2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    #2330
    Vasárnap délelőtt vagy 12 felé neked jó? Ha van rá idő, akkor nem armored deckkel is meg lehetne nézni pár protó cucc ellen, mint pl. Mexas. Én hozom majd a szovjet decket, neked első körben egy blueefor A kat armored deck kellene a lent felsorolt hk-kal. A 60-85CP-s kék harckocsikkal kellene összemérni a T-62MV-1-et.
  • molnibalage83
    #2329
    Kint arról megy a vita, hogy a T-62MV-1-et mennyire túlhypolom és a T-80 mennyire jó. Ezeket kellene összereszteni armored deckben másik armored deckkel, ahol jön szembe Leo1A5, Brennus, Leo2, K1, Chieftain Mk10/11-gyel.
  • Kacyking
    #2328
    Milyenekre gondoltál?
  • molnibalage83
    #2327
    Vasárnap újabb harkocsi tesztelésre ráérne valaki?
  • molnibalage83
    #2326
    Mármint? Nekem vagy egy rakás replay elmentve arra az esetre, ha egyszer lenne időm videót összerakni belőle. Mivel nem lehet tekerni a replay-t ezért baromi macerás művelet...

    Ezt még a DLC-k előtt csináltam, ekkor még csak 1280x1024-es monitorom volt...

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.05.26. 22:22:41
  • GreenDomestos
    #2325
    Hmmm...ebből később ki lehetne hozni valami jobbat is.
  • molnibalage83
    #2324
    Naná, mert az LAW RPG egy rakat szar. Emiatt a játék egyik leghasználhatatlanabb elite gyalogosa a Delta Force. Az a shock inf. aminek nincs legalább 18 körüli AP-s RPG-je az szart sem ér. Próbálnád meg ezt shock inf ellen, aminek 24 AP körülije van. Magá azok felkockázzák már a BMPT-t, akkor a BMPT előtt gyalogosnak kell menni.
  • GreenDomestos
    #2323
    Nem is olyan rossz a BMPT...:D
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=447053039
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=447052963
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=447052852

  • molnibalage83
    #2322
    A Gripen FAQ-t időről időre frissítem, ha eza mostani odapalacsintázós eset elül és lesz vizsgálati eredmény és géppótlás és a AG képesség fejlesztésről több kiderül, akkor belekerül. A HT összefoglaló bővítés alatt van, a légvédelmi rendszerek, rávezetések és EW rész bővülni fog. A meglevő részt is kicsit logikusabban átstukturálom és pontosítom. Ez előreláthatólag alsó hangon 10-20% terjedelem bővülést jelent. Otton már nem foglalkozom ezzel, egy percet sem áldozok a szabadidőmből erre, a cégnél levő üres óráimban foglalkozom ezzel. A gigamega szimulátor történelem írás is így készült. El is tartott 9 hónapig, júliús végén kezdtem írni...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.05.20. 16:22:39
  • bgabor911
    #2321
    Jóvanna, én csak most szereztem tudomást róla. Egyébként szerintem érdemes lenne folytatnod a cikkírást HTKA-ra is, elvégre a kommentszekcióból vagy bannolva, ettől még szerintem örömmel publikálnák az újabb cikkeidet.

    Tarkólövés a Gripen cikk 26-os lábjegyzetében volt. :D
  • molnibalage83
    #2320
    Új? 2014 február óta nem írtam semmit a HTKA-ra. Az is egy rövid, alig 10+ oldalas szaúdi F-15-öt éríntő írás volt. Miben volt ez a tarkónlövés és hol? :)
  • bgabor911
    #2319
    Mondtam én már, túl sokat mérgelődsz marhaságokon, teljesen feleslegesen. :D
    Ezen a szakmai szinten már nem a te feladatod a mezei idióták meggyőzése, szerintem ne is foglalkozz velük.

    Sokat elmond a magyar népről, hogy többségüknek azt nem sikerült megtanulnia a vadászgéptender óta eltelt 16 évben, hogy a Gripent azt egy 'P' vel írják. Erre a rétegre aztán teljesen felesleges energiát fecsérelni.

    Olvasom az új cikkedet, szokás szerint nagyon profi, remek olvasmány. Csak legközelebb a tarkólövéses lábjegyzeteket hagyd ki. :D
  • molnibalage83
    #2318
    Mert a fórumban töbször lerepült a gépszíj az idióták miatt. Nincs az egyenlők között egyenlőbb, a fórum szabályok rám is vonatkoznak.
  • bgabor911
    #2317
    Már is olvasom. Amúgy mi a gyíkért vagy bannolva onnan ha ilyen cikkeket írsz nekik?
  • molnibalage83
    #2316
    Itt. Én bannolva vagyok 2016-ig a HTKA-ról ezért gyakorlatilag nem olvasom.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.05.19. 21:55:24
  • bgabor911
    #2315
    Molni, HTK kommentszekciójában sokan utaltak rá hogy van egy új cikked, (gripen beszerzésről talán?) de sehol se találom, hiába kerestem. Mi az és hol érhető el?
  • molnibalage83
    #2314
    Nem bája, hanem egyenesen kiegyensúlyozottá teszi a játékot, mert nincs olyan, hogy fú, csak két vagy egy top tank van és szinte megállíthatatlan. Az öngyiklos AGM géphasználhatnak sincs itt értelme. Az egész játékot nagyságrendileg jobban van balanszolva B/C-ben, még a kikúrt szar minőségű AIR tab-bal is. Az A kat játékban túl sok a fej/írás helyzet. Akinek előbb van szerencséje az győz az adott helyzetben túl sokszor.

    A legutóbbi conquestben tök azonos erőkkel mentünk. Én azt hittem, hogy én voltam béna. Lófaszt. Csak az ADATS 6 indításból volt képes egy találatra. Az ellen tankja meg 3-ból hárommal és mivel az T-72BU-volt az M1A1 semmit sem tehetett. A B/C játékban ilyen nincs. Az A ket egységei teljesen kiegyensúlyozatlanná teték a játékot, ezen nincs mit szépíteni... A top tier arty ankavető pontosság és reakcióidővel 155 milies tűzerővel? Mi a faszom ez hülyeség? Olyat csinálnak ezek, amit a valóságban soha, mert az Eugen baszott lemodellezni azt, amire valóban képesek az új lövegek, hogy eltérő hajtótöltettel ugyanarra a területre 2-3 lövést leadni eltérő csőemelkedéssel úgy, hogy egyszerre csapódjanak be. Helyette adták ezt a nevetségesen OP képességet. Az is kibaszott nagy állatság, hogy csak azért, mert kis lőtávra tüzel az aknavető, akkor pillanatok alatt céloz? Mi a faszom? Arra talán nem érvényes a ballisztika és nem kell számolni.

    Ilyen félelmetes ökörségek ellenére is jó a WG, de ordítóan látszi, hogy néha fogalma nem volt szegény Eugennek, hogy mit és hogyan kellene modellezni...

    A B/C játék másik bája az, hogy van mennyiség. Nem az a harc, hogy kolbászol 2 tank, meg három gyalogos. Megy 8-10 tank, ATGM, légvédelem, stb. Tényéleg azt érzed, hogy itt komoly háború zajlik, van léptéke a dolgonak. Az ALB-ben is ezt érdezted.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.05.18. 22:26:58
  • phylemon
    #2313
    Nekem is sokszor hasznos volt a D. Ma délután is hozott egy halom pontot. És valoban gyors, a cél hogy ő érjen oda először. Most hogy újra rákaptam a játékra, 4v4 szobát csinálok egy 2v2 vagy 3v3 térképen, very low income-val és kicsi kezdővel. Így nem olyan gyors a játék az elején, tudok figyelni. A high income kimerít teljesen, hentelés az egész. Kis csapattal mikrózni a legélvezetesebb. Kár hogy a B és C kat nem népszerű, van valami bája a régebbi nem hightech cuccoknak.
  • molnibalage83
    #2312
    Hát, a 60-70%-ot olyan 1500 méterről tudhatja max morállal. 40*1.32 = 52.8 max távolságot.
  • Kacyking
    #2311
    Kicsit visszolvastam és kénytelen vagyok védelmembe venni a Mi-24-esek becsületét. No nem mindet mert a Mi-24A tényleg egy hulladék, de a Mi-24D egy decens harci szerkezet. Általában elit vagy veterán szinten hozom gyalogossal együtt ugye. Talán az egyik leggyorsabban szállító helikopter a maga 330km/h-ás sebességével és mivel csak "big" ezért simán kenterbe veri a Ch-53-at és társait ugyanis azoknál sokkal gyorsabban száll le.
    Rajta van az egyik kedvenc fegyverem a JakB gépágyú(puska?) amely nagy tűzgyorsasága miatt bármely ellenséges helit levág ha "véletlenül" "összefutnak". Amelynek van egy olyan vicces dolga is, hogy nincs AP-ja így a legnagyobb tankot is nyugodtan lehet vele húzatni. A tűzgyorsaság miatt a sok hit gyakran hazavágja a létfontosságú rendszereket. Gyalogság ellen is tuti.
    Az 57mm-es rakéták azok meg 57mm-es rakéták. Nem szükséges ecsetelnem a hatékonyságukat.
    És ott van a Fleyta. Nos elég lutri rakéta. Menet közben is lő. A magas tapasztalat és a távolságok miatt simán tud 60-70%-os pontosságot.

    De a lényeg. Remek beszivárgó helikopter. Miután lerakja a gyalogosokat elsőként a kiszemelt helyen utána tudja fedezni őket és ha ügyesen használjuk később egy remek gunship. Több meccsnél is az i-re ezekkel az aranyosakkal tettem fel a pontot amikor 2-4 ilyen váratlanul oldalról kisöpri az ellenséges behozási zónát vagy korábban egy gyors rajtaütéssel kinyírni a tüzérséget.

    Egy szó mint száz talán a kedvenc helikopterem a Mi-24D. Egyszerűen remek egy gép.
  • Kacyking
    #2310
    Itt megjegyezném, hogy a Su-25-nek van két jelentős előnye az A-10-el szemben.

    1.) Rengeteg rakéta egy egész harckocsi oszlopot meg lehet semmisíteni vele.
    2.) Infra rakéta. átrepülés közben időnként lelő 1-1 helit sőt még légi-harcba is tud bocsátkozni.

    A legnagyobb hátránya az ára. Az, hogy így valakinek megéri az helyzetfüggő. Én magam továbbra is mig-27 párti vagyok csak airborne deckbe rakok Su-25tT vagy esetleg Su-27M-et. Mindenesetre ha jól van kezelve állítom, hogy borzalmas pusztítást tud véghezvinni. (Egyszer egy gonosz pillanatomban ruszki airborne deckkel 2 Su-25T-vel és 2 Su-24-el kinyírtam egy egész zónányi egységet, nagyon funny volt)
  • molnibalage83
    #2309
    Csak az A-10 hármasával lövöldöz F&F AGM-et. Olyan lassú és olyan jól fordul, hogy a legtöbb légévédelmi rendszer indítási zónáján kívül marad, ha ésszel használod. A Szu-25 meg belemászik minden szarba. Az A-10 km táján már indítja a rakétákat és, ha már ez első indításnál kilkkelsz, hogy forduljon, akkor 2,6 km-nél közelebb nem meg a legközelebbi egyéghez sem, nemhogy a légvédelemhez. Tor, Buk és Osa AKM még elére, de semelyik IR MANAPDA sem még talán a Tunguska sem. A többi viszont mind radaros és kevés kivétellel a AAA is. Párban használva kis térközzel meg a pop up SAM-ra még lőhet is a második A-10.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.05.18. 18:32:15
  • phylemon
    #2308
    Közben értem már mire gondoltál nehéz légvédelem alatt. Lehet hogy a Mstát lecserélem Torra, de le merem fogadni pont akkor lesz szükség rá... Vagy a strelát a Torra esetleg...
  • phylemon
    #2307
    A jenki decket azóta megváltoztattam, bekerült a patriot az avenger helyére.
    Valóban sok helit használok, ez részben megszokás, mert amikor elkezdtem játszani a játékkal, szinte csak ezeket toltam, ebben szereztem tapasztalatot valamennyire. Másrészt pedig úgy szoktam taktikázni, hogy előre küldök gyorsan top gyalogosokat és manpadot a felderítéssel együtt hogy védjék a pozíciót ha tudják, amíg a főerők be nem érkeznek. Ez néha összejön, néha nem... De tuti hogy ha váltanék ifv-n szállított gyalogosra, akkor az ellenfél pont helikkel jönne és előbb elfoglalná a kulcspozíciót. Bad karma.. :) Unload után a heliket hátra vonom és ha netán puha célba futnék akkor eléggé sokkoló az a sok rakétablokk. ATGM-el valóban nem ér sokat.
    A Szu-25T-t még egyszer sem használtam, nemrég tettem be, abból kiindulva hogy a kék oldalon az A-10-et szoktam használni sikerrel. És hát azonos feladatuk van a valóságban. Szóval a vörös tankkillerrel nincs semmi tapasztalatom, lehet kiveszem akkor valami mással helyettesítem.
    A harci heliket szeretem, egy jó felderítéssel mikrózva lehet aratni a tankok között.
    A MiG-29M a cluster bomb miatt van bent, sokszor jó szolgálatot tett már, mikor más nem volt kemény cél ellen. Illetve köztes megoldásnak CAPelni is elmegy. A SEAD pedig... Ha csak egyet teszek be tutira kilövik és mehetek a levesbe... :)
    A vörös deckben van nehéz légvédelem, ott a tunguska, elfogni pedig a Szu-27 meg a MiG-29esek. Igazából annyira jó nem vagyok hogy gyakori legyen az hogy szinte mindenem van. Szárazföldön mindig van annyi pótolni való hogy nem jön össze az hogy van erős légvédelem, erős szárazföldi szárazföldi légvédelem, erős ATGM, nehéztüzérség, etc.
    Valóban csak drága tankom van, néha kiszedték és hoppon maradtam, de néha egymagában is szép aratást végzett kellő légvédelem mellett.
  • molnibalage83
    #2306
    Hú, mindkét deck elég furcsa.

    A jenkiben miért nincs nagy hatótávolságú légvédelem? Én tennék be M1A2-őt. +20 CP-t megér az, hogy megkapd a játék legerősebb harkocsiját és amellé kell még tömegebb vagy kicsit másodvonalasabb hk. Ez ízlés szerint lehet M1A1HA/HC vagy sima M1A1. Én A kat játékban erőtlennek érzem az M1A1-et, 120 CP-ért a 17-es frontpáncél az kevés. Ha csak véletlen közel kerül egy szem mákos '90-es gyalogos, akkor 24 HEAT RPG azonnal szétcincálja. Én M1A2 M1A1HA és M1IP kombóval tolnám és mellé mehet az M60ERA, ha tényleg spam harkocsira van igény, ami pontos, de nem igazán páncélvédett, de elég tűzerővel bír az T-72A és társai ellen.

    Nagyon sok gyalogost viszel helin és sok harci helid van. Ha nem heli spamat és rush-t tolsz, akkor ennek sok értelme szerintem nincs. Ha elite SEAD gépet választasz, akkor inkább legyen az F-4G, még rookie XP-vel is rendszeresen kap ki egy rárepüléssel két célt. 4 rakétával dupla indításokkal nem jön gyakran, de akkor elég durván arat.


    A szovjetnél a Spetznaznál soha nem érettem, hogy mire jó a oltári szar Mi-24. 55 CP egy olyan heliért, ami kb. meghalni jó? Az ATGM-mel soha nem talál el semmit...

    A Szu-25T borzalmas, az SA rakétája kész katasztrófa. Nem véletlenül nem használja a kuya sem. Tegyél be Szu-27M-et. Százszor durvább. 4xKh-29. F&F 3325 méteres range AGM 30 AP-vel. Ha oldalról sikerül a frontra repenni, akkor két top tier tankot szed ki és R-77-tel képes magát megvédeni régebbi vadászok ellen sőt, ellenséges AGM gépek ellen CAP-elni vagy legalább SEAD gépet agyoncsapni. Pont annyiba kerül, mint a szarr sem jó Szu-25T, csak éppen F&F rakétával azonal kifordulhat indulás után és párban használja azokat. Ja, és nem 20% ECM-je van, hanem 50%...

    A MiG-29M, ha anti tank képesség maitt van, akkor Szu-27M mellett nélkülözhető, inkább HE bombernek tegyél be 2xMiG-29S-t vagy 2xSzu-24-et. A két SEAD érdekes választás, de lelked rajta. :)

    BMPT-ből inkább magasabb XP-t ajánlom.

    A lévédelem furcsa, nincs nehéz légvédelem mikor csak drága tankod van és CAP vadász meg semmi? Mi védi akkor meg őket?

    Itt is kicsit sok a heli, de úgy látszik, hogy te helisebb van, mint én.

    A tankoknál T-72BU + T-72B/B1 + bármi kombót javaslok, de ez így nagyon furcsa, mert nincs olcsóbb hk-d. Értelmesen használva a T-72B ATGM + löveg váltással minden kék közepes harkocsit zárójelbe teszi 85CP árkategóriáig, ha nincs találat miatt meghibásodás. M1IP tűzereje kevés. 2100 méternél a 15 AP vs 15 AV, mikor a T-72B/B1 lövege ver 19 AP-t. És a B-n ott van a 22 AP HEAT ATGM. Eh... K1 kicsivel erősebb, ott +1AP van a magasabb range miatt. A Chieftain Mk.11 veszélyes lehet első találat esetén, mert 19 AP-ja van. Viszotn a 6 RoF nagyon alacsony. A francsia AMX-40-nél dettó ez van. 19 AP-s löveg, de ha elsőre nem talált, akkor baj van, mert a 12 AV semmitől sem véd a T-72B/B1 ellen.
  • phylemon
    #2305
    Ha már itt nem tudom megjeleníteni akkor legyen link:
    http://i134.photobucket.com/albums/q85/tusaimilan/deck2_zpsu9gtsxc3.jpg
    http://i134.photobucket.com/albums/q85/tusaimilan/deck1_zps0pgtif3j.jpg
  • molnibalage83
    #2304
    Nekem gépre lementi a Steam png-be oszt onnona töltem fel. A Steam accountról való linkeléssel nekem is gondjaim vannak.

    Más. A lengyel deck mi a túróra jó? Komolyan mondom, hogy egy kalap szar a deck. Hiába van Twardy meg csúcs Nyeva, mikor a Dana nem top tier arty, csigalassú. Aknavető meg nincs. Gyakorlatilag nincs fire support a deckben. Vicc... A légierő egy kalap szar, semmire sem jó. A keletnémet deck hozzájuk képest űberbrutál.
  • phylemon
    #2303
    Hogy a f***ba kell itt képet feltölteni, se közvetlenül, se photobucketről URL linkkel nem megy....
  • phylemon
    #2302
    Ez az én általános deckem. Néha az Uragan helyett Smerch is szokott lenni. Jók ezek az orosz cuccok nagyon, de valahogy a gyengébbnek tűnő jenki deckkel valahogy jobban szoktak sikerülni a játékok.




    Utoljára szerkesztette: phylemon, 2015.05.17. 21:56:00
  • Kacyking
    #2301
    Erdei harcban általában nem egyszerre érnek oda a cuccok. Az erdő és a rejtett domborzat eléggé lelassítja az egységeket méghozzá különböző sebességre így az erdő nagy büdös közepén álló 2-es csoportokban csatárláncban álló cuccoknak sorban érkeznek. Így szépen sorban megsemmisülnek mivel az első néhány lövedéktől már stunnolódna kis legyenek akármilyen elitek. Bár tény, hogy az elitgyalogoshoz kell némi szerencse (mondjuk sima move-al vannak küldve) , de a shockost 1:1 arányban veri.
  • molnibalage83
    #2300
    Hogyan? A gyalogos reconnal és RPG-vel nálam mindig előbb tüzelt, mint ezek a szutykok és, ha még a gyalogság megy elől, még akkor is néha gyorsabb az RPG...
  • Kacyking
    #2299
    Én a VHC szekciót főleg gyalogság ellen használom illetve kisebb egységek megsemmisítésére esetleg close range meglepetésnek heliknek.
    Egyszerűen brutális amit a ZSU-57 tud művelni az ellenséges gyalogsággal az erdőben. 2db olyan és ott az elit gyalog sem jut át 2-3 slot alatt.
    A btr-152 csak kísérleti jelleggel van benn. Egyik meccsünkben piszokmód megszívatták azokkal a kis szarokkal az egyik csapattársamat. Nem akarok neveket mondani, de Nortzul volt az. Szóval rengeteg olyan kis izét bespammoltak és csúnyán átviharzottak rajta. Ezért gondoltam kipróbálom, de egyenlőre nem vagyok meggyőzve az értékét illetően. Bár tömeges használattal ez is jó. (De mi nem?)
    A Afgansky meg olyan egység volt amit mindig is akartam használni valamilyen rejtett indíttatásból és mostanában próbálgattam és kifejezetten megtetszettek. Gyalogság és kisebb egységek ellen remek helikre és repülőkre is zavaró. Meg ha egy promettel is le tudtam lőni egy tigris HAD-ot akkor ezekkel simán megy. A zhalo meg csak úgy van nem volt jobb ötletem amikor összeraktam a decket, de még egyszer sem használtam szóval lehet csere lesz.

    Részemről a légvédelem ha lehet mindig a nehéz-közép- radar nélküli valami hármasban mozog. Időnként ezen változtatok például ha nincs nehézlégvédelem vagy elég sok infrás gyalogos van pl kelet-német.
  • molnibalage83
    #2298
    Akkor sorban. :)

    Az Sovkor VHC egységei. Egyik sem jó semmire, még a B IFV-k is halomra lövik őket A -kategóriában, nemhogy az legjobb IFV-k vagy a Combat és Marder 2. Nem értem, hogy miért nem 155 milis tüzérséget használsz. Jól tud füstölni és barrage előkészítésre is megfelel morált lezúzni. Még, ha nagyon ritkán hívom be, akkor is inkább azt tenném be.


    Második deckben miért van Sztrela-10 és Osa-AKM együtt? Mindkettő kétéltű, mindkettőn sok rakéta van újratöltés előtt. Ok, hogy az egyik SEAD immúnis, csak az OSA AKM az dual role, mert 3500/2800 range értéke van. Az Osza egyébként alig használt egység a többi játékos által. Az Afganski mire jó? Egy ideig próbáltam használni, de a BMPT önmagában elég volt mindig.


    A harmadik deck az B kat? Vagy miért ilyen harkocsik és egységek vannak benne?


    A negyedik deck a C kat decknek tűnik, ha az, akkor semmi. :)


    Az ötödik deck az mixed B cat BLUEFOR?


    A 6. US deck érthető, kivéve az F-4S. Mire jó a napalm gép? Én már emberemlékezet óta nem használok olyat, inkább tennék be bármi mást, A-6A, F-117, bármit.


    A keletnémet VHC tab is rejtély. Inkább hasznélnék legolcsóbb spam hk-t, mint azt. A légvédelmi egyésgekből a mennyiség helyett a minőségre gyúrnék.
  • molnibalage83
    #2297
    A deckjeid egy részét nagyon nem értem. A név helyére hogyan kerültek zászlók?
  • molnibalage83
    #2296
    Helikopter alatt mit értesz, harci helikoptert, amin van rakéta, ágyú és ATGM is? A szinte minden kék deckben van olcsó spammelhető ATGM heli, HOT II vagy a sokkal jobb TOW2 platfromal.

    A motorized decket és a szállító helis gyalogságot nem értem. Egyszerűen a helikopter olyan plusz költség, ami számomra nevetségessé teszi az egészet. Veszek egy 20-30-ba kerülő gyalogot 15-25-be kerülő helin, aminek semmi harcértéke nincs sőt, destructionban még SAM feedelésre sem jók, mert csak pontot vesztesz mást nem...

    A mecha deck pusztán tűzerővel képes top tier tankkal is boldogulni akár szemtől szemben is, csak több egység kell hozzá. Legalábbis kék oldalon, ahol van 25/26 AP-s ATGM. Ezt már nem veszik le mellell röhögve a legjobb tankok sem. Tegnap egy balanszolt 4v4 meccsben egész jól szerepelt a NORAD mecha deck. Én öltem a legtöbbet (majdnem 50%) és a veszteségem kisebb volt, mint a 2. legjobban ölő játékosé. Az ADATS-be kicsit beleszerettem a 45% base ACC ellenére. A sokoldalúsága félelmetes, két cardot tettem be.
  • Kacyking
    #2295
    Uhh itt aztán pörgött az élet.
    A mecha spec nekem nem igazán jött be egyetlen kivétel a svédek. Egyszerűen túl lassú nincs helikopter és a legtöbb értelmes gyalogot is kinyírja, motorsrekli spam meg nem az én taktikám. Én sokkal jobban szeretem a motorizáltat. Nagyon mobilis tele elit gyalogossal meg okés tankokkal. (pl múltkor sikerült kimikróznom 2 gyalogos+ 2 Merida kombinációval egy Leo 2A5-öt)

    Itt van néhány kép. Nemrég töröltem az összes deckem szóval még csak sovkor motorizált van közte. Van B és C kat is. Mentünk afféle challange félét, hogy B és C kat deckkel az ellen ami szembe jön. A NATO-s draw lett a többi win.






  • molnibalage83
    #2294
    Hm... Kicsit rákattantam a mecha specializációra, végigpróbálom. Olyan koalíció is vonzó lett hirtelen, amit eddig soha ki sem próbáltam. NORAD, LANDJUT.
  • molnibalage83
    #2293
    Néhány deckem. A Mech B deckkel volt, hogy A kat játékban értem el sikert. B kategóriás játékban nagyon kíváncsi lennék, hogy mit tud, de nem volt rá lehetőségem kipróbálni.









  • molnibalage83
    #2292
    Asganál a hegytetőn levő zónák gyakorlatilag védhetetlenek a város két oldalán. Beteríted rakétás tüzérséggel és minden morálja 0 lesz. Aztán bemegy a saját erő és hent...Csak akkor szabad elfoglalni őket, ha egyből átzúgsz rajta és támadást indítasz onnan. A a környéket nem tudod ellenőrizni, akkor értelmetlen szerintem érte küzedni. A legtöbb játékos ezt nem fogja fel, én meg aratom a pontokat 10 v 10-ben.
  • GreenDomestos
    #2291
    Akkor Szovjeteknél lesz egy kis vérfrissítés. Ha tankokkal támadok, akkor elég durva tömegben. Az T-80UM-et úgy használom ahogy mondtad. A T64B csak kiegészítőnek van. Ők mennek elől, közöttük egy top tier tank, és egy, vagy kettő nehezebb tank. A ZSU-23 meg pont mögéjük kell, hogy lehessen fedezni őket. És persze recon.
    Mondjuk, eddig csak az Asgard közepén, egy alagutas szektort sikerült elfoglalni ilyen módszerrel. Csak ott meg azt nem értem, hogy miért nem védik. Max. 1 top tier tankot odaraknak, azt kész, amit természetesen 7 db tank simán kinyír.

    Köszi a kis elemzést!:D