1294
/Facebook
  • AnointedOne
    #1214
    ez így van épp alphaban vagyok ahol most van
  • Bodisadam23
    #1213
    végre van 4 cp amit lehet nyerni meg 10ezer lové :D a 2 gold mellet:)
  • AnointedOne
    #1212
    habár az nem lehet, mert csak az egyik spec ops hero szóval asszem fantomex jön a sorban
  • Rotcsa
    #1211
    Ez így már kicsit húzós, 360 cp :D
  • AnointedOne
    #1210
    X-23at emlegetik még meg Fantomexet
  • Rotcsa
    #1209
    234 cp-m van, és mivel annyira mondjátok, csak megvettem az iron patriotot... :) Legalább az egyik megvan!
    Kíváncsi leszek rá!

    Az új specop deployokról mit tudtok? Tundrát hallottam eddig! Más?
    Még tudok venni 2 hőst, ami nincs meg... 90-felett megvan Vadóc és Herkules, más nincs...
  • AnointedOne
    #1208
    Főleg Full oVercharge módban a 21 gun salute a 3x radiation exposure-val.
  • Okisz
    #1207
    Én tacticba vettem meg, de még nem sokat használtam. Patriot sztem is brutálabb lett.
  • AnointedOne
    #1206
    Amúgy Playdomon új tournamentek vannak végre nem focus patch és ilyenek
  • AnointedOne
    #1205
    Szerintem Iron Patriot brutál tud lenni, természetesen ha pvpzel akkor tacticianként, mert blasert szétszedik
  • Rotcsa
    #1204
    Nekem nem jöttek be annyira ezek a ruhák!
    Sima missionra, ill. specopra kiválóak, de pvp-ben mind a kettőt szétverem egy sima szellemlovas-rescue-kombóval. Ha egyszerre jönnek, akkor is! :) Én is meg akartam venni, de letettem róla
  • Bodisadam23
    #1203
    hát nekem blaster van mivel azvolt az olcsobbik és nemtudtam megvenni a tacticiant nemtudom am melyik a jobb sztem a tactician mert az kerül több cp be:)
  • Geroge
    #1202
    Idáig oké. Már csak azt mond meg, hogy Blaster vagy Tactician legyen?
  • Bodisadam23
    #1201
    nekem megvan az iron mk 42 es páncél nekem nagyon bejön nemrosz:) az iron patriot nincsmeg sajnos
  • Geroge
    #1200
    Nah megoldódott a dolog szerencsére.

    Olyan kérdésem lenne, hogy összeszedtem 74 cp-t, mert gyűjtöttem a Vasember Mk 42-es páncéljára, de most elbizonytalanodtam, hogy kell e nekem az vagy vegyek helyette mást. Mit mondanak a tapasztaltabbak?
  • Bodisadam23
    #1199
    ezek a képregények kibasznak az emberrel van hogy 2x nyitod ugyanazt :D de cp is jön belöle
  • Geroge
    #1198
    Én nem tudom mi van, de továbbra sem kapom meg a gifteket. Így nem sok értelme van játszani, mert nagyon lelassít, hogy mindig órákat kell várni az energiára...
  • AnointedOne
    #1197
    Hi Geroge, nem, a Playdomon 2 napig írták h se ISO, Se Energy nem megy de ma reggel azt írta vki, hogy más okés. Frissítés után kapod meg
  • Geroge
    #1196
    Sziasztok!

    Elkezdtem a facebookon játszani, de nem tudok szövetségeseket szerezni, mert valahányszor rákattintok az Add Allies-re egy hibaüzenetet kapok An error occured szöveggel. Ráadásul a gifteket sem kapom meg (bár az előbb mintha megadta volna, majd kipróbálom később is) és haverom allies sorában sem jelenek meg neki hiába vett fel. Ennyire bugos lenne?

    Ezek miatt playdomon is nyomom, kicsit más a gift rendszer és több szövetségese is lehet az embernek és vannak is rendesen, így gyorsabb a fejlődés. De a rohadt gifteket ott sem kapom meg, pedig küldenek rendesen. Elfogadom, frissítek, mittudomén mit ki nem próbáltam de ott sem kapok meg semmit. Ez mitől van? Nálam lenne a hiba?
  • Vincentcloud
    #1195
    Nekem 10-es szinten ha jó napja van üt 10k-t, de pvp-re nem vinném be.
  • AnointedOne
    #1194
    Majd kiderül milyen, én is jelenleg tréningelem
  • Okisz
    #1193
    Sztem fos. de kell a következő Spec Opshoz..
  • Bodisadam23
    #1192
    hát a 10 arany hamar megvan sőt 1 nap alatt 20 is mert van mikor duplán ad a tourney :D
  • Bodisadam23
    #1191
    thundrárol mi a véleményetek?
  • AnointedOne
    #1190
    Köszi, de szinte kezdetekkől játszok, az első karimat fbn hagytam ezért újrakezdtem, azóta sokat tanultam. Defense az nem megy, dehát ezen a szinten szinte snekine, ergó masszív támadással lehet csak feljebb kerülni.
  • Rotcsa
    #1189
    Gartulálok , h ilyen jól pvpzel! :)
    Én már annak is nagyon örülök majd, ha meglesz a 10 arany :D
  • AnointedOne
    #1188
    Hát én is, mind Buldózer mind Red Hulk. Buldózerről eddig pozitív a visszajelzés. Red Hulk....nem tudom, Shatterstart is vártam, meg is nyertem, de édeskevés.......mindig kísérletezek új hősökkel, de végén kikötök mindig a jól bevált combonál
  • Rotcsa
    #1187
    Kíváncsi leszek Buldózerre! Láttam már videókat, azokon nagyon tetszett!
    Remélem, h úgy is hagyják! Lefejeli az ellenséget, az meg mehet a levesbe! :D
    A Red Hulkra is kíváncsi leszek! A kettő együtt, szerintem iszonyat jó lehet!
  • AnointedOne
    #1186
    te szinteden a 2.3as mission jó farmolni ill 4.4. de ne 5csillagozd ki sose és akkor később pite lesz farmolni :)
  • Bodisadam23
    #1185
    100 cp*
  • Bodisadam23
    #1184
    amugy ha beváltasz 2x25 aranyat az már 100 arany és ugy hamarább lenne meg vagy 150 cp de időm mint a tenger gyüjteni :D
  • AnointedOne
    #1183
    rajtad áll, én az elején ahol te vagy még spórolnék kicsit. cp-t tudsz gyűjteni ha okosan csinálod. képregényhez dobozt még pvp végéig kapni fogsz, addig felesleges, nem leszel annyival előrébb egy hőssel, prémium cuccot meg még ne vegyél mert kb 5 szintig éri meg, utána csökken sebzés, majd reforgeolhatod, ami megint arany. de persze döntés tied
  • Bodisadam23
    #1182
    a goldot mire jo felhasználni? prémium cuccok vevésére vagy a képregényes dobozokra vagy cp beváltásra melyik a legjobb választás szerintetek ?:D
  • AnointedOne
    #1181
    Mindenképpen az elején törekedj arram hogy az olcsó hősöket megveszed, mert PVPben is számít. Érdemes Black Catet megvenni, így CPt tudsz farmolni a Mission 2.3ban.
  • Bodisadam23
    #1180
    na az ownyourgame meghalt:)
  • Bodisadam23
    #1179
    azon gondolkodom hogy elöször a kisseb hösöket kéne megvennem mer továbbmenni sem tudok anélkül h meglegyen 15 hös :D
  • AnointedOne
    #1178
    Akkor tactician classal menj ellene
  • Mentol
    #1177
    A NagyDög Blaster(piros) osztályú.
  • Bodisadam23
    #1176
    thx az infot de figyelem az oldalt h mikor van gold:)
  • Bodisadam23
    #1175
    ez nagyon fasza most dupla goldot kapott mindenki :D