1294
/Facebook
  • AnointedOne
    #1174
    Még annyi h amikor battle betöltődik, akkor nézd már meg a classokat. Köszi
  • AnointedOne
    #1173
    Na kedves Mentol, először is ha van kristályod, főleg attackos bármilyen, nyomasd be az Agentednek. Aztán kipróbálnék egy MS Marvelt és egy Cyclops combot. De nekik is adj mindenképpen kristályt.
  • Mentol
    #1172
    [IMG][/IMG]
  • Mentol
    #1171
    Az ott egy kép lett volna... Hátha most:
  • AnointedOne
    #1170
    Mentol: 1kérdés: kik a többiek? 2kérdés: milyen class van a tanknak? 3kérdés: raktál be ISOt hősöknek?
  • Mentol
    #1169
    Wait please, megnézem:

    Hősök: VasFickó LVL7, Ms.Marvel LVL4, a többiek LVL6
  • AnointedOne
    #1168
    Bodisadam: arany Alpanál ha érdekel. Amúgy DexterMorgan néven megtalálsz
  • AnointedOne
    #1167
    ja olvastam róla, hogy néha pvpben csak váltogatja a class-t, mondjuk emiatt érdemes berakni defensive teambe, mert az ellenfél megunja, nyom egy refresht, és akkor a rendszer úgy veszi te nyertél :)
  • Bodisadam23
    #1166
    az omega sentinel néha bugos :D
  • AnointedOne
    #1165
    mivel nincs minden órában arany, annyira nem gáz :)
  • Bodisadam23
    #1164
    ezt a 2oránkénti lépkedést kivehetnék :D
  • AnointedOne
    #1163
    farmolni kell cpt, tegnap én is azt csináltam
  • Bodisadam23
    #1162
    annyi hőst fognak még behozni hogy ihaj csuhaj :D
  • Bodisadam23
    #1161
    magneto megvan valakinek ? mert azt akarom most kigyüjteni majd a képregényekböl meg a juggernaut is meglesz nemsokára :)
  • AnointedOne
    #1160
    én azt gondoltam ki, hogy agentnek coulson revenge, illetve Amerika kapitány mindenképp hozzá esetleg Thor vagy Hulk.Ha 2 Avengered van ill coulsonod, akkor kapod a collaborate effortot, ami emeli a statjaidat, illetve Amerikától az inspiring Leadershipet, szóval ez tuti jó bónuszok, melyeket a scrollok persze nem tudnak leszedni
  • Bodisadam23
    #1159
    Okés thx az infot:)
  • AnointedOne
    #1158
    Én megvettem az avengers rucikat, előbb viszont egy srácot lazán szétszedtem PVPben, hát nem tudom. sokan azt írják már nem olyan jók mint régen de éna zért kísérletezek még. olvass utána.mindenestre coulson revenge-vel a tuti
  • Bodisadam23
    #1157
    mert azt tudom h azokkal kordinált támadás combot is belehet vinni hogy 1 karakter támad még a köre elött
  • Broafka
    #1156
    én nem nagyon használom őket, esetleg kapitányét, vagy hulkét
  • Bodisadam23
    #1155
    az avengers-es ruhákat megéri megvenni ?
  • AnointedOne
    #1154
    Attól függ, hanyas szintű vagy, mid van meg, stb
  • Bodisadam23
    #1153
    szerintetek milyen hőst érdemes most venni ?:D mer most gyüjtöm a goldokat aztán csinálok cp t :) és venni akarok pár hőst:)
  • AnointedOne
    #1152
    Jó lenne tudni, milyen class végre Mentol, hogy esetleg tudjunk taktikát mondani. Ha jól emlékszem, Spec Op Mission 2vel küzdesz, vagy? Hányas szintű vagy? Vettél e Isokat a hősödnek?
  • Mentol
    #1151
    Akkor amíg csak ilyen 50-60 HP-kat sebzek, esélyem sincs ellene. (mert mintha gyógyulna is)
  • Broafka
    #1150
    ha megvan akkor mockingbird jó választás lehet. Vagy nem tudom milyen a classa, de az ellentétét, de azért gondolom ez egyértelmű. Azok közül is van pár tank
    kékből: Hulk, Thor, Hercules, Captain Britain,
    piros: Vasember (csak a chestbeammel lőve), Thor, esetleg Storm
    zöld: most már War Machine, mert egy lövésre 3-mat üt, és jössz még1X, Magneto
    sárga: Union Jack, a debuffok miatt akár Ghostrider is. Kitty phased-jét lehet,hogy ki lehet használni, nem tudom hogy akkor is meghalsz e ha ilyenkor robban fel.
    lila: Psylocke (az extra támadás amivel beviszi a társakat nem okoz több túlmelegedést). Esetleg pókember. Phoenix is jó lehet, mert szerintem ő is megment.
    general: Mocking, a többi nem olyan jó
  • AnointedOne
    #1149
    Pontosan, mindegy mekkorát ütsz, 10%onként megy fel, 1 ütés=10%
  • Mentol
    #1148
    Nade, ha revenge strike, akkor csak még gyorsabban robban fel, nem? Vagy 1támadás (közben akárhány ütés) = 10%hőemelkedés?
  • AnointedOne
    #1147
    Már nem emlékszem, hogy Generalist vagy más class, ha más class akkor válaszd az ellentettjét, illetve használj rá emp gránátot illetve minden olyan cuccot ami gyengíti. Illetve ha az Agented a legerősebb, nyomass rá "revenge strike"-ot, ha van olyanod, ez végülis classtól függetlenül ad a heronak Enraged-et, ami nyomatja a sebzésedet
  • Mentol
    #1146
    Nagy ütőerejű? Jelenleg az Agent üt legerősebben, mellette a superhero-k fasorban sincsenek. Azonban az se sok (150-200), és a nyomorult ellenfélnek 1000 körül van a HP-ja...
    Azaz, meg kell ütnöm jónéhányszor mire kifingana, de nem bírják addig az embereim.
  • AnointedOne
    #1145
    Bodisadam: nem csak szintlépéskor tudsz share bonust nyomni, hanem research ill training végén is, ezek jelennek később mint pl: jvarnell just leveled up KITTY PRYDE! Score points. Ezek adják a "clikcables"-t a tournament során, illetve ha küldiket lenyomod. Mindaddig, amíg szintlépéskor nem nyomsz szintlépést, addig a rendszer illetve mások is 0 szintűként kezelnek. Illetve ajándékot sem tudsz küldeni a haveroknak amíg lvl 0 vagy. Másrészről lvl 0 szintűeket nem sokan fogadnak allie-ként.
    Azért 200 alli ha küld minimum 1x ajit, az napi 200, ellentétben a facebook 50el szemben. Viszont alul ahol alliekat mutatja, ott a legmagasabb szintű 50et fogod csak látni. Most bevásároltam az avengers rucikat, meg 2 fegyót, és így is maradt aranyam bőven :) Az hogy nincs meg a 30 pontod: arra figyelj, hogy ha átugrasz másik teamhez, akkor a rendszer lassan frissít, ergó amiket klikkelsz az elején, még az előző klánhz megy, nem számolja aranyhoz. Ezért ha eléred a 30 minimumot mindig refreshelj, hogy megvan e a 30, énis jártam így, refresh után látod, a rendszer mennyit könyvelt el neked. Ill törekedj a több pontra, mert magában a playdomban is gyűjtöd ezen pontokat, amikért kaphatsz minimális aranyat.
  • Bodisadam23
    #1144
    olyankor mivan mikor lenyomod a goldot és nemkapod meg ? ez random h megkapod v nem?:D
  • Lacc 88
    #1143
    100 arany???? Bazzzze. gondolom nem sok esély van rá, hogy face-n is legyen ilyen játék

  • Broafka
    #1142
    ne nekem írd ezt, nem nekem van gondom a melák kinyírásával...
  • Bodisadam23
    #1141
    valoszinü h akkor még 1x se nyomtam rá azért ir 0 szintet xd
  • Bodisadam23
    #1140
    és az a share bonus akkor jelenik meg ha az agentem szintet lép? mer már 82 es vagyok és még mindig 0 level t ir a profilomba :D
  • AnointedOne
    #1139
    igen akkor, de én mindig share bonust nyomok mert a tournamentek ideje alatt ezek adják a pontokat, te is ezekre kattintasz
  • Bodisadam23
    #1138
    az agentem szintlépésekor ?
  • AnointedOne
    #1137
    Bodisadam: a lényeg, hogy amíg szintlépésnél nem nyomsz share bonust addig a rendszer lvl 0nak lát. Utána már a rendes szinted. a CPt, de mostanában az nincs, lvl 21től látod, aranyat lvl 16tól.
    Broafka: ha már 90%os akkor ne üsd hagyd hogy kifújja magát 50%ra. célszerű nagy ütőerejű heroval ütni
  • Bodisadam23
    #1136
    még valami és itt a lvl 0-4 lvl 5-10 lvl 11-15 lvl 16-20 21+ ezek melyik szintet nézik? ami a profilomba van level vagy az agentem szintje ezt nemértem:)
  • Broafka
    #1135
    akkor ne hagyd hogy felrobbanjon... (olyat válassz aki egy ütésből nagyot üt, ne az aki csak karcolgatja)