1294
/Facebook
  • Mentol
    #1134
    Sziasztok,

    Ezt a nagy sárga dögöt (exoskeletal battletank) hogyan lehet legyőzni? Általában felrobban a végén, és még a szomszéd faluban is mindenki kipusztul...
  • AnointedOne
    #1133
    Bodisadam: gold tourney random van, általában a teamekben írják is chaten, hogy hol van ill ki vezet (ftw). De ha van facebookod csatlakozz a skyeyes csoporthoz, ott mindig írják, ha nincs, akkor ownyourgame.com, itt is írják, melyik órában melyik klánban mi van. 2 ránként ugrálhatsz a csapatok között, de most kb 2 óránként is van arany. Én múlt hétóta 100 aranyat gyűjtöttem, ami a memory day salen jól jön :)
    Hősök: Tundrát tényleg dícsérek, Punisherben nem találtam nagyon semmi erőset, Rozsomák az alternatív ruhával ok. Ha igazán haladni akarsz PVEben akkor Thor modern armor-t ajánlom, ehhez QS vagy Storm és rohansz végig. Ha sok a hősöd már, és command pointot farmolsz, akkor még Amerika kapitány, mert a 12.2 mission 20 energy az epic bossig. Én ott farmolok. Lényegében Amerika kapitány maga elintézi az egészet :)
  • Lacc 88
    #1132
    Részben ugyanaz. Hol fegyverrel hol késsel támad, hol egy ellenfelet hol mindet, gránátokat vagy támadásra vagy védekezésre használja. Utolsó képessége viszont mindig ugyanaz. De biztos van leírás meg tudod nézni melyik kaszt milyen képességekkel jár. Viszont ha nem tettszik annyira akkor Wolverine a nyerő, akár még az új ruha nélkül is.

  • Rotcsa
    #1131
    Megtorló nekem nagyon sansznak tűnik abból, amit pvp-ben látok. Egy komolyat nem üt, igaz dob náha-néha 1-2 gránátot, ami azért fáj :D

    135 cp-m van jelenleg. Én is tartalékolok a következő spec.opra.
    Vagy lehet azt megskippelem 25 arannyal a végén és ami addig gyűlik hozzá, megveszem belőle a red hulkot,mire elérhető lesz...

    Herkulest én is szeretem. Mondjuk a stamina visszatöltős skill idegesít.
    Mindig feljön.... Mindemellett szerintem is az egyik legjobb Bruiser.
    A kedvencem nekem Valkűr abból a kasztból. Mindig Őt viszem, ha bruiser kell!
    Thort néztem még, igazából tetszik, ahogy a villámmal néha agyoncsapja a népet, de játszottam már vele, mert volt team up egyszer-kétszer...

    Megtorló esetében ugyan az a helyzet, mint Omega Sentinelnél?
    Ha új a kaszt, akkor újak a skillek is? Mert akkor tényleg elgondolkozok rajta... :D
  • Lacc 88
    #1130
    A felsoroltak közül Megtorlót ajánlom. Nekem nagyon tettszik maga a karakter és a stílusa is. Bármilyen kasztra válthatsz vele, rengeteg fegyvere van, sztem elég jól sikerült.
    Thundra se rossz, már amit olvastam róla, de nekem még mindig Herkules a kedvenc Bruiser.
    Britannia kapitány is nagyon jó és erős, de Herk mellé nem sok értelme van szerintem. Ha jól olvastam a mostani a patch-ban gyengítve lett már nem üt akkorákat.
    Black Knight nekem nem nagyon jön be. Nem is nagyon néztem a támadásait. Van ugyan védekező képessége, de nem támad vissza. Ha felszívja magát elég komolyat tud sebezni, de utánna vissza is esnek a stattjai és úgy már elég gyenge. Viszont varázslat alapú támadások ellen nagyon jó.
    Rozsomák meg az erősítés óta nagyon jó kis karakter lett. A véreztetés nagyon sok ellenfél ellen jó, Tigrával remek csapatot alkot. Megéri a 90 CP-t szerintem.
    Így hirtelen ennyi :D
    Nekem jelenleg 400 CP van :D Gyűjtök erősen a következő spec ops-ig vagy az új szezonig. Red Hulkot nagyon vártam de ezek a rohadékok PVP-be rakták be :(
    Az előző 3 pvp karakter sincs még meg, de nem is nagyon izgatnak.
  • Rotcsa
    #1129
    Milyen a Tundra? Megvan valakinek?
    Van 90 cp-s karakterek közül 2. Vadóc és Herkules. Most van 135 cp-m, kit ajánlotok? A pvp nem lényeges, úgy sem értem ott eddig el semmit az aranyon kívül. Egy szerethető, élvezettel játszható karaktert keresek a nagyobb kategóriában. Amolyan jó kis népírtósat :))
    Rozsomák nagyon szimpatikus, odacsap rendesen. Pvp-ben Brittania kapitány osztott le rendesen, de lehet, h csak azért, mert magasabbak voltak az ellen adottságai, nem tudom.. minden esetre jókat hallottam róla.
    Megtorlóval is csak pvp-ben találkoztam eddig. Jókat írnak róla, de én úgy vettem észre, h se színe, se szaga...
    Pókember nem kell, mert annyira nem tartom übernek. Meg tele vannak vele a mozik is mostanában, a csapból is ő folyik, nem érdekel...
    Ez a Black Knight miféle szerzet?
  • Bodisadam23
    #1128
    Kitudja nekem elmagyarázni hogy a playdomon ezek a gold tourney ek mikor vannak mert én miota szedem a cuccokat goldot még nemtudtam 1x se :D
  • Okisz
    #1127
    én nem reforgeolok, amíg el nem érem a 300at, addig sztem felesleges. De akkor tuti, hogy a Warbringert meg a Hotshot-ot megcsinálom. De az még kicsit odébb van.
  • AnointedOne
    #1126
    Én csak PVP bónusz miatt vettem meg, jó jó, PVPben gyengék együtt. Lasercutteren gondolkodtam, sokan fikázzák, holott mindenki annyira várta. De lehet inkább reforge-olom a Coulson Revengemet azzal többre jutok.
  • Okisz
    #1125
    én megvettem, azon alapon, h WM-hez nem volt még ruha, valamint nem is hiszem, hogy sűrűn lesz. Jól néz ki:D (IM-hez ugye van vagy 3*2)
    Valóban drága volt, de jobb mint alapból, az biztos.
  • Rotcsa
    #1124
    Mit gondoltok az iron patriot amor-ról?
    Mivel arannyal skippeltem meg azt a missiont és így szereztem meg Rescue-t, ezért nem tudom, mit tud az a cucc...
    Az újs vasember cucctól nem vagyok annyira elájulva...
    Jó, jó, de annyit nem ér, mint amit kérnek érte..
  • AnointedOne
    #1123
    hát jó lett volna, mert most mindkettő szinte külön fut. Tegnap mondta kollégám és jó lenne az is, hogy úgy mint Diablo3ban, lenne külön európai, ázsiai és amerikai szerver, akkor pvp sem Amerikához igazodna.
  • Okisz
    #1122
    vagy összerakni a kettőt, hogy lehessen ugyanazzal az acc-al nyomni mindkét helyen..
  • Broafka
    #1121
    jobb is lett volna szerintem. Kár volt szétszakítani a társaságot is. Inkább a facest kellett volna úgy megcsinálni, mint a playdom-osat
  • Rotcsa
    #1120
    Én úgy tudtam amúgy, h ezt a játékot csak FB-ra tervezték.
    Anno az SG-s cikkben is azt irták, h direkt ide szánták.
  • AnointedOne
    #1119
    Max annyiból gáz újrakezdeni, hogy a limited hősöket ki tudja mikor adják ki újra. Nekünk aranyak vannak, ti most ha vettetek esetleg 50 aranyat akkor szuper kardot kaptatok, ami megint nem rossz. Mi sajnos nem kaptuk meg. De az arany kárpótol. :) Gondoltam újrakezdem én is, van egy karim playdomon még, ami kb 25ös színtű, de nem használom mert anniy időm nincs, inkább gyúrom a mostanit. PVPben azt utálom, hogy AI buta mint állat, és defensiveben szinte mindent veszít. Meg azt utálom hogy a PVP mindig hajnali 3kor ér véget. Igaz most már nem volt annyi támadás az uccsó órákban mint korábban. De szerintem tuti lagos volt a szerver.Most épp az új IM unikra gyűjtök, mert pvpben bonusnak jól jöhetnek amúgy sokra nem valók már 150es szint felett
  • Lacc 88
    #1118
    Na baszki :( Már túl régóta játszom fb-n, de ha ezeket az elején tudom tuti ott kezdem el.

  • Rotcsa
    #1117
    Nagyon jól hangzik! :)
    Sajnos nekem már túl sok karakterem van, meg túl magas az agentem szintje, h otthagyjam a fb-t! :( Ha lehetne vinni a fc-os accot, akkor mennék!
  • AnointedOne
    #1116
    Több okból is:
    1. napi 50 helyett unlimited ajándékot tudsz küldeni, de csak óránként
    2. 200 allied lehet 50 helyett
    3. van egy chat vonal ahol folyamatosan lehet dumálni közben. ha vmi új, azonnal jön az infó, tippek, diskurálás. FBn pl nem tudtam hogy lehet CPt farmolni
    4. vannak teamek, amik óránként versenyeznek cuccokért focus patch vagy antitoxin, de vannak arany tournamentek, 2 arany, ilyenkor amelyik csapat többet kattintott, az nyeri meg az aranyat, most eléggé dömping van, és mivel online vagyok egész nap háttérben, így pár klikkel már 3 napja napi 10 aranyat szedtem össze, szóval emiatt sokkal jobb, mert nem kell fizetned érte.
    Meg nekem nem utolsó hogy lejöttem Facebookról, volt ott is karim, de azt bannolták, és tudom facebook nélkül is nyomulni. Ennyi. Viszont az fbs accountod nem tudod hozni magaddal, szóval ez hátrány, viszont ami tudást itt összeszedtem, azzal hamar pvp mester lennék. Igaz így is meg van összes karakter, már csak fantomex hiányzik, 160as szinten vagyok, eddig 3 adamantium helyezés és 2 vibraniumban, de csak azért mert nem volt időm pvpzni.
  • Vincentcloud
    #1115
    Azt szeretném kérdezni, hogy mitől jobb a playdomon játszani mint az fb-n?
  • AnointedOne
    #1114
    Már nem vagyok Facen vagy fél éve, és emiatt nem is megyek vissza, mert meguntam, Skyeyes miatt sem mentem, és az is megoldódott :) Csak jó magyarokkal is diskurálni ilyen dolgokról. Én alapból Playdomon nyomom, sokkal jobb mint facen, több infót is megtud az ember.
  • Rotcsa
    #1113
    Az ír esetleg ide, aki ki akarja kerülni az ottani zsongást és nem akarja az arcát adni a kommenthez, stb....
  • Rotcsa
    #1112
    Annyira nem, de ha írsz, én válaszolni fogok, mert ránézek naponta.
    Valóban javasoltabb a facebook-csoport használata.
  • Lacc 88
    #1111
    Legtöbben már a face-n szoktunk írni az ottani csoportba. Sokkal aktívabb és nagyobb, de én minden nap ránézek erre is.

  • AnointedOne
    #1110
    Aktív még ez a fórum?
  • Vincentcloud
    #1109
    Este diamondban hagytam ott, silverbe végeztem, szóval a szokásos
  • Lacc 88
    #1108
    Legutóbb megfogadtam szarok rá mert akkor is a hajamat téptem. De csak nem bírok magammal és ébren maradtam a végéig. Pont meglett a Gold de most már tényleg szarok rá. Ennyit nekem nem ér.

  • Rotcsa
    #1107
    Áh, ne is beszéljünk róla....! Katasztrófa! Már nem is pvp-zek, csak ha a spec.op miatt szükséges.. :D
    A fórumon is szapulják rendesen!
  • Master91
    #1106
    Naa, milyen lett a pvp bajnokságotok?
  • Rotcsa
    #1105
    Jó lett ez az új Vasember páncél! :)
    Megvenni feleslegesnek tartom, mert valószínűleg minden új Bosszúállók/vasember filmmel jön majd egy még pöpecebb...
  • Vincentcloud
    #1104
    lehetséges hogy az volt a baj hogy a 2 miniboss-t a főnökkel együtt nyírtad ki és így átugrottál valami módon egy deployt. Én mindent egyesével nyírtam ki és beadta.
  • Massino
    #1103
    Ma gondoltam, megcsinálom a spec ops mission 1es epic boss küldit, és nem jelent meg az epic boss, fogalmam sincs, h miért. Mindent deployoztam, amit kellett, gondoltam lehet azért nem jelenik meg, mert ultron is a mappon van, erre fogtam magam és összesen 80isoért kinyirtam, de ezek után sem jelent meg az epic boss. Valakinek valami ötlete van?
    Nem hiszem, h az baj lenne, h pszilockot akkor vettem meg, mikor kérte a játék a deployba, és az sem hinném, h hiba volt, h a főbosst a két minibossával együtt öltem meg, h energiát spóroljak. Lehet tévedek, de ez nagyon felhúzott és ha valaki tudja a magyarázatot az kérem írja meg, ha meg senki nem tudja, akkor megint egy őrületesen nagy bug áldozata lettem, amiből már annyira elegem van, h valószínűleg ez volt az utolsó csepp a pohárban nálam és abbahagyom ezt a szart.
  • Lacc 88
    #1102
    Szopóka lesz mint Magnetónál. Box meg baszik esni max a 3-4 Ultrontól amik előbukkannak néha.

  • Rotcsa
    #1101
    Nekem meg 1 képregény kéne Omegához, de 3x duplikálta tegnap...!!!!
  • Quintero
    #1100
    komolyan hogy a f--ba gondolják hát kurva idebajos vagyok ettől a pvp-től

    az egy dolog hogy nem pörget úgy 100 napja amíóta van ilyen semmit talán 10 gold volt a legjobb de az effektek minden turnben beadja még quantumnál is.

    A stun + a mocking bird váltásai csak hab a tortán
  • Lacc 88
    #1099
    https://www.facebook.com/groups/HunAvengers/
    Jelentkezel és veszel fel innen néhány embert. Van külön hozzászólás rész, ahol láthatod éppen kik keresnek új ismerősöket.
  • Mentol
    #1098
    Assszem, megtaláltam.
  • Mentol
    #1097
    Lacc 88 írta: "Ha belépsz face-n a játék magyar csoportjába" - ezt hogy?
  • Mentol
    #1096
    Hello,

    No, én is felfedeztem ezt a játékot. És rögtön el is akadtam benne: SHIELD pontok hiányában nem tudom fejleszteni a dolgokat, se vásárolni...
    Utánanéztem, és azt ajánlják, hogy látogassak szövetségeseket (allies). Na de, azt hogy?
    Ha jól értem, akkor a facebook ismerőseimet kéne meghívnom játszani? Azok közül ez senkit nem érdekel... Hívjak meg ismeretlen embereket? Nekem csak játékbeli SHIELD pontokra lenne szükségem, de arra nem, hogy legyen millió ismerősöm a facebookon.
    Vagy most mi van?
  • Quintero
    #1095
    mind1 mostmár meg van nekem is