1294
/Facebook
  • Gábor3
    #934
    http://i.imgur.com/vDsxY.jpg
  • Quintero
    #933
    belinkelnéd?
  • Gábor3
    #932
    Mert már benne van a rendszerbe, csak még nem elérhető. Kép is van róla már a játék közben.
  • Quintero
    #931
    Honnan gondolod tigrát hogy jön?
  • Broafka
    #930
    thx
  • Okisz
    #929
    9-es chapterbe kell kipörgetni.
  • Okisz
    #928
    Tigra lesz a következő karakter és várhatóan egy héten belül jön.
  • Broafka
    #927
    ugyanígy nem találom ezt a Dmg. Amplifiert sem :S
  • Broafka
    #926
    ezt a Widow's Kiss fegyvert hogy lehet megszerezni? elméletileg azt írja, hogy 163-as szinttől van és (vagy, ezt nem tom) deploy dobja. De én egyik helyen se találtam.
  • Gábor3
    #925
    Deadpool még ez évben megvehető lesz ha minden igaz, viszont arról hivatalos információ még nincs, hogy Cable is kapható lesz, csupán sejteni lehet.
  • Broafka
    #924
    hú, hát most nagyon kemény a PvP. folyton összedob a sok pénzes csókákkal, akiknek mindegyik hőse 12-es és az összes high PvP cuccuk megvan.
  • BoneDragon
    #923
    A "jók"-nak ha megnézed már 100 felett van a csatájuk és benne vannak a 0,5%-ba. Szóval kicsi az esély rá. :)
  • Quintero
    #922
    ez a pár nap egyébéként is nehéz mert a jók is 700-ról indulnak és összedobhat velük
  • Quintero
    #921
    valószínüleg igen de ez csak akkor derül ki amikor deadpool-t is kiadják CP-ért akkor gondolom őt is azért árulják majd.
  • Rotcsa
    #920
    Ez a Cable-t is meg lehet majd venni cp-ért? Mert akkor nem töröm magam a pvp-miatt.. :D
  • Broafka
    #919
    pff, ha így majd minden hős előbb-utóbb megszerezhető, akkor lassan tényleg csak az nyer PvP-ben aki előbb kezd, vagy akinek több aranya (pénze) van megvenni az ilyen hülye cuccokat :S
  • Gábor3
    #918
    Tudom, de attól még várom és örülök neki, hogy megtudom majd szerezni.
  • Okisz
    #917
    Jövőre leghamarabb.
  • Gábor3
    #916
    Most olvastam, hogy higanyszálat minimálisan erősítették.

    Én a Spec ops 1-et várom már. Úgy hírlik hamarosan újra elindul, ezáltal Seregély is megnyerhető lesz.
  • Broafka
    #915
    azt reméltem beast jó erős pvp karakter lesz, de hamar megölhető, és annyit nem ad, hogy megérje... egyenlőre. Ha majd ő is kap új ruhát, újabb képességekkel, akkor még jó lehet

    Hát Árnyékot mindenképpen erősíteni kéne, de amúgy Higanyszált se ártana.

    Egyébként Cable elég izmos karakternek tűnik, de nem hiszem, hogy sikerülni fog megszereznem :S
  • Okisz
    #914
    Nem legyengítették, inkább csak másik képességet kapott, meg nem ő kezd már PVP-ben.
    Helytálló a véleményed, sztem is Jean-t még csiszolgatni kellene, pedig a Mind Linken is változtattak meg a Staminanövelésen is.
    Én személy szerint legjobban Black Panther QA-s opciójának örülök.
    Meg megvettem Strange új ruciját is tacticban (meg még egy páran az FB-s fórumról), azt mondják elég izmos karakter lett belőle. Én még nem használtam, energiefogyásban vagyok most.
    És Vasököl új ruciját várom még, mert hiába QA-s lett a Lou képesség, ez még édeskevés, gyengus karakter most már.

    Fegyverek közül ezeket használom én is, és itt még nem történt változás. Még jó, h nem vettem meg se a Chrono-t, se a Qunatum Jumpert. Mindkettőn agyaltam, erre most nerfelték is mindkettőt. Meg a griefet is, már nem healthy, szóval gyengítettek azon is.
  • Gábor3
    #913
    Én személy szerint Póknő, Strange, Hadigép, Vasököl, Párduc és Főnix javításának nagyon örülök. Ciklon az egyetlen akinek szerintem felesleges volt az "All"-t lecserélni "All Enemies"-re, mert nála szerintem minden ember egyből bekapcsolta a 2. erejét, ami védi az ellenfelektől és a jégesőtől is.

    Egyébként ti kiket javítanátok fel?
    Én személy szerint árnyékot, póknőt és főnixet. Az első kettőre mindenképp egy alapos felhúzás, mert így eléggé használhatatlanok, Jean-t pedig kicsit még csiszolnám.

    A fegyvergyengítésekhez nem tudok mit szólni, engem e téren csak a Sudden Support és a Phoenix Flare érint, amihez úgy láttam nem nyúltak. Azon viszont néztem, hogy Amerikát legyengítették.
  • Broafka
    #912
    hát a quantum jumper azért jó vétel volt még így is, de azért úgy, hogy az ügynök nem jön kétszer...

    Ráadásul az volt a jó Mockingbirdben is, hogy lehetett taktikázni, pl nem raktam rá eddig critical insightot pvp-ben a másikra, ha volt amerika kapitány, mert rásóztam egyet, ő visszatámadott, és classt váltottam, és ha szerencsém volt, még tactical insightot is kaptam vele. De így...

    eléggé legyengítetek egy-kettő hőst
  • BoneDragon
    #911
    Én épp ezért nem veszek semmit aranyért, mert úgyis nerfelik.
  • Broafka
    #910
    tök jó, a chrono overdrive-ot is lecsökkentették :S
    még jó, hogy most vettem meg nem rég...
  • BoneDragon
    #909
    Patch notes
  • Gábor3
    #908
    A season 2 mellett fejlesztettek hősöket is.

    Strange megkapta az új ruháját, illetve magát az alapot is fejlesztették. Valamint Warmashina, Főnix, Phanteren is csiszoltak. (azt mondják Vasöklön is, de rajta nem láttam különbséget)
  • Broafka
    #907
    hát változott pár dolog. Amiket észrevettem:
    - Mockingbird már nem vált classt ha counter-attackből támadják.
    - A quantum Jumper már nem duplázza meg az ügynök körét, csak a hősökét (szerintem ez elég szemétség így)
    - új képességek, akiknél most láttam az Dr. Strange.

    de ha van valakinek valami összefoglalója, valami linkje akkor megköszönjük
  • Okisz
    #906
    Itt végre van vmi pontosabb info is. Elvileg így lesz, ahogy Te írtad.

    Ja és megnyílt a PVP 2, de ezt gondolom mindenki tudni fogja, mire idejön ]
  • BoneDragon
    #905
    Szerintem deadpool lesz a 3.
  • szolli
    #904
    Nem akarok hülyeséget mondani de úgy hallottam h Cable lesz a nyerhető PVP karakter, Ultron a fő boss a spec ops 5be és Vision lehet majd megnyerni ott, és egy 3ik új 90 cp-s karaktert is megkell majd venni a spec-ops 5hez

    tessék 50 red iso :-)

    http://play.dm/c002h
  • Broafka
    #903
    az jó, azt most vettem meg. PvP-hez jó lesz szerintem :) (csak nagyon vacak az acc-ja. elég gyakran dodge-olnak az ellenfelek)
  • Massino
    #902
    Köszi az infót, kipróbálom! Azt tudom, h nem esik csak sorsol a játék command pontokat, csak azt hittem, erre is van nagyobb esély valamelyik pályán, ahol gyakoribban adna esetleg.
  • Rotcsa
    #901
    Én Beast-et hallottam. Remélem azért meglesz valaki...
  • Broafka
    #900
    még vége sincs a 4-nek. De remélem se nem Rozsomák, se nem Hulk lesz, mert egyik sincs meg, és mind2 90-es :)
  • Broafka
    #899
    olvasd el még1X mit írtunk...
    régen volt olyan a játékban, hogy úgy mint suppliest (élettöltő formulákat, stb) dobált ki az ellenfelekből random ha megütötted őket. Ezt a funkciót kivették a játékból, most már csak pörgetéssel lehet kapni, az meg, hogy éppen mit ad az szerencse kérdése.
    ajánlom neked a 7. chapter 3. pályáját, szintén 30 energyvel végig lehet vinni, és még xp-t is kapsz (először megölöd vectort, aztán deployozol egyet, egy elég asszem, aztán egy piros nehézséget csinálsz és megölöd Jack O'Lanternt)
  • Rotcsa
    #898
    A spec.op 5 deployainak hőseit tudja valaki?
  • Massino
    #897
    Sziasztok!
    Command pontot szeretnék farmolni, van valakinek ötlete, h hol sorsolhat elég nagy eséllyel a játék boss illetve epicbossnál? Az elektrás pályát ajánlottátok valakinek, én letoltam 5ször, de egy árva pontot sem kaptam, utána a chapter 1, 2es pályáját toltam le rengetegszer, mert ott 30 energiából végig is viszem a pályát, de ott is összesen csak 2 pontot szereztem. 159 lvl vagyok, a farkas prémium pálya kivételével mindenem 5 csillag, szval csak pálya végeken tudok már command pontokat szerezni, tanácstalan vagyok hol mit érdemes erőltetni....
  • BigBlue
    #896
    Mr. Koponya fej megszerezve.. Első Spec Ops karakterem:)
  • cataflam02
    #895
    Aki szövetségeket keres, vagy csak beszélgetni szeretne a játékról.
    Magyar Marvel Avengers Alliance csoport