2881
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    Szu-27M. Elite XP-vel eszméletlen gyakran talán két rakéta. 80% felett van a CTH. Nem véletlen hivják insta tank removernek a fórumon. 85%-kal a két siker esélye 72% ami bocsika, de rohadtul nem 2-3%. 80% esetén is 62% a dupla siker esélye, majdnem 2/3. És nem csak ezt negálja. Lényegében 24 AV ellen nincs használható veres ATGM.
  • Kaeblo
    Vedd figyelembe azt is, hogy ez a verzió soha nem volt véglegesnek szánva. Szerintem a Maglach pl úgy keletkezhetett, hogy: " Na hát kéne valami új, hmm elite recon + atgm még nem volt. Ok, akkor itt a spetz gru 30 pont, akkor ez most legyen öttel több, beírom a ticketbe, hogy ezt még azért meg kell nézni később, mert kicsit OP egyelőre. "

Én nem gondolom, hogy 200 pontért olyan hatalmas probléma lesz a merkava. Az esetek nagy részében nem talál mint két missile, tényleg nagyon ritka, hogy egy superheavy lemenjen full hprol szemből. Most az hogy 100ból 2-3 alkalommal bejön nem game breaking. (tudom hogy az elméleti valószínűsége 25% felett van, de az esetek többségében már alapból sebzett a tank mire odaér a repülő szóval pont nem az az 1 hp fog számítani, gyakorlatilag rosszul játszik az ember, ha gyakran full hps tankokat szembe lőnek repülővel)

Az AIM7es témát most nem követtem.
  • molnibalage83
    Ööö, ha nekem és cirka 50 fórumozónak egyből az, akkor nekik is illene annak lenni.

A Specz GRU 35 CP. Egy hasonló recon unitnak egy baszottt durva ATGM-mel azono árat adnak. Mennyire kell vaknak lenni ehhez...?

A 24FAV hatását ennyire nem látják, mikor örökké fennáló probléma az AGM suicide...? Ez meg a top tier AGM gépek két találatát is kíbírja max HP-n. Mennyire kell vaknak lenni ennek fel nem ismeréséhez főleg úgy, hogy ez már volt Chally 2-nél beta alatt...?

A gépek idióta loadoutjai?

Az AIM-7F/M problémát, ha ötször nem posztoltam már nekik, akkor egyszer sem.

stb, stb...

Ez nem egy hiba. Koncepcionális hibák mellett egy rakás más probléma.
  • Kaeblo
    Nem feltetlenul trivialis feladat 100 egysegnek kiosztani a statokat elsore jol, plusz meg rabalance-olni a meglevoket is.
    Gondolj bele, hogy leulsz a gep ele, ott van 2500 stat amit ki kell osztanod, ugy hogy gondolj az osszes szituaciora meg a mar meglevo egysegekre is. Szerintem ertheto, hogy hibaznak.
  • molnibalage83
    A szomorú az, hogy a fejlesztők ennyire nem látják azt, hogy mi mennyire tud szar lenni...? A saját gyermekük legalapvetőbb játékmechanikáját nem fogják fel...?
  • Kaeblo
    Pontosan azt irta MadMat, amit en is sejtettem, hogy nem is a vegleges verziot jatszottak es meg tovabbra is lesznek changek. En elore nem aggodok, a modellek tetszenek, az uj egysegek is (Merkava + grenade launcher eddig a kedvencem), a statokat meg majd meglatjuk ha kijott a dlc.
  • molnibalage83
    Hoppá, hoppá.
  • molnibalage83
    Yes, it will be included in the major balance patch coming alongside the Nation Pack's release.
    Recon APCs such as the V-150, BTR-40, ... will be re-roled from "Recon vehicle" to "Recon transport".

Ez jobban érdekel talán, mint az Izrael DLC.

Micsoda pubstompot lehet majd tolni a release után. Beáll majd négy haver a vörös oldalra és várja az IDF-es játékosokat...
  • molnibalage83
    Valami lesz. Nagyon kíváncsi vagyok.
    Én ezt a listát írtam.

Ez alapján az USA AIR tab-at kurvára át kellene dolgozni (meg amúgy is), mert ez egy vicc így.

Akkor AIM-7F és AIM-7M elnevezést még mindig nem oldották meg, hogy ezek külön rakéták legyenek..? Ha 40%-ra nerfelik le az USA F-15-öt, akkor kardántengellyel kellene pofáncsapni őket.

A 160 mm-es mortat is, ha 120 mm sebességgel fog üzemelni, akkor welome in the new artyspam era fog jönni. 6HE-s cucc... A 105/122 mm arty még inkább a lószar kategória lesz.

Néha az az érzése, hogy szellemi hadirokkantak fejlesztik ezt a játékot...
  • molnibalage83
    Nem csak balansz dolgok vannak, félelemetes ökörségek. Az AIR tab fele nettó hülyeség vagy balance vagy valós képességek szempontjából.
  • Kaeblo
    Azert ez meg nem a vegleges verzio. 2 het alatt meg sok minden valtozhat.
  • molnibalage83
    Akkor balansz hibákat látok, hogy kiszakítja a falat...
  • molnibalage83
    Ez volt a livestream.
  • molnibalage83
    Ha tényleg ez lesz a Merkava, akkor ez így vicces. totál OP. 3x 30AP HEAT kell a kinyíráshoz. Az egyetlen top tier tank, ami nem nyírható ki öngyilkos módon 30AP AGM-mel... Ok, a SAV 7, de ezt ki nem szarja le?

Azt ATGM range is vicces, ennyi erővel az összes TOW lehetne 2800 méteres és a Konkurs is...
  • molnibalage83
    DB-hez, ha éppen nem vagy otthon. :)
  • Kaeblo
    Oktober 4. link
    Utoljára szerkesztette: Kaeblo, 2016.09.16. 13:07:36
  • molnibalage83
    Csak beta anyag, 2 héttel megjelenés előtt lesz hivatalos poszt.
  • Kaeblo
    Új unit preview

Plusz már a steamDB-ben is készülődik valami
    Utoljára szerkesztette: Kaeblo, 2016.09.14. 17:39:06
  • molnibalage83
    Új patch, Gjöll is back.
  • molnibalage83
    Igen, mostanában kezdtem megint, de nem viszam azért túlzsába, mert mást is csinálok. Egy klán vagy mittomén mi 10 v 10 tactical szervert üzemeltet, és van pre 1980 gamma is. Sikerült sima lobbiban is tolni egy olyat. Jó volt.
  • DonC
    mármint a steam könyvtárból... :D
  • DonC
    tolod még ezt a game-t molni? lehet letöltöm, kedvet kaptam.. :)
  • molnibalage83
    Még preview
  • molnibalage83
    Igen, több tízezer ember vette meg, ezért döntöttek további DLC mellett, mert igazi aranybánya.

Más.
    Tactical era szerverekbe nincs kedve jönni valakinek? Vagy csak simán era gémet tolni?
  • molnibalage83
    Még, no.3..
  • Porta
    az eugen honlapján van egy mondat hogy jelenleg két játékot fejlesztenek.
    gondolod megveszek 60-100 ezren a DLCket ? szerintem ha egy 0val kevesebben veszik meg már annak is örülnének
  • molnibalage83
    Israel preview 2.
  • molnibalage83
    Ki mondta, hogy van új játék? :) A WG4 lehet, hogy csak egy poén volt az AoA kapcsán...

Ahogy rákattantak a naton packekre és további megpatchekbe és úgy érzem, hogy a RD még egy darabig el lesz... Ezekből minimális munkával szakíthatnak iszonyatos pénzeket. 10 EUR-t mindeki kifiez, csakhogy esetleg kirpóbálja 1-2 játékra ezeket. A nationok egységeink nagy része carbon copy, nem kell új 3D modell sem. 2 ember lefejlesztei a statokkal együtt és eladnak belőle 60-100 ezer DLC-t. Számold ki. Aranybánya ahhoz képest, hogy a 3 mega DLC-t ingyen kellett csinálni...
  • Porta
    új játékról nincs valami hir?
  • molnibalage83
    Ki melyiket használja?
    Ezek közül?
  • molnibalage83
    Láttam, hogy 45k pontos 10 v 10 szervert csináltatok. Hogyan lehet szervert csinálni? Ha más nem, akkor én megpróbálnám az '80s 10 v 10-et csak kicsit más pont beállítással.
  • molnibalage83
    C cat tactical szerver kettő megy, folyamatos, állandóan játszanak, de general pre '80s lobbyba nem jönnek az emberek. A franc sem érti ezt a sok fura játékost...
  • molnibalage83
    Harckocsi optika változások. Egységesítés.
  • molnibalage83
    Online DB.
    Sajnos nem teljesen aktuális, de ha éppen nincs otthon az ember és fórumozik. :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.25. 17:29:28
  • molnibalage83
    Köv patch balance változasai IFV / APC terén.
  • molnibalage83
    Izrael preview.
  • molnibalage83
    Valojaban az osszes nswp orszag szárazföldi ereje vicc volt a szovjet és jenki szinttel osszemerve. A nswp orszagok t55am és t72 valtozatait hulyere pofoztak volna az M1IP, M1A1 és Leo2 valtozatok. Az itow és Tow2 reggelrie megette volna oket. A szovjetek mellett az nswp orszagok szintej legtobbszor a segedcsapatok szintjen volt. Es ez csak a techinka. A magyar lovesz kikepzesre 2x30 db losszerrel kapott kiképzést. A szojet meg egy 1000 darabos rakasszal lőtt...

Az osszes nswp orszag rohejesen felul van modellezve a valosaghoz kepest...
  • Di_Natale
    Annyira nem vagyok jártas, hogy a valóságban Kína és Észak-Korea milyen kaliberű egységekkel rendelkezik, de személy szerint örülök, hogy bekerültek. Még nem játszok a játékkal, de én egyértelműen a Keleti blokkot favorizálom, itt legalább esélyem lesz hátsóba rúgni a kihasználó nyugati hatalmakat.

Személyes sértésnek fogom venni, ha a román egységeket játszhatóvá fogják tenni, úgy tudom mi magyarok már kifejezetten a 3. világháborúra rendezkedtünk be, míg ők a Fekete-tengeren hűsöltek.
  • molnibalage83
    Ha belek kerülnek, akkor sincs értelme. Totál fantasy egységek fognak rohangálni ott is, ahogy Kína és DRPK esetén is, hogy legyen minimális esélyük. Így se játszik senki DRPK, de még RD deckkel sem.

Sajnos engedtek a populista idióta követeléseknek. Az ALB timeframe sokkal jobb volt.
  • Di_Natale
    A Holland nemzeti pakk előtti találgatásokra utaltam. Egyesek kész tényként kezelték a Next Wargame-t. Amúgy nem értem minek tették bele Izraelt, teljesen hülyén fog kinézni ahogy a koreai/japán dzsungelben megjelenik a Merkava, nem? :D Jobb lett volna külön játékot szentelni ezeknek a frakcióknak (Irán, Irak, Egyiptom, Izrael), mert ugye csak idő kérdése, de a későbbiekben belefognak kerülni.