem mi furcsa ebben. Általában jóval több a konzolos videó van fent a youtube-on egy játékról,mint PC-s. De amúgy sem kerestem kimondottan PC-s videót. A játék maga érdekel,és mivel nekem ugyanezt csinálja ennyi elég is bőven ahhoz,hogy bebizonyosodjon a dolog. Gondolod ami előfordulhat konzolon(ahol mellesleg sokkal stabilabb a rendszer a konzolok ugyebár tökegyformák) az nem fordulhat elő PC-n? Még mindig nem értem :)
    Akinek nem ilyen szar az örüljön neki! Mint előzőleg már kifejtettem egy hosszabb hozzászólásomban,nekem speciel maga a játék tetszene. Viszont ami multiplayerben folyik az (jóval)több mint zavaró!
  • will hurt
    #1742
    ok köszi
  • razzor two
    #1741
    Szia!
    Úgynevezett felhőben tárolja a videókat, tehát nem a te gépeden..
    Nem, nem tudod kikapcsolni...
  • will hurt
    #1740
    nem tudjátok,hol tárolja a játék a videókat,illetve ki lehet e kapcsolni őket?
    köszi
  • will hurt
    #1739
    csak nekem furcsa,hogy egyetlen videó sem pc-s?
  • mester1987
    #1738
    Ja csak egy bizonyos minőség is elavul egy idő után. Főleg ha agyon van reklámozva...vannak itt érvek is sajnos :S
  • ozimak
    #1737
    Itt az a minőségi anyag:

    Egész este tudnám őket linkelni... tele van vele a youtube! Mindenki szidja a laggot. Játsz...ha...tat...lan...
    Tessék mégegy:

    Kő még? :))
  • fawcet
    #1736
    Black Ops 2-ben ezeket kapod:
    -gyors hentelés (UT powwa)
    -zombi mód: kicsit disconnectel néha de jászthatóbb az elődökhöz képest.
    -single: amit letoltam 4-5 map nekem tetszett
    Mw3: Bo2 után párszor mentem vissza pár mw3as ismerős kedvéért: full csitertanya az egész, pár nappal ezelőtt meg nem nagyon volt ott se játékos
    Én szoktam klántársaimmal meccselni mw3ban, erre rámír egyik német haverom, hogy miért játszok mw3-al nincs pénzem BO2-re?
    Amúgy BO2 ára cdgalaxisban 11 ezer volt nekem pick packkel, más helyeken is hasonló.
  • DarkSector
    #1735
    Ugyanazzal a minőségi anyaggal töltve ja...:D
  • mester1987
    #1734
    Inkább egy 3 éve ugyanazzal az anyaggal kitömött boxzsák.
  • Lacee86
    #1733
    Ááá, én nem vagyok gamer, csak nagy ritkán próbálok ki 1-2 játékot. Csak a Modern Warfare multival olyan jól elvoltam anno, gondoltam most beruházok egy legális Cod-ra. Amúgy a Battlefield Bad Company 2 esetleg 4500+postáért? :D
  • will hurt
    #1732
    nem tudjátok,hol tárolja a játék a videókat,illetve ki lehet e kapcsolni őket?
  • ozimak
    #1731
    Itt nincs Punkbuster :) Itt van, nagyon jó kis "Valve Anti Cheat" rövidebb nevén:"VAC",és nem dobja ki :) Vagyis toldozgatják foltozgatják,de valahogy mindig sikerül a hackereknek csinálni olyan csalást ami kijátssza... Punkbusternél szintén ez van sajnos.
    Én a helyedben most nem vennék COD-ot,egyik sem éri meg azt az árat amit kérnek érte! SZVSZ!!! Hol ér ma már 5000 ft-ot az MW2 vagy a BO 6000-et??? Mikor pl. a crysis 2 4500,vagy az egy éves BF3 7000...
    Várj egy-két évet az új konzolokra! Addigra talán sikerül újra összerakniuk egy értelmes COD-ot. Ezt meg tapasztalatból mondom,hogy nem éri meg a 12.000-et!!! Így utólag még 6000-et sem adnék érte. Max 4-5000-et. Ha gamer vagy akkor úgyis megtapasztalod a saját bőrödön ha megveszed ;)
    Nem mondom meg mit vegyél,de COD-ot most ne szerintem. Ha nem érzed magad gamernek akkor lehet,hogy elleszel vele,de csak azért mert nem tudod milyen volt ez a széria anno. Jó döntést! :)
  • Lacee86
    #1730
    Értem, köszi. Hááát, nem tudom, mit tegyek. Az a baj, mondjuk ok, kiadnám a 12 ropit ezért, aztán 1 év múlva ez is meghalna vagy nemtom. Azt gondoltam, előző 1-2 rész azért még jól pörög. De amúgy a cheatereket nem dobja ki a Punkbuster?
  • ozimak
    #1729
    Nem vitatkozom Szerintem az egyik legszarabb COD... :) Azokon a pályákon meg se lehetett mozdulni,mindenhol tele van baszva autóronccsal meg dobozokkal meg mittomén. Olyanok mint a labirintus patkányoknak. Köze sincs a pályák stílusának az MW2 pályáihoz. Mit nem adtam volna egy jó kis Afghan-ért, Highrise-ért vagy Wasteland-ért... Értelmesen kitalált,megtervezett,kellően szellős pályák. De akár itt emlithetném a skidrow-t vagy a Sub-base-t is. Még abban sincs annyi sok szar szétszórva a pályán mint az MW3-ban. Abban a játékban csak a pályák nem tetszettek,de az pont elég is volt ahhoz,hogy pár hétnél tovább azt se játszam. A cheaterekről már havertól hallottam,ő bírta egy darabig még. Aztán ő mondta,hogy annyi a cheater,hogy szinte minden napra jut legalább egy lobby...
  • soo277
    #1728
    De azért ha leszámolnánk a sok f.sz csalót,franko kis gamma lenne az MW3 multija!!
  • ozimak
    #1727
    MW3 tényleg hulladék,a BO-nak kicsit szintén érdekes a hit detection-je,viszont még mindig az a legjátszhatóbb. MW2 multija halott! Múlt héten feltettem,0 players-t irt ki :) Gyakorlatilag egyedül voltam az IWNet-en :)
  • LocalPatriot
    #1726
    Hulladék!
    Mondom, BO-t vedd meg!
  • Lacee86
    #1725
    És a Modern Warfare 3?
  • robotnyk
    #1724
    mióta évente jönnek az új részek, a régiek multija eléggé döglött.
  • LocalPatriot
    #1723
    BO-nak a multija teljesen jó volt. Sztem. Dedi szerver miatt is.
    MW2-be nincs dedi szerver, és próba képp 3 perc altt nem rakott be sehova. Annak a multija halott sztem.
  • Lacee86
    #1722
    Miért?
  • robotnyk
    #1721
    ha a multi miatt akarod megvenni akkor én egyiket sem javaslom.
  • Lacee86
    #1720
    A MW2-ben nem? Mint ha abban is azok lennének, vagy már feltörték? :D
    Van fedezékből kihajolás a BO-ban?
  • LocalPatriot
    #1719
    Ez lemaradt:
    Sztem BO! Dedi szerverek vannak.
  • LocalPatriot
    #1718
    Köszi szépen!

    mester1987 - hagyd már ezt a gyerekes hülyeséget. Mi a **szból gondolod, hogy gyerekek veszik csak? Magadból indulsz ki?