10203
  • Gabe18
    #9961
    Én nem tudom de nekem O&S abszolut nem maradando. A lassú dagi meg a vékony gyors, ezerszer ellőt párosítás. Pl a 2. részből a Looking Glass Knight egy sokkal emlékezetesebb Boss az ötletessége miatt.
    Artorias nem rossz,de mintha a 2. rész Sir Alone-ja is belőle lett volna. A becsúszós támadás meg extrát sebző "feltöltött" állapot tök ugyanaz a hatás.
  • Pio
    #9960
    Jut eszembe, ezt biztos értékelni fogod... ;-)

  • Pio
    #9959
    Egy kis érdekesség, most volt redditen szavazás minden idők legjobb souls játékos bossáról (Dark souls 1-2, Demon Souls, Bloodborne) és a döntőt 2(3? :)) Dark Souls 1 boss vívta:
    Ornstein and Smough VS Knight Artorias

    Az összes szavazás ITT visszanézhető
  • Pio
    #9958
    Gratula! :) Milyen addonokat, kiegészítéseket, packeket tettél fel végül az alapjátékon felül?
  • Gabe18
    #9957
    Nekem tegnap Kalameet lett meg nem kis csatában.Már csak Manus van hátra a dlc-ből...
  • Mr_no_NaMe
    #9955
  • Mr_no_NaMe
    #9953
    Egy laza 20 perces küzdelemben legyőztem artoriast...0 flaskem maradt, és kb 5 percig csak 1 hit kellett volna neki :D Remegek és izzadok...úristen A:SDASD
  • Mr_no_NaMe
    #9952
    ez a Krazy gyerek nagyon nagyon beteg :D És ez a zene mögötte :D Konkrétan ha tehetném, ugyan ezeket csinálnám mint ez. Ugyan ezeket. Akkorákat kacarásznék a gép előtt, hogy átjönne a szomszéd :DDSAD

    5:50 A:SD:AS:DASD:
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.02.24. 07:45:55
  • Terawatt
    #9951
    5 perctől. Sírok rajta :D

  • AlucardHuN
    #9950
    Nos én 100-as szint körül aprítottam be, hasonló vt-vel, gyengébb STR-el (32-34?) mert Lightning Zweihanderrel tolom, viszont az endurancem az sokkal nagyobb, majdnem akkora mint a vitalitym ha nem nagyobb. Meg nekem van mask of the father is, szóval könnyeb kitérnem (meg grass crest shield). Viszont azt tanácsolom hogy vegyél valami könnyű armort, egy jó pajzsot, meg valami szálfegyvert, pl egy erős alabárdot. ha elkezdi azt a csapkodó comboját simán kihátrálsz előle, könnyen el tudsz rollolni előle (főleg annál a szárnyas kiáltós résznél) és agyondöfködöd:D Első karakteremmel csak így tudtam.

    Viszont ennél a havel dad-es formációban meg a földbe döngöltem.
  • Mr_no_NaMe
    #9949
    Megnéztem videón...asszem fel is futottam arra a fára ahonnan indulni kell, csak nem mentem tovább, ha nem visszafordultam :DDD
  • Mr_no_NaMe
    #9948
    Jaaa...a piócás rész? Azt messziről elkerültem, rosszul vagyok tőle. Akkor jó hogy nem ismertem meg :D
  • MerlinW
    #9947
    Blightown-ban legalul van egy fatörzs egy járattal. Az vezet oda. Utálni fogod, előre szólok :D
  • Mr_no_NaMe
    #9946
    Fú ez az Ash Lake kimaradt, de azt csak távolról láttam, útban Nito felé. Oda hogy lehet átmenni? O.o

    A farkasmadárkutyaoroszlánnak lvl 85 körül, 40 end. 42 str. 25 vitával megyek full smoug armorban már, child maszkkal, quelaag karddal és fekete toronypajjzsal. Amúgy elég komoly dolgokat kibírok. És azon is meglepődtem, hogy Smoug gearje komolyan mint hávelé O.o
  • AlucardHuN
    #9945
    Jah, beszélj a kis toronyban Gough-al (irtó jó arc és a jelenet mellé rohadtul badass).
  • Zozo0122 #9944
    Verd le Artoriast, aztán majd az óriást kérd meg, hogy ugyan szedje már le Kalameetet az égből, mert magától nem fog lejönni :D
  • Pio
    #9943
    Akkor hogy Neked is legyen valami új itt van 3 másik. :D

  • Terawatt
    #9942
    Ismertem és ez is zseniális.
  • Pio
    #9941
    Az én kedvenc GIF-em ez, jól összefoglalja a játék lényegét... :)

  • Gabe18
    #9940
    Én is arra járok.
    Éjjel végre sikerült Artoriast agyonverni. Utána elcsatangoltam Kalameet felé, de még a harcig se jutok el mert mindig lefúj a fekete tűzzel vagy mi van neki, már az égből.
    Úgyhogy most inkább megyek tovább az Artorias csata útvonalán.
  • AlucardHuN
    #9939
    Manticore= sanctuary guardian
  • AlucardHuN
    #9938
    Ash lake is megvolt akkor?:D

    Amúgy a Manticore tényleg idegesítő, hanyas szinten és miyen gearban mész ellene?
  • Mr_no_NaMe
    #9937
    Ugyanezvót :D De másodszorra olyat basztam az orra helyére, hogy megnyekkent tőle. Édesanyját ijesztegesse....

    Azt hiszem közeledek az endgém felé...konkrétan MINDENHOL voltam már az alapjátékban, de zárás előtt még átléptem a dlc területére..rögtön ez a rohangászós farkaskutyámájom fogadott, aki fél óra küzdelem után úgy vert le, hogy már csak 30 hpja maradt...úgy hogy azt tegnap fel is adtam.
  • Terawatt
    #9936
    GIF


    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2016.02.20. 20:05:50
  • Terawatt
    #9935
    Jó lett ! :)
  • Mr_no_NaMe
    #9934
    íííjááá xD nagyon csecse :D
  • Pio
    #9933
    Elkészült a legújabb ablakdíszem. :)


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.02.20. 10:29:48
  • Terawatt
    #9932
    Cool :) itemeket érdemeswikizni ppont az általad említett okból
  • Mr_no_NaMe
    #9931
    Azt hiszem megtörtem a jeget :D Még pár napja megnyitottam 3-4 portot amit elvileg a játék használ, és ma elsőre sikerült invadelnem. Le is csaptak mint a szar, de fair küzdelemben. Amióta megvolt az invade, árnyékokat látok, látom ahogy másik playerek másodperceken keresztül rohangálnak, mint a bloodstainek, csak itt nem halnak meg. Azt hiszem megoldódott a probléma xDD VÁÁÁÁÁ XDDD DÁJÓÓÓ xD
  • Mr_no_NaMe
    #9930
    Én most mentem végig a számomra eddig teljesen ismeretlen, és még videón, képeken sem látott Demon Ruinsen és Lost Izolathon...mondanám, hogy téptem a hajam, de igazából nem annyira, csak látszik már a játékon, hogy szívatni akar. Havel set + mask of the child + quelaag kard + tower shield és konkrétan centiket sebez a legkomolyabb ellen is, már ha átüti a 40 endurancet.

    Most megyek anor landóból fel a pikkelytelenhez, kíváncsi vagyok miújság lesz arrafelé.

    Amúgy honnan lehet tudni, hogy melyik fegyver miből lesz? Ezt is "véletlenül" tudtam meg, hogy egy tetszőleges curved swordot +10 után a bambula óriás átalakítja quelaag kardjára. Na de a tököm se ölt volna bele egy szaros curved swordba alapanyagot, ha nem tudom, hogy egy durva fegyót kapok érte majd.
  • Myselor
    #9929
    te beteg állat
  • AlucardHuN
    #9928
    Már amit megszereztek előtte.
  • AlucardHuN
    #9927
    Végre legyőztem Manust (rohadt abysslakó démongorilla...), de olyan mérges voltam rá hogy miközben kidőlt még csapkodtam a Zweihanderrel és... hát izé, nem tudtam hogy pont ott fog Princess Dusk spawnolni... Ez kb olyan baki hogy neten se láttam...

    A gomba néni meg eltűnt aztán a szentélyből, csak némi gombát hagyott ott...
    Utoljára szerkesztette: AlucardHuN, 2016.02.19. 18:47:04
  • MerlinW
    #9926
    Sok tárgy csak NG+ és afölött elérhető.
  • Mr_no_NaMe
    #9925
    Kifogyhatatlan szívatások tárháza. De azért az viszi a pálmát amikor kísérgeti az újoncot, és felviszi Undead Parishban a Black Knighthoz és beszorítja a pajzzsal xD

    Amúgy olyan cuccokat használnak a videóban, amiket konkrétan még nem is láttam. Lassan a játék vége felé közeledek szerintem, Nitot kéne még lecsapnom, és szerintem már csak 2-3 boss lehet. Ezek hogy vannak? Minden új játékban újabb cuccokat lehet felszedni? Vagy wtf? Mimikri kalap? OMFG INSTANT NEED
  • Terawatt
    #9924
    Mekkora mocsokláda :D

    Én kedvencem a második részben , Iron keepnél a lávafolyam peremére rakott lootot a csávó és a távolból meglőtte íjjal, knockback és putty leesett mindig a aki jött
  • Mr_no_NaMe
    #9923


    Én ezeken annyit röhögtem :D Miért nem tudok én is pvpzni? :'(
  • Myselor
    #9922
    szerintem annyira nem gáz artorias.képzeld el én is kihagytam elsőnek.aztán szaldatam egyet ng+-ban.hát nem volt könnyű de azthiszem 1-2 próba után meglett viszont MANUS.őt mindenhogy utálom nekem ő a legkeményebb bossom utálom is hogy le kell menni hozzá a sötétbe xd meg genyó is a buzi karjával:) de szeretem ennek ellenére.kalameet is jó nehéz is de nem vészes:)
  • Gabe18
    #9921
    Rövid, ha már tudod merre kell menni... De amikor elsőre botorkáltam ott semmit se látva, az nem volt se rövid, se egy élmény.
    Én mondjuk most Artorias-al szopok a DLC-ben. Első végigjátszáskor kihagytam az egész DLC-t, most belevágtam. Az hétszentség hogy külön scriptet írtak rá hogy ez a rohadék azonnal támadjon amikor megérintem az estus flask ivás gombját a kontrolleren...Ugy hogy 10-ből nyolcszor tuti hogy ami energiát visszakapnék annak a háromnegyedét leveri rólam mire megiszom azt a vackot.
  • MerlinW
    #9920
    Pedig a Giants tök rövid, a boss meg szuper:)