2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Kacyking
    #2770
    Nem nevezném OP-nak. Pl lengyel vs finn elég közeli meccs lenne. Lengyeleknek jobbak a tankjaik, repülőik(itt különösen nagy az előny egyedül vadászban jobbak a finnek) és helikoptereik. A finn gyalogság kicsivel jobb főleg a modernebb vállról indítható kurvaanyádok miatt. A support rész vegyes van amiben az egyik van amiben a másik jobb. Csöves tüzérségben meg mindkettő gyenge. A járműveknél van TOW2-a finneknél de ennyi. Egyedül a finn recon rész ami kiemelkedően jó.
  • molnibalage83
    #2769
    Tegnap egy tök jó tactical volt nekem is, 500 CP keződvel. A 300CP túl kevés.

    A minorok szokás szerint nevetségesen OP egységeket kaptak. Finneneket mérjétek össze a lengyelekkel és fakadjatok sírva, hogy mennyire OP a finn nemzet...
  • DonC
    #2768
    nah ez a patch nem rossz, este rá is nézek a játékra..

    mostanában low income szervereket toltam 10/10 :) kezd megtetszeni, főleg mivel ott az emberek elkezdenek gondolkodni.
  • molnibalage83
    #2767
    Patch
  • molnibalage83
    #2766
    10 EUR a pack.
  • molnibalage83
    #2765
    Holnap gyün a két kieg és a hozzá mellé balance patch is.
  • molnibalage83
    #2764
    SOVKOR, game over és az RD kap valami buffolást.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.11.28. 14:11:12
  • molnibalage83
    #2763
    Semelyik fedezék nem pusztítható hiába dől ki néhány fa meg bontódik le épület.

    Az erdőben történő harcolás tiszta szerencsejáték és mikromendzsment. Alapvetően a gyalogásg menjen elöl és utána a járművek. Ha ellen járműbe akadsz, akkor a max. sebzés korlátos, míg az AP a távolsággal csökken.

    Ráadásul a játék akkor fos, hogy expolit van benne. Ha a gyalogság gyalogságra lő, akkor automatikusan nem használja az RPG / ATGM fegyvereket, ha bejön lőtávba jármű, manuálisan kell kijelölni a célt...

    Erdőben a CEV 728 félelmetsen erős, de akkora tűzereje van, hogy saját csapatot megfektethez közelharcban a 8HE-s löveg. Az MBT-70 elég erős 5HE löveggel és autocannonal.

    A lángszórós tank csak arra jó, hogy kikergesd vele a város széléről az ellen gyalogságot akár vakon lőve is - kicsit terül magától is napalm - aztán befoglalhatod. Ráadásul a füst utána blokkolja a LOS-t.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.11.24. 12:42:02
  • Porta
    #2762
    őhm izé a bombákkal kapcsolatban. van olyan ami eltünteti az erdőt fedezéket? vagy az az csak optikai csalódás?

    ti hogy szoktatok az erdőben harcolni? a flame tanknak van valami értelme?
  • molnibalage83
    #2761
    Új koalíciók.
  • molnibalage83
    #2760
    Lesz stream a két új veres nemzetről.
  • molnibalage83
    #2759
    Red pack preview.
  • molnibalage83
    #2758
    Új 10 v 10 map.
  • molnibalage83
    #2757
    EE 2 EUR-ért.
  • kanesoban
    #2756
    Red Dragon-t játszanék valamelyik este a hosszú hétvégén ha valakinek van kedve.
  • molnibalage83
    #2755
    ALB-t tolja még valaki?
  • molnibalage83
    #2754
    Van, de senki nem használja...
  • Porta
    #2753
    van valami steam közösség ahol magyar játékosok vannak?
  • molnibalage83
    #2752
    Ez a szokásos noob vs stackers meccs. Semmi különös, én is csináltam már ilyet MANPAD-dal. Kétéltű szállító jármű és SEADelhetetlen.
  • Di_Natale
    #2751
    Találtam egy nagyon érdekes videót, csak nézd meg!

  • molnibalage83
    #2750
    Patch.
  • molnibalage83
    #2749
    Balance patch közeleg.
  • molnibalage83
    #2748
    Hétvégén valaki? Szpencnyaz? Ranger? Többiek?

    A változtatások közül az exceptional recon range kitolása nagyon pozitív, végre van valódi értéke ezeknek is.
  • molnibalage83
    #2747
    Érdekes lett a NATO B Mech.


    Van 27 AP földön 2975 m távval.
    Van LGB platfrom.
    Napalm és cluster arty.
    26 AP-s inf ATGM.


    Az izraeli M60 +5CP-ért +2AP és +2FAV. az M60A3-hoz képest. Á, kicsit sem OP...


    Merkava IIB. A M1IP áráért +1FAV, +1TAV. Á, ez sem OP...



    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.07. 00:41:37
  • molnibalage83
    #2746
    Már hogyne lenne, egy rakás. Nem értem ennek a kommentnek a lényegét...
  • Sith
    #2745
    Értem értem hogy kicsi az esély rá, de szerintem nagy csoda nem kéne... most marha lusta vagyok utána nézni, de nem nagyon hiszem hogy a felsorolt hadseregekben lenne (volt) olyan jármű ami jelenleg nem szerepelne a játékban.
  • molnibalage83
    #2744
    A mortar supply cost is egy vicc. 20%-kal olcsóbb a supplyja, mikor folyamatosan arról megy n+1 thread, hogy

    1. 120 mm mortar spam nagyon komoly probléma
    2. A régi 105/122 mm artyt senki nem használja. Ugyanazon HE-vel olcsóbb (!) vagy ugyanannyiba kerül a 120 mm mortar csak a range értéke kisebb, amit mindenki leszar...

    Eguen képes fullba tolni a kretént...
  • molnibalage83
    #2743
    Az EC mechanized deck elég érdekes lett így. A Marderek bivalyerősek és a nerfelt Marder 2 igazság szerint jobbak. Tankok ellen hiába volt 10 AV szart sem ért, viszont IFV ellen overkill volt. Most, hogy olcsóbb, jobb, met APC és IVF-t így is szarra veri és ugyanolyan jó fire support.

    A LAV-25 30-ba kerül a VHC tab-ban...
  • molnibalage83
    #2742
    Egy IFV-k brutál erősek lettek így. 4-5 FAV is van, a hk-k nem nyírják ki már őket annyira könnyen. Viszont egyeseknél az armor növelés miatt kukázódás van. A LAV-25 így már szart sem ér és a LVTP-7 is gyengébb lett, még a gránátos is...
  • molnibalage83
    #2741
    Vannak komoly balanc problémák.

    A Seahawk 80 CP kisebb AP és kisebb range értékkel. Ok, hogy gyalogos plusz ár amellé nincs, de ez a heli meg inf tab-ban van, AP-t kevesebbet eszik.

    A felderítő gyalogos meg legalább 10-15CP-vel dárágg kell, hogy legyen. Ha mezei regular 5 emberes ATGM lenne, akkor is 30 lenne ennek az ára. Ez meg elite (!), 10 emberes (!!) és felderítő (!!!) VG optikával. Csak "kicsit" OP, főleg 1v1-ben...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.05. 10:09:28
  • molnibalage83
    #2740
    A-Z-T-A-K-U-R-V-A.

    STRV 103B & STRV 103C are amphibious (how have we miss that for so long ?! :shock: )

    Kétéltű közepes tank. Izé..


    Su-27M veterancy reduced from elite to hardened

    Végre nem annyira OP, sokkal kisebb CTH.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.04. 23:39:26
  • molnibalage83
    #2739
    Patch a DLC-vel együtt érkezett.
  • molnibalage83
    #2738
    Hát, ezek esélye elég kérdéses....
  • Sith
    #2737
    Szerintem megvárom az egyiptomi, szír, jordán, líbanoni, iraki deckeket :)
  • molnibalage83
    #2736
    Full IDF unit list.
  • molnibalage83
    #2735
    Emlékeztető, holnap jön a DLC.
  • molnibalage83
    #2734
    Mivel az RD semmilyen szinten nem kompetitív ezért lényegében NSWP és szovjet deck van, és csá. Ehhez képest kék oldalon n+1 életképes koalíció van és rankedben meg aztán főleg.
  • Kaeblo
    #2733
    Nem gyengék a red koaliciók. A probléma az, hogy kevésbé változatosak. Én hamarabb megunom őket, az eszközök jó része orosz red részen. A kék oldal sokkal változatosabb.
  • molnibalage83
    #2732
    Ez attól függ, hogy éppen hány órakor játszol. Mert ha európaiak vannak ébren...
    Az utóbbi 5 ranked játékban eddig egyszer láttam vörösöket...
  • Di_Natale
    #2731
    Valaki elárulná, hogy miért akar mindenki mindenáron Only Blufor csapatokkal játszani? Politikai indíttatásból vagy ennyire gyengék lennének a kommunista frakciók? Szerintem azért East Germany és North Korea nem olyan rossz, sőt!