1294
/Facebook
  • Bodisadam23
    #1054
    Hát igen:) állandoan jönnek az ujjab spec ops ok D
  • Predator996
    #1053
    Landolt az új Spec Ops Ant-Mannel az élen :D
    Nem lesz annyira nehezen megszerezhető, utolsó Task ugyebár megint csak Epic Boss amihez Spiderman, Cable és Wasp kell majd :D
  • szolli
    #1052
    Amúgy Herkules is van olyan jó mint Brit K.
    Wolverine meg nagyon erős lett főleg a barna kosztümmel
  • szolli
    #1051
    Én meg Gr-el 33 ezret :-D
  • Bodisadam23
    #1050
    15Ezer*
  • Bodisadam23
    #1049
    Brit kapitányal ma 15kritet csapattam meg 9800 at :D
  • Rékasi
    #1048
    Nálam minden támadás után jóváírja a HP-t. Sőt akkor is, ha egy csapattárs öl meg egy ellenfelet.
  • Bodisadam23
    #1047
    Én a héten Storm meg Dr.strange et vettem meg a ruhájukkal brutál védelme van :D
  • Broafka
    #1046
    azért ez így félrevezető... nem minden támadása után, de elég gyakran kap esélyt új körre és élettöltésre, de nem mindegyiknél
  • Rékasi
    #1045
    Végre elszántam magam és megvettem Brit kapitányt. Még nem igazán tudom mire képes, mert csak az 1. szinten van. Az attack-ja nagyon magas, a "Right is Might"-nál minden támadás után erősebb lesz és tölti vissza az életet. Nagyon király!!!!!!!!!!
  • Bodisadam23
    #1044
    Brit kapitány nekem 9es üt 10ezreket:) nem gyenge:D föleg ha leblokkolsz minden ellenfelet:)
  • Rékasi
    #1043
    Tudja valaki meddig tart a Magnetic Box gyűjtés?
  • szolli
    #1042
    Mockingbirdon erősen gondolkodom, bár ha indul az új specops oda kell a cp rendesen
  • Predator996
    #1041
    Telefonon nem ezzel, hanem egy másik Marvel játékkal kell játszanod(Avengers Initiative), a két játék mellesleg összeköttetésben áll a Marvel XP-n keresztül pl: achievementek és díjak terén, mint Mockingbird :D
  • szolli
    #1040
    És azt eltudjátok mondani hogy lehet telefonon játszani ezt ? Mert ott elvileg meglehet nyerni Mockingbird-et.
  • Lacc 88
    #1039
    Emma és Főnix ruhára. A többi nem nagy szám. Bár ha jól emlékszem Emma nerfelve lett
  • Lacc 88
    #1038
    Én még nem vettem meg, de sztem megéri. Elég kemény lett, tuti nerfet fog kapni. PVP-ben is durvákat tud ütni. Majd én is meg akarom venni csak várom a következő specet, addig nem verem el a CP-t
  • Broafka
    #1037
    megéri, lvl 7 nekem, és már teljesen korrektül használható pvp-ben
  • szolli
    #1036
    megéri beruházni a főnix ruhákra?
  • Rékasi
    #1035
    Hali! Megvan valakinek Brit Kapitány? Az amcsi fórumon nagyon dicsérik. Megéri megvenni?
  • szolli
    #1034
    http://kepkezelo.com/images/rvmormq643iixshjqtz7.jpg

    nekem se lesz ilyen a kövi spec ops sztem :|
  • Bodisadam23
    #1033
    Brit kapitány isteni :D
  • Predator996
    #1032
    Spec Ops 6 teljesítve képregényből is már csak 1 kell de az istenért se dob lockoxokat deploy-ból amióta kész a Spec Ops
  • Rékasi
    #1031
    Sziasztok! Nekem olyan gondom van a játékkal, hogy a hősökhöz nem tudom berakni a kristályokat. Üres hely van bőven, viszont az iso8 gomb halvány szürke lett és hiába kattintok rá nem lép be. Eleinte rendesen működött, pár kristályt be is raktam, de egyik napról a másikra már nem engedte. Néhány infó: a mission-nél az 5-ös chapter-nél járok, 61-es level és 9 hősöm van. Légyszi valaki segítsen, mi lehet a gond!!! Köszi
  • szolli
    #1030
    szétbsz az ideg, mostanában rohadt sűrűn kifagy a boss és epic boss rulett
    közben game updated bullshittel

    frissítés után persze úgy veszi h teljesítettem a harcot csak hát buktam a ruletten
    elmennek a jó k.................

    másnál van ilyen?
  • szolli
    #1029
    Black P. nincs meg, jónak tűnik de pvp-be még mindig jobb sztem ebből a kasztból captain a. ww2-s ruhával. Bár most magnetó a favorit, a sentinelek ellen iszonyat hatékony a fémes képessége miatt. Hercules tényleg nagyon, meg Thor is. Hulkal az a baj mint wolverine-el volt, h hiába erős a karakter szarok a képességei és semmire nem jó ahhoz képest h egyike a leghíresebb hősöknek. Wolverine is ilyen volt , de most vmi brutálisra megcsinálták.

    Psylocke megvan vkinek? Jó? Megéri? Dícsérik a külföldi fórumokon. Ill. Waspot megvette már vki? Szerintem tuti kelleni fog a következő spec ophoz.
    Ill. Punisher megvan vkinek? Ő milyen?
  • Dant0r
    #1028
    PvP-ben sajnos kevés heró bónuszom van, ezért nem is tudtam "átlagos" stratégiát használni, amivel lassan-de-biztosan ki tudom végezni az ellenfelemet..

    Ezért Black Panther buffolására álltam rá, vele 1-2 kör alatt szét tudok kapni gyakorlatilag akármit. Bár most, hogy a Quantum Jumper egy kör CD-vel indul, nem biztos hogy hatásos lesz..
    Lényeg annyi volt, hogy kinéztem egy karaktert amit feltétlen ki kell szedni (általában agent, ők tudnak szopatni így-úgy), Black Widow-al megjelöltem, stun, combo setup, agenttel Momentum Generator BP-re, majd BP-vel lv1 után lv6, aztán irgalomért könyöröghettek.
    jelenleg lvl 105 vagyok, de ilyen kombó simán ütött combo setup + 1 bleeddel 4500x2 critet, és akkor a follow-up attackot nem is számoltam.
    Átlagosan az ellenfeleknek 5000-6000 hp-ja volt.

    Persze nehéz kivitelezni, meg vannak jobb setupok is, de jó régen nem játszottam, és sem Mockingbird, se Emma Frost, se Ghost Rider nem állt rendelkezésemre :(


  • Lacc 88
    #1027
    Hercules az egyik legjobb szerintem. Scrapper bossok úgy hullanak, hogy öröm nézni :D A második bevédős képessége nagyon király. Black Panthert is imádom haszználni. 3 kör után nagyon pusztító karakterré tud válni, vagy akár már kettő után. Hulk is kemény arc Scrapperként. Ha gyors pusztítást akarok végezni főleg őket viszem. Persze ellenféltől is függ.
  • Broafka
    #1026
    hát ez mondjuk igaz, csak azt nem értem, hogy a találati %-át miért kellett így lecsökkenteni, 10-ből 5X mellé üt.

    Folyamatosan változik, ahogy változnak a karakterek, nincs kedvenc
  • szolli
    #1025
    sokat használtam havokot, már 10es nálam , így előző verziója stabilan ütött nafgyot, itt meg ingadozik és sokszor nem éri azt erőt mint az elődje
    de neked is igazad van

    ha már itt járunk

    kinek melyek a kedvencei a karakterek közül ill. egyes osztályokból kit szeret használni?
  • Broafka
    #1024
    relatíve erősítették, a 3.-4. képesség fel lett cserélve, de a 4. képessége jóval erősebbé teszi, plusz minden körben kap cosmic energyt, csak a találati esélyek szarok nála. Nem mondom hogy jó karakter, de nem gyengítették
  • szolli
    #1023
    ha te mondod :-)
  • Broafka
    #1022
    havokot erősítették de nem baj
  • szolli
    #1021
    Na, jó pár változás történt. Daily roulette is.
    Havokot gyengítették, Magnetót felerősítették, meg wolverine-t is.
  • Rotcsa
    #1020
    Nekem még kéne árnyék, deadool, beast, tigra, szóval esélytelen, h megszerezzem magnetot, de még havockot sem biztos, mert 25 arany kéne a skiphez, de annyi nincs.
  • szolli
    #1019
    Nem kell irigyelni, előtte lévő 2 spec ops-ba ló....t nem nyitottam ki, max
    2x 100 iso-t. Kijárt már ennyi mák nekem is :D
  • Lacc 88
    #1018
    Kétszer nyitottál ezer isot? Tökön is szúron magam :D
  • szolli
    #1017
    Hálleluja :D

    http://postimage.org/image/us1nz6vkr/

    megvan Magneto, úgy kezdtem az egész spec opsot, h 1600 isoval, ennyiből megcsináltam mind3 pályát 4 csillagosra, és az összes magneto questet , de a 8ikat sehogy se tudtam összeszedni, 8x húztam utána duplát, fel is adtam mivel már nem sok van hátra , erre ma kihúztam a ruletten az 1000 iso-t megint, és végig toltam a 3ik pályát 3x, kaptam a magnetos boxot, nyitottam egyet és elsőre meglett!


    + megéri megvenni az epic bosshoz a hősöket, visszanyertem vagy 70 cp-t eddig a ruletteken
  • Bodisadam23
    #1016
    PVP Season 5 jének a karija lesz X 23 farkas klonja:) demég az idöpontok h mettöl meddig tart nincs info:) csak a kari jelent meg azmár ottvan
  • Lacc 88
    #1015
    PVP nyeremény lesz? Jó lenne vagy 2 hét szünet, nem szarom én a CP-t :D Wasp is tuti vagy 90 lesz.