1294
/Facebook
  • Lacc 88
    #1014
    Annyit sikerült pörgetni vagy goldot is költöttél rá:

  • Bodisadam23
    #1013
    Hamarosan körünkben köszönthetjük Farkas Klonját X 23-at :) Season 5 PVP
  • szolli
    #1012
    Szétver az ideg, 1 kell még mindig és 8x nyitottam az utolsóért, mindegyik olyan volt ami már megvolt, plusz kilőttem a magnetos questeket is :@
  • BigBlue
    #1011
    Bossok utan is kiporoghet box.. es deployoknal is.. je orjitsetek meg :D
  • Rotcsa
    #1010
    Nekem meg árnyék kéne még a magnetoshoz. Phonix már megvan, asszem ő kell még.
    Nagy szemétség,hogyha nem veszem meg, nem ad boxot ez a szemét! Havockot illetően szerintem skipelek majd. csak legyen annyi aranyam.
  • Lacc 88
    #1009
    Én napi egyet nyitok és már megvan 5. Szerencsére csak 1 dupla volt eddig. Nem sietem el, hátha ez jó taktika :D
  • szolli
    #1008
    1 képregény kéne a 8ból és 4x nyitottam egymás után eddig ugyanazt :@
  • szolli
    #1007
    megvettem beast-et dp-t tigrát, phoenixet és árnyékot
    sztem megérte, bár aranyba és cp-be totál lenulláztam magam
    és 7 képregény van meg eddig
  • Rotcsa
    #1006
    Kell a ládás questhez phonix és árnyék. anélkül nem ad ládát.
  • BigBlue
    #1005
    Magnetohoz, nem kell hőst venni.. Magneto feladatai csak megkönnyítik a megszerzését, mert kaptok velük jó pár ládát.. a 8 képregény a fontos..
  • szolli
    #1004
    Na megvan Havok, magnetos képregényből meg 4 van ez eddig. Őt nem tudom h meglesz-e.
  • Rotcsa
    #1003
    Nem tudom, magnetoval még nem voltam. A questet sem tudom folytatni, mert nincs meg hozzá árnyék és phonix.
    Hacock a számok alapján pedig meggyőző lenne, mert elvileg az egyik legerősebb blaster. Erősebb pl, mint hulk, de a tapasztalatok nem ezt mutatják.
  • szolli
    #1002
    Na, túl vagyok jó pár csatán Havokkal, hát nem egy nagy durranás, sőt nem egy erős karakter... Magnetot viszont nem tudom, anti-emma karakternek nézem de ezen kívül használható?
  • szolli
    #1001
    Most azt számolgatom h magneto és havok epic bossos harchoz kell 5 hős, egyik sincs meg, összes költség 411 cp lesz. Megéri-e ez a két karakter ennyit, 411 cp-vel elvileg 7 új hősöm lesz lebontva ~59cő/hős
    hmmm
  • szolli
    #1000
    Shattered: Use Havok's Shattering Punch 3 times - Shattering Punch is Havok's first ability, which applies Melt Armor. Havok is a Team-Up in all Spec Op 6 Missions.

    10 gold to skip
    Reward: 10 Lockboxes and Unlock Mission 2 and Master of Magnetism Sidequests.


    7ik feladat teljesítése után csinálhatod
  • szolli
    #999
    Elvileg akkor jah, bár én is csak ezt hallottam
  • Rotcsa
    #998
    Mi most pontosan ez az új magnetos-dobozokkal teli izé? :D
    Csak akkor lehet megszerezni magnetot, ha megvan Havock?
  • Rotcsa
    #997
    Jaja én is energiát meg cp-t gyűjtök. Elég hardcore lett az év vége
  • Lacc 88
    #996
    Egyenlőre senki nem tud semmit. De jó végre egy kis pihenő. Ráérek CP-t gyűjteni
  • szolli
    #995
    Jó ez az új napi rulett
    http://oi45.tinypic.com/29v16ae.jpg

    50 cp !!

    Az új spec-ops nem tudjátok mikor jön?
  • Rosszcsont32
    #994
    Várható esetleg új karakter mostanában?
  • Rosszcsont32
    #993
    Köszi a választ. Dilemmázok melyik hőst vegyem, nincs még Fáklyám aki erős karakter de nincs egy 90-cp-s hősöm sem, illetve még agyalok a Fenegyereken is... Nem tudok dönteni. Elsősorban pvp-s harcra kellene.Vonzó Kitty első 3 körös védelme is, illetve Vihar csapatrejtése. Megőrülök! Tanácstalan vagyok mint egy kisközség.
  • Broafka
    #992
    ha megvan Cabel akkor igen, ha nem akkor is talán csak úgy, ha azzal a 25 arannyal megveszel vele egy másik hőst, ami kell még az epic bosshoz, amúgy meg... hát, a fene se tudja, szerintem nem
  • Rosszcsont32
    #991
    Érdemes Valkyrre 25 aranyat áldozni? Ahogy elnézem nem akkora játékos...
  • Lacc 88
    #990
    Nem kicsit felbasztam volna magam. Én 2 órán keresztül képtelen voltam az 5%-ot átlépni. Minden győzelemre jutott egy rohadt védekezési vereség. Kibaszott szar az a nyomorult PVP. Rengeteg a hibája
  • Broafka
    #989
    ha nem kezdtem bele volna még1 csatába akkor meg lett volna Cable...
    1660 volt, aztán elkezdtem, kidobott, és 1630-ra ment vissza (1635-nél már 0,5% volt) szerintetek?.......
  • hawkie22
    #988
    NA meglett Cable. Igazán kíváncsi vagyok, milyen jó pvpben, bár ahhoz kicsit fel kéne szinteznem. :)
  • Shillie
    #987
    én minden meccsemnek így megyek neki... csak mert nem veszek goldot, így kevés a hősöm. És a top 2% ban minden meccsem így kezdődik, aztán persze 90% át nyerem... :) nem csak az számít mennyi pénzt nyomnak a játékba :)

    Más: Nem hiszem hogy Ghostrider Infernal Contact képességét 50% eséllyel adja be ... általában 3-4x-re sikerül megölnöm mert mindig visszatölti 1% ra az életét ... Vagy csak én vagyok peches?
  • szolli
    #986
    fúúh de jó harcot vívtam

    harc előtt mondom végem van

    http://postimage.org/image/43itp8a6n/

    de...


    http://postimage.org/image/rp8u6gthx/


    :-))
  • Okisz
    #985
    Ma este 9, ha jól emlékszem.
  • Shillie
    #984
    ponotsan mikor van vége a PvP season 2- nek?
  • szolli
    #983
    Ne ringasd magad ebbe a hitbe, az utolsó órákba nyomják meg a játékosok a pvp harcokat a minél jobb helyezésért szóval résen kell lenned vagy visszaesel 2 ligát
  • hawkie22
    #982
    Ahogy nézem, már az uccsó nap nem fog változni, meglesz Cable, a legjobb 0,2%-ban vagyok. De ki ez a Cable? Ismerem nagyjából a Marvel hősöket, de ez a név nem mond semmit nekem.
  • szolli
    #981
    Deadpool 135 cp-vel érkezik, meg megjött Tigra is 90 cpért ami vicc mert semmi speciolje nincs
  • zsolt0910
    #980
    De úgy kaptam meg h lejátszottam az 5 menetet és csak mikor újra pvp-zni szerettem volna.
  • zsolt0910
    #979
    Azért olvasni én is tudok, de angolul nem nagyon.
  • BoneDragon
    #978
    Előzőt kapta meg, egyik accomon én is később kaptam. Simán csak nem tud olvasni, pedig érthetően oda van írva, hogy season végén osztják ki...
  • Lacc 88
    #977
    Az nem az előző szezon lehetett? Az nem lehet, hogy már megkaptad, ha csak ez nem valami bug. Viszont akkor ez rohadt nagy hiba lenne
  • zsolt0910
    #976
    De még a legeslegelején.
  • zsolt0910
    #975
    Az ezüstöt és az aranyat már megkaptam.