1294
/Facebook
  • Okisz
    #694
    Full ugyanez a helyzet nálam is. Most jönne EpicBoss Iron Man. Csak én meg azt hittem, hogy az lesz az utsó, és előbb kell Phoenixet, amihez meg ugye csak Phanter kell. Szóval, itt nálam is vége a Spec Ops 3nak, egyel a vége előtt.. :( :)
  • Rotcsa
    #693
    Aki gyakrabban játszik, vegyen már fel:
    https://www.facebook.com/HusztiR

    De azért írjon már egy üzit, aki felvesz. Csak formalitás, de na...
    elég annyi, h : SG.HU
  • Rotcsa
    #692
    Nálam is pont ez a helyzet.... Párducra sem lesz már elég cp-m. Szerintem árnyékot fogom megvenni, úgy is tetszik.
  • takirulZ
    #691
    Hát akkor sajnos ez bukta nálam :) Nem fogok erre pénzt elkölteni... de ez ganéság mivel idáig eljutottam és most ezért szívni mert nincs meg minden x-men hősöm...
  • Rotcsa
    #690
    A franc egye meg, mindenki elkezdte fáklyát használni pvp-re...:D
    Még jó, h nekem is van és már lvl10-es.  Azt a ruhát szerintem nem érdemes megvenni, annyira nem javítja fel. Beidéz valami kozmikus szörnyeket és annyi... nem oszt, nem szoroz, szerintem.
  • Gábor3
    #689
    Igen, akkor nem tudod megcsinálni. Vagy megveszed őket, vagy átléped a feladatok arany segítségével. Utolsó megoldás, ha nincs elég aranyad, akkor veszel annyit, hogy elérd Magikot.
  • takirulZ
    #688
    Hi. Spec Ops -ban most jutottam el, hogy elő kell hoznom Vasembert. Na most nekem nincs meg minden X-Men hero-m szóval akkor buktam az egészet? Mert két hét alatt nem gyűjtök össze közel 200 Command pontot :(
  • Rotcsa
    #687
    Én is csak pislogtam fáklya új képességein. Épp az imént kerültem össze vele Pvp-ben és csak néztem, miféle skillek vannak rajta... aztán megnéztem team-ben is és tényleg..! Nagyon felhúzták, jelenleg nekem a legerősebb blasterem. Eddig kb vasököl szintjén volt a tulajdonságai.
    Visszább vettek viszont a pontosságából és a védelméből
  • Okisz
    #686
    Unlockoltam! :]
  • Okisz
    #685
    Bizony én is hasonló gondolatokat gyűjtöttem össze ma a fejemben. Az új képességnél külön öröm, hogy minimális stamina-t vesz le, tehát elég sokszor lehet használni újratöltés nélkül. A kérdés nálam is az volt, hogy Bruiser vagy Blaster legyen, de a blaster mellett döntöttem (még nem unlockoltam). Nagyobb sebzést tud produkálni, mert ugye egyik képessége sem többkörös fejleszthető, ezért sztem a pirosnál maradnék. A kérdés már csak az, hogy vegyem meg, vagy gyűjtsem inkább a CP-t, mert jönnek a phoenix ruhák, meg új hős is a spec ops után. (50em van)
  • Gábor3
    #684
    Fáklya új ruhája nagyon kecsegtető. Ezenkívül fel is javították, a 3. ereje alap képesség lett, így kapott egy új, igen jól sebző erőt. Igaz még az alap hőse sincs meg, de szerintem így megfogom venni. De előbb még befejezem Láthatatlan lány 9.-re húzását (8.-on van), illetve még el kéne dönteni, hogy fáklya ruháját brusier vagy blaster formába vegyem-e meg.
  • tonimcfish
    #683
    hy all.
    én is behutam az 50 isot nemrég:)

    kinyirtam ma epic bosst avengers oldalon, erre véletlen se adta be a spec cuccot, csak valami szar követ:(
  • BoneDragon
    #682
    50 Iso-8 ha valakinek kell. :)
  • tonimcfish
    #681
    sajna én se:(
  • Rotcsa
    #680
    Hamarabb megcsináltam a topicot, minthogy sg-n cikk lett volna a játékról! :D Szeretném még jobbá tenni háttérképpel,meg ezzel-azzal, de nem értek hozzá, sajnos! :(
  • tonimcfish
    #679
    az a durva, amikor elkezdetem, szereztem ismerösöket, a legerösebb szomszédom, 110es volt, én 10es kb,. most én 174 ö 150:) és végre egy magyar forum,eddig csak angolba olvasgattam:)
  • BoneDragon
    #678
    Elbújhatok a lvl25-el. :P
  • tonimcfish
    #677
    lehetne nagyobbakat is ütni, csak nincs rá idö, mert 1 körös egy csata:)))))
  • Lacc 88
    #676
    Ez kemény :D Itt már nem szarral gurigáztok

  • tonimcfish
    #675
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_9_29_qjz5tavcas.jpg

    ilyen csaták mennek a szintemen, és ilyen a sebzésem:

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_9_29_fg05dtqrbw.jpg
  • tonimcfish
    #674
    az a szörnyü, hogy ha az összes herom,12es re akarom felvinni, még vagy 15milla ezüst kell, nem értem, hogy lehet csomo embernek már összes karija 12es. vicc.ezüstöt a legszarabb szerezni, reptetéssel életem elunom.
  • tonimcfish
    #673
    45000 az offenzivem 35000 a defensiv. csak itt mindenki az uj fegyoval támad a reactorral, és olyan 20000ket sebzünk, szal necces, amelyik agent kezd, az nyert.(lvl 174)
  • Gábor3
    #672
    Sok jó képessége van, és igencsak hasznos. A védelme PvP során nagyban meghatározza, hogy az ellenfélnek mennyi bonusz pontja van. Ha jóval több, akkor ne csodáld, hogy hamar megölik. Nálam nem hal meg egyből, ellehet vele lenni.
  • tonimcfish
    #671
    hy all.

    ez a Magik mitöl olyna nagy szám? 6osra totlam eddig fel, de a pvp be sokat nem ér sajna, ezek a fegyverek ellen, 1 ütés alatt hal meg, semmi védelem:(
  • Rotcsa
    #670
    Na, megvan a Faulteater is! :)
    Szerintem nekem Magic már nem lesz, de a cuccokat azért beszerzem.
  • Rotcsa
    #669
    Szeritnem Return to favor az akkor van, ha valaki "ask friends"-ből kér felkérést, h küljd neki, mert szüksége van rá.Ekkor neked nem ír jóvá semmit, mivel küldtél neki egy ajándék giftet. (nem a sajátodból nyugi )
    Az accept and send pedig az, hogy amit mások giftből  küldenek neked, azt elfogadod, azaz akceptálod, majd egyúttal  vissza is küldöd a klikkel. (send-része a dolgonak ennyi)
    Ha valaki adott neked giftet, amit Te elfogadtál és visszaküldtél, az a gift szerintem még egyszer ezt az utat megteszi, azaz:
    ami visszakerül a feladóhoz, az majd újból akceptálhatja, de el már nem küldheti. Szerintem itt már nincs send és ez az, amit Te  jelen esetben mondasz.
  • Lacc 88
    #668
    Ma futottam bele én is egy ilyenbe. Kb 10 iso-t kaptam csak meg, pedig volt vagy 50 üzenetem. Viszont azt nem teljesen értem, hogy van a "return favor" és az "accept and send" vagy valami ilyesmi. Mi a különdbésg a kettő között? A return favor opciónál nem kaptam semmit, de elszámolta a játék mint küldött ajándékot, ezért az accept and send opcióval csak 10-et tudtam fogadni. Nem teljesen értem ezt a rendszert.

  • Rotcsa
    #667

    Sikerült még egy kicsit beljebb mennem, most a 27.301-ik helyen állok, top 4 % :))
    lvl10 Fenegyerek
    lvl 10 Amerika Kap.

    Offensive bónusz: 15.404
    Defensive bónusz: 15.107
  • Gábor3
    #666
    Vasember: Az epic boss csupán néhány küldetésnél jelenik meg. Pl a spec 3-ban a 3 küldetésben. Et úgy tudod elérni, hogy minden harcot, deploy-t megcsinálsz, és akkor megjelenik egy újabb fő gonosz (pl Magneto, Elektra stb), akik kicsit nehezebbek, és ha őket is legyőzöd jóval több pontot kapsz végén a csillagfejlődésnél.
  • Rotcsa
    #665
    Nem tudom, veletek előfordult-e már a következő, de velem többször, és épp most is:

    Amikor elindítjátok a játékot és egyből benyomja a gifteket a rendszer, majd elkezditek visszaküldözgetni azokat úgy, hogy a rendszer még nem töltötte be a nyitó képernyőt, akkor egyetlen egy darab giftet nem ír jóvá ez a nyomorult!

    Lehet, kicsit bonyolultan fogalmaztam, de remélem érthető! Magyarán:
    SZerintem mindíg meg kell várni, hogy a csík az elején végigmenjen, mert onnantól van betöltve a játék teljesen, szerintem. Nem vagyok valami jártas a programozásban és az ilyesmiben, de szerintem ez egy nagyon nagy bug.....! Most is visszanyomtam nektek 50 isot, erre egyet nem kaptam meg!
  • vasember
    #664
    értem! köszi a segítséget! már csak annyi, hogy az epic boss az az, amikor a mini bossok + boss ellen harcolunk egyszerre?
  • Lacc 88
    #663
    Én a meccsek alatt már hónapok óta nem kapok. Úgy tudom azt kivették. De valami olyasmit olvastam, hogy minél több kritikus ütést és overkillt érsz el, annál nagyobb az esélye a pörgetésnél a CP-nek.

  • Lacc 88
    #662
    Voltak Bossok mint pl Modok, akik mindig dobtak egyet. De mióta kivették a játékból, hogy harcok közben is kaphatsz CP-t, azóta csak a pörgetésnél van. Meg ha megcsinálod a küldiket max csillagosra, akkor mindegyik végén kapsz 5-öt.
    Esetleg még az Epic Bossokat lehet kipróbálni, egy pálya végén akár 10-et is össze tudsz így szedni.

  • vasember
    #661
    valami cp farmolásnak hívtátok.
  • Rotcsa
    #660
    Harcok után 1 cp-t? Ilyet nem olvastam, szerintem sehol.
    1 aranyat viszont kapsz, ha a 4. *-ot eléred. cp-t kaphatsz a meccsek alatt (régebben jól adta, de most már nem dobálja úgy, sajnos) illetve amit írtál, h a Bossok után, de ahhoz meg szerencse kell.
  • vasember
    #659
    Sziasztok!
    Olvastam régebbi hozzászólásokban, hogy az 5csillagos pályáknál a harcok után ad 1 command pointot, de nekem nem ad. Ez miért lehet? A boss után is csak az a pörgetős van, ott meg általában sose azt dobja ki..
  • Rotcsa
    #658
    Mondom én, hogy sok bónusz kell Pvp-be! :D


    Olyan ellenfeleket zúzok most le, akiket eddig esélyem sem volt! :)
  • Rotcsa
    #657
    Szerintem az update-ek után frissül a lista is, mert ha megnézed, az ügynökök szintjeit is akkor frissíti.
    Mármint, az indexképeken, amit látni. Volt, h 2 szinttel voltam feljebb, mint amit kiírt, de utána a valódit mutatta
  • BoneDragon
    #656
    Tegnap bejelöltelek a játékba, szerintem vissza is igazoltad, de nem látlak. Sőt tegnap legalább 5 embert bejelöltem és semmi. Még csak nem is látom őket alul, hogy játszanának a játékkal. Később reagál a szerver vagy hogy van ez?
  • Rotcsa
    #655
    Úgy látszik ezt a kommentet benéztem! Vagy csak a firefoxos sg-plugin rosszalkodik?
    Úgy tudom, fel van függesztve a rókás projekt, szerintem ez a baj.