1294
/Facebook
  • Lacc 88
    #974
    Lehet én értem félre és akkor bocsi, de ugye tudod, hogy csak akkor kapod meg ezeket ha végén leszel benne valamelyik csoportban? Nem teljesen értem, hogy kaphattad meg ha még nincs vége, bár lehet csak félre értettem a megfogalmazást.
  • BoneDragon
    #973
    Pvp season végén kapod meg a cuccokat...
  • zsolt0910
    #972
    De már elértem h mit kell csinálni, ki is írja h current league, de mégsem adja ki.
  • Gábor3
    #971
    A láda alatti szövegre ha rámész, a jutalmaknál alul látod miket kell tenned.
  • zsolt0910
    #970
    Elkezdtem játszani PVP-n,és eljutottam 2%-ig, de csak az aranyat és az ezüstöt kaptam meg. Most mit kéne tennem h megkapjam a többit. És 37-es szintű vok, 294-es az ATTACKS. Bárki aki tudja a választ írjátok már le lécci, mert gyorsan kéne az az armor, mert mindjárt vége van.
  • Quintero
    #969
    Mindegy a kedvencem szóval megveszem. PVP-be meg marad Ghost Rider. De nagyon remélem hogy nem limitált lesz!
  • szolli
    #968
    Megkérdeztem a kinti fórumon, az összes tulaj akinek megvan azt mondta nem jó PVP karakter és nem is használják, saját tapasztalatom nincs sajnos.
  • Quintero
    #967
    PVP-ben azért nincs mert 1000 játékos nyerte meg a kb 3 millióból. Én azért venném meg mert a kedvenc karakterem amúgy szerintem a második legjobb Scrapper Ghost Rider után.
  • szolli
    #966
    Deadpool nem lett jó, minden fórumon ezt írják, nem is nagyon látni PVP-be emiatt, szóval ne lelkesedjetek sztem annyira h majd jön mert nem ér meg 90 cp-t az fix
  • Quintero
    #965
    én is így vagyok hogy Deadpoolra raktam félre de most elmegy Bestiára és Wolverine-re
  • Quintero
    #964
    Much better than Wolverine! That guy's a waste of 90CP! Ezt mondja Deadpool amikor felveszed a csapatodba. Szóval nem hiszem hogy több lenne mint 90 mert akkor miért mondana ilyet :D
  • Lacc 88
    #963
    Most megint az van, hogy csinálhatom a spec-et, pvp-t meg a legutóbbi chapter-t egyszerre. Szinte élni nem lehet a játék miatt :D
  • Lacc 88
    #962
    Az előző spec után farmoltam ezerrel és szerencsére meg tudtam venni Bestiát és Árnymacskát (többiek megvoltak) Sajna így egyenlőre ugrott a Deadpoolra elrakott CP. De agybajt is kapok ha ő is 200 körüli lesz és nem max 90.

  • szolli
    #961
    majd a végén kell 25 arany h átugord az epic bossost, amúgy annyit meg megér ez az új karakter, nem rossz skill-jei vannak
  • Lacc 88
    #960
    Pénz beszél kutya ugat. Ráadásul elég sok CP-be kerül az epic boss feloldása és az utolsó küldetés teljesítése.

  • Rosszcsont32
    #959
    Broatka, azért mert a Soulfinder fejlesztéshez kell 80 iso-8.
    Leethaxel küldök magamnak.
  • Massino
    #958
    Sziasztok!
    Kijött az új spec ops! Volt kb 3-4 napunk pihenni? Gratula a szerkesztőknek, ráadásul a pálya kinézete semmi extrát nem kapott, és még az ellenfeleket is, amiket láttam, eddig halomra öltük előző missiókban. Semmi különlegessége sincsen, igazán várhattak volna még és belevihettek volna egy kis fantáziát!
  • Belkar
    #957
    Oké azt még megérteném hogy azok akik sok pénzt belefektetnek jobbak mint a többiek.

    Viszont az már sokkal idegesítőbb ha 2 ingyenesen játszó azonos szintű játékos között van pár ezer bónuszbeli különbség akkor tök mindegy mit csinálsz úgyis az nyer akinek nagyobb a bónusza :(

    Ez magasabb szinteken is így van?
  • Broafka
    #956
    legyünk pontosak: kinek mennyi a pénze
  • Belkar
    #955
    Ebben a játékban tényleg ilyen szar a pvp? mármint úgy értem hogy nem a skill számít hanem hogy kinek mennyi a bónusza :\

  • Broafka
    #954
    miért akarsz iso-8-at küldeni magadnak ha nincsen spec ops? (eleve magadnak nem tudsz küldeni) nem is értem. Másfelől meg ha nincs spec ops akkor nincs iso-8, és spec ops végén meg el is tűnnek az iso-8-ak
  • Rosszcsont32
    #953
    Szép napot mindenkinek. Végigolvastam a fórumot elejétől a végéig, de arról nem esett szó, hogy ha nincs spec Ops akkor nem lehet iso 8-at küldeni magamnak?
  • Rotcsa
    #952
    Túlságosan felgyorsult ez a játék! Eddig egy spec-op és egy sima story mode- között volt annyi idő, hogy tudtál fejleszteni repülőt, hősöket, némi ezüstöt szerezni, kifejleszteni ezt-azt, és giftelni jó sok energiát, meg mikor mit, hogy ha jön majd a következő story, vagy spec.op, akkor fel legyél pumpálva.
    De most... spec.op, spec. op, pvp season, pvp season, új karakterek egymás után 2 héten belül 2 is..:D Azt ember azt sem tudja, hol áll a feje.

    Sok választása nincs annak, aki most kezdi a játékot:
    Vagy vesz aranyat és nem lesz gondja semmilyen karakterre, vagy nézi, ahogy másoknak megvan és neki meg nincs...:S
  • Quintero
    #951
    az biztos nem komplettek de nekik minden a pénzről nem dolgoznak ingyen meglehet érteni. Főleg ő most 200CP jön Deadpool,Tigra Meg a Spec Ops 5 mindez kp egy hónap. És a Spec Ops-ba mindig új hős kell szóval lehet DP Beast vagy mindkettő ott lesz a deployban.
  • szolli
    #950
    200 cp, fúú elgurult a gyógyszer vkinél :D
  • Okisz
    #949
    Hát ordíts egy nagyot, aztán hátha meghallják! :]
    Egyébként nem.
  • zsolt0910
    #948
    Barátaimat valahogy kibírnám hívni?
  • tonimcfish
    #947
    kittynek jo az a rucija, annak aki tudja használni, mert elsö támadás utána, ha csekkelsz, 3 körig sebezhetetlen, de a shadow izé miatt, ha ütik visszatámad, capitan ww2 be meg alap, nélküle a lábam se teszem be sehova, le dodge l mindnekit, föleg emma +400 skilljeivel:)és visszatámad végig.
  • Okisz
    #946
    Kapitány kb csak azzal a ruhával az igazi. Én Kitty-t nem tudom, de ahogy olvastam, többen meg voltak vele elégedve azzal a rucival.
  • szolli
    #945
    Nov 23-26ig újra elérhetővé teszik Mocking Bird-et de még nem tudni mennyiért.
  • szolli
    #944
    És Kitty Pride a shadowcates verzióba?
  • szolli
    #943
    Amerika kapitánynál érdemes megvenni a ww2es verziót?
  • szolli
    #942
    http://play.dm/k002z

    + 30 iso :-)
  • Broafka
    #941
    változó, attól függ ki kezd, és kit raksz mellé, amúgy könnyen leszedhető
  • szolli
    #940
    Beast erős PVP karakter? Megvan vkinek? Mert angol fórumokon nagyon ajánlgatják.
  • Shillie
    #939
    generális agent, emma új ruhában , kapitány de szerintem veszek majd egy scrapper commander trenchet ha vége a spec opnak.
  • tonimcfish
    #938
    emma alap, és elég jo dr ur is uj ruhájába, generális agent mellé, de capitan se árt.
  • szolli
    #937
    Ki milyen PVP felállásba játszik? Ki milyen karaktereket használ PVP-be?
  • Quintero
    #936
    kösz a linket :D
  • Quintero
    #935
    ja jónak tűnik igazából ezelőtt quicksilvernél volt így de akkor csak kódok voltak és nem volt kép. Igazából nem vágom hogy jön ki idő előtt kép vagy infó föltörik a szervert vagy valami