10203
  • gregtom6
    #10081
    Á, megtaláltam a gépemen az akkoriban kimentett DSfix és DSMfix beállításokat. :)

    És ami a legjobb, hogy májusban kicsit pihentettem Gwynt, most meg pár óra alatt kifektettem :D kb 120 órámba telt az egész játék és imádtam.
    Hamarosan megveszem a DS II-t is :)
  • gregtom6
    #10080
    Sziasztok!

    Úgy vittem majdnem végig a játékot, hogy jó volt a DSMFix. Úgy volt beállítva, hogy normál esetben a játékban nem volt egérkurzor, de ha Enddel megnyitottam a menüt, akkor lett.
    Azóta egyszer letöröltem a játékot, majd most visszatettem, hogy folytassam és nem tudom úgy beállítani, ahogy volt. Ha engedélyezem az UI mouse-t a DSMfixben, akkor egyszerűen nem reagál az egérre a játék.
    Tud valaki segíteni?
  • sirdond
    #10079
    tudom én is :)
    mindössze annak szólt a kissé szarkasztikus megjegyzésem, hogy ebben nincs semmi új, aki ide jár még, annak többsége számtalanszor végigvitte a játékot. :)
  • DarkSl4yer
    #10078
    Nem lett hirtelen magyar a játék csak az egyik Darkwraith egy Titanite slabet dobott, amit nem minden sarkon találsz a játékban :)
    Egyébként amelyik játékhoz van magyarítás én felteszem,az angolom nem igazán jó,a suliban mindig németes voltam. Egy-két félrefordítástól nekem is kikerekedik a szemem de összességében nem zavar.Viszont amiben magyar szinkron van azt mind bődületesen szar volt.
  • Negritis
    #10077
    pont ez a lényeg, anno én is a mass effect, dragon age ...
    komoly történettel bíró játékok miatt szótáraztam rengeteget angolul

    valamint persze manga, anime miatt is :D
  • ffxi
    #10076
    Ezek az item / menü fordítások engem irritálnak. Úgy hogy nálam marad az angol. Kár, hogy nem lehet csak a történet / dialógust magyarítani. Mert nem hétköznapi nyelven fogalmaznak benne. Perfekt angolosoknak kisujjukból vágják és megértem, hogy 100%-ban illik is a környezethez. Ilyen szövegekkel nagyot üt az élménynek. Dehát ez már magas nekem :)
    Utoljára szerkesztette: ffxi, 2016.07.02. 15:39:17
  • sirdond
    #10075
    hirtelen magyar lett a játék, vagy ???
  • DarkSl4yer
    #10074
    Four Kinghez tartva kellemes meglepetésbe botlottam. :)
    link
  • MerlinW
    #10073
    Nem lehet. Egyébként ezeket nyújtja
  • ffxi
    #10072
    Véletlenül kinyírtam a catatomb-i kovácsot, betört az ellenség oszt őt is ért csapás. Van rá lehetőség feléleszteni Érdemes-e egyátalán Mit ad


    Borzaskutya: F710-el tolom, nem észlelek ilyen hibát.
  • MerlinW
    #10071
    Gargoyle boss után a toronyban - első harang - van egy csóka aki feloldozást ad jó pénzért.
  • Borzaskutya
    #10070
    Sziasztok! Egyszerűen hülyét kapok ettől a játéktól :D (de gondolom nem én leszek az eslő sem az utolsó). Nem tudom h ez egy bug (esetleg előforgul e másnál is). A DS 1-ről van szó... eredeti steamen vásolt, egy Logitech F sériás contollerrel próbálom játszani... a játék közben nincs is gond teszi amit kell, de amikor leállok beszélni egy NPC vel és abba hagyom random szerűen mindig szúr egyet a játék valamelyik irányba, a gond az h legutóbb 4-5 óra játék után sikerült megszúrni a pincében lévő kovácsot, aki ettől érthető módon bepipult, és nem tudok tőle vásárolni mert egyből le akar csapni. :( (előtte pont azért kezdtem újra mert az "ucsikatanás" tagot nyírtam ki ilyen módon. Nem lehet valahogy anunlálni ezt a dolgot valami cheattel vagy valamivel? vagy miért támadok meg párbeszéd után valakit volt már ilyen másnál is (nem hiszem h a contoller a hibás, mert más játéknál minden jól megy)
    Utoljára szerkesztette: Borzaskutya, 2016.05.30. 14:07:43
  • Myselor
    #10069
    fegyvert nemtudsz csak pajzsot.felkell fejlesztened egy szintre egy pajzsot aztán utána.de azthiszem kell hozzá valamilyen coal a kovácsnak.próbálj rá keresni a neten részletesebben
  • ffxi
    #10068
    Köszi. Akkor ez engem nem érint.

    Más:

    A lepke lelkéből hogyan tudok fegyót készíteni
  • MerlinW
    #10067
    Resonance Ring-nek hívják, akkor jelenik meg ha valaki mágiát használt az adott területen. Ha a kör közelében van boost-ot ad az általad használt mágiára. (annyit, mint a sun princess gyűrű, de nem stack-elődnek)
  • Myselor
    #10066
    hát ennek azthiszem covenant jelentősége van.nemvagyok biztos benne viszont később találsz majd ilyen jelent ahol tudsz utazni ez itt nem tudom mit keres szerintem covenantos srácok rakhatták le más oka nincs de biztos nem bug:)
  • ffxi
    #10065
    Értem, köszönöm.

    Más:

    Mi a frászkarika ez Bug vagy van jelentősége Mert nem ír semmi gombot.
    Utoljára szerkesztette: ffxi, 2016.05.20. 07:21:37
  • Myselor
    #10064
    igazából van előnye hogy nem csaptad le.anor londoban bosszút állhatsz rajta ennek az előnye hogy tudsz beszélni majd a firekeeper-el a firelink shrineban.és talán lesz egy plusz firekeeper soulod :o viszont a legjobb gyűrűt dobja a tag.szóval nem hátrány már az elején is megszerezni.arra figyelj ha felrakod a gyűrűt ne vedd le soha mert eltörik
  • ffxi
    #10063
    Le kellett volna csapni? :O
  • MerlinW
    #10062
    Hagytad elmenni:)
  • ffxi
    #10061
    Engedte ki a fene. Kijött az magától, ott ült a ráccsal szemben. Szóba se áll velem.
  • lord rayder
    #10060
    Nem. Sima béta nélküli. Nem tudom mi lett, jó pár órát játszottam vele, és egyszer csak úgy döntött nem megy tovább online. Próbáltam kikapcsolni minden tűzfalat, ráadásul se itthonról, se a kolimból nem volt jó, se vpnel. Régiókat próbáltam. Próbáltam másik karakterrel, neten kerestem dolgokat, írták, hogy várják akár 1 órát, hogy csatlakozzak valakihez, nem működött. Írták, hogy szedjek le valami programot, ami mutatja hány ember van épp játékban, meg egyéb dolgokat csinál, azzal sem ment. Tényleg nem tudom mi lehet, hogy kb 9 óra játékon keresztül tökéletesen ment, aztán meg gondolt egyet, és elromlott.
  • sirdond
    #10059
    a beta branch-ben vagy? ha igen, akkor opt-out:

    "Right-click on Dark Souls: Prepare to Die Edition in your Steam Client. Select Properties, then select the Betas tab. Select NONE - Opt out of all beta programs.

    Your saves will not be deleted because both branches are Steamworks based."
  • lord rayder
    #10058
    Már próbáltam. Eddig frankfurton volt a régió, azóta próbáltam már magyarországot, finnországot és luxemburgot is. Próbáltam új karit indítani de annál sem jó. Kiszedtem a mentést, hogy egy teljesen új fájlt hozzon létre, ott vagy 10 perc után betölött összesen 1db online játékost. Láttam a szellemét, meg a 2 db feliratát, a földön. Azon kívűl semmi nem volt a világban. Pedig az első pár órámban minden tele volt vérfolttal, felirattal, idézéssel... Most meg semmi. :(
  • Quintall
    #10057
    Úgy rémlik a steam-en a régiót kell vhol átállítani, és menni fog.
    Pontosan már nem emlékszem, de ezzel kezdd, nekem is ez volt régebben.
  • lord rayder
    #10056
    Sziasztok.
    Megvettem nem rég a Dark Souls 1. részét Steamen. Minden tökéletesen ment, de kb úgy 4-5 napja nem működik az online része. Sehol 1 felirat, sehol 1 fantom semmi. Nem tudom mi történt, épp a Depthsekből haladtam le Blightownig, amikor épp feltűnt, hogy milyen rég nem láttam már üzenetet. Nem tudom mi történhetett, próbálkoztam más karakterrel, kikapcsoltam a tűzfalat és a újratelepítéssel is próbálkoztam. Végig tele volt a játék lépten nyomon feliratokkal, most meg eltűnt minden. Még invadet is kaptam rögtön a játék elején. Van ötlet, hogy mi történhetett?
  • Maala
    #10055
    Yepyep, ez pontosan az AA-nak a tünete, az AA-t ki kell kapcsolni a játékon belül, és minden fasza lesz.
  • Terawatt
    #10054
    dsfix nem megy ha van AA igen
  • Gabe18
    #10053
    Én meg úgy emlékszem hogy a játékon belül az élsimítást kell kikapcsolni hogy teljes képernyő legyen.
  • Terawatt
    #10052
    3m39s-nél azért van valami kis okosság a dual monitorra.
  • Negritis
    #10051
    sőt, sajnos a dual monitort se tudja kezelni
    de ez a 3ba is így van
  • Terawatt
    #10050
    Felbontást vedd vissza 720p-be és jó lesz. Nem vagyok benne biztos de nem támogatta a widescreen monitorokat a game. [régvótmá]
  • BrianGT
    #10049
    Sziasztok!

    Én a 3-ból látott videók alapján buzdultam fel, hogy ideje elkezdeni a szériát. Demon-t próbáltam még PS3-on, de az annyira nem jött be, meg ha jól tudom nehezebb is volt, mint a dark.
    Szóval megvettem a játékot és láttam kell hozzá már most kieg cucc ( DsFix) , isten áldja a készítőket!!! Szóval azzal nincs is baj, átírtam a sort is, hogy rendesen menjen a magyarítás is, ha már van hozzá. Minden szép és jó lenne, de a játék intrója stb nem, de a börtönben már mikor mutatja ott vagyok, ilyen negyedképernyős a játék. Mit kellene állítanom és hol, hogy ez jó legyen? 1920x1080p 32bit

    + ebben a DsFix-ben kellene még valamit be vagy kikapcsolnom a rendes játékélmény érdekében?? Xbox joyyal tolnám!! Köszönöm előre is a segítséget és ha tudtok adni valami jó oldalt ahol tanácsokat stb láthat egy full kezdő, azt megköszönöm!!!
  • Myselor
    #10048
    érdemes.jó hangulata van szerintem:)
  • Terawatt
    #10047
    Na azt nem csináltam még meg. :)
  • Myselor
    #10046
    nem :) rosariat megöli leonhard ha elkezded a küldetés sorozatát csinálni.és kapsz egy ugyanolyan követ mint az elsőrészben ha odamész az npc testéhez majd elkell menni anor londoba a nagy csöcs szobájába és ott tudod megidézni a bosszúhoz és visszatudod szerezn ia lelkét rosarianak:) hangulatos nagyon ez a küldetés lánc is.
  • MerlinW
    #10045
    De ott. Mondjuk én már a cellában meg szoktam ölni, így nem bántja a keeper-t és dobja a jó kis gyűrűjét is:)
  • Terawatt
    #10044
    Az nem Irilith meg a Cursed-Woodos beidézteted magad az npchez?
  • Myselor
    #10043
    de de ott kell :D a 3részben is van egy kurvára hasonló bosszús dolog és majdnem ugyanott kell :D
  • Terawatt
    #10042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rég toltam már, de nem Orstein duo előtt kellett megbosszulni?