1294
/Facebook
  • Quintero
    #1094
    mondjuk megoldhatták volna hogy tony stark 3 naponta dob egyet.
  • Broafka
    #1093
    Ultronnal kapcsolatban:
    Ultron nem akkor jelenik meg, amikor az allynál is, hanem amikor te megölöd az allynál, és onnantól 72 óra a regenerálási ideje. Továbbá 9-kor meg 12-kor is refreshel a játék ha jól tudom (akkor kerülnek be az újonnan felvett allyok is)
  • Vincentcloud
    #1092
    Igazán vicces ez a játék, beléptem, erre 7 allinál van ultron valamelyiknél 3% szóval tuti nem most ment neki, de mindegy is a lényeg hogy tovább tudtam lépni ebben a vacakban :)
  • Vincentcloud
    #1091
    Azért ez mekkora egy szarság már, én senkiét nem látom, persze az enyémet 2 óra alatt leverik, igazán nagszerű.
  • Rékasi
    #1090
    Hahó! Nekem is kellene egy-két aktív játékos a spec ops-hoz és a gifts-ek miatt is. Akit érdekel írjon privit! Köszi
  • Quintero
    #1089
    meg van omega. 5 goldot használtam nem bírtam ki egyik nagy kedvencem. Már bossként is bírtam
  • Lacc 88
    #1088
    Ha belépsz face-n a játék magyar csoportjába rövid idő alatt meglehet akár az 50 ally-d is.

    Nálam is baszik megjelenni ez a rohadék. Kezdem felhúzni magam. A legrosszabb, hogy egy csomóan írják miket dobál meg naponta 5-6 is megjelenik nekik.


  • Vincentcloud
    #1087
    Komolyan teljesen rejtély számomra hogy működik ez a segítsünk a szövetségesnek ultront ölni dolog, két haveromnak tuti ott van Ultron a térképén és nem tudok nekik segíteni. Kicsit kezd felbaszni a dolog.
  • greenfairy1016
    #1086
    Sziasztok!
    Kellenének aktív játékosok, (140-es vagyok) , ha érdekel írjatok üzenetet és felvehetjük a kapcsolatot facebook-on. Jól jönne Ultron miatt, meg gondolom nektek is.
  • Vincentcloud
    #1085
    Igen, ezt én is olvastam, és valóban nem volt jó a megfogalmazásom, azért nem kezdek neki masterelni a spec opsos pályákat mert nem tudom, hogyan alakul az iso-m. Az előzőben az első 2 nap kipörgettem 2x 1k iso-t és onnantól kb nem érdekelt, hogy hogyan fog alakulni mert minden-t amit lehetett letoltam, de így hogy elég kevés van, nem merem beáldozni.
  • Quintero
    #1084
    én a spec ops-ot részesítem előnyben főleg ha nem 1 hanem 2 karakter is kapsz és hogy ők 200 CP a PvP meg 135 Cp. A páncél a más kérdés a fegyver meg amúgy se jó nem fogják használni. A scroll of angolob ami jó de azt majdnem mindenki használja is.
  • Massino
    #1083
    Én nem vagyok befizetős, volt 80 goldom elköltöttem pvp cuccokra és eleinte elég jól haladtam, de napi átlag -200ratinget kaptam, most sem értem miért, a végén meg nem, h a páncélt nem sikerült megszereznem, hanem még a 3. ligából is kivertek. Volt olyan is, h amíg 1 harcot letoltam addig 4en bevertek. Amíg ez így megy semmi értelme, és h most nincs meg a 80 goldom sem (természetesen a dailiből a baltát sem kaptam, másik spanom meg 3at is kapott) a spec ops sem fog sikerülni, pedig eddig mindig megcsináltam.

    Amúgy itt egy link, googleban simán rá lehet keresni, minden spec opsnál első nap már rákeresek, h tudjam a küldiket sorrendben.
    http://www.avengersallianceguide.com/2013/04/marvel-avengers-alliance-special-operation-spec-ops-8-task-list.html
  • Vincentcloud
    #1082
    Mellesleg nagyon remélem hogy ez a nyavajás 15-ös Task meglesz holnap ha megint spawnol Ultron, mert hiába van 700 Iso-m nem merem elkölteni mert nem tudom, hogyan jönnek ki a feladatok.
  • Vincentcloud
    #1081
    Én már 3 season óta csak a pörgetésért csinálom, ha bejutok a goldba örülök, tegnap olyan vert el hogy minden (a hősök után járó bonusz) értékem magasan jobb volt +30k val több attack meg defense, és kinyírt mint a huzat, csak néztem hogy ez most wtf alapon megy. Arról nem is beszélve hogy a 7-es spec opsban kapható karddal egyfolytában visszaüt nekem meg tízből egyszer.
  • Lacc 88
    #1080
    Nekem 1 hét alatt három is : D
  • Quintero
    #1079
    nincs ott kérdőjel
  • Quintero
    #1078
    Meg folyton ezek az új PVP bónuszok meg az Iso-k. Így nehéz lépést tartani.
    Spec Ops megszerintem jó? Azok jöhetnek könnyűek.
  • Quintero
    #1077
    Ja. A másik hogy miért fizessek egy ingyenes játékért? Na mindegy inenntől egyre nehezebb lesz az biztos
  • Okisz
    #1076
    utálnak ezek mindenkit, akik nem fizetnek be rájuk..
  • Quintero
    #1075
    Nekem is az lesz de még a warbringer se jött össze 21 nap alatt. Utálják a magyarok rohadjanak meg.
  • Lacc 88
    #1074
    Csalás? Az nem kifejezés. Csak pár apróság. Ellenfélnél legalább dupla annyiszor jönnek be a buffok mint nálad (pl.: Emma Cosmic Power, Wolverine új képességei, stb...) Mind1 milyen csapatot viszel úgy válogatja az ellenfelet, hogy legyen benne hős akivel szemben a te hőseid gyengék. Gondolok itt a kasztok közötti körforgásra. Egy erősebb ellenfelet védekezésnél akár 5-ször is bead ellened egymás után, borítékolható az 5 vereség. És még lehetne sorolni. Én barom fenn voltam a végéig hátha bejutok a gold-ba, de persze 10 perc alatt buktam el az egészet, hogy baszná meg. Soha többet nem fog érdekelne ez a rohadt PVP. Megcsinálom a napi 5-öt a pörgetésért és teszek rá.

  • Quintero
    #1073
    PVP akartam csak idegse vagyok eléggé, 1304 volt a ratingem most alig megyek föl 1100 ig
  • Vincentcloud
    #1072
    Mi az a PV?
  • Quintero
    #1071
    Pl: Update miatt levon pontokat. Nem is keveset kiakpsz duplán kapsz ki.
  • Quintero
    #1070
    Nme tudom ki mennyire vette észre de a PV k***** nagy csalás.
  • Quintero
    #1069
    na már csak 1 kell omegához. Egyébként nagyon jó karakter. PVP-ben kiváncsi leszek rá.
  • Quintero
    #1068
    de monjuk psylocke kell szóval black knigtot kéne megszereznem.
  • Quintero
    #1067
    nekem 97 kéne de psylocke-t terveztem most. Nem tudom lehet skippelem ezt és megveszem a hősöket. Vagy várok még pár napig.
  • Vincentcloud
    #1066
    Én abban reménykedem hogy ez alatt a 18 nap alatt még összeszedek valami csoda folytán 130 cp-t és akkor meg tudom csinálni Visiont is. Plusz ha megvannak a hősök és le tudod verni Loki-t akkor az megint 48 doboz elvileg.
  • Quintero
    #1065
    Én úgy csinálom hogy 25 gold a végén mert nem tudom megszerezni a hősek úgyse. Most van 26 és nem fogok 20 elhasználni. Amúgy nálam ma megjelent a mapomon de alliknál nem.
  • Quintero
    #1064
    engem is kiakaszt. Nekem 2 kell hozzá de nem csak Omega kell hanem Vision is.
  • Vincentcloud
    #1063
    Teljesen aktív vagyok, de ez a 15-ös feladat mocsok idegesítő, meg az hogy a sentinelhez már csak 1 borító kellene.
  • Quintero
    #1062
    Én is leragadtam a 15-ös feladatnál. Írjatok és fölveszlek ha aktívan játszotok most a spec ops 8-al. (level :184)
  • Vincentcloud
    #1061
    Ez a Task 15 elég szopatás per pillanat.
  • szolli
    #1060
    Kellene aktívan játszó ember Ultron miatt, (level:145 perpill) pm-t dobjon akit érdekel
  • Lacc 88
    #1059
    A miből?
  • Rotcsa
    #1058
    Nektek is eltűntek a iso-k a my invites-ból???
  • Broafka
    #1057
    tapasztalatok alapján wolvi lila, kapitány zöld
  • Rékasi
    #1056
    ....és ha már így szóba került, WWII Amerika kapitánynál mi a helyzet? Tactician vagy Bruiser?
  • Rékasi
    #1055
    Wolverine barna uniformisánál mi a különbség a Scapper és az Infiltrator között? Melyik a jobb? Köszi