1294
/Facebook
  • Rotcsa
    #1254
    nekem is volt ilyen, de az idő előrepörgetéssel megldódott. most h ezt már nem lehet, szerintem meg kell várnod az újabb nullázódást, akkor hátha jó lesz már...
  • Okisz
    #1253
    az oké, de pont azt írom, h csak számol visszafelé, de leverni nem tudom. Hiába kattolok rá, nem történik semmi, csak a respawnot veszi be....
  • Rotcsa
    #1252
    Jaja, az 10 LB...
  • Vincentcloud
    #1251
    Ha te vered le a sajátodat az 10 lockbox
  • Okisz
    #1250
    Én nem értem, hogy ad az 10LB-t. Én nem tudom leverni a sajátomat. Ennél a verziónál már nem tudok rákattolni és a sajátot leverni, csak lejár az idő és respawnolni tudom. És azt se értem, hogy előreállítással hogy kaptak 10lockobxot így, mert én ha normálisan csinálom akkor is csak egyet kapok, plusz az allyknál is egyet.
  • Vincentcloud
    #1249
    Wlvileg még 3x le tudod verni a sajátodat, az 30 lockbox biztosan, meg még esetleg néhány a haveroktól
  • Lacc 88
    #1248
    Már nem lehet? :( na bazzze ki akartam próbálni. Minden harmadik nyitás jön össze nekem is és már nincs honnan szereznem, de még kellene vagy 3
  • Rotcsa
    #1247
    Én is csináltam, de nem sokáig :D Csak 2 comic lett meg így :P
  • Broafka
    #1246
    hát igen, de most már nem lehet időt előreállítani, mindenesetre engem is dühített, hogy kb a fél társaságnak így van meg, hogy végig csalják az egészet
  • Okisz
    #1245
    Eddig az első kettő lockboxos meglett. Juggihoz hetek óta csak egy kell, de ugye már csak aranyért szülhetek neki. Constrict meg szerintem a legnehezebben megszerezhető. Bőven 100felett vagyok már a nyitással és még mindig csak 4 van meg. Undorító, h valakinek meg ezzel az idő előreállítással napok óta megvan....
  • Lacc 88
    #1244
    El se tudom képzelni hogyan képes valaki ébren maradni és szarrá idegesíteni magát ezzel a rakás fosadék pvp nyomorultsággal. Engem már a napi 5 csata is rohadtul lefáraszt. Már hónapok óta teszek nagy ívben még a goldra is. Egy játék arra való, hogy szórakoztasson és nem a folyamatos agybajra.

  • Rotcsa
    #1243
    Hö? Vibrániumba? Én meg örültem, ha a goldom meglesz :D
    Álmodni sem merek adamantiumról :D
  • AnointedOne
    #1242
    Valakinek Red Hulk összejött? Szerintem kiegyenlítettebb volt ez a PVP mit az előző, de nekem durvább is volt. Ahogy várható volt, hajnalban visszavertek Vibraniumba, ez van.
  • Rotcsa
    #1241
    Ha ki akarnak cseszni az ezöstösökkel, akkor azt teszik, hogy kiveszik az allayokból az sp-t! :D aki nem csinálta meg a bulit, annak úgy is mindegy, mert van egy csomó ezüstje, de aki megcsinálta, az most cseberből vederbe kerülne! :D
  • Broafka
    #1240
    azért nem írták még át, mert írták fórumban, hogy a playdom emberei hétvégén nem dolgoznak :D (csak észrevették a fórumokon a bejegyzést és írtak gyorsan egy "ejnye-bejnye" levelet)
  • Rotcsa
    #1239
    bannolják az anyjukat! miért nem írták már át az eladási árát annak a fosnak, ha annyira harapnak miatta???
    semmi szabályelleneset nem használt, aki kihasználta ezt a lehetőséget!:)
  • Broafka
    #1238
    az állítólag nem fix hely, csak szimplán szólhatsz az allyoknak, hogy van nálad red skull, de ugyanúgy leverheted bárkinél is akik nem jelöltek be.
    A 200 ezüstös mókánál meg most már tessék vigyázni, mert könnyen ban járhat érte (meg lettünk fenyegetve). Szóval lehet még ezzel hülyéskedni, de ésszel
  • Rotcsa
    #1237
    A Red Scullos akcióknál embereket kell megnevezni, akikel játszol.
    Mi lenne, ha mi SG-sek összefognánk? :)
    Nekem Lacc, Brafka és Okisz, meg Master 91, valamit vk97 a legrégebbi ismerősöm innen. Vk már nem játszik, úgy tudom...
    Ha gondoljátok, nektek fenntartom azt a 3-4 fix helyet! :)
  • Rotcsa
    #1236
    Nem semmi ez az adok-veszek a boltban mostanában! Megveszed 200 ezüstért, amit most spec.op 1. állomásaként kell kifejleszteni, aztán eladod. 10.000 ért :D
    Lazán összeboltoltam 20.000.000 ezüstöt! :))
  • Bodisadam23
    #1235
    aki playdomon jáccik szerintetek miért nincs gold tournament ?:D
  • Rotcsa
    #1234
    Buldózerhez kéne még 1 tetves képregény, de nem igazán akarta eddig megadni... :D Remélem sikerül még megszerezni, mielőtt vége nem lesz a pvp-sorozatnak...
  • AnointedOne
    #1233
    Revenge strike, Storeban megtalálhatod.
  • Broafka
    #1232
    mivel?
  • AnointedOne
    #1231
    PVEben tudsz Enraged-et rakni bármelyik hősödre
  • Broafka
    #1230
    iron patriot és enraged? jó hogy csak pirosba vagy zöldbe lehetett megvenni
  • Rotcsa
    #1229
    Ez az iron patriot páncél valóban jó!
    Népírtásra tökéletes! :D Egy 2x-es engraged és nincs aki állva marad, még akkor sem, ha challange-módban csinálom a küldetést! :D egyszerre 3 boss-t daráltam le vele! Nem bántam meg azt az 50, vagy mennyi cp-t!
  • Lacc 88
    #1228
    Én face-n játszom, fogalmam sincs playdom részen hogyan működnek a dolgok.
  • Bodisadam23
    #1227
    vagy csak roszkor nézem ?:D
  • Bodisadam23
    #1226
    ja csak miota elbaszták a nyereményeket azota gold sehol sincs tournamenten én itt erre gondoltam nem a napi dolgokra :D
  • Lacc 88
    #1225
    Ezt hogy érted? Annyi mint eddig is. Szintlépés, pvp és napi rulett, 4 csillagozás.

  • Bodisadam23
    #1224
    srácok miért van az hogy mostanába gold sehol sincs ?:D
  • Rotcsa
    #1223
    Úgy működnek, hogy típusuktól (többféle van, mindegyik más más képességet pl: acc, attack, deffense, evasion, health, stamina) erősít. Van, amelyik csak mondjuk 2 tulajdonságot, azok drágábbak, de több az egyes értékekre vonatkozó pontnövelő hatása, van, amelyik csak 1-et, pl health, vagy csak attack, stb.. az a legtöbb pontot adja, de csak arra és van amelyik 3-at is meg tud húzni, de egyenként nem olyan sok a többlet, ezért kell kitaktikázni úgy, hogy az adott karakterednek, amit fejlesztesz, melyikre van szüksége. pl: van hős, akire nem kell stamina, mert mindig visszatölti: pl: ms marvel, vagy hercules, vagy akinek alapból sok a staminája, mondjuk inflitrator kasztúakból pár.
    van, aki meg tud növelni tulajdonságot, pl: fenegyerek az utolsó 2-t, ezét rá nem igazán kell evasion, vagy acc.
    Mindig vannak fejlettebb iso-k. Egészen az 5 ágú csillagosokig, amelyekből némelyik már aranyba kerül. Azok a legjobbak, természetesen. Azaz fizess, ha nagyon jót akarsz ls nagyon pro akarsz lenni :D
    Szemétség, de hát ez van, a játék is busines.
    Na igen, jó kérdés, h belepakolod-e vagy sem.... erre igazából nem tudok mit mondani. Szerintem pakold bele azt, amelyik épp van, de ha látod, h a hősöd fejlettsége rövidesen el fogja érni azt a szintet, ahonnan már fejlesztheted a következő osztályt, akkor ne nagyon pakolgass.
    Összesen 5x kell fejleszteni a játék során, sajnos szinteket nem tudok mondani, h melyiket honnan...
    Hogy melyik hőshöz melyiket érdemes, azt leírták a fb csoportban:
    Nem szentírás, eltérhetsz tőle saját belátásod szerint, de többnyire egész jól eltalálták:
    https://www.facebook.com/groups/HunAvengers/doc/159238757550837/
    AZt javaslom, csatlakozz a csoporthoz és ott minden infot megtalálsz/megadnak
  • Geroge
    #1222
    Az Iso-k hogy működnek? Lehet egy csomót fejleszteni, gondolom akkor a végén fejleszthetők adják a legnagyobb bónuszokat. Akkor nem is érdemes addig belepakolni a hősökbe amíg nincs kifejlesztve az összes? És melyik hőshöz melyiket érdemes használni, azt amelyik statja amúgy is magas?
  • AnointedOne
    #1221
    én repcsikkel, mennek folyamatosan háttérben
  • Bodisadam23
    #1220
    ti a kiskarikat hol huzzátok fel?
  • AnointedOne
    #1219
    szerinted miért tudtam elküldeni linket? :)
  • Bodisadam23
    #1218
    am ha nemjelenik meg a cucc akkor a régin lefrissitve ottvan azonnal
  • AnointedOne
    #1217
    http://www.playdom.com/container/play/avengers#/home
  • Bodisadam23
    #1216
    valakinek kell a régi felület linkje?
  • Bodisadam23
    #1215
    énis :D