2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Kaeblo
    #2730
    Tetszik, ahogy felcserélték az ecm-et a két ASFnél. Kíváncsi leszek mennyire lesz használható a 50%os f16os 2-2 rakétával.

    A top merkava kicsit erősnek tűnik így a magasabb rpm-el. De még valószínűleg ok.
  • molnibalage83
    #2729
    Tegnap elkezdtem 1v1 rankedet tolni, mert elegem van a lobbykból. 20 perc alatt (!) is képtelenség balanszolt lobbyt találni. Akkor legalább tanulok újat még ha sokszor pofán is csapnak az 1v1-ben. Ott totál más játékstílus kell.

    Ehhez képest tegnap volt 3 győzelmem és 2 vereségem. Ebből az egyik vereség egy majdnem 1800 pontos ellenfél ellen volt és azt mondta, hogy igencsak meglepődött, hogy milyen nehéz volt lenyomni, adott pár tippet 1v1-re. (Mondjuk sok újat nem mondott, de azért érdemes volt mástol is hallani.)

    Más esetleg nem jönne 2v2 rankedbe? Hátha jön értelmes ellenfél.
  • molnibalage83
    #2728
  • molnibalage83
    #2727
  • molnibalage83
    #2726
    Pack szóbeszéd cáfolatok.
  • molnibalage83
    #2725
    Egy új dolgot tudtam meg ma. Az AP nem mehet 30 fölé, tehát lehet akármilyen közel egy M1A2 is, 1225m-nél közelebb nem kap már AP bónuszt.
  • Kaeblo
    #2724
    szep :D ezt , hogy?
  • molnibalage83
    #2723
    Kemény.
  • Kaeblo
    #2722
    " (tudom hogy az elméleti valószínűsége 25% felett van, de az esetek többségében már alapból sebzett a tank mire odaér a repülő szóval pont nem az az 1 hp fog számítani, gyakorlatilag rosszul játszik az ember, ha gyakran full hps tankokat szembe lőnek repülővel) "

    El kell kerulni ezeket a szituaciokat, fedezek, line of sight megtorese, smoke, ASF. Sok mod van, a superheavy a himes tojas.
    Nekem tenyleg nem jon ez elo gyakrabban mint 2-3%ban. Az utobbi 1-2 honapban kifejezetten emelkszem, hogy egy kahu volt, amit alabecsultem es kint hagytam a tankot. Valszeg az is elite volt.

    Egyebkent ha idoben kezd toltani a tank, meglepoen gyakran ki lehet erni a recon hatosugarabol, csak igy siman.
  • molnibalage83
    #2721
    Szu-27M. Elite XP-vel eszméletlen gyakran talán két rakéta. 80% felett van a CTH. Nem véletlen hivják insta tank removernek a fórumon. 85%-kal a két siker esélye 72% ami bocsika, de rohadtul nem 2-3%. 80% esetén is 62% a dupla siker esélye, majdnem 2/3. És nem csak ezt negálja. Lényegében 24 AV ellen nincs használható veres ATGM.
  • Kaeblo
    #2720
    Vedd figyelembe azt is, hogy ez a verzió soha nem volt véglegesnek szánva. Szerintem a Maglach pl úgy keletkezhetett, hogy: " Na hát kéne valami új, hmm elite recon + atgm még nem volt. Ok, akkor itt a spetz gru 30 pont, akkor ez most legyen öttel több, beírom a ticketbe, hogy ezt még azért meg kell nézni később, mert kicsit OP egyelőre. "

    Én nem gondolom, hogy 200 pontért olyan hatalmas probléma lesz a merkava. Az esetek nagy részében nem talál mint két missile, tényleg nagyon ritka, hogy egy superheavy lemenjen full hprol szemből. Most az hogy 100ból 2-3 alkalommal bejön nem game breaking. (tudom hogy az elméleti valószínűsége 25% felett van, de az esetek többségében már alapból sebzett a tank mire odaér a repülő szóval pont nem az az 1 hp fog számítani, gyakorlatilag rosszul játszik az ember, ha gyakran full hps tankokat szembe lőnek repülővel)

    Az AIM7es témát most nem követtem.
  • molnibalage83
    #2719
    Ööö, ha nekem és cirka 50 fórumozónak egyből az, akkor nekik is illene annak lenni.

    A Specz GRU 35 CP. Egy hasonló recon unitnak egy baszottt durva ATGM-mel azono árat adnak. Mennyire kell vaknak lenni ehhez...?

    A 24FAV hatását ennyire nem látják, mikor örökké fennáló probléma az AGM suicide...? Ez meg a top tier AGM gépek két találatát is kíbírja max HP-n. Mennyire kell vaknak lenni ennek fel nem ismeréséhez főleg úgy, hogy ez már volt Chally 2-nél beta alatt...?

    A gépek idióta loadoutjai?

    Az AIM-7F/M problémát, ha ötször nem posztoltam már nekik, akkor egyszer sem.

    stb, stb...

    Ez nem egy hiba. Koncepcionális hibák mellett egy rakás más probléma.
  • Kaeblo
    #2718
    Nem feltetlenul trivialis feladat 100 egysegnek kiosztani a statokat elsore jol, plusz meg rabalance-olni a meglevoket is.
    Gondolj bele, hogy leulsz a gep ele, ott van 2500 stat amit ki kell osztanod, ugy hogy gondolj az osszes szituaciora meg a mar meglevo egysegekre is. Szerintem ertheto, hogy hibaznak.
  • molnibalage83
    #2717
    A szomorú az, hogy a fejlesztők ennyire nem látják azt, hogy mi mennyire tud szar lenni...? A saját gyermekük legalapvetőbb játékmechanikáját nem fogják fel...?
  • Kaeblo
    #2716
    Pontosan azt irta MadMat, amit en is sejtettem, hogy nem is a vegleges verziot jatszottak es meg tovabbra is lesznek changek. En elore nem aggodok, a modellek tetszenek, az uj egysegek is (Merkava + grenade launcher eddig a kedvencem), a statokat meg majd meglatjuk ha kijott a dlc.
  • molnibalage83
    #2715
    Hoppá, hoppá.
  • molnibalage83
    #2714
    Yes, it will be included in the major balance patch coming alongside the Nation Pack's release.
    Recon APCs such as the V-150, BTR-40, ... will be re-roled from "Recon vehicle" to "Recon transport".

    Ez jobban érdekel talán, mint az Izrael DLC.

    Micsoda pubstompot lehet majd tolni a release után. Beáll majd négy haver a vörös oldalra és várja az IDF-es játékosokat...
  • molnibalage83
    #2713
    Valami lesz. Nagyon kíváncsi vagyok.
    Én ezt a listát írtam.

    Ez alapján az USA AIR tab-at kurvára át kellene dolgozni (meg amúgy is), mert ez egy vicc így.

    Akkor AIM-7F és AIM-7M elnevezést még mindig nem oldották meg, hogy ezek külön rakéták legyenek..? Ha 40%-ra nerfelik le az USA F-15-öt, akkor kardántengellyel kellene pofáncsapni őket.

    A 160 mm-es mortat is, ha 120 mm sebességgel fog üzemelni, akkor welome in the new artyspam era fog jönni. 6HE-s cucc... A 105/122 mm arty még inkább a lószar kategória lesz.

    Néha az az érzése, hogy szellemi hadirokkantak fejlesztik ezt a játékot...
  • molnibalage83
    #2712
    Nem csak balansz dolgok vannak, félelemetes ökörségek. Az AIR tab fele nettó hülyeség vagy balance vagy valós képességek szempontjából.
  • Kaeblo
    #2711
    Azert ez meg nem a vegleges verzio. 2 het alatt meg sok minden valtozhat.
  • molnibalage83
    #2710
    Akkor balansz hibákat látok, hogy kiszakítja a falat...
  • molnibalage83
    #2709
    Ez volt a livestream.
  • molnibalage83
    #2708
    Ha tényleg ez lesz a Merkava, akkor ez így vicces. totál OP. 3x 30AP HEAT kell a kinyíráshoz. Az egyetlen top tier tank, ami nem nyírható ki öngyilkos módon 30AP AGM-mel... Ok, a SAV 7, de ezt ki nem szarja le?

    Azt ATGM range is vicces, ennyi erővel az összes TOW lehetne 2800 méteres és a Konkurs is...
  • molnibalage83
    #2707
    DB-hez, ha éppen nem vagy otthon. :)
  • Kaeblo
    #2706
    Oktober 4. link
    Utoljára szerkesztette: Kaeblo, 2016.09.16. 13:07:36
  • molnibalage83
    #2705
    Csak beta anyag, 2 héttel megjelenés előtt lesz hivatalos poszt.
  • Kaeblo
    #2704
    Új unit preview


    Plusz már a steamDB-ben is készülődik valami
    Utoljára szerkesztette: Kaeblo, 2016.09.14. 17:39:06
  • molnibalage83
    #2703
    Új patch, Gjöll is back.
  • molnibalage83
    #2702
    Igen, mostanában kezdtem megint, de nem viszam azért túlzsába, mert mást is csinálok. Egy klán vagy mittomén mi 10 v 10 tactical szervert üzemeltet, és van pre 1980 gamma is. Sikerült sima lobbiban is tolni egy olyat. Jó volt.
  • DonC
    #2701
    mármint a steam könyvtárból... :D
  • DonC
    #2700
    tolod még ezt a game-t molni? lehet letöltöm, kedvet kaptam.. :)
  • molnibalage83
    #2699
    Még preview
  • molnibalage83
    #2698
    Igen, több tízezer ember vette meg, ezért döntöttek további DLC mellett, mert igazi aranybánya.

    Más.
    Tactical era szerverekbe nincs kedve jönni valakinek? Vagy csak simán era gémet tolni?
  • molnibalage83
    #2697
    Még, no.3..
  • Porta
    #2696
    az eugen honlapján van egy mondat hogy jelenleg két játékot fejlesztenek.
    gondolod megveszek 60-100 ezren a DLCket ? szerintem ha egy 0val kevesebben veszik meg már annak is örülnének
  • molnibalage83
    #2695
    Israel preview 2.
  • molnibalage83
    #2694
    Ki mondta, hogy van új játék? :) A WG4 lehet, hogy csak egy poén volt az AoA kapcsán...

    Ahogy rákattantak a naton packekre és további megpatchekbe és úgy érzem, hogy a RD még egy darabig el lesz... Ezekből minimális munkával szakíthatnak iszonyatos pénzeket. 10 EUR-t mindeki kifiez, csakhogy esetleg kirpóbálja 1-2 játékra ezeket. A nationok egységeink nagy része carbon copy, nem kell új 3D modell sem. 2 ember lefejlesztei a statokkal együtt és eladnak belőle 60-100 ezer DLC-t. Számold ki. Aranybánya ahhoz képest, hogy a 3 mega DLC-t ingyen kellett csinálni...
  • Porta
    #2693
    új játékról nincs valami hir?
  • molnibalage83
    #2692
    Ki melyiket használja?
    Ezek közül?
  • molnibalage83
    #2691
    Láttam, hogy 45k pontos 10 v 10 szervert csináltatok. Hogyan lehet szervert csinálni? Ha más nem, akkor én megpróbálnám az '80s 10 v 10-et csak kicsit más pont beállítással.